PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یکی بگه چطور تو وب ایران بمونیم؟

delta
May 6th, 2018, 12:40
سلام.بحث تکراری اما بی جواب...گفتم مطرح کنم نظر چند نفر دیگرو ببینم شاید فکری بشه کرد...

زمانی بود یه سایت میزدیم و روش کار میکردیم نتیجه میداد و درامد و...حتی مسیر زندگیمون رو پیش میبرد و عوض میکرد..اما حالا......سایتهای دانلود الان 50 صفحه هم بزنی تو یک دی وی دی دارند میفروشن 1000 تومان!! سایت بازی که نصفش مجرمانه هست و نصفشم تو بازار 1000 تومانی ها...سایتهای فیلم و موزیک که هیچ یا میفروشند یا جمع کردند..فروشگاهی ها هم که پشه میپرونن...کلا هر سایتی الان میخوای بزنی تهش هیچی هست.( بحث چند تا سایت خیلی قدیمی جداست) .حتی یه سر به انجمن وی بی زدم دیدم 1 ساله اپ نشده!! یعنی انجمن ها هم همه پر..wht هم اگر قدیمی نبود الان پشه پرانی بود.. کلا دیگر تو ایران هیچ سایتی انگار جواب نمیده.. این خارجی ها هنوزم هنوزه دارند با سایتاشون درامد کسب میکنن اما تو ایران انگار پوکوندنش!!
تلگرامم که حمدلاه فیل شد رفت پی کارش 2 قرون درامدشم باطل...

بعضی ها دو قرون از سایتشون درامد دارند به همون راضی هستند و الان میان میگن شما بلد نیستی و...نه عزیزان همینجا بگم بنده 7 سال پیش از سایت ماهی 6 میلیون به بالا درامدم بوده..بحث من درامد درست و حسابی هست نه چندرغاز...اوضاع طوری شده تو ایران نمیشه درامد کسب کرد انگار...تجارت دیجیتالو باطل کردند انگار...هنوزم هنوزه وب سایت و سایت داری در جهان برترین شغلهاست اما تو ایران مرده انگار..منی که سالها تو دنیای وب بودم مغزم نابود شد از بس فکر کردم و واقعا به نتیجه رسیدم که دنیای وب ایران هیچ!!

یکی بگه الان چه بکنیم!! از دنیای وب خداحافظی کنیم؟

meysam021
May 6th, 2018, 12:48
مردم ما ناشکر هستند ، درسته پول و کار تو ملکت نداریم ولی در عوض امنیت داریم :78:
یه مشت آدم خیلی ببخشید بیشعور نشسته اون بالا میاد حرف بالا رو میزنه
ولی نمیدونه که گند زدن به امنیت اقتصادی مردم ، هرچی میکشیم حقمونه وقتی 25 میلیون ایرانی محترم برا اینکه روحانی گفت لخت بمونید رفتن رای دادن، حقشونه هر بلایی سرشون بیاد.
زمان احمدی نژاد همین انجمن vb جای سوزن انداختن نبود ، الان میری داخلش دلت میگیره.

pardishosting
May 6th, 2018, 12:55
زمان احمدی نژاد دلار گرون میشد رسانه ها هر روز داشتند بدوبیراه می گفتند و البته حق هم بود.
الان دلار شده بالای 6 ، عصر ایران خبر زده چطوری تفریح می کنید.
یعنی این رسانه !

ASPAD.IR
May 6th, 2018, 13:04
دیگه داستان مثل قبل نیست که با یه وب سایت بشه مطرح شد و بیزنس داشت از این طریق.
جای خداحافظی از دنیای وب توان فنی و تخصصیتون رو بالا ببرید.

سعی کنید یه نام بسازید
وقتی یه فضایی داشته باشید که مثلا 100 هزار کاربر ثابت داره ، می تونید بهشون پیشنهاد های مختلف بدید، از تحریم کردن فلان گیم ، تا خرید گیم دیگه

ظاهرش عوض شده ، باطنش همونه
نمیشه با یه وب سایت که هیچکدوم از نیازهای خاص کاربر رو برطرف نمی کنه درآمد کسب کرد
یه کاربر می تونه گیم رو با این قیمت از ده ها فروشگاه دیگه هم بخره ، اما چند تا از این فروشگاه ها تریلر بازی رو هم دارن ، چند تاشون مکانی هستن برای تبادل نظر کاربرای دیگه تا بشه بهش استناد کرد

باید یه جامعه خاص خودت رو بسازی
به بیان دیگه کپی کردن همون مدل بیزنس توی شبکه های اجتماعی ، توی وب سایت هم چواب میده ، فقط باید تلفیق بشه
به نوعی می تونید وب سایتتون رو محلی برای فروش قرار بدید و کاربرانتون رو از جای دیگه (مثلا شبکه های اجتماعی ، اد یا ایمیل) به وب سایت راهنمایی کنید ، یا بالعکس

باید سعی کنید هدفی بزرگتر از کسب درآمد رو توی وب سایتتون دنبال کنید تا درآمد خودش به سمتتون سرازیر بشه

armin.rf
May 6th, 2018, 13:06
حرف دل خیلی ها رو زدید واقعا

از ماه بعد اوضاع بد تر هم میشه ... مدرسه ای های عزیز میان و دوباره روز از نو روزی از نو
فکر میکردیم مشکل از ماست اما بعد از چند تا تست دیدیم نه همه مشکل دارن ... سایت ساختیم و به صورت تیمی روش کار کردیم اوضاع هیچ فرقی که نکرد هیچ یه چیزی هم از دست دادیم..

NicCloud
May 6th, 2018, 13:06
گرونی رو بیخیال ، قیمت بالای ارز رو بیخیال ، تورم و تحریم ها رو بیخیال ، ***** فضای مجازی رو بیخیال! امنیت داریم :))
انگار ترکیه ، ارمنستان ، روسیه ، ووو.... 24 ساعت روز ، 7 روز هفته ، 365 روز سال جنگه!

1eng.ir
May 6th, 2018, 13:07
فرزاد فرار کن

تنها راه چاره همینه

https://twitter.com/ghanemzadeh/status/990614780758110210

--

از شرایط مهاجرت فقط قصدشو دارم

Raymvnd
May 6th, 2018, 13:11
درود...اگه می خواهید در بازار وب ایران دوام بیارید تنها باید ایده تون خاص باشه...با سایت های کپی رو نمی تونید دوام بیارید که بازدیدککندگان به این گونه سایت نمیره...
البته بازار جهانی نیز فراموش نشه که روی درآمدتون تاثیر داره...

delta
May 6th, 2018, 13:13
فرزاد فرار کن

تنها راه چاره همینه

https://twitter.com/ghanemzadeh/status/990614780758110210

--

از شرایط مهاجرت فقط قصدشو دارم

ممدجان میتونستم فرار میکردم..یه خدا بی خبری شکایت زده دهاتی هم هست منو کشونده داهاتشون حرفم حالیشون نمیشه.وکیلم حرف میزنه قاضی میگه ول کن این حرفا رو!! :( سند خونه خواهرم نبود میرفتم..جایی زندگی میکنیم که نه حرف میفهمند نه می زارند زندگی کنی..

مردم تو وب از هر راهی انور اب میتونن پول در بیارن...حتی همین ویدیوهایی که مردم مجانی تو تلگرام و.. اپ میکنن بازدید میلیونی داره تو همی یوتیوب فیل شده میزاشتن کلی پول میگرفتن...اما اینجا.....حرفی نمیتونم بزنم..این از زندگیمون..این از کار..اینم از دنیای وب...

- - - Updated - - -

درود...اگه می خواهید در بازار وب ایران دوام بیارید تنها باید ایده تون خاص باشه...با سایت های کپی رو نمی تونید دوام بیارید که بازدیدککندگان به این گونه سایت نمیره...

کدوم ایده برادر من؟ همه فقط میگن ایده!! هیچ ایده ای در کار نیست و دنیای وب به کل تخریب شده...دی جی کالا به ان بزرگیشم برو ببین زده تو کار شورت و لباس!! انم جنس چینی میندازه مردم قیمتم از همه جا بالاتره..خودشونم میدونن اخرای کارشونه...

Raymvnd
May 6th, 2018, 13:16
تو همی یوتیوب فیل شده میزاشتن کلی پول میگرفتن

به فرض اینه یوتیوب رفع ***** شه چگونه می خواهید به درآمد برسی؟ وقتی یوتیوب امکان کسب درآمد برای ایرانی مسدود کرده چگونه به شما پول بدهد؟

delta
May 6th, 2018, 13:19
به فرض اینه یوتیوب رفع ***** شه چگونه می خواهید به درآمد برسی؟ وقتی یوتیوب امکان کسب درآمد برای ایرانی مسدود کرده چگونه به شما پول بدهد؟

منم نگفتم با رفع فیل درست میشه..با رفع تحریم و.. درست میشه..نمیخوام مساله رو 30 یا 30 کنم و واردش بشم..اما از ماست که برماست..اگر تحریم نبودیم زندگی همه بهشت بود..تخریب دنیای وب هم مقصر ما نبودیم عدم مدیریت ان هست...

Raymvnd
May 6th, 2018, 13:20
ممدجان میتونستم فرار میکردم..یه خدا بی خبری شکایت زده دهاتی هم هست منو کشونده داهاتشون حرفم حالیشون نمیشه.وکیلم حرف میزنه قاضی میگه ول کن این حرفا رو!! :( سند خونه خواهرم نبود میرفتم..جایی زندگی میکنیم که نه حرف میفهمند نه می زارند زندگی کنی..

مردم تو وب از هر راهی انور اب میتونن پول در بیارن...حتی همین ویدیوهایی که مردم مجانی تو تلگرام و.. اپ میکنن بازدید میلیونی داره تو همی یوتیوب فیل شده میزاشتن کلی پول میگرفتن...اما اینجا.....حرفی نمیتونم بزنم..این از زندگیمون..این از کار..اینم از دنیای وب...

