PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به هم فکری دوستان ! وبلاگ یا انجمن؟

vahid03
May 15th, 2018, 09:55
دوستان بد جور به دو راهی خوردیم:( یک دانلود سنتر اختصاصی داریم منابع اختصاصی برای دانلود قرار میدیم در حال حاظر تصمیم گرفتیم یک بخشی به عنوان مقالات ایجاد کنیم تا مقالاتی در مورد حوضه فعالیت سایت منتشر کنیم.

برای این موضوع نمیتونیم درست تصمیم بگیریم و نیاز به هم فکر داریم، که آیا این بخش رو به شکل وبلاگ ایجاد کنیم یا به شکل یک انجمن! هر دو مورد برای این کار خوبه و این رو هم میدونیم که سیستم ها زمین تا آسمان فرق دارند ولی خواستیم نظر شما رو هم در این مورد بدونیم شاید تونستیم تصمیم قطعی بگیریم.

پشاپیش ممنون

SaeedFazlollahzadeh
May 15th, 2018, 11:02
انجمن منظور تون چیزی مثل ویبولتین هست؟
اگه همین هست حقیقتش هضم این قضیه برام سخت است که بین وبلاگ و انجمن دو راهی دارید.
اگه قرار هست خب تو انجمن تون کاربر بیاد مثلا بگه فلان لینک مشکل داره یا فلان برنامه چجوری کار می کنه، بله چنین انجمنی (فارغ از اسکریپت انجمن سازی که استفاده خواهید کرد) مناسب هست. و هم چنین مقالات رو هم در همین انجمن ایجاد می کنید در پایین هر مقاله هم کاربر می تونه مشکل رو مطرح کنه، بله مناسب هست.
اما به نظر خودم یه اسکریپت بلاگ مثل دروپال بگیرید (نظر شخصی روی دروپال) و بعد مقالات رو به این صورت منتشر کنید
مزیت اولی اینه که کاربر محور هست اما منابع بیشتری رو درگیر می کنه
مزیت دومی این هست که منابع کمتری رو اشغال می کنه اما کاربر-محوریِ اولی رو نداره

delta
May 15th, 2018, 12:08
ویبولتین نسخه سوییت نصب کن...هم وبلاگ داره هم انجمن :67:

یا دلت نخواست میتونی یه سایت با وردپرس بالا بیاری مقالات و.. رو بزاری برای دانلود بقلشم رو ساب دامین یه انجمن بیاری بالا برای بحث و پشتیبانی و...

Birserver
May 15th, 2018, 16:40
برای کار شما من وبلاگ رو پیشنهاد می‌کنم.

gharibion
May 15th, 2018, 17:03
هر دو رو میتونید راه اندازی کنید .
تالارگفتمان بیشتر کاربر پسند و محیط اجتماعی تری هست تا وبلاگ ، مقالات رو در وبلاگ منتشر کنید و به عنوان بحث و گفتگو در تالارگفتمان اقدام به ارسال تاپیک و پست کنید .

ballance
May 15th, 2018, 23:53
این نکته را هم در نظر داشته باشید که سئوی سیستمی مثل وردپرس خیلی بهتر و موثر تر از سیستمی مثل انجمن حالا وی بی یا مای بی بی به عنوان مثال هست
روی وبلاگ کار کنید مخصوصا برای مقالات بهتره به نظر من

offgij
May 16th, 2018, 04:49
درود
اگر میخواید انجمن بزنید بهتره اصلا فکر ویبولتین هم نکنید، هسته ویبولتین باگ های متعددی داره(صددرصد مستند میگم) و جالب اینه هر سال باگ جدید بیرون میده،بهتره ips استفاده کنید برای انجمن(بهمراه باگ گیری)
با وردپرس هم میتونید انجمن بزنید و وردپرس اینقدر قدرتمند هست که برای هر موضوعی که فکرش را بکنید میتونید از اون استفاده کنید
باز هم اگر نظرتون بطور قطعی نیست اسکریپت ips یک تست چند روزه بکنید و شاید نظرتون قطعی بشه(قسمت های وبلاگ هم درون خودش داره)

NicCloud
May 16th, 2018, 14:34
سلام انجمن بهتر جوابگو هست