PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دم کسایی که ارزون میفروشند گرم !

miladtnt
May 7th, 2018, 13:52
آقا مرسی دم شما گرم ولی حسارت نباشه ، من راضیم 7 ت یا 10 ت بدم به سرور اور سل باشه هم هیچ مشکلی ندارم:))))

ولی یسوال الان یورو بالای 7 تومن ، و ای پی 1 یورو ، ای پی رو که نمیشه اورسل کرد ؟ پس شما ها چجوری دارید سود میکنید؟

پول سرور ب کنار:) فقط ای پی رو گفتم.

بعد هاستینگای معتبر و قدیمی میگن هاستینگ درامد نداره :-w:-w اقا بلد نیستی تو رو چه به هاستینگ، حوصله کار کردن نداری چرا بهونه میاری :)))

pardishosting
May 7th, 2018, 14:08
کسی که مفت میفروشه یا کلاهبردار است یا نادان ..
دومی بعید است معمولا کلاهبردار هستند ...

nevergotme
May 7th, 2018, 14:10
خب داداش شما در نظر بگیر شاید طرف قبل از گرونی ها سرورش رو 1 ساله با بیشتر تمدید کرده.

delta
May 7th, 2018, 14:18
خب داداش شما در نظر بگیر شاید طرف قبل از گرونی ها سرورش رو 1 ساله با بیشتر تمدید کرده.

5 ساله هم خریده باشه مرض نداره ارزون بده..معمولا هاستینگهای معتبر قیمتشون بروز هست..مثل این میمونه شما پراید خریده باشی 10 سال پیش 5 میلیون از پارکینگ در بیاریش بدی 6 میلیون!! مطمعنا این کارو نمیکنید...

ان هاستینگهایی که بروز نیستند و قیمت ارزون میدن در استانه ورشکستگی هستند یا دیگه درامدی ندارند.چیزی که خریدندو به هر قیمتی هم شده میخوان یه پولی ازش در بیارن تا ضرر بیشتری نکنن.(کاچی به از هیچی).ربطی هم به سیاست و.. نداره همش کشکه!!

mizban97
May 7th, 2018, 14:25
کسی که مفت میفروشه یا کلاهبردار است یا نادان ..
دومی بعید است معمولا کلاهبردار هستند ...

کسی که گران تر از قیمت عرف میفروشه چی میگن ؟ منصف ؟
جسارت نباشه :53:

pardishosting
May 7th, 2018, 14:28
کسی که گران تر از قیمت عرف میفروشه چی میگن ؟ منصف ؟
جسارت نباشه :53:

شرکت های که گرون می فروشند به هر دلیل هزینه های بالاسری بیشتری دارند. هاست ایران هاست 5 گیگ رو چند می فروشه ؟ خیلی بالاتر از ما و شما آیا کلاهبردار است ؟
شاید کیفیتش از ما و شما هم برفرض کمتر باشه ولی کلاس کارش بالاست و مشتریانش صبح بیدار نمی شند اثری از سایتشون نیست.

mizban97
May 7th, 2018, 14:32
شرکت های که گرون می فروشند به هر دلیل هزینه های بالاسری بیشتری دارند. هاست ایران هاست 5 گیگ رو چند می فروشه ؟ خیلی بالاتر از ما و شما آیا کلاهبردار است ؟
شاید کیفیتش از ما و شما هم برفرض کمتر باشه ولی کلاس کارش بالاست و مشتریانش صبح بیدار نمی شند اثری از سایتشون نیست.