- - - Updated - - -

کدوم ایده برادر من؟ همه فقط میگن ایده!! هیچ ایده ای در کار نیست و دنیای وب به کل تخریب شده...دی جی کالا به ان بزرگیشم برو ببین زده تو کار شورت و لباس!! انم جنس چینی میندازه مردم قیمتم از همه جا بالاتره..خودشونم میدونن اخرای کارشونه...

تو چکار دارید به اونا...کارشو خودتو انجام بده اگه کار درست و مدوام انجام بدید مردم حتما استقبال می کننن... بازار وب اشباع شده...بهتره ذهن تون با دید وسیع تر شروع کنید... ایدهتون باید خوب باشه که کاربران کنجکاو میشن به سمتتون میان

armin.rf
May 6th, 2018, 13:22

زمان ایده گذشته عزیزم .... پول حرف اولو میزنه

شما سایت موزیک بزن بدون پول بشین تمام موزیک ها رو حرفه ای درست کن باز همونه و امار و رنک درست حسابی نداری

ولی هر موضوعی رو با پول زیاد شروع کنی برند اولی و سریع مطرح میشی

نتیجه گیری » ​پول حرف اولو میزنه

Raymvnd
May 6th, 2018, 13:24
منم نگفتم با رفع فیل درست میشه..با رفع تحریم و.. درست میشه..نمیخوام مساله رو 30 یا 30 کنم و واردش بشم..اما از ماست که برماست..اگر تحریم نبودیم زندگی همه بهشت بود..تخریب دنیای وب هم مقصر ما نبودیم عدم مدیریت ان هست...

دوست عزیز بهتره داستان تحریم ها در ۴۰ سال بخونید که ما چه شرایطی قرار گرفتیم...ایران ژیوپلیتیک ترین کشور دنیا و قدرت های شرق و غرب برای تصاحب ایران با هم رقابت می پردازن.... اخه قدرت های به اصصلاح دموکراسی دلت به حال ما سوختن؟

کشورهایی که توسط آمریکا دمواکراسی پذیرفتند ولی وارد جنگ داخلی شدند و هم لیبی و عراق و سوریه که متحد درجه یک آمریکا بود توسط آمریکاییان ساقط شدند...

در دنیا قانون جنگل حاکم است که قوی ها بر ضعیف ها پیروز میشن

- - - Updated - - -

اره پول حرف اول می زنه ولی چه طریقی می خوای در بیاری؟
ایده درست حسابی نداشته باشید نمی تونید به پول برسید...دنیای وب بیرحمه است که رقابت بسیار شدیدی برای جذب کاربر حاکم است

iranian-portal
May 6th, 2018, 13:51
دوست عزیز بهتره داستان تحریم ها در ۴۰ سال بخونید که ما چه شرایطی قرار گرفتیم...ایران ژیوپلیتیک ترین کشور دنیا و قدرت های شرق و غرب برای تصاحب ایران با هم رقابت می پردازن.... اخه قدرت های به اصصلاح دموکراسی دلت به حال ما سوختن؟

کشورهایی که توسط آمریکا دمواکراسی پذیرفتند ولی وارد جنگ داخلی شدند و هم لیبی و عراق و سوریه که متحد درجه یک آمریکا بود توسط آمریکاییان ساقط شدند...

در دنیا قانون جنگل حاکم است که قوی ها بر ضعیف ها پیروز میشن

- - - Updated - - -

اره پول حرف اول می زنه ولی چه طریقی می خوای در بیاری؟
ایده درست حسابی نداشته باشید نمی تونید به پول برسید...دنیای وب بیرحمه است که رقابت بسیار شدیدی برای جذب کاربر حاکم است

شما دو حالت بیشتر نداری دوست عزیز!!

یا سن و سالت اونقدر کمه که رویایی حرف میزنی و فکر میکنی الان یک ایده بکر داشته باشی کار تمومه!!!!

یا اینکه از اون دسته افرادی هستی که، جمعیت با شما رسیده به 70-80 میلیون! :105:

Raymvnd
May 6th, 2018, 14:03
شما دو حالت بیشتر نداری دوست عزیز!!

یا سن و سالت اونقدر کمه که رویایی حرف میزنی و فکر میکنی الان یک ایده بکر داشته باشی کار تمومه!!!!

یا اینکه از اون دسته افرادی هستی که، جمعیت با شما رسیده به 70-80 میلیون! :105:

آندسته از مردمی هستند که مطالعه نمی کنند و خودمونی صحبت می کنن که به این روز افتادیم

درباره ایده بگم تمام سایت هایی که با هم کپی و پیست کردند کم و بیش بسته شدند که صاحبان فکر می کردند که با کسب بازدید بالا و گذاشتن تبلیغات به پول برسند که حالا اونم فکر نکرده که نگهداری یک سایت هزینه بر هستند که همین افتتاح کردن سایت با چند ماه درآمد هم نمی رسه که البته باید هزینه هم بدند...

منی که توی این چند سال فعالیت در وب ایده تکراری مثلا سایت فیلم و تفریحی و مجله ای راه انداختم که نتونستم دوام بیارم زیرا به پول نرسیدم و که همش هزینه میدم که سایت بگیره...

حالا خودم انجمن راه انداختم که ببینم آیا در این راه تکراری موفق میشم یا نه...البته هر چقدر هم شکست بخوری درصد موفقیت هم بالا میره!

iranian-portal
May 6th, 2018, 14:21
آندسته از مردمی هستند که مطالعه نمی کنند و خودمونی صحبت می کنن که به این روز افتادیم

درباره ایده بگم تمام سایت هایی که با هم کپی و پیست کردند کم و بیش بسته شدند که صاحبان فکر می کردند که با کسب بازدید بالا و گذاشتن تبلیغات به پول برسند که حالا اونم فکر نکرده که نگهداری یک سایت هزینه بر هستند که همین افتتاح کردن سایت با چند ماه درآمد هم نمی رسه که البته باید هزینه هم بدند...

منی که توی این چند سال فعالیت در وب ایده تکراری مثلا سایت فیلم و تفریحی و مجله ای راه انداختم که نتونستم دوام بیارم زیرا به پول نرسیدم و که همش هزینه میدم که سایت بگیره...

حالا خودم انجمن راه انداختم که ببینم آیا در این راه تکراری موفق میشم یا نه...البته هر چقدر هم شکست بخوری درصد موفقیت هم بالا میره!

بله، به قول ضرب المثلی: موفقیت بعد از 6بار افتادن و 7بار بلند شدن حاصل میشه.

صفت شکست هم بهش ندیم اصلا! بگیم عدم رسیدن به هدف یا موفقیت،

اما، فراموش نکنیم کجا داریم زندگی میکنیم!!

اینجا شما حتی اگر با ایده ای موفق به کسب درآمد بشید، تصمیم گیری های عجیب و غریب در کمین شما برای شکست هستند!

ممکنه مسئولی با ریخت سایت شما حال نکنه، دستور چیلتر صادر بشه، دادستان حساب بانکی رو مسدود کنه!!

به کلی فتوا صادر بشه این ایده حرام اندر حرام است!!

یا حتی یکی بیاد دست بزار رو ایده، بگه اگر 50درصد سهام رو در راه رضای خدا و پیشرفت مملکت ندی به فلان ارگان یا... دیگه اجازه کار نداری!!!

مشکل یکی دوتا نیست که بگیم فلانی ایده نداره، فلانی پول!!

کسب و کار در ایران، به خصوص تجارت الکترونیک، معادله چند مجهولیه!! هیچ کس نمیدونه به خاطر کدوم مجهول قراره به فنا بره!

mh2552
May 6th, 2018, 14:22
عزیز اون دوران گذشت که یک سایت دانلود آهنگ و فیلم سریال و نرم افزار و .. میزدی یا سی دی آنلاین و .. میفروختی اگر هنوز توی اون زمان گیر کردی بهتره نت رو ببوسی بزاری کنار
کسایی هم که توی اون زمان گیر کرده بودن امروز همه از دور خارج شدن. الان باید ایده پرداز خوبی باشی و کارو بدی دست یک فنی اگر خودت اینکاره نیستی و در حد یک وبلاگ نویسی
بازار وب هم نخوابید بلکه پیشرف کرده و شما هم باید باهاش آپدیت بشی

gdfire
May 6th, 2018, 15:15
تو چکار دارید به اونا...کارشو خودتو انجام بده اگه کار درست و مدوام انجام بدید مردم حتما استقبال می کننن... بازار وب اشباع شده...بهتره ذهن تون با دید وسیع تر شروع کنید... ایدهتون باید خوب باشه که کاربران کنجکاو میشن به سمتتون میان
ایده هم باشه برادران فی لتر چی می بندن یا باید رشوه داد یا خودشون میزنن و مارو از دور خارج عین تاینی حرفا میزنیا

- - - Updated - - -

عزیز اون دوران گذشت که یک سایت دانلود آهنگ و فیلم سریال و نرم افزار و .. میزدی یا سی دی آنلاین و .. میفروختی اگر هنوز توی اون زمان گیر کردی بهتره نت رو ببوسی بزاری کنار
کسایی هم که توی اون زمان گیر کرده بودن امروز همه از دور خارج شدن. الان باید ایده پرداز خوبی باشی و کارو بدی دست یک فنی اگر خودت اینکاره نیستی و در حد یک وبلاگ نویسی
بازار وب هم نخوابید بلکه پیشرف کرده و شما هم باید باهاش آپدیت بشی
کاش مشکل فقط همین بود الا تو یه ایده بزن بحث کپی رایت به کنار که همه کپیت میکنن بحث اصلی اینه میان سراغت یا با ما باش یا برو فلان جا گرفتی؟:104:

Raymvnd
May 6th, 2018, 15:19
ایده هم باشه برادران فی لتر چی می بندن یا باید رشوه داد یا خودشون میزنن و مارو از دور خارج عین تاینی حرفا میزنیا

- - - Updated - - -

کاش مشکل فقط همین بود الا تو یه ایده بزن بحث کپی رایت به کنار که همه کپیت میکنن بحث اصلی اینه میان سراغت یا با ما باش یا برو فلان جا گرفتی؟:104:

