PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت سرورگیت

seven77
May 12th, 2018, 10:12
سلام کسی از سایت سرورگیت خبر داره.ماه قبل دامین سایتشون رو فروشگاهی کردن و فقط بخش کاربری برای سرور در دسترس بود و قرار بود دامنه عوض کنن ولی الان چند روز کل سایتشون پاک شده و ظاهرا هک شده. ممنون میشم کسی خبر داره مارو در جریان بذاره
http://servergate.ir

seven77
May 12th, 2018, 18:35
کسی خبری نداره

gharibion
May 12th, 2018, 18:43
سلام کسی از سایت سرورگیت خبر داره.ماه قبل دامین سایتشون رو فروشگاهی کردن و فقط بخش کاربری برای سرور در دسترس بود و قرار بود دامنه عوض کنن ولی الان چند روز کل سایتشون پاک شده و ظاهرا هک شده. ممنون میشم کسی خبر داره مارو در جریان بذاره

مشخصات نماد اعتماد این سایت :

آدرس سایت : servergate.ir
وضعیت نماد : معتبر (تا تاریخ 1397/04/22)
صاحب امتیاز : علیرضا اسدی نیا
آدرس : البرز کرج میدان آزادگان - خیابان نواب صفوی - نبش نواب 16 - پلاک 112 - طبقه اول
تلفن : 02632523789
پست الكترونیكی : info at servergate.ir

میتونید تماس حاصل کنید .

amirlznf
October 16th, 2018, 15:47

در هر صورت ایشون به هیچ وجه هنگام بروز مشکل روی سرویس هایی که فروخته است پاسخگو نیستند و سیستم پیشتبانی ایشون هیچگونه خدماتی ارایه نمی کند. من توصیه می کنم تا انجا که میتوانید از اقای اسدی نیا و سرور گیت فاصله بگیرید.

mohsenXAD
October 16th, 2018, 16:09
من هم همین مشکل رو دارم باهاشون.:62:
موقعی که مشکلی پیش میاد کلا هیچ کس پاسخگو نیست.
تو انتخاب سرور مجازی از همه چیز مهمتر پشتبانی هست.

فکر میکنم به خاطر همین سابقه ی بدی که دارن اسم servergate.ir رو به hostineh.com تبدیل کردن.

amirlznf
October 16th, 2018, 18:23
فعلا که همین الان کل سرویس هایی که دارن دان شده و این دوتا سایت Servergate.ir و سایتhostineh.com هم بالا نمیاد ..قبلا یک سایت دیگه پشتیبانی میداد که امروز به من گفت من دیگه باهاشون کار نمی کنم .. کلا همهشون تعطیل کردن رفتن ویک اند کنار دریا جوج بزنن با نوشابه ...مردم بیچاره هم که پول دادن سرویس خریدن باید بشینین پای کامپیوتر زیر لب دعا کنن ببینن که سرویس وصل میشه ...یه بار کلا 48 ساعت سرویس قطع شده بود ..تو ۳ ماه گذشته فکر کنم ۴ بار سرویس هاشون قطع شده ....

امروز بعد از حدود ۵ ساعت دوباره سرویس ها برگشت بدون هیچ توضیحی بدون هیچ عذرخواهی ..نمی دونم ما کی می خوایم یاد بگیری در برابر مسولیتی که قبول می کنم از مشتری نباید طلبکار باشیم ...هرکسی به هر قیمتی و یا هر دلیلی مسولیتی رو قبول کرده باید پاسخگو باشه ...اینکه خیلی راحت تلفن های پشتیبانی رو دایوریت کنی یا خاموش کنی یا از دسترس خارج کنی یا خیلی راحت جواب ندی ..بنظرمن رفتار حرفه ای نیست و موجب از بین رفتن اعتماد مشتری میشود ...مردم برای تفریح که نمیان سرویس بگیرین ..هرسرویسی که فروخته میشه زیربنای کسب و کار زندگی یک نفر است ..وقتی سرویس قطع میشه ضررو زیان حاصل خیلی زیاد تر از هزینه کل سرویس خریداری شده است ..امید واریم شرکت های ارایه کننده سرویس این مساله رو درک کنن