بله درسته
شاید یه دلیلش هم اعتبار بالاش باشه که نمیتونید از این چشم پوشی کنید .
شما فرضا 10 سال تو این حوزه فعال هستید و اعتبار کسب کردید .
طبیعتا میل شما به سود بیشتر میشه درسته ؟
اون شرکت های رده بالا هم اعتباری که از گذشته بدست اوردن دارن استفاده میکنن شاید به قول شما کیفیتشون در حد مطلوب نباشه و ایده آل نباشه .
ولی جزو شناخته شده های ایران هستند .
من طرز فکرم اینه . به نظر شما هم احترام میذارم .

mh2552
May 7th, 2018, 15:33
اینا بیشتر بهونه هاشون اینه که سرور خریدن 1000000 گیگ رم داره یا 100 ساله تمدید کردن و هرچقدر عشقشون بکشه میدن. پول ک میگیرن فقط پول آیپیش در میاد.
کمیت براشون مهمتره فکر میکنه هرچقدر با این روش یوزر جمع کنه بهتره و حاضره ضرر بده.
اونری ها نصف هزینه سرویس فقط هزینه پشتیبانی از کاربر رو میگیرن اما اینور همون پول آیپیش رو از کاربر بگیره بسه :))

cacodemon
May 7th, 2018, 16:07
سلام
شما همه از دید ارائه دهنده دیدید بزارید من مصرف کننده هم نظرمو بگم

چرا فکر میکنید هرکی ارزون بده حتما کلاهبرداره ولی کسی که به قیمت بده یا گرون بده کلاهبردار نیست؟
چرا میگید خارجی ها نصف هزینه و برای پشتیبانی میگیرن ولی ما؟ مگه ارائه دهنده های اینجا پشتیبانی خاصی میدن؟ اینکه طرف سرورش بدون اینکه کاری بکنه برای اشتباهات ادمین سرور و .... قطع میشه و تیکت میده و اینجا اسمشو میزارن پشتیبانی ؟ خنده دار نیست؟
چند تاتاپیک تو همین انجمن هست که ارائه دهنده حاضر نیست بک آپ بده؟ای پشتیبانی هست؟
چند تا ارائه کننده تو همین انجمن بودن با قیمت نرمال هم اور سل کردن؟ اونایی که میدونیم که هیچ اونایی که هنوز لو نرفتن خودشون کلاهشونو قاضی کنن پیش خودشون
بله با خرید عمده میتونید توی خرده فروشی قیمت هاتونو تعدیل کنید و حتی شاید باقیمت روز هم بخرید بجای تبلیغات تو سایت های چرند ایرانی با قیمت نجومی یه سرور و بزارن برای ارزان فروختن و اسم و رسم به دست آوردن

- - - Updated - - -

دوست عزیز فارق ار بقیه موارد
قیمت رقابتی هست و باید باشه برای من مصرف کننده قیمت و کیفیت مهمه برای من مهم نیست شرکتی که ازش خدمت گرفتم چقدر عریض و طویل هست و هزینه هاش چیه

- - - Updated - - -

بله درسته
شاید یه دلیلش هم اعتبار بالاش باشه که نمیتونید از این چشم پوشی کنید .
شما فرضا 10 سال تو این حوزه فعال هستید و اعتبار کسب کردید .
طبیعتا میل شما به سود بیشتر میشه درسته ؟
اون شرکت های رده بالا هم اعتباری که از گذشته بدست اوردن دارن استفاده میکنن شاید به قول شما کیفیتشون در حد مطلوب نباشه و ایده آل نباشه .
ولی جزو شناخته شده های ایران هستند .
من طرز فکرم اینه . به نظر شما هم احترام میذارم .

اعتبار با کیفیت محصول و خدمت سنجیده میشه مثالش اپل
پس اگر همونطور که میگید کیفیت متوسط رو به پایین داره پس اعتبار متوسط و رو به پایین داره و با گرون فروشی داره کلاهبرداری میکنه

- - - Updated - - -

5 ساله هم خریده باشه مرض نداره ارزون بده..معمولا هاستینگهای معتبر قیمتشون بروز هست..مثل این میمونه شما پراید خریده باشی 10 سال پیش 5 میلیون از پارکینگ در بیاریش بدی 6 میلیون!! مطمعنا این کارو نمیکنید...

