PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در مورد تبدیل قیمت تومان به دلار

rouhallah
May 9th, 2018, 12:52
سلام
دوستان عزیز
خوب همه می دونید و خبر دارید و..... که دلار و ارز کلا چه شده است
اصلا نمی خواهم بحث سیاسی کنم
اما می خواستم اقدامی در سایت انجام دهم
لیست قیمت ها را بر اساس دلار در سایت درج کنم و موقع پرداخت کاربر معادل تومان را پرداخت نماید
فرضا هاست ۱ گیگ سالانه ۵ دلار
سرور مجازی رم ۱ گیگ ۵ دلار
دامنه .com ۹ دلار

......

می خواستم نظرتون را جویا بشم
ایا شما موافق هستید این کار در سایت ما انجام شود یا اینکه همه دوستان به این روش فروش داشته باشند ؟

‍‍

my-host.site
May 9th, 2018, 12:56
سلام /

فکر خوبی هست . نظر شخصی بنده اینه جوابگو هست ولی بهتره یه توضیحی به کاربر بدین که موقع پرداخت تومان خواهد بود چون ممکنه حس کنه کلا دلار کار می کنید و صرفنظر از خرید کنه

majids
May 9th, 2018, 12:57
قیمت دقیق دلار را از کجا میخواید بیارید؟

OnlineServer
May 9th, 2018, 15:07
تجربه نشون داده کاربر استقبال نمیکنه

ho3yn_sha2
May 9th, 2018, 18:30
پیرو سخن دوست عزیزمون من هم پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید . چون تاثیر عکس میزاره

Amlaaki
May 9th, 2018, 20:47
با اینکه کار بسیار خوبیه اما کاربران متوجه این موضوع نمیشن که موقع پرداخت تومنی میشه و ...

1eng.ir
May 11th, 2018, 00:40
کاربرای حرفه‌ای معمولاً‌ استقبال نمیکنن، چه برسه به کاربران عمومی ...

ولی میتونید قیمت رو بصورت ریالی به کاربر نشون بدید ولی بصورت دلاری توی بک‌اند محاسبه کنید.

اگه امروز دلار ۷ تومنه، دامین ۱۰ دلاری رو برای کاربر بذارید ۷۰ تومن ... فردا شد ۸ تومن بذارید ۸۰ تومن!
برای هاست اشتراکی و سرور مجازی، قیمت‌ها رو یه جوری تعیین کنید که اگه دلار ۴ تومنی شد ۶ تومن، ضرر نکنید. ولی شد ۸ تومن قیمتاشو تغییر بدید و حاشیه سودش رو تا ۲۵٪ بالاتر در نظر بگیرید :)

سرویس‌هایی رو هم که ۲۴ یا ۴۸ ساعت بعد از ثبت سفارش پرداختشون انجام نشد، کنسل کنید و یه ایمیل بفرستید برای مشتری "به دلیل عدم پرداخت، سرویس شما کنسل شد. در صورت نیاز مجدداً ثبت سفارش گردد!"

باید به صورتی رفتار کنید که کاربر حس نکنه قراره به دلاری محاسبه و پرداخت بشه.

hoka
May 11th, 2018, 12:10

ولی میتونید قیمت رو بصورت ریالی به کاربر نشون بدید ولی بصورت دلاری توی بک‌اند محاسبه کنید.

اگه امروز دلار ۷ تومنه، دامین ۱۰ دلاری رو برای کاربر بذارید ۷۰ تومن ... فردا شد ۸ تومن بذارید ۸۰ تومن!
برای هاست اشتراکی و سرور مجازی، قیمت‌ها رو یه جوری تعیین کنید که اگه دلار ۴ تومنی شد ۶ تومن، ضرر نکنید. ولی شد ۸ تومن قیمتاشو تغییر بدید و حاشیه سودش رو تا ۲۵٪ بالاتر در نظر بگیرید :)

سرویس‌هایی رو هم که ۲۴ یا ۴۸ ساعت بعد از ثبت سفارش پرداختشون انجام نشد، کنسل کنید و یه ایمیل بفرستید برای مشتری "به دلیل عدم پرداخت، سرویس شما کنسل شد. در صورت نیاز مجدداً ثبت سفارش گردد!"

برای whmcs پلاگینی در این مورد وجود داره ؟

novinvps.com
May 11th, 2018, 13:15

سلام محمد جان
خوبید؟
اگر چنین پلاگینی برای whmcs موجود است اطلاع دهید
ما سخت به دنبال چنین پلاگینی هستیم

nima17701
May 11th, 2018, 16:03
سلام محمد جان
خوبید؟

سلام کاربرهای حرفه شاید مشکلی نداشته باشند منتها باعث سردرگمی کاربران عادی میشه.
دوست عزیز خود استارتر این پلاگین را منتشر کردند و بسیار هم حرفه ای میتوانید از ایشون تهیه کنید.

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=197122

موفق باشید

novinvps.com
May 11th, 2018, 17:16
سلام کاربرهای حرفه شاید مشکلی نداشته باشند منتها باعث سردرگمی کاربران عادی میشه.
دوست عزیز خود استارتر این پلاگین را منتشر کردند و بسیار هم حرفه ای میتوانید از ایشون تهیه کنید.

موفق باشید

سلام

ایا به صورت بک اند محاسبه می کند ؟

1eng.ir
May 11th, 2018, 22:16
برای whmcs پلاگینی در این مورد وجود داره ؟

سلام محمد جان
خوبید؟

سلام سلام

والا من ندیدم همچین پلاگینی رو

میتونید چند تا شرکت بشید و بدید یه تیم قوی براتون برنامه‌نویسی کنه.
مثلاً (ترجیحاً) modulesgarden.com

بنظرم ارزشمند هست اگه هزینه‌ای برای این کار انجام بدید ...

rouhallah
May 12th, 2018, 09:56
سلام سلام

والا من ندیدم همچین پلاگینی رو

میتونید چند تا شرکت بشید و بدید یه تیم قوی براتون برنامه‌نویسی کنه.
مثلاً (ترجیحاً) modulesgarden.com

بنظرم ارزشمند هست اگه هزینه‌ای برای این کار انجام بدید ...

درود
بهتون پیشنهاد می کنم ماژول ما را هم تجربه کنید
تمامی نیاز ها را برای تغییر قیمت براورده می کند

بعضی از دوستانی که استفاده می کنند در لینک زیر درج کرده ایم

- - - Updated - - -

سلام

ایا به صورت بک اند محاسبه می کند ؟

بله
قیمت ها را کاربر به تومان/ریال می بیند و پرداخت می کند

- - - Updated - - -

قیمت دقیق دلار را از کجا میخواید بیارید؟

خوب ما درامد دلاری داریم
اما از صرافی ها ایرانی خارج از ایران قیمت می گیریم