PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد هاست ایرانت چیه ؟

alibati
January 19th, 2011, 10:56
کسی اینجا تجربه کار با ایرانت رو داره ؟
هاستینگ معتبری هست ؟
پشتبانی تلفنی دارند
نوشتن سرور هاشون هم در ای وب هست
قیمتهاشون هم بالاست

khudeman
January 19th, 2011, 11:00
من تا دیروز به مدت یکی دو ماه باهاشون شراکت و همکاری داشتم. سوالی داشتید در خدمتم

iranwebwork
January 19th, 2011, 11:24
خوب بالا سوال کردن دیگه دوست عزیز . پرسیدن آیا شرکت معتبریه؟
الان باهاشون همکاری ندارین؟

khudeman
January 19th, 2011, 12:02
خوب بالا سوال کردن دیگه دوست عزیز . پرسیدن آیا شرکت معتبریه؟
الان باهاشون همکاری ندارین؟

خب سوال اینکه شرکت معتبریه یا نه خیلی سوال کلی هست. هر کسی معیاری برای اعتبار داره . اگر موردهای خاصی را بپرسید جواب میدهم و بعد خودتون قضاوت کنید . من از دیروز باآنها همکاری ندارم. به دو دلیل : اول اینکه چون در فکرم خودم هاستینگ راه بیندازم. دوم اینکه میخواستم کارهای تبلیغاتی ایرانت را انجام بدم اما اونها با هرگونه تبلیغ مخالف بودن و میگفتند که در وضعیت فعلی هرگونه تبلیغ نتیجه عکس داره و بهترین تبلیغ ، توصیه خود مشتریان است. در مجموع آنچه که من دیدم سعی برای کیفیت خوب سرویس و پاسخ به درخواست های پشتیبانی در کمتر از 5 دقیقه بود. سیستمی ماشینی و غیر قابل انعطاف دارند . جز بسته هایی که معرفی کرده اند هیچ سرویس دیگه ای به فراخور تقاضای مشتری نمیدهند

---------- Post added at 12:02 PM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

کسی اینجا تجربه کار با ایرانت رو داره ؟
هاستینگ معتبری هست ؟
پشتبانی تلفنی دارند
نوشتن سرور هاشون هم در ای وب هست
قیمتهاشون هم بالاست

چون سوالتان را ویرایش کردین دوباره جواب میدم. پشتیبانی تلفنی 24 ساعته دارند. هاست ها روی دیتاسنتر آی وب است اما 280 هاستی که از شرکت پارسه هاستینگ به ایرانت واگذار شد روی دیتاسنتر softlayer است و قراره به مرور به آی وب منتقل بشوند. درخواستهای جدید همه در آی وب هاست میشن. اما در مورد قیمتها نمیشود کلی گفت که بالاست یا نه. مهمترین ویژگی هاست های ایرانت ، پهنای باند بسیار بالای آنها است.