من نمی دونم این *****چی ها دنبال چی هستند..به فرض اینکه وب سایت پاک باشه چرا باید ***** کنن...

gdfire
May 6th, 2018, 15:52
من نمی دونم این *****چی ها دنبال چی هستند..به فرض اینکه وب سایت پاک باشه چرا باید ***** کنن...
نون مردمو اجر کردن دیگه همون یوتیوب دسرسی بود الا ماهم عین خارجیا ویلاگر بودیم نه بلاگر و..... طرف کلیپ میزاره پول در میاره اوقت ایجا اپاراتو نماشا شاخ شدن هزینه تبلیغاتم خودشون میخورن بعد میگین قابل رقابتیم با یوتیوب زکی یورو همینطور بره بالا دیگه همه کنسل میکنن هاست و سروراشونو ارزش نداره دیگه چقدر مگه در میارن وبمسترا مگه الا؟دوره تبلیغات بنرم تموم شد از وقتی یه عده شبکه تبلیغات زدن و بعد بیشترشو خودشون خوردن یه عده رو گرفتاره پاپ اپ و باکس و کلیکی و...کردن و کلاهبرداری .... ایده هم ماجراش همیناس تا ببیننن کسب درامدی داری یا باید رشوه بدی بهشون یا میکننت تو گونی و بعد مشابهشو خودشون بالا میارن میگن حمایت ملی کنید!

hossein033
May 6th, 2018, 15:56
داداش شما که حرف از وب خارجی می زنی و فکر می کنی دارن پول پارو می کنن بزار تجربه خودمو بهت بگم تا بفهمی از این خبرا نیست
من از سال 2012 وب مسترم تا این لحظه یک سایت فارسی نداشتم.. تمام سایت هام انگلیسی بودن... هر سایتی هم می زدم روی تیکنیک درست سئو کار می کردم. معمولا" سایتهاعد 6 ماه 2-3 هزار ورودی از گوگل داشتن.. یک سری سایتهای قدیمی هم داشتم که بین 10-13 هزار ورودی از گوگل در روز داشتن... ولی همه اینها مال قبل از 2015 بود.. گوگل به کل سیاستشو از سپتامبر 2015 عوض کرد.. به شکل اروم ولی پیوسته تمام ترافیک سایتها را گرفت.. همون سایتهایی که روزی 10 هزار وردوی داشتن الان رسیدن به 400 ورودی و منی که در آمد روزانه ام اگر کمتر از 80 دلار می شد شاکی می شدم...الان روزی 5 دلارم ندارم... تنها منم نیستم.. توی خیلی از این فروم های خارجی با وب مسترهاشون صحبت می کنم وضع همه همین شده
دوران طلایی گوگل و کسب درآمد آنچنانی از سایت تمام شد... سیاست گوگل این طوری شده که به هر سایت ( چه قدیمی چه جدید) مقدار کمی وردوی می ده و این وردوی هم کم و زیاد می کنه.. یعنی کاربرهاشو بین میلیاردها سایت پخش کرده..
الان با اطمینان بالای نود درصد می گم اگر کسی سایت انگلیسی بزنه و تمام اصول سئو را رعایت کنه... بعد از یک سال زحمت دائمی نهایت می تونه بین 500 تا 800 ورودی روزانه از گوگل بگیره ( این رقمی که گفتم سخاوتمندانه بود)
کلا" دوران پول ساختن از سایت تمام شد.. مگر اینه که یک چیز خاصی برای عرضه داشته باشی که واقعا" خواهان داشته باشه و جای دیگه هم گیر نیاد و بتونی به صورت پولی بفروشی
این تجربه من بود که خدمت همه دوستان گفتم

mh2552
May 6th, 2018, 16:27

- - - Updated - - -

هرکی اولین بوده برنده بوده. شما هم برو ایده توپ استارت آپی بیار صد تا کپی هم از ایدت بزنن بازم اولین بودی
اینقدر نشینین با پیژامه توی خونه توی این انجمن ها ناله کنین الان اوج وب ایران هست. 4 سال پیش کدوم ننه بابایی میدونست مسنجر چیه نت چیه وب چیه
4 سال پیش کجا میرفتی به خاطر پروژت 5 میلیارد وام میدادن؟
24 ساعت توی انجمن هستید یک سرور هتزنر گرفتید یک whmcs هم نصب کردید نشستید ناله میکنید. از کل وب همینو یاد گرفتید.

Raymvnd
May 6th, 2018, 16:40
داداش شما که حرف از وب خارجی می زنی و فکر می کنی دارن پول پارو می کنن بزار تجربه خودمو بهت بگم تا بفهمی از این خبرا نیست
من از سال 2012 وب مسترم تا این لحظه یک سایت فارسی نداشتم.. تمام سایت هام انگلیسی بودن... هر سایتی هم می زدم روی تیکنیک درست سئو کار می کردم. معمولا" سایتهاعد 6 ماه 2-3 هزار ورودی از گوگل داشتن.. یک سری سایتهای قدیمی هم داشتم که بین 10-13 هزار ورودی از گوگل در روز داشتن... ولی همه اینها مال قبل از 2015 بود.. گوگل به کل سیاستشو از سپتامبر 2015 عوض کرد.. به شکل اروم ولی پیوسته تمام ترافیک سایتها را گرفت.. همون سایتهایی که روزی 10 هزار وردوی داشتن الان رسیدن به 400 ورودی و منی که در آمد روزانه ام اگر کمتر از 80 دلار می شد شاکی می شدم...الان روزی 5 دلارم ندارم... تنها منم نیستم.. توی خیلی از این فروم های خارجی با وب مسترهاشون صحبت می کنم وضع همه همین شده
دوران طلایی گوگل و کسب درآمد آنچنانی از سایت تمام شد... سیاست گوگل این طوری شده که به هر سایت ( چه قدیمی چه جدید) مقدار کمی وردوی می ده و این وردوی هم کم و زیاد می کنه.. یعنی کاربرهاشو بین میلیاردها سایت پخش کرده..
الان با اطمینان بالای نود درصد می گم اگر کسی سایت انگلیسی بزنه و تمام اصول سئو را رعایت کنه... بعد از یک سال زحمت دائمی نهایت می تونه بین 500 تا 800 ورودی روزانه از گوگل بگیره ( این رقمی که گفتم سخاوتمندانه بود)
کلا" دوران پول ساختن از سایت تمام شد.. مگر اینه که یک چیز خاصی برای عرضه داشته باشی که واقعا" خواهان داشته باشه و جای دیگه هم گیر نیاد و بتونی به صورت پولی بفروشی
این تجربه من بود که خدمت همه دوستان گفتم

یعنی میگی این گوگل بوده که دنیای وب را نابود کرده؟

pardishosting
May 6th, 2018, 16:40
هرکی اولین بوده برنده بوده. شما هم برو ایده توپ استارت آپی بیار صد تا کپی هم از ایدت بزنن بازم اولین بودی
اینقدر نشینین با پیژامه توی خونه توی این انجمن ها ناله کنین الان اوج وب ایران هست. 4 سال پیش کدوم ننه بابایی میدونست مسنجر چیه نت چیه وب چیه
24 ساعت توی انجمن هستید یک سرور هتزنر گرفتید یک whmcs هم نصب کردید نشستید ناله میکنید. از کل وب همینو یاد گرفتید.

ایده 50 درصد است ، 50 درصد تبلیغ ایده است. که پول می خواد و پشتیبان
جا انداختن ایده هم مهم است.

gdfire
May 6th, 2018, 16:45
برو بابا خوشی زده واستا کی واست لالایی خونده کی وام میده به منو امثال من اوناییم که گرفتن پشتشون به یکی گرمه اقازادن دری وری نگو ... در ضمن خودتون شاید 4 سال پیش نمیدونسین مسنجر چیه چه خبر از یاهو و چتا و بوتراش؟ً!

mh2552
May 6th, 2018, 16:47
ایده 50 درصد است ، 50 درصد تبلیغ ایده است. که پول می خواد و پشتیبان
جا انداختن ایده هم مهم است.

در حال حاضر در ایران همجوره از ایده های تاپ استارت آپی حمایت میشه از مالی بگیرید تا نیرو.

- - - Updated - - -

برو بابا خوشی زده واستا کی واست لالایی خونده کی وام میده به منو امثال من اوناییم که گرفتن پشتشون به یکی گرمه اقازادن دری وری نگو ... در ضمن خودتون شاید 4 سال پیش نمیدونسین مسنجر چیه چه خبر از یاهو و چتا و بوتراش؟ً!

شر میگی عزیزم. نشستی توی خونه اوج کارت وبلاگ نویسی بوده آقا زاده آقاه زاده، مملکت ما فلان و .. میکنی. عرضه پیشرفت نداری ناله نکن.

alirezakaj
May 6th, 2018, 16:57
در حال حاضر در ایران همجوره از ایده های تاپ استارت آپی حمایت میشه از مالی بگیرید تا نیرو.

- - - Updated - - -

آره 100 درصد . نمونشم دیدم گرفتن کل ارزهای مجازی رو ممنوع کردن که کسی استارت اپ در این زمینه نتونه ثبت کنه
سرمایه گزار هم که همینجور ریخته ماشالا
شیلتر شدن سایت صرافیا بگیر تا blockchain و غیره . از تحریم های جهانی بگیر تا گرونی دلار

mh2552
May 6th, 2018, 17:00
آره 100 درصد . نمونشم دیدم گرفتن کل ارزهای مجازی رو ممنوع کردن که کسی استارت اپ در این زمینه نتونه ثبت کنه
سرمایه گزار هم که همینجور ریخته ماشالا

الان ارتباط ارز مجازی با حمایت ایده داخل ایران چی هست ؟

شرکت های هلدینگ مثل مور و ملخ داره توی ایران زیاد میشه همشون هم تشنه ایده تاپ هستند اما کلا یک سایت فیلم و سریال یک هاستینگ و انجمن یاد گرفتید نمیدونید بیرون چ خبره. هرکی زرنگ بود الان داره سود میکنه.