ramindiba
October 30th, 2018, 21:01
دوستان عزیز ، اگه درباره سرورگیت(هاستینه) جستجو میکنید پیشنهاد میدم که اگر مشتری اونجا هستید و از این نوع خدمات ناراضی هستید به این ایمیل ramindiba@gmail.com مشخصات سرورتون و هزینه ای را که ماهانه انجام میدید رو بفرستید تا ببینیم اگه صرف بکنه خودمون یعنی مشتریای فعلی با هم جمع بشیم و یه سرور مشترک بگیریم از خارج. یا اینکه من بگیرم و سرویسهای مشابه اون رو ارائه کنم.

airani
November 3rd, 2018, 23:50
کسی خبری از این هاستینه نداره؟ الآن چند روزه سرویس هاشون خوابیده بک آپ هم ندارم به فنا رفتم :((

mohsenXAD
November 4th, 2018, 13:28
من 3 تا سرویس فعال روش داشتم که همشون از دست رفتن.
تنها راهش شکایت تو پلیس فتا هستش.
آخرین پرداخت من روی درگاه واسط Pay.ir بوده بهشون و اونا میگن تا وفتی که حکم قضایی نیاد نمیشه کاری کرد.

به نظرم هر کی که به این مشکل خورده مستنداتش رو آماده کنه به همراه پرینت پرداخت هاش به هاستینه Hostine.com و ببره پلیس فتا و پرونده تشکلی بده
من میزان خسارتی هم که روی هر سرویس بهم زده شده رو آماده کردم که تو پرونده باشه و بتونم ادعای خسارت کنم#:-SX-(X-(

airani
November 4th, 2018, 18:52
من 3 تا سرویس فعال روش داشتم که همشون از دست رفتن.
تنها راهش شکایت تو پلیس فتا هستش.
آخرین پرداخت من روی درگاه واسط Pay.ir بوده بهشون و اونا میگن تا وفتی که حکم قضایی نیاد نمیشه کاری کرد.

به نظرم هر کی که به این مشکل خورده مستنداتش رو آماده کنه به همراه پرینت پرداخت هاش به هاستینه Hostine.com و ببره پلیس فتا و پرونده تشکلی بده
من میزان خسارتی هم که روی هر سرویس بهم زده شده رو آماده کردم که تو پرونده باشه و بتونم ادعای خسارت کنم#:-SX-(X-(

اگر بتونیم یه جا شاکی ها رو جمع کنیم و یه شکایت نامه تنظیم کنیم و اونجا بذاریم به نظرم سرعت پیگیری بالاتر میره و زودتر به جواب میرسیم. شما اگر شکایت نامه تنظیم کردید بی زحمت یه نسخه اش رو اینجا بذارید که ما هم از روی همون اقدام کنیم.

ramindiba
November 4th, 2018, 21:48
سلام به دوستان

اقدامات لازم برای شکایت علیه هاستینه و سرورمرکزی

1) دریافت پرینت از حساب مربوط به واریز هاستیه از بانک با مهر تائید بانکی - برای فتا لازمه

2) حضور در دادسرا و خرید یک برگه شکایت کیفری

3) پرکردن شکوائیه با استناد به قانون 12و 13 ماده 740 و 741 قانون مجازات اسلامی و اعلام کلاهبرداری و عدم ارائه سرویسهای اینترنتی با واردکردن مشخصات خودتون و متهم

4) زدن تمبر 10 هزارتومانی

5) رفتن به واحد ارجاعات کیفری و منتظر شدن پر نمودن فرم دیگه ای توسط مامور

6) اعزام به پلیس فتای منتطقه

7) در دادسرا دنبال قسمتی بگردید که براتون در ثتا (سامانه ثبت نام الکترونیک) کاربری ایجاد کنن چون برای فتا لازم میشه

8) قبل از ورود به فتا اول از صفحه اول شکایتی که براتون تو دادسرا پرکردن سه کپی بگیرید