ان هاستینگهایی که بروز نیستند و قیمت ارزون میدن در استانه ورشکستگی هستند یا دیگه درامدی ندارند.چیزی که خریدندو به هر قیمتی هم شده میخوان یه پولی ازش در بیارن تا ضرر بیشتری نکنن.(کاچی به از هیچی).ربطی هم به سیاست و.. نداره همش کشکه!!

این استدلال کاملا درست هست
بهشرط اینکه واقعا قصد تبلیغات نداشته باشن از این طریق

mh2552
May 7th, 2018, 16:15
سلام
شما همه از دید ارائه دهنده دیدید بزارید من مصرف کننده هم نظرمو بگم

چرا فکر میکنید هرکی ارزون بده حتما کلاهبرداره ولی کسی که به قیمت بده یا گرون بده کلاهبردار نیست؟
چرا میگید خارجی ها نصف هزینه و برای پشتیبانی میگیرن ولی ما؟ مگه ارائه دهنده های اینجا پشتیبانی خاصی میدن؟ اینکه طرف سرورش بدون اینکه کاری بکنه برای اشتباهات ادمین سرور و .... قطع میشه و تیکت میده و اینجا اسمشو میزارن پشتیبانی ؟ خنده دار نیست؟
چند تاتاپیک تو همین انجمن هست که ارائه دهنده حاضر نیست بک آپ بده؟ای پشتیبانی هست؟
چند تا ارائه کننده تو همین انجمن بودن با قیمت نرمال هم اور سل کردن؟ اونایی که میدونیم که هیچ اونایی که هنوز لو نرفتن خودشون کلاهشونو قاضی کنن پیش خودشون
بله با خرید عمده میتونید توی خرده فروشی قیمت هاتونو تعدیل کنید و حتی شاید باقیمت روز هم بخرید بجای تبلیغات تو سایت های چرند ایرانی با قیمت نجومی یه سرور و بزارن برای ارزان فروختن و اسم و رسم به دست آوردن

- - - Updated - - -

دوست عزیز فارق ار بقیه موارد
قیمت رقابتی هست و باید باشه برای من مصرف کننده قیمت و کیفیت مهمه برای من مهم نیست شرکتی که ازش خدمت گرفتم چقدر عریض و طویل هست و هزینه هاش چیه

- - - Updated - - -

اعتبار با کیفیت محصول و خدمت سنجیده میشه مثالش اپل
پس اگر همونطور که میگید کیفیت متوسط رو به پایین داره پس اعتبار متوسط و رو به پایین داره و با گرون فروشی داره کلاهبرداری میکنه

- - - Updated - - -

این استدلال کاملا درست هست
بهشرط اینکه واقعا قصد تبلیغات نداشته باشن از این طریق

جواب تمام سوالات شما خیلی ساده هست :
وقتی ک مفت میدی بعدش دیگه تمایلی به پشتیبانی و پاسخ به کاربرات نداری.

- - - Updated - - -

یکی مثل هاست دی ال هست که نصف هزینه سرویسش رو واسه پشتیبانی میگیره
یکی هم مثل نیک کلاد یا همون ovh-web.in سابق (دوباره برگشته) که سرور 20 تومنی یا هاست 7 هزار تومنی میده بعدش هر چقدر با خودش فکر میکنه میگه ارزش نداره پشتیبانی بده. پاسخ کاربراش رو بده. استدلال این افراد هم این هست که مفت دادم همینم از سرش زیاده. کجا 7ت هاست بهش میدادن ؟!

yasserhost
May 7th, 2018, 17:05

1 ساله خریده باشه خودت حساب کن میتونه یورو رو زیر 5400 داده باشه! یخورده خودتون هم فکر کنید .
بازم یکساله باشه دیتاسنتر پول 12 ماه میگیره کلا بدون تخفیف.

cacodemon
May 7th, 2018, 17:09

- - - Updated - - -

یکی مثل هاست دی ال هست که نصف هزینه سرویسش رو واسه پشتیبانی میگیره
یکی هم مثل نیک کلاد یا همون ovh-web.in سابق (دوباره برگشته) که سرور 20 تومنی یا هاست 7 هزار تومنی میده بعدش هر چقدر با خودش فکر میکنه میگه ارزش نداره پشتیبانی بده. پاسخ کاربراش رو بده. استدلال این افراد هم این هست که مفت دادم همینم از سرش زیاده. کجا 7ت هاست بهش میدادن ؟!

