PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوگل دیگر ایرانی ها را تحریم نمیکند

DeltaGostar
January 19th, 2011, 19:55
دیشب گوگل کروم دانلود نمیشد و میگفت کشور شما حق ندارد دانلود کنید

امشب کاملا با ای پی ایران روی سیستم دیگری راحت دانلود کردیم . الباقی تحریم ها که امشب تست خواهیم کرد
و قرض از مزاحمت تبریک به دوستان و طرفداران شرکت گوگل و مخصوصا گوگل ارث

شرکت گوگل اعلام کرد که برخی تحریم‌های اعمال شده برای کاربران ایرانی را از روز گذشته ۱۸ ژانویه برداشته است و کاربران ایرانی همانند سایر کاربران قادر به استفاده از امکانات رایگان خواهند بود.

http://logofun.ir/wp-content/uploads/2011/01/google-logo.png (http://logofun.ir/wp-content/uploads/2011/01/google-logo.png)
این شرکت در مطلبی در وبلاگ رسمی خود با اشاره به محدودیت‌های اینترنتی ایجاد شده در جریان وقایع پس از انتخابات سال گذشته در ایران و همزمانی آن با اعمال تحریمات بیشتر از سوی ایالات متحده اعلام کرده است که برخی از آن تحریمات اعمال شده اکنون برای اولین بار از سوی گوگل برداشته می‌شود تا کاربران ایرانی بدون محدودیت قادر به دریافت و استفاده از برنامه‌های گوگل‌ارث، پیکاسا و مرورگر کروم باشند.
این شرکت اما در ادامه آورده است که با این وجود ما به شرایط اعلام شده از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا در خصوص برنامه‌های صادرات و تحریمات اعمال شده متعهد بوده و از آنها پیروی می‌کنیم.
گوگل در ادامه بدون اعلام نحوه شناسایی این گونه آدرس‌های آی.پی از ادامه تحریم‌ها علیه آدرس‌های آی.پی دستگاه‌های دولتی ایران خبر داده است.
این شرکت همچنین در پایان تاکید کرده است که محصولات ما به طور خاص برای کمک به مردم در ایجاد ارتباط و پیدا کردن اطلاعات و به اشتراک‌گذاری نظرات طراحی شده‌اند و ما بر این باوریم که افزایش محصولات در دسترس به معنای انتخاب بیشتر آزادی بیشتر و در نهایت قدرت بیشتر برای افراد در ایران و سراسر جهان خواهد بود.
اعمال تحریم از سوی گوگل پیش از این به مراتب از سوی کاربران ایرانی محکوم شده بود و این کاربران با ایجاد کمپین‌های مختلف و امضای درخواست‌های زیاد از جمله در فیس‌بوک خواهان حذف آنها شده بودند.
اگر چه با توجه به سرعت اینترنت در ایران استفاده از برنامه‌هایی همچون گوگل‌ارث همچنان دارای محدودیت خواهد بود اما استفاده از نرم‌افزارهایی همچون مرورگر گوگل کروم که همچنان در حال افزایش محبوبیت خود در میان کاربران ایرانی است، مورد توجه قرار خواهد گرفت.

منبع (http://logofun.ir/archives/243)

گوگل دیگر ایرانی ها را تحریم نمیکند ! لوگوفـان آيـ آر (http://logofun.ir/archives/243)

AmirHosein
January 19th, 2011, 19:58
خدا رو شکر شاد گشتیم
به امید روزی که paypal هم اینگونه بشه
سپاس:71:

Arashdn
January 19th, 2011, 20:06
خدا رو شکر شاد گشتیم
به امید روزی که paypal هم اینگونه بشه
سپاس:71:
اون دیگه نمیشه
چون بحث پول مطرحه .....

Woshka
January 19th, 2011, 20:21
A connection has been established between your current IP address and a country sanctioned by the U.S. government (for more information, see Office of Foreign Assets Control (OFAC) (http://www.ustreas.gov/offices/enforcement/ofac/)).