9) از بقیه صفحات فقط یک برگ - یعنی ثتا و شکایت دو برگی تون و صورتحساب بانکی

10) از عکاسی منطقه یک پوشه سبز رنگ و دو عدد گیره

11) بستگی ازتون چند برگ کاغذ سفید بخوان از من بیست برگ خواستن که از عکاسی -کپی گرفتم

12) پیدا کردن مسئول ثبت به اصلاح دبیرخانه

13) هدایت شما به مامور مربوطه و ارائه توضیحات و مدارک با کپی ها - کارت ملیتون همراهتون باشه - موبایل هم نبرید

14) بعد از اینکه شما اعلام کردید در اظهارنامه ای که تو خود فتا هم پرمیشه که به چه بانکی واریز شده و مبلغ و تاریخ و دلیل این واریز و غیره

به شما نامه ای میدن ببرید بانک مربوط به حساب هاستینه (درگاه من از پرداخت سامان بود)

15) منتظر جواب میمونید و با خودتون برمیگردونید به فتا تا بقیه کارها رو بهتون بگن

آدرس سایت هاستینه رو دقیق بنویس این طوریه : hostineh.com

مالک هم قبلا علیرضا اسدی نیا بود اما چند بار آرمین محمدی بهم جواب داده !

*** من امروز تا اینجا رفتم و چون یه رقم تو استعلام اشتباه بود موند برای فردا . اگه هزینه ای هم باشه فردا معلوم میشه

کل هزینه من با کپی ها و تمبر شد 20 هزار تومان

برای اینکه حساب دست هاستینه بیاد ادعای خسارتهای بالا بکنید اگر بک آپی بتون ندن

تا فردا یا پس فردا هم اگه کاری نکرده باشید منتظر باشید تا من دقیقا اسم دریافت کننده وجه و بعد تلفن متفاوتی ازشون براتون پیدا کنم. تا در شکایت دقیق بنویسید.

زمان لازم برای این کارها اگه فتا تو خود دادسرا باشه یک ساعت ولی بیرون و جدا باشن حدودا 3 ساعت دوندگی داره که نباید خسته بشید.

موفق باشید. خبر بدید که کاری کردید یا نه

- - - Updated - - -

هر کسی از اینجا سرور گرفته حتما بک آپ بگیره و بزنن به چاک !

اولین شرط مهم در این نوع کسب و کار صداقت و ضمانت کاری و تعهدات فنی هست که این افراد به هیچ عنوان ندارن

من اصلا فکر نمیکردم افراد متخصص این حرفه (نه کامپیوتر فروشها) این قدر ذلیل شدن.

alipadida
November 5th, 2018, 00:02
ایشون فعال هستند تو انجمن
http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=1733

تو واتس اپ هم هستند ولی نادیده میگیرند پیغام ها رو،
درضمن دوستی که گفته بود با سرور آلمان وصل شید بکاپاتونو بگیرید، نشد متاسفانه نه با سرور نه با وی پی ان، میشه کسی که دسترسی داره کمک کنه به بقیه هم بکاپ بگیرن؟ خیلی حیاتیه این موضوع

foozool
November 6th, 2018, 00:17
سلام به دوستان

اقدامات لازم برای شکایت علیه هاستینه و سرورمرکزی

1) دریافت پرینت از حساب مربوط به واریز هاستیه از بانک با مهر تائید بانکی - برای فتا لازمه

2) حضور در دادسرا و خرید یک برگه شکایت کیفری

3) پرکردن شکوائیه با استناد به قانون 12و 13 ماده 740 و 741 قانون مجازات اسلامی و اعلام کلاهبرداری و عدم ارائه سرویسهای اینترنتی با واردکردن مشخصات خودتون و متهم

4) زدن تمبر 10 هزارتومانی

5) رفتن به واحد ارجاعات کیفری و منتظر شدن پر نمودن فرم دیگه ای توسط مامور

6) اعزام به پلیس فتای منتطقه

7) در دادسرا دنبال قسمتی بگردید که براتون در ثتا (سامانه ثبت نام الکترونیک) کاربری ایجاد کنن چون برای فتا لازم میشه

8) قبل از ورود به فتا اول از صفحه اول شکایتی که براتون تو دادسرا پرکردن سه کپی بگیرید

