PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قبل از خرید از سایت damaneh.net حواستان را جمع کنید

mhd24
May 11th, 2018, 14:05
سلام
دوستان من تصمیم داشتم یه دامنه بین المللی برای ثبت کنم که دنبال جایی بودم یخورده قیمت مناسب داشته باشه
حالا از سایت دامنه دات نت تصمیم به خرید دامنه داشتم که پس از انتخاب دامین و پرداخت وجه پیام داد که عملیات ناموفق بوده و وجه به حساب شما بازگشت داده میشه منتها به جای اینکه به حسابم تو بانک برگرده به حسابم تو سایت دامنه برگشته
الان موندم چیکار کنم عجب اشتباهی کردم
هر چی هم نگاه کردم اطلاعیه ای چیزی نزده که فعلا نمی تونید خرید کنید دیدم خبری نیست
تیکت هم ارسال کردم گفتند مشکل از رجیستراز هستش الان نزدیک 72 ساعت تقریبا 3 شبانه روز می گذره که مشکل دارن
حداقل یه پیامی می دادن مشکل دارن ....

این شرکت هم نفع خودشه می بینه

gharibion
May 11th, 2018, 14:30
سلام
دوستان من تصمیم داشتم یه دامنه بین المللی برای ثبت کنم که دنبال جایی بودم یخورده قیمت مناسب داشته باشه
حالا از سایت دامنه دات نت تصمیم به خرید دامنه داشتم که پس از انتخاب دامین و پرداخت وجه پیام داد که عملیات ناموفق بوده و وجه به حساب شما بازگشت داده میشه منتها به جای اینکه به حسابم تو بانک برگرده به حسابم تو سایت دامنه برگشته
الان موندم چیکار کنم عجب اشتباهی کردم
هر چی هم نگاه کردم اطلاعیه ای چیزی نزده که فعلا نمی تونید خرید کنید دیدم خبری نیست
تیکت هم ارسال کردم گفتند مشکل از رجیستراز هستش الان نزدیک 72 ساعت تقریبا 3 شبانه روز می گذره که مشکل دارن
حداقل یه پیامی می دادن مشکل دارن ....

این شرکت هم نفع خودشه می بینه

همیشه از جای معتبر خریداری کنید که به مشکل نخورید دوست عزیز .

a1994n1373
May 11th, 2018, 22:48
سلام دوست عزیز .
خودتون داخل توضیحتون اشاره کردین : " قیمت مناسب "

بنظرتون دامین بین المللی با این قیمت ارز میتونه قیمت مناسب داشته باشه ؟!!!

1eng.ir
May 12th, 2018, 00:42
همیشه از جای معتبر خریداری کنید که به مشکل نخورید دوست عزیز .
:d

سلام دوست عزیز .
خودتون داخل توضیحتون اشاره کردین : " قیمت مناسب "

بنظرتون دامین بین المللی با این قیمت ارز میتونه قیمت مناسب داشته باشه ؟!!!

دامین ۸/۵ دلاری با دلار ۶۷۰۰ رو میدن ۵۹ هزار تومان
کجاش مشکل داره قیمت‌گذاریشون؟

شما دامین com رو میدین ۴۷ تومن! چرا برای شما میتونه و برای اون که ۵۹ گذاشته نمیتونه؟

--

استارتر عزیز، با شماره شرکتشون تماس بگیرید.
01342546541
و تقاضای برگشت وجه بکنید.
چرا؟ چون نتونستند دامین شما رو ثبت کنند و شما نیاز به این دامین دارید و میخواید جای دیگه ثبت کنید.

الان مشکل پرداخت ارزی برای خیلی‌ها وجود داره، پیگیری کنید امیدوارم مشکلتون برطرف بشه :)