- - - Updated - - -

یاد بگیرید سرمایه گذار نمیاد زنگ خونتون رو بزنه بگه بیاد پول آوردم واست :))

alirezakaj
May 6th, 2018, 17:08
الان ارتباط ارز مجازی با حمایت ایده داخل ایران چی هست ؟

شرکت های هلدینگ مثل مور و ملخ داره توی ایران زیاد میشه همشون هم تشنه ایده تاپ هستند اما کلا یک سایت فیلم و سریال یک هاستینگ و انجمن یاد گرفتید نمیدونید بیرون چ خبره. هرکی زرنگ بود الان داره سود میکنه.

- - - Updated - - -

یاد بگیرید سرمایه گذار نمیاد زنگ خونتون رو بزنه بگه بیاد پول آوردم واست :))

تو که سوادشو نداری حرف مفت نزن تو گوگل سرچ کن ico تا بفهمی استارت آپ ارز مجازی چیه . والا تو جایی رو میشناسی سرمایه گزار گیر بیاد معرفی کن من نمیدونم چرا افرادی مثل شما همه چیز بلدن ولی به بقیه یاد نمیدن ! نه؟ مثلا دلار 4200 رو نفهمیدم کجا بخرم فقط افرادی مثل شما بلدین

navid2zp
May 6th, 2018, 17:09
جدا از شرایط فاجعه بار مملکت که اصلا معلوم نیست چطور و چرا هنوز پابرجاست:

یادمنون نره هنوزم خیلی از دوستان مثل 10 سال پیش با چنتا اسکریپت ساده سایت بالا میارن
هنوزم مثل گذشته و بدون هیچ تفاوتی کار می کنن. (قیمت دلار 4 برابر شده ولی قیمتا هم هنوز همونه :|)
کلا یه ویژگی خنده داری که ایرانی ها دارن این هست که انتظار دارن هیچی تغییر نکنه تا خودشون با همون روند قبلیشون و با زحمت کمتر کار کنن

جریان اون دوسمتون هم که میگه وب خارج هم فلانه و از فلان به فلان رسیدم احتمالا همینه
میگن چرا گوگل تغییر کرد، بعد نمیگن چرا خودشون هیچ تغییری نکردن.
چشم به گوگل میگیم سر و صدا نکنه شما همچنان به خوابت ادامه بدی:|

mh2552
May 6th, 2018, 17:14
تو که سوادشو نداری حرف مفت نزن تو گوگل سرچ کن ico تا بفهمی استارت آپ ارز مجازی چیه . والا تو جایی رو میشناسی سرمایه گزار گیر بیاد معرفی کن من نمیدونم چرا افرادی مثل شما همه چیز بلدن ولی به بقیه یاد نمیدن ! نه؟ مثلا دلار 4200 رو نفهمیدم کجا بخرم فقط افرادی مثل شما بلدین

الان چه اقداماتی تا به امروز انجام دادی از پروژه بلاک چینت حمایت نشده ؟ کجا ها رفتی جوابت رو ندادن؟

نکنه رفتی روی اتریوم چیزی بالا آوردی ؟ تمام هنر و ایدت همین بوده؟ عزیزم سرمایه گذار خر نیست سواد داره. بهت یک لایک گنده میده واسه ایدت :))

ایده تاپ رو کسی میده که نصف عمرش توی این کار بوده. ایده رو کسی میده که خودش فنی هست.ایده رو کسی میده که زرنگ هست خودشو میچسبونه به همین داخلی ها.
ایده تاپ رو کسی نمیده که نصف عمرش وبلاگ نویس بوده، ایده تاپ رو کسی نمیده که کلا یاد داره با یک مجازی ساز، whm,whmcs,wordpress کار کنه.
ایده تاپ رو کسی نمیده که 24 ساعت توی این انجمن آنلاینه تا مشتری جمع کنه.
ایده تاپ رو کسی نمیده که 24 ساعت توی این انجمن در حال ناله کردن هست.

gdfire
May 6th, 2018, 17:17

- - - Updated - - -

شر میگی عزیزم. نشستی توی خونه اوج کارت وبلاگ نویسی بوده آقا زاده آقاه زاده، مملکت ما فلان و .. میکنی. عرضه پیشرفت نداری ناله نکن.
حاجی راسشو بگو تی تاپ چنده سبد سهمیت بگو همونو واریز کنم برات دس از سرمون برداری کدوم مالی کدوم نیرو کدوم حمایت کدوم وام میلیاردی؟اگه این وام اخریس که به سروشو...دادن اونا پشتشون گرمه چرا نمیفهمی؟بعدشم به فرضم داده باشن به برنامه نویس برداشه سورس تلگرامو تغییراتی داده نهایت ده تومن اب خورده بعد کردن به اسم خودشون وام چند میلیاردی اون حقه منو امثاله خیلیاس که دارن میخورن (بعد میگن خزانه خالیه نداریم هی گرون میکنن همه چیو کشور جنگ زده هم والا اینقدر بی ارزش نشده ارزش!) بعضیا رسما یا گاون یا نمیدونم چی مغزشون کلن ایراد داره اگه حمایته بحثش همین تاینی که تیمشون بهترین تیم نقد بهترین دوبله و...داشت چرا ترکوندن بعد ای فیلمو ... تبلیغات شروع شد؟ خدایی شر نگو حوصلتو ندارم خیلیارو تو این نت ترکوندن ادعات به سالیانه که تو نتی نارنجیو لاقل سرج کن ببین چه کردن باهاشون یا تاینیو و.... ملت دارن از گشنگی می میرن تو اوقت میگی چه بویی داره کباب!

- - - Updated - - -

الان چه اقداماتی تا به امروز انجام دادی از پروژه بلاک چینت حمایت نشده ؟ کجا ها رفتی جوابت رو ندادن؟

نکنه رفتی روی اتریوم چیزی بالا آوردی ؟ تمام هنر و ایدت همین بوده؟ عزیزم سرمایه گذار خر نیست سواد داره. بهت یک لایک گنده میده واسه ایدت :))

ایده تاپ رو کسی میده که نصف عمرش توی این کار بوده. ایده رو کسی میده که خودش فنی هست.ایده رو کسی میده که زرنگ هست خودشو میچسبونه به همین داخلی ها.
ایده تاپ رو کسی نمیده که نصف عمرش وبلاگ نویس بوده، ایده تاپ رو کسی نمیده که کلا یاد داره با یک مجازی ساز، whm,whmcs,wordpress کار کنه.
من یه ایده بدم؟ تی تاپ سراغ دارم با طعم هفت جزیره میخوری یا میبری؟

mh2552
May 6th, 2018, 17:20
حاجی راسشو بگو تی تاپ چنده سبد سهمیت بگو همونو واریز کنم برات دس از سرمون برداری کدوم مالی کدوم نیرو کدوم حمایت کدوم وام میلیاردی؟اگه این وام اخریس که به سروشو...دادن اونا پشتشون گرمه چرا نمیفهمی؟بعدشم به فرضم داده باشن به برنامه نویس برداشه سورس تلگرامو تغییراتی داده نهایت ده تومن اب خورده بعد کردن به اسم خودشون وام چند میلیاردی اون حقه منو امثاله خیلیاس که دارن میخورن (بعد میگن خزانه خالیه نداریم هی گرون میکنن همه چیو کشور جنگ زده هم والا اینقدر بی ارزش نشده ارزش!) بعضیا رسما یا گاون یا نمیدونم چی مغزشون کلن ایراد داره اگه حمایته بحثش همین تاینی که تیمشون بهترین تیم نقد بهترین دوبله و...داشت چرا ترکوندن بعد ای فیلمو ... تبلیغات شروع شد؟ خدایی شر نگو حوصلتو ندارم خیلیارو تو این نت ترکوندن ادعات به سالیانه که تو نتی نارنجیو لاقل سرج کن ببین چه کردن باهاشون یا تاینیو و.... ملت دارن از گشنگی می میرن تو اوقت میگی چه بویی داره کباب!

- - - Updated - - -

من یه ایده بدم؟ تی تاپ سراغ دارم با طعم هفت جزیره میخوری یا میبری؟

دفعه دومه بهت میگه عرضه نداری ناله نکن :))
ننه بابات بالا سرت نبودن؟

alirezakaj
May 6th, 2018, 17:20

من میگم تو ایران ممنوع شده بعد شما میگی کجا رفتی ..... جلوی فضای کار رو گرفتن میفهمی چی میگم ؟ الان بیش از 456 تا کوین بر پایه اتریوم هست که همشون موفق بودن بازم تکرار میکنم سواد نداری حرف نزن نمیگن بلد نیستی ;l

mh2552
May 6th, 2018, 17:24
من میگم تو ایران ممنوع شده بعد شما میگی کجا رفتی ..... جلوی فضای کار رو گرفتن میفهمی چی میگم ؟ الان بیش از 456 تا کوین بر پایه اتریوم هست که همشون موفق بودن بازم تکرار میکنم سواد نداری حرف نزن نمیگن بلد نیستی ;l
تو فقط برو سرتو بکن تو آخور مملکت بنوش تا یه روزی برسه سرتو بهباد بدی

شما که با سوادی تمام هنرت این بوده روی اتریوم چیزی بالا بیاری. پروژه بلاک چین شریف شامل اینا نمیشه و بزودی راه اندازی میشه. عرضه داشتی مثل اینا کار میکردی البته سواد این کارو نداری از اتریوم معلوم شد.