M-Soltani.ir
January 19th, 2011, 20:23
مبارکــه!
اَ اَ اَ فکرشو بکن گوگل ادسنس و ادوردز و پی پال با ایران کار کنن چی میشه =p~
یا بریم گوددی دومین ثبت کنیم بدون مشکل =p~

maroofi
January 19th, 2011, 20:35
تحریمهای پی پال هم برداشته میشه ؟

lvlehrad
January 19th, 2011, 20:54
چه خوب !
ما به adsense و adword هم قانعیم :d

lvlehrad
January 19th, 2011, 23:37
جالبیش اینه که theme های chrome هنوز بلوک هست واسه ایپی ایرانی ها :دی

CYB3R
January 19th, 2011, 23:54
برای من که فرقی نکرده ، همش تعطیلن .

AmirHosein
January 20th, 2011, 00:42
اون دیگه نمیشه
چون بحث پول مطرحه .....
خب باشه الان ملت ایران استفاده میکنن ولی با دنگ فنگ اگر محدودیت رو بردارن که بیشتر سود میکنن!

shamimi
January 20th, 2011, 01:28
واي پي پال هم اكي بشه عاليه مي شه :-)
كاراي اين دولته ها :71:

logofun
January 23rd, 2011, 19:02
A connection has been established between your current IP address and a country sanctioned by the U.S. government (for more information, see Office of Foreign Assets Control (OFAC)).

بنده خدا کجا با آی پی ایران رفتی #-o

NovinServer
January 23rd, 2011, 19:12
برای من هم باز شده است !
اما خیلی برای من مهم نیست چون فقط از GMail گوگل استفاده می کنم اون هم خود ایران بعضی موقع ها کاری میکنه که باز نشه !
در کل گوگل چرم برای من دانلود شد !

Thanks for trying Google Chrome!

1. Click OK or Save File in the window that appears.
Don't see a window? Click here.
2. Select Downloads from the Tools menu in Firefox.
A window displaying your downloads will appear.
3. Double click the product in the Downloads window.
Your software will now install automatically. If you need help, click here. (http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?answer=95346&hl=en)
The Google Chrome installer should complete in seconds and start your new browser automatically.

logofun
January 23rd, 2011, 19:28
گوگل چرم

گوگل چرم کدومه :39:

AmirHosein
January 23rd, 2011, 19:33
گوگل چرم کدومه :39:

فکر کنم برند لباس های جدید گوگل هست میخوان کت شلوار چرمی بدن با کت های چرمی :71:

DeltaGostar
January 23rd, 2011, 20:00
اقا رضا ده بزرگی کم پیدایی

بزرگ خاندان wht و جز پایه گزار های این تالار تشریف دارند (البته نظر شخصی من است )

قدم شما روشن . بله آزاد و تحریم برداشته شده هم چرمی و هم پوست کلفت چرمی برای ایران برداشته شد و کلیه اخبار های کشور های دیگه اعلام کردن چون قوانین گوگل است که اطلاع رسانی انجام دهد. در ضمن گوگل و فایرفوکس رابط بسیار بالا و نزدیکی با هم دارند .

kingoftehran
January 23rd, 2011, 21:22
والا ملت ایران یاد گرفتند که حتی با تحریم کار خودشونا بکنند.
من 3 سال هست که با کروم کار می کنم

AmirHosein
January 23rd, 2011, 21:26
ملت ایران همیشه در تمامی مراحل با مشتی محکم بر دهان استکبار بر دهان تحریم گر ها کوبیده اند و دندانشان را به فکشون ریختن! طبق بیانات پرزیدت ما استخوان های دشمن رو میش***یم:71:

maroofi
January 23rd, 2011, 21:32
امیر جان چقدر خشن !!! دی :

AmirHosein
January 23rd, 2011, 21:40
امیر جان چقدر خشن !!! دی :
خواهش میکنم والا من بیانات دوست و رفیق همه کاپشن پوشم که ماشینش 2 میلیون دلار می ارزه! رو گفتم! وگرنه ما از دختر ها هم دل نازکتریم آواتور های من رو دیدی که؟:71:

omid68
January 23rd, 2011, 21:47
فعلاً که 3 تا از محصولاتش رو ازاد گذاشته
هر موقع همهی تحریم ها رو برداشت بعد خوشحال بشیم

logofun
January 23rd, 2011, 22:39
والا ملت ایران یاد گرفتند که حتی با تحریم کار خودشونا بکنند.
من 3 سال هست که با کروم کار می کنم

درود بر شما : دی