اول بگم منطور من همه نیستن
ولی آیا تو همین انجمن کسیو نمیشناسید که به قیمت میگیره و حتی گرونتر و علاقه و حوصله و سواد پشتیبانی هم نداره؟

mh2552
May 7th, 2018, 17:35
اول بگم منطور من همه نیستن
ولی آیا تو همین انجمن کسیو نمیشناسید که به قیمت میگیره و حتی گرونتر و علاقه و حوصله و سواد پشتیبانی هم نداره؟

من خودم ندیدم همچین آدمی رو اینجا اما نظر شما این هست که ممکنه کسی هم باشه که ارزون نفروشه و کلاه بردار باشه درست هم هست

اما خب زمان ثابت کرده :
معمولا 1 نفر توی خونه هستند یا 2 3 نفر هم باهاش توی نت شریکن
ارزون فروشای غیر عادی کلاه بردار هستند
بیشتر ارزون فروش ها توی همین انجمن هستند
بیشتر دنبال کمیت و کاربر هستند
کسی که ارزون میفروشه تمایلی ب پشتیبانی نداره

پشتیبانی فقط جواب ب تیکت نمیشه. پشتیبانی باید 24 ساعت آنلاین باشه. باید24 ساعت حواسش به سرورهاش باشه. باید 24 ساعت حواسش به بک آپ هاش باشه و .. 90% از کاربران درخواست هاشون بعد از تحویل سرویس تموم نمیشه و درخواست و سوالات ادامه دار هست

همونطور ک گفتم شما فکر کن یک محصول داری قیمتش 10ت هست مشتری میاد ازت میگیره. هی سوال و درخواست داره. تو تمایلی نداره جوابش رو بدی چون 10ت ارزش نداره وقتت رو بزاری (چون میدونی قیمت این محصول این نیست و داری ارزون میدی) اما قیمت همین محصول رو 50ت میکنی. حالا هم خودت هم وجدانت راضی هست. مشتری سوال نداشته باشه تو هرروز یهش پیام میدی آقا از سرویست راضی هستی ؟ مشکلی نیست ؟

98% فروشنده های ما الان اینطوری هستن ارزون میدن. تمایل به پشتیبانی هم ندارن.

cacodemon
May 7th, 2018, 17:39
من خودم ندیدم همچین آدمی رو اینجا اما نظر شما این هست که ممکنه کسی هم باشه که ارزون نفروشه و کلاه بردار باشه درست هم هست
اما خب زمان ثابت کرده :
ارزون فروشای غیر عادی کلاه بردار هستند
بیشتر ارزون فروش ها توی همین انجمن هستند
بیشتر دنبال کمیت و کاربر هستند
کسی که ارزون میفروشه تمایلی ب پشتیبانی نداره
پشتیبانی فقط جواب ب تیکت نمیشه. پشتیبانی باید 24 ساعت آنلاین باشه. باید24 ساعت حواسش به سرورهاش باشه. باید 24 ساعت حواسش به بک آپ هاش باشه و .. 90% از کاربران درخواست هاشون بعد از تحویل سرویس تمام نخواهد شد و درخواست و سوالات ادامه خواهد داشت.