alfapardaz
May 6th, 2018, 17:25

الان سروش ایده تاپه؟
پاول کشورش حمایتش نکرد! بعد تو کشور ما میخوان ازمون حمایت کنن!؟

php?>
May 6th, 2018, 17:26
سلام خدمت دوستان عزیز
وقتی هر کسی یک قیمتی برای خودش میده مشتری پرو میشه ( دوست ندارم اینو بگم ولی مجبورم )
5 سال پیش من تو کار چاپ بودم قیمت ها ملزومات چاپ بالای 350 درصد اضاف شده قیمت های چاپ برای مشتری 20 دردصد هم گرون نشده تو این وضعیت بازار هم که یک عده شروع میکنن به مفت کار کردن برای از دست ندادن بازار تو هم مجبوری قیمت بیاری پایین ، بعد دو سه ماه هم جمع میکنن میرن و تو میمونی و قیمت های خراب شده تا بخوای برگردونی حالت اول یک سال طول میکشه ، بعدش طرف مفت زنی میکنه مشتری میاد به تو میگه تو گرون فروشی !!!!!!
برای درست شدن وضعیت بازار هم باید اول کسایی که مفت زنی میکنن رو سر عقل اورد بنظرم این مهمترینشه این خلاصه تو کار چاپ بود برای وب هم که من چند مدت پیش یک تراکت بدستم رسید که واقعا حیرت زده شدم x-(، تیتر زده طرف طراحی وب سایت با یک سال پشتیبانی 75 هزار تومان !!!!! بعد شما توقع داری چه قیمتی به مشتری بدی که به تو نگه گرون فروش ؟؟؟؟
خلاصه کار کردن تو ایران صبری عظیم میخواد و صد البته شانس ، بازار کار در ایران یعنی مرگ تدریجی بزودی نابود خواهد شد ما به ریال در میاریم به دلار خرج میکنیم پس دیگه باید دور این پول بی ارزش رو خط کشید ، ورود به بازار جهانی و کار کردن با وب سایت های خارجی درسته نیاز به تخصص بالایی میخواد ولی ارزش پولی که میگیریم رو داره به جای وقت گذاشتن برای کار های مفت این وقت رو خودمون بزاریم که دانش تخصصی خودمون رو بالا ببریم و در سطح بین المللی کسب درامد کنیم بزارید بازار ایران بمونه برای همون کسایی که با 100 هزار تومن سایت طراحی میکنن و با 3000 تومان سرور میدن !
پیشنهاد من هم اینه که کسی که میتونه از این مملکت بی صاحاب بره بیرون بره نتیجه مثبت میگیره ایران بزودی به کشوری تبدیل خواهد شد که نه جای زندگی هست و نه جای کار و نه جای نفس کشیدن !!!!

mh2552
May 6th, 2018, 17:29
الان سروش ایده تاپه؟
پاول کشورش حمایتش نکرد! بعد تو کشور ما میخوان ازمون حمایت کنن!؟

الان بحث ایده تاپ نیست. بحث زرنگی و استفاده کامل هست. یک سورس کپی زدن 5 میلیارد وام گرفتن.

حالا اون یکی میگه آقا زاده است. من میشناسمشون هیچی نیستن فقط شانسشون خورد به این داستان داغ بستن تلگرام و حمایت دولت از پروژه ی داخلی.
حالا این آقا با زرنگی کارش گرفت از امروز اشرافی زندگی میکنه بقیه هم همچنان ناله..

alirezakaj
May 6th, 2018, 17:31
شما که با سوادی تمام هنرت این بوده روی اتریوم چیزی بالا بیاری. پروژه بلاک چین شریف شامل اینا نمیشه و بزودی راه اندازی میشه. عرضه داشتی مثل اینا کار میکردی البته سواد این کارو نداری از اتریوم معلوم شد.

=))))))=))))=))
say hello to your momy

alfapardaz
May 6th, 2018, 17:33
الان بحث ایده تاپ نیست. بحث زرنگی و استفاده کامل هست. یک سورس کپی زدن 5 میلیارد وام گرفتن.

حالا اون یکی میگه آقا زاده است. من میشناسمشون هیچی نیستن فقط شانسشون خورد به این داستان داغ بستن تلگرام و حمایت دولت از پروژه ی داخلی.
حالا این آقا با زرنگی کارش گرفت از امروز اشرافی زندگی میکنه بقیه هم همچنان ناله..

نه دیگه بحث ایده تاپ . ملی هست!
خیلی سورس کپی زدن چرا نتونستن وام بگیرن؟ شما تشریف ببر یه ارگان دولتی! یه کاری داشته باش! اگه راه انداختن!
بانکشو مثال بزنم ، واسه وام ضامین و کوفتو زهارمار تازه فلانقدر سود! میگیرن!
یه اشنا تو بانک داشته باش ! ضامنم نمیخواد!
پس بحث زرنگی نیست ، بحث پارتی بازیه که تو کشور ما رایجه! بحث زرنگی باشه افتابه از همه زنگ تره :)

mh2552
May 6th, 2018, 17:34
=))))))=))))=))
say hello to your momy

آره عزیزم همه که خر نیستن با همین ایدت میخواستی یک شرکت شتاب دهنده بیاد روت سرمایه گذاری کنه ؟ :)) برو وبلاگت رو بنویس.

- - - Updated - - -

نه دیگه بحث ایده تاپ . ملی هست!
خیلی سورس کپی زدن چرا نتونستن وام بگیرن؟ شما تشریف ببر یه ارگان دولتی! یه کاری داشته باش! اگه راه انداختن!
بانکشو مثال بزنم ، واسه وام ضامین و کوفتو زهارمار تازه فلانقدر سود! میگیرن!
یه اشنا تو بانک داشته باش ! ضامنم نمیخواد!
پس بحث زرنگی نیست ، بحث پارتی بازیه که تو کشور ما رایجه! بحث زرنگی باشه افتابه از همه زنگ تره :)

کی دقیقا سورس زده وام نگرفته ؟ دقیقا توضیح کامل بدید روی هوا حرف نزنید.
ایده چی بوده ؟ کجا مراجعه کردید ؟ جوابشون چی بوده ؟ شرکت شتاب دهنده بوده ؟
خر تو خر نیست که بری دمه در بگی وام میخوام. بحث شانس مثل اینه : پروژه رو میاری بالا شانست میگیره همه مسنجر های ***** میشن بعد میگن 4 تا تاپ مسنجر ایرانی رو انتخاب میکنن میگن از همتون حمایت میکنیم 5 میلیارد وام میدن!
واسه وام های دولتی هم باید با دانشگاه ها کار کنی. بری مثلا روی پروژه بلاک چین شریف. بری روی پروژه موتور جستجوی شریف. یا با دانشگاه حرف بزنی اگر ایدت خوب باشه کمکت میکنن وام دولتی هم میگیرن واست.

اگر هم نمی خوای الان همه شتاب دهنده ها تشنه ایده تاپ هستن.

gdfire
May 6th, 2018, 17:43
بابا اینقدر پروژه نکن چه خبر از ویندوز وطنی لولو اونم برد ؟ حاجی گفتم تی تاب دارم با طعم هفت جزیره بیا بخور فقط ساکت شو مملکت ارزش بیخود شده این نمی بینه اصلا لاقل غیرت و غرور وطن داشته باش هرچند شک دارم ایرانی باشه نافت وگرنه هم وطناتو میدیدی که دارن با چه مشقتی زندگی میکنن اینقدر شر تحویل نمیدادی

mh2552
May 6th, 2018, 17:46
بابا اینقدر پروژه نکن چه خبر از ویندوز وطنی لولو اونم برد ؟ حاجی گفتم تی تاب دارم با طعم هفت جزیره بیا بخور فقط ساکت شو مملکت ارزش بیخود شده این نمی بینه اصلا لاقل غیرت و غرور وطن داشته باش هرچند شک دارم ایرانی باشه نافت وگرنه هم وطناتو میدیدی که دارن با چه مشقتی زندگی میکنن اینقدر شر تحویل نمیدادی

اون طرفی که استارت زد وام و حمایتش رو گرفت رفت حالا پروژه موفق یا ناموفق به اسم دولته. زرنگ کسی بود که چسبوند خودشو به اینا.
عرضه داشت همون هم نوشت دفعه دومه بهت میگه عرضه نداری ناله نکن :))

armin.rf
May 6th, 2018, 17:51
ظاهرا این تاپیک پر از ایده پردازه که به چیزایی اعتقاد دارن که در ایران دست پیدا کردنی نیست ...

پ.ن : پیشنهاد میکنم به جای اینکه وقتتون رو با ارسال پست برای ما بی سواد ها و حتی فسیل های دنیای وب بگذرونید دست بکار بشید و تا 2-3 ماه اینده ایدتون رو تبدیل به پول کنید و عکس پورشه بزارید

فعالیت تو حوزه فینتک ، هاستینگ ، ارتباطات و .... چه ایده ای میخواد مثلا ؟ پشتیبانی خوب - فعالیت سالم غیر از اینه ؟ چرا پس فقط زرین پال داره بدون مشکل کار میکنه ؟ چرا اگر من درگاه پرداخت بزنم حسابام و درگاهم باید مسدود بشه ؟

بابا بیخیال زمان تیرکمون شاه که زندگی نمیکنید یکم عاقل باشید
ایدتون تاپ باشه تو 3 روز یکی از بچه متصل ها با ایدتون کار و شروع میکنه و همه کارتون و تعطیل میکنه

Azarshin
May 6th, 2018, 18:05
اون طرفی که استارت زد وام و حمایتش رو گرفت رفت حالا پروژه موفق یا ناموفق به اسم دولته. زرنگ کسی بود که چسبوند خودشو به اینا.
عرضه داشت همون هم نوشت دفعه دومه بهت میگه عرضه نداری ناله نکن :))
فکر کنم با همچین مشکلی رو به رو بودی که همش این رو تکرار میکنی. بازم با این وجود ننه یا بابا نداشته باشه. به تو چه مربوط. پدر و مادر خودت یادت ندادن به کسی این حرف رو نزنی؟ از یک جای دیگه پری روی این بنده خدا پیادش نکن. تو به من بگو کدوم ایده برای اولین بار توی ایران پیاده شده؟ اسنپ که اوبر بود. / دیجیکالا که آمازون ئ و ... بود / ای نتورک که گوگل ادسنس بود. / سروش ایتا و ... که تلگرام و ... بود. / آپارات یوتیوب بود. / کلوب که فیس بوک بود / و بقیه هم همینطور. کدوم ایده ای توی این کشور بیان شد. و پذیرفته شد؟ مگر اینکه خارجی یکی از روش ساختن. متاسفانه خود شما که طرفدار تولید داخل و نمی دونم ... هستید تا کاری که قبلا توی خارج انجام نشده باشه رو انجام نمی دید. حرفات ناشی از آماده جلوت گذاشتنه. نیستی توی کار که بدونی!

mh2552
May 6th, 2018, 18:11
ظاهرا این تاپیک پر از ایده پردازه که به چیزایی اعتقاد دارن که در ایران دست پیدا کردنی نیست ...

