PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات یک مبتدی در مورد vps

the boy
January 20th, 2011, 07:02
سلام دوستان
من مجبورم که یه vps بگیرم واسه سایت هام یه سری سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید راستش تا حالا با vps کار نکردم !

اول این که اگه ما لایسنس سی پنل بگیریم میتونیم با همون یه لایسنس 3 چهار تا سایت رو باهاش به صورت جدا مدیریت کنیم هر کدوم یه پنل ؟! یا باید واسه هر کدوم یه لایسنس خریداری کرد

دوم مدیریت و کار کردن با vps مثل هاست اشتراکی هست یا باید چیزای دیگه ای هم بلد باشیم تا به مشکل بر نخوریم ؟
اگه بله مثلا چی ؟

سوم این فول منیج که بعضی توی سرویس ها میزنن یعنی چی ؟

و آخر پشتیبانی vps به چه شکله مثل هاست اشتراکی ساپورتمون میکنند یا مکلات رو خودمون باید حل کنیم

پیشاپیش ممنون :71:

reza115
January 20th, 2011, 10:39
سلام

شما وقتی یه لایسنس خریداری می کنید می تونید تعداد نامحدود سایت رو با پنل های جداگانه مدیریت کنید !

کار کردن با وی پی اس هیچ ربطی به هاست اشتراکی نداره !

در هاست های اشتراکی اغلب همه چیز آماده شده است و شما فقط بر روی سایت های خودتون مدیریت می کنید در حالیکه در سرور مجازی باید موارد امنیتی رو رعایت کنید و کانفیگ بهینه ای داشته باشید تا به مشکل برنخورید !

فول منیج هم یعنی همین کانفیگ ها و تنظیمات برای امن کردن سرور شما و آماده سازی برای ارائه خدمات هاستینگ !

پشتیبانی هم به جایی که سرور رو تهیه می کنید بستگی داره !

مثلا من از البرز هاست سرویس گرفتم ولی حالا سومین روز هست که سرور دان شده و هیچ خبری هم از پشتیبانی و ... نیست !

(توصیه می کنم که از افراد معتبر خرید کنید و قبل از خرید درباره فروشنده تحقیق کنید )