همونطور ک گفتم شما فکر کن یک محصول داری قیمتش 10ت هست مشتری میاد ازت میگیره. هی سوال و درخواست داره. تو تمایلی نداره جوابش رو بدی چون 10ت ارزش نداره وقتت رو بزاری (چون میدونی قیمت این محصول این نیست و داری ارزون میدی) اما قیمت همین محصول رو 50ت میکنی. حالا هم خودت هم وجدانت راضی هست. مشتری سوال نداشته باشه تو هرروز یهش پیام میدی آقا از سرویست راضی هستی ؟ مشکلی نیست ؟

98% فروشنده های ما الان اینطوری هستن ارزون میدن. تمایل به پشتیبانی هم ندارن.

منم حرفم همین هست
فروشنده های ما همینن که هستن و حتی اگر گرون و یا به قیمت بدن نمیان به قول شما احوال خریدار و بپرسن و علاقه ای هم به پشتیبانی با همین قیمت خوب و بالا هم ندارن

mh2552
May 7th, 2018, 17:58
منم حرفم همین هست
فروشنده های ما همینن که هستن و حتی اگر گرون و یا به قیمت بدن نمیان به قول شما احوال خریدار و بپرسن و علاقه ای هم به پشتیبانی با همین قیمت خوب و بالا هم ندارن

باید فرهنگ سازی بشه باید از همین انجمن هم شروع بشه خودشون رو یک تکون بدن قیمت یک سرویس که 4 سال پیش 20ت بود الان هم 20ت ندن
فروشنده ها ارزون فروش عزیز :

خب عزیز تو ک عمرتو گذاشتی 24 ساعت چشمت رو گذاشتی هزار تا آسیب دیدی خودت خبر نداری از اجتماع و خانواده دور شدی خب حداقل واسه کارت ارزش قائل باش واسه عمری ک گذاشتی توی این کار ارزش قائل باش فردا توی خانواده بپرسن حالا این سرویس ک میدی از چند شروع میشه با چه رویی میخوای بگی از 7 هزار تومان ؟ توی سوپر با 7ت بهت چی میدن؟ که تو هاست لینوکس با پشتیبانی 24 ساعت و فضای بک آپ میدی ؟ یعنی کل ارزش خدماتت برابر با یک ماست موسیر کاله هست.

vahid03
May 7th, 2018, 18:25
ایرانی جماعت مرض و عقده خود برتر بینی رو همیشه یدک میکشه شرکت های هاستینگ ایرانی از همون اولش به فکر دفتر و دستک و کارمند و کلاس کاری بالا هستند تا بلکم خودشون رو در جمع و جماعتی نشون بدن که بعله ما هم شرکت پر آوازای داریم و فلان

تمام هزینه های این دفتر و دستک باید از جیب مشتری نهایی جبران میشه اگر نشه ورشکسته میشند اون هاستینگ هایی که هزینه های نجومی دارند کیفیت کارشون بالا نیست بلکه دارند هزینه کارمندانشون رو ازمون میگیرند.
الان نت افراز شرکت بزرگیه ولی قیمتش واقعی و قابل قبوله این عدم کیفیت سرویس رو نشون نمیده این شرکتی سبک و چالاک رو نشون میده با کیفیت سرویس بالا در مقابل شرکتی مثل هاست ایران ببینید چه سرویسی با چه نرخی به خرد ملت غیور ایران میده.

در همین انجمن سرویس دهندگانی هستند که هزار برابر با کیفیت تر از هاست ایران دارند سرویس میدند دست ملت ولی این ملت کیفیت رو در هزینه بالا میبینه و این بر میگرده به فرهنگ غلط ما تنها راه کار ممکن زمان هستش هرچه زمان بیشتری سپری بشه فرهنگ ما هم درستتر میشه از شال ۸۶ تا الان که در خدمت فضای مجازی بودم خیلی چیزها عوض شده و همیشه هم اوضاع بهتر از دیروز شده.