شما دقیقا چه ایده ای داشتید و پیاده کردید و از دولت یا شتاب دهنده حمایت خواستید حمایت نکردن، یا ازتون ***یدن ؟
مشکل ما هم امثال شماست که روی هوا حرف میزنید و همین طرز تفکر هم به 2 نفر دیگه منتقل میکنی که هیجا از ایده ها حمایت نمیشه.

ما میگیم آقا اگر ایده داری برو شتاب دهنده یا دانشگاه در حال حاضر ازت حمایت میشه. بهت سرمایه اولیه میدن. نیرو میدن به خاطر اینکه الان اوج وب ایرانه همه تشنه ایده هستن.

اما شما تجربه پیاده کردن ایده استارت آپی نداری و روی هوا میگی هیجوره داخل ایران امکان پذیر نیست و جز تخیلات هست.

شما اگر ایده. سرمایه. ارتباط قوی داری شروع کن. اگر فقط ایده داری برو شتاب دهنده سرمایه و نیرو بهت میده. خودشون هم یک لینک قوی دولتی دارن.
اگر ایده داری دنبال حمایت دولتی هستی برو دانشگاه.

هی ما راه رو نشون میدیم میگیم سرمایه گذار هست و امکان پذیره اون یکی میاد میگه برای اقا زاده هاست.
ما میگیم اون آقا زاده نبود یک - زرنگ بود که سورس کپی زد خودشو چسبوند به دولت 5 میلیارد وام گرفت.
کسی میتونه بگه بله حمایت نمیشه بیاد بگه آقا من ایده داشتم مراجعه کردن ایدم هم تاپ بوده ازم ***یدن حمایت هم نکردن.

- - - Updated - - -

فکر کنم با همچین مشکلی رو به رو بودی که همش این رو تکرار میکنی. بازم با این وجود ننه یا بابا نداشته باشه. به تو چه مربوط. پدر و مادر خودت یادت ندادن به کسی این حرف رو نزنی؟ از یک جای دیگه پری روی این بنده خدا پیادش نکن. تو به من بگو کدوم ایده برای اولین بار توی ایران پیاده شده؟ اسنپ که اوبر بود. / دیجیکالا که آمازون ئ و ... بود / ای نتورک که گوگل ادسنس بود. / سروش ایتا و ... که تلگرام و ... بود. / آپارات یوتیوب بود. / کلوب که فیس بوک بود / و بقیه هم همینطور. کدوم ایده ای توی این کشور بیان شد. و پذیرفته شد؟ مگر اینکه خارجی یکی از روش ساختن. متاسفانه خود شما که طرفدار تولید داخل و نمی دونم ... هستید تا کاری که قبلا توی خارج انجام نشده باشه رو انجام نمی دید. حرفات ناشی از آماده جلوت گذاشتنه. نیستی توی کار که بدونی!

عرضه ندارید لطفا ناله نکنید!

1eng.ir
May 6th, 2018, 18:13
https://t.me/mamlekate/38304 :57:

Raymvnd
May 6th, 2018, 18:30
دوستان...

اگه ایده ناب باشه و توانایی اجرای آن داشته باشید حتما موفق خواهید شد و بعضی ها ایده ای دارن ولی بودجه ندارن که بتونن اجرایی کنن...

Azarshin
May 6th, 2018, 18:30
شما دقیقا چه ایده ای داشتید و پیاده کردید و از دولت یا شتاب دهنده حمایت خواستید حمایت نکردن، یا ازتون ***یدن ؟
مشکل ما هم امثال شماست که روی هوا حرف میزنید و همین طرز تفکر هم به 2 نفر دیگه منتقل میکنی که هیجا از ایده ها حمایت نمیشه.

ما میگیم آقا اگر ایده داری برو شتاب دهنده یا دانشگاه در حال حاضر ازت حمایت میشه. بهت سرمایه اولیه میدن. نیرو میدن به خاطر اینکه الان اوج وب ایرانه همه تشنه ایده هستن.

اما شما تجربه پیاده کردن ایده استارت آپی نداری و روی هوا میگی هیجوره داخل ایران امکان پذیر نیست و جز تخیلات هست.

شما اگر ایده. سرمایه. ارتباط قوی داری شروع کن. اگر فقط ایده داری برو شتاب دهنده سرمایه و نیرو بهت میده. خودشون هم یک لینک قوی دولتی دارن.

هی ما راه رو نشون میدیم میگیم سرمایه گذار هست و امکان پذیره اون یکی میاد میگه برای اقا زاده هاست.
ما میگیم اون آقا زاده نبود یک - زرنگ بود که سورس کپی زد خودشو چسبوند به دولت 5 میلیارد وام گرفت.
کسی میتونه بگه بله حمایت نمیشه بیاد بگه آقا من ایده داشتم مراجعه کردن ایدم هم تاپ بوده ازم ***یدن حمایت هم نکردن.

- - - Updated - - -

عرضه ندارید لطفا ناله نکنید!
عرضه شما رو توی عرصه بین المللی با پیام رسان ناب ایتا و وضعیت فعلی دیدیم. که آدم حالش از این همه کپی برداری بهم میخوره. تو یا مفت خوری یا توی چهار یا پنج سال پیش زندگی میکنی. اگر چهار سال پیش یه سایت داشتی و با هاستینگ ها میزدی. میدیدی که وب ایران در فعال ترین دورانش هست یا نه!

mh2552
May 6th, 2018, 18:35
عرضه شما رو توی عرصه بین المللی با پیام رسان ناب ایتا و وضعیت فعلی دیدیم. که آدم حالش از این همه کپی برداری بهم میخوره. تو یا مفت خوری یا توی چهار یا پنج سال پیش زندگی میکنی. اگر چهار سال پیش یه سایت داشتی و با هاستینگ ها میزدی. میدیدی که وب ایران در فعال ترین دورانش هست یا نه!

بحث رو عزیزم از اول دنبال کن وقت توضیح دوباره برای شمارو ندارم دیگه!

- - - Updated - - -

پیاده کردن بلاک چین روی اتریوم ایده نیست
سایت پاپ آپ زدن ایده نیست
سایت فیلم سریال موزیک ایده نیست
سایت فروش سی دی دی وی دی ایده نیست
خرید یک سرور و بالا آوردن یک whmcs ایده نیست
24 ساعت ناله کردن توی انجمن ها ایده نیست

1- زرنگ باش خودت رو بچسبون به پروژه های داخلی و استفاده کن چون 4 سال پیش خبر از این حمایت های دولتی نبود. ایده هات رو ببر دانشگاه ها اگر حمایت نشد بعد برو شتاب دهنده.

2- ایده موفق اینه که حداقل توی جامعه خودت برای اولین بار راه اندازی بشه اگر به صورت global باشه که کل بازار اونور هم میگیری. برای همین میگن اولین نفر همیشه برنده هست.

Raymvnd
May 6th, 2018, 18:40

دوست عزیز فقط ایران نیست که همه چیزی کپی برداری می کنن توی دنیا هم کپی برداری می کنن مهمه اینه چگونه پروژه رو پیش ببری و بگیره...

اون ۱۰ سال پیش پیام رسان واتس آپ آمد یکی پس دیگر از پیام رسان شیبه واتس آپ آمد ....الانم توی پلی استور سر بزنید کلی پیام رسان شیبه هم پیدا می کنید که ایده خاصی ندارن و کاربران میلیون دارن!
البته تلگرام خاص ترین پیام رسان هستش که امکانات خوبی داره...

armin.rf
May 6th, 2018, 18:47

تاینی موویز و سایر سایت های فیلم چرا باید بسته بشن ؟
تلگرام چرا باید مسدود بشه ؟

عزیزم چند سال اینده میبینمت که در تاپیک مشابه در اینجا یا هر جا دیگه به این حرف های بعضی دوستان میرسید

نمونه دوست بزرگوارم
saeed1988m (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=103314) سایت فیلم و سریال داشتن با رنک 3 رقمی که متاسفانه ***** شد

یا تازه کاری که شروع کردی به درامد رسیده که با اطمینان میگی اینجوره و اونجوره یا هنوز کاری رو شروع نکردی

چرا فکر میکنید همه تو خونه نشستن و شما فقط رفتید دنبال شتاب دهنده ها ؟ فک کردید نرفتیم ما ها ؟ شتاب دهنده رفتیم میگه ایده چندان جالبی نیست و ... در صورتی که نمونش در حال حاضر در حال فعالیته و قدرت انچنانی هم نداره اما استقبال شده

#ژن_خوب نداریم ما اینجا

بخدا فیلم های اجتماعی رو از مشکلات جامعه میسازن نه ذهن خراب نویسنده ...
میری یه وام بگیری به قدری سنگ جلو پات میندازن و دیر بهت میدن که منصرف میشی

ali-rezam
May 6th, 2018, 18:58
بحث رو عزیزم از اول دنبال کن وقت توضیح دوباره برای شمارو ندارم دیگه!

- - - Updated - - -

پیاده کردن بلاک چین روی اتریوم ایده نیست
سایت پاپ آپ زدن ایده نیست
سایت فیلم سریال موزیک ایده نیست
سایت فروش سی دی دی وی دی ایده نیست
خرید یک سرور و بالا آوردن یک whmcs ایده نیست
24 ساعت ناله کردن توی انجمن ها ایده نیست

1- زرنگ باش خودت رو بچسبون به پروژه های داخلی و استفاده کن چون 4 سال پیش خبر از این حمایت های دولتی نبود. ایده هات رو ببر دانشگاه ها اگر حمایت نشد بعد برو شتاب دهنده.