9) از بقیه صفحات فقط یک برگ - یعنی ثتا و شکایت دو برگی تون و صورتحساب بانکی

10) از عکاسی منطقه یک پوشه سبز رنگ و دو عدد گیره

11) بستگی ازتون چند برگ کاغذ سفید بخوان از من بیست برگ خواستن که از عکاسی -کپی گرفتم

12) پیدا کردن مسئول ثبت به اصلاح دبیرخانه

13) هدایت شما به مامور مربوطه و ارائه توضیحات و مدارک با کپی ها - کارت ملیتون همراهتون باشه - موبایل هم نبرید

14) بعد از اینکه شما اعلام کردید در اظهارنامه ای که تو خود فتا هم پرمیشه که به چه بانکی واریز شده و مبلغ و تاریخ و دلیل این واریز و غیره

به شما نامه ای میدن ببرید بانک مربوط به حساب هاستینه (درگاه من از پرداخت سامان بود)

15) منتظر جواب میمونید و با خودتون برمیگردونید به فتا تا بقیه کارها رو بهتون بگن

آدرس سایت هاستینه رو دقیق بنویس این طوریه : hostineh.com

مالک هم قبلا علیرضا اسدی نیا بود اما چند بار آرمین محمدی بهم جواب داده !

*** من امروز تا اینجا رفتم و چون یه رقم تو استعلام اشتباه بود موند برای فردا . اگه هزینه ای هم باشه فردا معلوم میشه

کل هزینه من با کپی ها و تمبر شد 20 هزار تومان

برای اینکه حساب دست هاستینه بیاد ادعای خسارتهای بالا بکنید اگر بک آپی بتون ندن

تا فردا یا پس فردا هم اگه کاری نکرده باشید منتظر باشید تا من دقیقا اسم دریافت کننده وجه و بعد تلفن متفاوتی ازشون براتون پیدا کنم. تا در شکایت دقیق بنویسید.

زمان لازم برای این کارها اگه فتا تو خود دادسرا باشه یک ساعت ولی بیرون و جدا باشن حدودا 3 ساعت دوندگی داره که نباید خسته بشید.

موفق باشید. خبر بدید که کاری کردید یا نه

- - - Updated - - -

هر کسی از اینجا سرور گرفته حتما بک آپ بگیره و بزنن به چاک !

اولین شرط مهم در این نوع کسب و کار صداقت و ضمانت کاری و تعهدات فنی هست که این افراد به هیچ عنوان ندارن

من اصلا فکر نمیکردم افراد متخصص این حرفه (نه کامپیوتر فروشها) این قدر ذلیل شدن.
اینکه پیگیری کردی جای تقدیر داره.
من شماره موبایلش هم دارم ولی خاموش کرده...
شاید از پس مخارج سرور ها بر نیومده...ولی کاش یه بک آپ بهمون میداد بعدد جمع میکرد...من تو این چند سال ازش راضی بودم انصافا
الان سرویس انگلیس دارم هنوز مثل بنز کار میکنه.
امیدوارم مشکلاتش حل شه.....مشکلات کاربراش هم حل کنه
من سرور آلمانم با 4تا آی پی خوابیده...فقط ناراحت بک آپ هام هستم...همه بک آپ هام رو سرور بود:)):)):)):)):))

وگرنه پولش جهنم ... 12 ماهش اندازه 6 ماهه بقیه جاها در میومد واسم....
اگه خبری شد همینجا اطلاع رسانی کنید
ممنون

ramindiba
November 14th, 2018, 19:11
خوب دوستان من یکی از آشناها رو فرستادم کرج آدرس روی سایت و دامنه شون
گفتن این جا اصلا کسی با این اسم و رسم نبوده و پلاکها وجود ندارن.

در کل من از طریق فتا شکایت کردم و منتظرم تا نتیجه بیاد.

Unknowv2
November 14th, 2018, 20:44
بنده مشتری این سایت نیستم
ولی تا اونجایی که به چشم دیدم ایشون با استفاده از نماد روی این دامنه درگاه گرفتن و به یکی از سایت های شرط بندی درگاه رو اجاره دادن(همین اواخر)