Jolge
May 7th, 2018, 19:23

- - - Updated - - -

من همین جا بگم از ایشون دو vps گرفتم دمشم گرم عالیه ساپورتش خیلی هم راضیم
قیمتشم عالی بوده

mh2552
May 7th, 2018, 19:27
من همین جا بگم از ایشون دو vps گرفتم دمشم گرم عالیه ساپورتش خیلی هم راضیم
قیمتشم عالی بوده

در گذشته هم اوایل خیلیا راضی بودن اما نتیجه :
www.webhostingtalk.ir/member.php?u=112581 (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=112581)
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188454
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=192084

- - - Updated - - -

ایرانی جماعت مرض و عقده خود برتر بینی رو همیشه یدک میکشه شرکت های هاستینگ ایرانی از همون اولش به فکر دفتر و دستک و کارمند و کلاس کاری بالا هستند تا بلکم خودشون رو در جمع و جماعتی نشون بدن که بعله ما هم شرکت پر آوازای داریم و فلان

تمام هزینه های این دفتر و دستک باید از جیب مشتری نهایی جبران میشه اگر نشه ورشکسته میشند اون هاستینگ هایی که هزینه های نجومی دارند کیفیت کارشون بالا نیست بلکه دارند هزینه کارمندانشون رو ازمون میگیرند.
الان نت افراز شرکت بزرگیه ولی قیمتش واقعی و قابل قبوله این عدم کیفیت سرویس رو نشون نمیده این شرکتی سبک و چالاک رو نشون میده با کیفیت سرویس بالا در مقابل شرکتی مثل هاست ایران ببینید چه سرویسی با چه نرخی به خرد ملت غیور ایران میده.

در همین انجمن سرویس دهندگانی هستند که هزار برابر با کیفیت تر از هاست ایران دارند سرویس میدند دست ملت ولی این ملت کیفیت رو در هزینه بالا میبینه و این بر میگرده به فرهنگ غلط ما تنها راه کار ممکن زمان هستش هرچه زمان بیشتری سپری بشه فرهنگ ما هم درستتر میشه از شال ۸۶ تا الان که در خدمت فضای مجازی بودم خیلی چیزها عوض شده و همیشه هم اوضاع بهتر از دیروز شده.

با یوزر های این انجمن هم کار کردیم سایت شرکت رو بردیم به گ.. خوردن افتادیم تازه توی تاپیکش همه راضی بودن بعد فهمیدیم این آقا سابقه داره با یک اسم دیگه دوباره اومده
کسی که بالا 4 هزار مشتری داشته باشه نمیتونه تنهایی کار کنه باید نیرو بگیره. مدیریت و هماهنگ کردن این نیرو ها به صورت ریموت سخت و غیر ممکن هست پس باید جا گرفته بشه و..
کسایی جا و مکان ندارد توی خونه کار میکنند و شما تاییدشون میکنی زور بزنن هزار تا یوزر ندارن.یوزرا قدیمی هم ک به این شکل بودن همه از اینجا رفتن و دفتر دستک خودشون رو راه انداختن
یوزرا اینجا در حد اینکه دنبال سرویس مفت باشی و سایتت مهم نباشه خوبه چون طرف بره دیگه نمیتونی پیداش کنی اما جا و مکان داشته باشه باز یک امید داری بتونی بری حقتو بگیری
دلت خوش هست یکی نشسته جوابت رو بده.

hamid.soltani92
May 7th, 2018, 19:46
من نمیدونم از ایجاد این تاپیک‌های بی‌ارزش جز هدر رفتن وقت استارتر و دیگران چه چیزی حاصل میشه!
خب الان دم ارزون فروشا گرم؛ بعدش چی؟!
بخش متفرقه برای استفاده به عنوان چت روم و ... نیست دوستان، صرفا برای مباحث مرتبط با هاستینگ که در سایر بخش بندی ها جایی ندارن ایجاد شده.
اگر نیاز به بحث و همفکری هست یک تاپیک با عنوان درست و حسابی و رعایت قوانین انجمن ایجاد کنید و ... در غیر این صورت بحث به حاشیه کشیده خواهد شد.