2- ایده موفق اینه که حداقل توی جامعه خودت برای اولین بار راه اندازی بشه اگر به صورت global باشه که کل بازار اونور هم میگیری. برای همین میگن اولین نفر همیشه برنده هست.

خیلی در مورد استارت آپ و ایده ها و سرمایه گذاری صحبت میکنید ، نمیدونم شما چند بار تا حالا سر جلسه سرمایه گذاری شتاب دهنده ها حضور داشتید ولی اگر اطلاعات کافی داشته باشید میدونید که شرکت ها و هلدینگ های خصوصی به راحتی بر روی ایده ها سرمایه گذاری نمیکنند ، تا زمانی که سود دهی پروژه رو به چشم نبینند به هیچ عنوان خطر نمیکنند ! پس برای شروع ایده تا زمان سرمایه گذاری و آغاز دوره ی شتاب دهی ، نیاز به سرمایه اولیه برای اجرا هست . در مورد مراکز دولتی و پارک های علم و فناوری صحبت نکنیم بهتره چون تقریبا رویا حساب میشه !
پس تا این حد با جدیت در باره این موضوع نظر ندید ! هستند ایده های جدید و جذابی که در به در به دنبال سرمایه گذار میگردند و در صف مصاحبه با سرمایه گذاران هستند .

mh2552
May 6th, 2018, 19:00
تاینی موویز و سایر سایت های فیلم چرا باید بسته بشن ؟
تلگرام چرا باید مسدود بشه ؟

عزیزم چند سال اینده میبینمت که در تاپیک مشابه در اینجا یا هر جا دیگه به این حرف های بعضی دوستان میرسید

نمونه دوست بزرگوارم
saeed1988m (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=103314)
سایت فیلم و سریال داشتن با رنک 3 رقمی که متاسفانه ***** شد

یا تازه کاری که شروع کردی به درامد رسیده که با اطمینان میگی اینجوره و اونجوره یا هنوز کاری رو شروع نکردی

چرا فکر میکنید همه تو خونه نشستن و شما فقط رفتید دنبال شتاب دهنده ها ؟ فک کردید نرفتیم ما ها ؟ شتاب دهنده رفتیم میگه ایده چندان جالبی نیست و ... در صورتی که نمونش در حال حاضر در حال فعالیته و قدرت انچنانی هم نداره اما استقبال شده

#ژن_خوب نداریم ما اینجا

بخدا فیلم های اجتماعی رو از مشکلات جامعه میسازن نه ذهن خراب نویسنده ...
میری یه وام بگیری به قدری سنگ جلو پات میندازن و دیر بهت میدن که منصرف میشی

بحث بنده اصلا در مورد رفتار و سیاست دولت با وب ایران نبوده.
بحث ***** و بالا کشیدن ارز و .. هم که نمیدونم از کجا اومد.

تاینی چرا ***** شده ؟ تاینی مگه ایده تاپ بوده که اصلا صحبت کنیم ؟ اولین سایت فیلم و سریال بود که آرشیوش رو آورد روی ایران اسمش در رفت و هیت شد و همون سرور های ایران هم کار دستش داد.

زرین پال چرا بدون درد سر کار میکنه؟ اولیل دلیلش این هست که خیلی کنترل میکنه کاربراش و سایت های غیر مجاز میترسن برن سمتش واسه همین بهش گیر نمیده و دلیل دومش هم لینک قوی دولتی هست.

بحث این بوده از ایده ها حمایت نمیشه که توضیحات رو دادم و گفتم کجا ها مراجعه کنید و روی هوا حرف نزنید چون باعث گمراهی میشید.
یکی گفت وب ایران مرده. گفتم خیر الان اوج وب ایران هست 4 سال پیش پدر مادر شما میدونستن مسنجر چیه ؟ نت چیه ؟ وب چیه ؟ الان یک نسل دیگه هم پیوسه به این موج. گفتم تا میتونید استفاده و خودتون رو آپدیت کنید.

شما ایدت چی بوده؟ کجا مراجعه کردی ؟

nevergotme
May 6th, 2018, 19:01
حالا اینارو ول کن mh2552 (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=132103) بگو چرا مولتی ساختی.

mh2552
May 6th, 2018, 19:09
خیلی در مورد استارت آپ و ایده ها و سرمایه گذاری صحبت میکنید ، نمیدونم شما چند بار تا حالا سر جلسه سرمایه گذاری شتاب دهنده ها حضور داشتید ولی اگر اطلاعات کافی داشته باشید میدونید که شرکت ها و هلدینگ های خصوصی به راحتی بر روی ایده ها سرمایه گذاری نمیکنند ، تا زمانی که سود دهی پروژه رو به چشم نبینند به هیچ عنوان خطر نمیکنند ! پس برای شروع ایده تا زمان سرمایه گذاری و آغاز دوره ی شتاب دهی ، نیاز به سرمایه اولیه برای اجرا هست . در مورد مراکز دولتی و پارک های علم و فناوری صحبت نکنیم بهتره چون تقریبا رویا حساب میشه !
پس تا این حد با جدیت در باره این موضوع نظر ندید ! هستند ایده های جدید و جذابی که در به در به دنبال سرمایه گذار میگردند و در صف مصاحبه با سرمایه گذاران هستند .

شما دقیقا داری درمورد کدوم هلدینگ حرف میزنی ؟ بنده خودم در یکی از همین شرکت ها مشغول هستم و در حال حاضر ما و تمام رقبا با وضعیت الان دندان تیز کردیم برای ایده تاپ.

ایده تاپ باشه روی هوا میره اما جوانب احتیاط هم رعایت میشه چون تمرکز نیروی ما و پول میره.

ali-rezam
May 6th, 2018, 19:24
شما دقیقا داری درمورد کدوم هلدینگ حرف میزنی ؟ بنده خودم در یکی از همین شرکت ها مشغول هستم و در حال حاضر ما و تمام رقبا با وضعیت الان دندان تیز کردیم برای ایده تاپ.

ایده تاپ باشه روی هوا میره اما جوانب احتیاط هم رعایت میشه چون تمرکز نیروی ما و پول میره.

خوشحال میشم اسم هلدینگتون رو بدونم و باهاتون همکاری داشته باشم . در کدام دوره سرمایه گذاری میکنید ؟ pre seed ? seed ? یا در مراحل تکامل ؟

pardishosting
May 6th, 2018, 19:26

جناب من یک ایده دارم ... اینو ببرم یک جا علنی کنم. از کجا معلوم فردا ایده منو ب***ند و به خودشون استفاده نکنند ؟ ولی بعد خودشون راه اندازی کنند ؟
اتفاقا ایده خوبی هم هست.

mh2552
May 6th, 2018, 19:28
خوشحال میشم اسم هلدینگتون رو بدونم و باهاتون همکاری داشته باشم . در کدام دوره سرمایه گذاری میکنید ؟ pre seed ? seed ? یا در مراحل تکامل ؟

داخل گوگل جستجوی کنید گرین وب

- - - Updated - - -

جناب من یک ایده دارم ... اینو ببرم یک جا علنی کنم. از کجا معلوم فردا ایده منو ب***ند و به خودشون استفاده نکنند ؟ ولی بعد خودشون راه اندازی کنند ؟
اتفاقا ایده خوبی هم هست.

مراحل ارزیابی ایده داره. سرمایه گذاری هم با توجه به هلدینگ متفاوت هست.

ali-rezam
May 6th, 2018, 19:43
داخل گوگل جستجوی کنید گرین وب

اگر اشتباه نکنم بیشتر با نام ایران سرور شناخته میشید ، به عنوان شتاب دهنده در مرحله pre seed اقدام به سرمایه گذاری میکنید.

mh2552
May 6th, 2018, 19:52
اگر اشتباه نکنم بیشتر با نام ایران سرور شناخته میشید ، به عنوان شتاب دهنده در مرحله pre seed اقدام به سرمایه گذاری میکنید.

زیر مجموعه هست. بستگی دارد و همیشه پیش بذر نیست

spark3r
May 6th, 2018, 19:57

سلام. اصلا تجربه خوبی با گرین وب و ایران سرور ندارم. پیشنهاد می کنم با آواتک صحبت کنید.

navid2zp
May 6th, 2018, 19:58

جناب شما مثل این که اصلا تمایلی به درک مسئله اصلی ندارید

شما ایده ناب داشته باشید بله شتاب دهنده ها حمایت می کنن ولی این دلیل بر درست بودن شرایط میشه؟
بله کلی ایده که الان بسیار معروف هستند از شتابدهنده ها و سایر مراکزی که حمایت کردن اومدند ولی چه استارت آپ هایی؟
مثلا شما فک میکنید اگر اسنپ حتی 10% شانس موفقیت در بازار خارج از ایران رو داشت اصلا هیچ فعالیتی در داخل ایران می کرد؟
همین شرایط هم برای سایر استارت آپ ها وجود داره

اگر استارت آپی در ایران فعالیت می کنه به این خاطر هست که در ایران جواب میده چون به حدی محدودیت و قوانین خنده دار هست که امکان انجام خیلی کار ها هست ولی فقط و فقط محدود به ایران
مثلا الان بازار هیچ شانسی در رقابت با استارت آپ های خارجی در زمینه مارکت های اندروید داره؟ خیر چون فقط در ایران کپی رایت تا این حد بی اهمیت هست
یا مثلا آپارات شانسی برای رقابت داره؟ خیر

بنده همین الان در یکی از شتابدهنده ها در حال کار روی طرحی هستم و این متن رو هم از همین شتابدهنده می نویسم
به شما تضمین میدم هیچ ایده و طرح خوبی که یک تیم خوب هم داره روش کار می کنه برای لحظه ای به بازار ایران به عنوان بازار اصلی خودش فکر نمی کنه چون اجازه پیشرفت داده نمیشه. اصلا قوانین و شرایط به شما این اجازه رو نمیده که یک طرح نو و جدید رو پیاده سازی کنید
باید جای دیگه پیاده سازی بشه. براش 40 تا قوانین مسخره نوشته بشه و یک ورژن فاجعه بار در ایران پیاده بشه که نمونش همین پیامرسان های داخلی هست که هیچ آزادی بیانی براشون وجود نداره در صورتی که اصلا یکی از ویژگی های اصلی یک پیامرسان باید همین مسئله باشه

