PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی کنید : خطای noindex

Nomix
May 9th, 2018, 09:57
سلام دوستان

یک پیامی از گوگل وبمستر اومده که این مشکل برطرف کنید

Submitted URL marked ‘noindex’

لطفا راهنمایی کنید که این مربوط به چی هست و چطور برطرف کنیم

سپاس

AlienX
May 9th, 2018, 10:20
سلام دوستان

یک پیامی از گوگل وبمستر اومده که این مشکل برطرف کنید

Submitted URL marked ‘noindex’

لطفا راهنمایی کنید که این مربوط به چی هست و چطور برطرف کنیم

سپاس
سلام، این پیام میگه که یک سری از لینک‌های سایت شما ایندکس نشده، چند تا از لینک‌ها رو اینجا ذکر بفرمایید تا دقیقا بگم چیکار کنید، باید لینک‌ها رو ببینم

Nomix
May 9th, 2018, 10:32
سلام، این پیام میگه که یک سری از لینک‌های سایت شما ایندکس نشده، چند تا از لینک‌ها رو اینجا ذکر بفرمایید تا دقیقا بگم چیکار کنید، باید لینک‌ها رو ببینم

417 خطاه هست اینجور که نگاه کردم همش مربوط به تگ ها هست

https://licenseha.ir/product-tag/%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%AC%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84-microsoft-project-2016/

https://licenseha.ir/product-tag/windows-7-ultimate

AlienX
May 9th, 2018, 10:50
منشا این مشکل در Yoast SEO هستش که احتمالا شما دارین ازش در سئو سایت استفاده می‌کنید، این نکته رو خدمت شما عرض کنم که تگ‌ها و سر صفحه‌ها (category) در سئو سایت هیچ تاثیری ندارن و عملا بی‌ارزش هستن پس نباید نگران این موضوع باشید و اما در مورد حل این مشکل خدمت شما عرض می‌کنم. در این حالت شما باید اون قسمتی از نقشه سایت رو که شامل تگ‌ها می‌شه کامل پاک کنید یا اینکه در قسمت robots.txt تگ‌ها و سر صفحه‌ها رو disallow کنید، در این صورت به طور کلی مشکلتون حل خواهد شد.

Nomix
May 9th, 2018, 18:49
منشا این مشکل در Yoast SEO هستش که احتمالا شما دارین ازش در سئو سایت استفاده می‌کنید، این نکته رو خدمت شما عرض کنم که تگ‌ها و سر صفحه‌ها (category) در سئو سایت هیچ تاثیری ندارن و عملا بی‌ارزش هستن پس نباید نگران این موضوع باشید و اما در مورد حل این مشکل خدمت شما عرض می‌کنم. در این حالت شما باید اون قسمتی از نقشه سایت رو که شامل تگ‌ها می‌شه کامل پاک کنید یا اینکه در قسمت robots.txt تگ‌ها و سر صفحه‌ها رو disallow کنید، در این صورت به طور کلی مشکلتون حل خواهد شد.

ممنون دوست عزیز

بله از Yoast استفاده میکنم .

واقعا تگ ها "هیچ" تاثیری ندارند !؟

امکانش هست راهنمایی کنید چطور disallow کنم از طریق robots ؟

AlienX
May 9th, 2018, 22:20
خیر تگ‌ها و سر صفحه‌ها هیچ تاثیری در سئو سایت ندارن. تا چند سال پیش داشت اما با آپدیت الگوریتم گوگل کلا ارزش خودشون رو از دست دادن و الان به کل حساب نمیشن و شما هر چی بیشتر تگ به کار ببری بیشتر به سایت ضرر میزنی.
برای Disallow کردن تگ‌ها باید این مراحل رو طی کنی،
باید بری داخل هاست یا سرور سایتت و فایل robots.txt رو پیدا کنی و داخل اون این عبارت رو بنویسی Disallow: /tag
به جای عبارت tag دقیقا همون گزینه تگ که بین لینک‌ها قرار گرفته بذار، مثلا الان داخل این دو تا لینکی که گذاشتی میبینم product-tag هستش
یعنی میشه Disallow: /product-tag