جدا از این مورد، به حدی وضعیت اقتصادی مردم بد هست که اصلا کسی نمیاد برای طرح شما پول بده. حالا هرچقدر هم که مشکلی که حل کردید مهم باشه. اینقدر نیاز های اولیه ای وجود داره که مردم توانایی تامینش رو ندارند که اصلا به مشکلات دیگه نمیرسن

تمام طرح ها و ایده های خوب و تیم های خوب دارند روی بازار خارجی کار می کنند.
خود ما هم به خاطر این که چندین و چندین بار گفتن برای شروع از بازار ایران برای تست استفاده کنید، داریم این مورد رو در نظر میگیریم وگرنه اصلا هیچ دلیلی وجود نداره یک طرح خوب داخل ایران پیاده بشه

dertgtr
May 6th, 2018, 20:03
میشه جای دیگری سرمایه گذاری کرد مثل ارزهای دیجیتال

mh2552
May 6th, 2018, 20:05

شما ایده ناب داشته باشید بله شتاب دهنده ها حمایت می کنن ولی این دلیل بر درست بودن شرایط میشه؟
بله کلی ایده که الان بسیار معروف هستند از شتابدهنده ها و سایر مراکزی که حمایت کردن اومدند ولی چه استارت آپ هایی؟
مثلا شما فک میکنید اگر اسنپ حتی 10% شانس موفقیت در بازار خارج از ایران رو داشت اصلا هیچ فعالیتی در داخل ایران می کرد؟

اگر استارت آپی در ایران فعالیت می کنه به این خاطر هست که در ایران جواب میده چون به حدی محدودیت و قوانین خنده دار هست که امکان انجام خیلی کار ها هست ولی فقط و فقط محدود به ایران
مثلا الان بازار هیچ شانسی در رقابت با استارت آپ های خارجی در زمینه مارکت های اندروید داره؟ خیر چون فقط در ایران کپی رایت تا این حد بی اهمیت هست

بنده همین الان در یکی از شتابدهنده ها در حال کار روی طرحی هستم و این متن رو هم از همین شتابدهنده می نویسم
به شما تضمین میدم هیچ ایده و طرح خوبی که یک تیم خوب هم داره روش کار می کنه برای لحظه ای به بازار ایران به عنوان بازار اصلی خودش فکر نمی کنه چون اجازه پیشرفت داده نمیشه. اصلا قوانین و شرایط به شما این اجازه رو نمیده که یک طرح نو و جدید رو پیاده سازی کنید
باید جای دیگه پیاده سازی بشه. براش 40 تا قوانین مسخره نوشته بشه و یک ورژن فاجعه بار در ایران پیاده بشه که نمونش همین پیامرسان های داخلی هست که هیچ آزادی بیانی براشون وجود نداره در صورتی که اصلا یکی از ویژگی های اصلی یک پیامرسان باید همین مسئله باشه

جدا از این مورد، به حدی وضعیت اقتصادی مردم بد هست که اصلا کسی نمیاد برای طرح شما پول بده. حالا هرچقدر هم که مشکلی که حل کردید مهم باشه. اینقدر نیاز های اولیه ای وجود داره که مردم توانایی تامینش رو ندارند که اصلا به مشکلات دیگه نمیرسن

خود ما هم به خاطر این که چندین و چندین بار گفتن برای شروع از بازار ایران برای تست استفاده کنید، داریم این مورد رو در نظر میگیریم وگرنه اصلا هیچ دلیلی وجود نداره یک طرح خوب داخل ایران پیاده بشه

صحبت شما باز در مورد رقابت ایده های داخلی به صورت global هست که بحث جدا هست و صحبت های شمارو قبول دارم و حرفی هم توش نیست.
صحبت از این بود که ایده داخل به هیجا نمیرسه. ما هم گفتیم برعکسش هست یک سورس کپی شد طرف الان بنز سواره شما اینجا داری منو توجیه میکنی.
کلا فقط خواستم به دوستان برسونم که همچین مراکزی برای حمایت ایده های شما در داخل هست هست و با ناله کردن از آقا زاده ها و مملکت به جایی نمیرسید و تنبلی و عدم توانایی ارتقا دانش خود را با این چیز ها توجیه نکنید.

- - - Updated - - -

سلام. اصلا تجربه خوبی با گرین وب و ایران سرور ندارم. پیشنهاد می کنم با آواتک صحبت کنید.

کلا ایران سرور جدا هست. اگر خاطره بد با ایران سرور دارید با گرین وب ارتباطی ندارد!

da6276
May 6th, 2018, 21:10
باز درامد وب بهتره ، اوضاع بازار فیزیکی بسیار داغون تر هست...
یه دوستی دارم که مغازه از خودش داره و اجاره نمیده اتفاقا چند شب قبل پیشش بودم و مینالید و یک حساب کتاب ساده کردیم و متوجه شدم طی دو سال نزدیک به 50 میلیون ضرر کرده... تنها و تنها یک دلیل داره و اونم هزینه های بسیار زیاد راه اندازی یک کار فیزیکی از قبیل اجاره مغازه و جواز و مالیات و بازار فروش محدود و ... هست.
توی بازار واقعی خیلی ها پول هم دارند ولی راه به جایی نمیبرن ، لااقل در وب میتونی با هزینه کم یک ایده جدید راه اندازی کنی و به همه مردم عرضه کنی ولی در دنیای واقعی با این بازار راکد و محدود به اسونی نمیتونی حتی اگه پول هم داشته باشی...

ali-rezam
May 6th, 2018, 21:13

فعالیت در بازار جهانی اون هم به صورت یک پروژه بین المللی از داخل ایران تقریبا غیر ممکن هست ، موارد زیادی هم به این موضوع دامن میزنن مثل تحریم ها ، عدم اعتماد به ایرانی ها ، معضلات مالی ، محدودیت هایی که از داخل اعمال میشه و...
در واقع مجموعه ای از مشکلات از گذشته تا امروز باعث وضعیت فعلی بازار شدن و نمیشه به سادگی جلوی این مشکلات رو گرفت

سیدرضا بازیار
May 6th, 2018, 21:20
تلگرام باعث نابودی حوزه وب ایران شد
مردم ما رو بی سواد کرد

برنامه نویس های ما که قبلا کار های عالی در سطح جهانی انجام می دادند و پول رو از کشور های خارجی دریافت می کردند و موجب وارد شدن پول به کشور میشد، حالا دارن فالوور و ممبر میفروشن!!! [-(

البته مشکلات تحریم هم هست

من خودم درآمد هایی رو قبلا کسب میکردم که باورم نمیشد... واقعا درآمد ها به صورت ده ها میلیونی در ماه بود!
الان روزانه ۱۰۰۰ تومان هم درآمد نداریم. پول های خارجی بلاکه شدند. اکانت های خارجی بخاطر تحریم مسدود شدند. سایت های خوب فیتلر شدند. سایت ها بخاطر قوانین اینترنت ایران هر روز باید یه پیام بیاد که یه مطلب تخصصی رو بخاطر مغایرت با قوانین حذف کنیم و...

da6276
May 6th, 2018, 21:26
مردم ما رو بی سواد کرد

برنامه نویس های ما که قبلا کار های عالی در سطح جهانی انجام می دادند و پول رو از کشور های خارجی دریافت می کردند و موجب وارد شدن پول به کشور میشد، حالا دارن فالوور و ممبر میفروشن!!! [-(

من خودم درآمد هایی رو قبلا کسب میکردم که باورم نمیشد... واقعا درآمد ها به صورت ده ها میلیونی در ماه بود!
الان روزانه ۱۰۰۰ تومان هم درآمد نداریم. پول های خارجی بلاکه شدند. اکانت های خارجی بخاطر تحریم مسدود شدند. سایت های خوب فیتلر شدند. سایت ها بخاطر قوانین اینترنت ایران هر روز باید یه پیام بیاد که یه مطلب تخصصی رو بخاطر مغایرت با قوانین حذف کنیم و...
برنامه نویسی یک کار تخصصی هست و مردم عادی به برنامه نویسی نیازی ندارند..
خیلیا خودشون رو با شرایط وفق دادند و از همون تلگرام که یک بازار 40 میلیونی داشت کسب درامد میکردن ، بنده کسی رو میشناسم که با نوشتن یک ربات ساده ماهی 5 تومن درامد داره...

mh2552
May 6th, 2018, 21:33
مردم ما رو بی سواد کرد

ارتباطی به تلگرام نداره فناوری هر ثانیه در حال پیشرفته و به سمت راحتی کاربر میره و تلگرام در حدی کرده بود که یوزر نیاز به وب گردی نداشت با همون موبایلش همه کارارو میکرد
شما راکت بمونی عقب میمونی
همین برنامه نویس هم راکت بمونه عقب میمونه

my-host.site
May 6th, 2018, 22:16
متاسفانه ج.ا کشوری هست که وقتی ایده ای داری و پیدا میکنی یا باهاش برخورد میشه ( ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ ) یا از طرفی افرادی که جنبه پیشرفت سایتی رو ندارن مشغول به هر کاری می کنن تا سایتتون به جایی نرسه

وقتی هم همه چیز اوکی هست میریم زیر تحریم :105:

Raymvnd
May 6th, 2018, 22:27
متاسفانه ج.ا کشوری هست که وقتی ایده ای داری و پیدا میکنی یا باهاش برخورد میشه ( ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ ) یا از طرفی افرادی که جنبه پیشرفت سایتی رو ندارن مشغول به هر کاری می کنن تا سایتتون به جایی نرسه

وقتی هم همه چیز اوکی هست میریم زیر تحریم :105:

پس بیشتر از داخل ضربه می خوریم تا خارج...بهش میگن خود تحریمی :59: