PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام برای گوشی xperia z1

n4ser
May 5th, 2018, 23:25
درخاست رام برای گوشی xperia z1 میخام که تست شده باشه بدون باگ چون هرچی رام نصب کردم باگ داشت بعد مدتی خراب میشد رام های تست کردم از سایت های xda و xperiafirm و iranmobile.org و needrom.com و xperia ir بود حتی ریست فکتوری هم میکردم درست نمیشد رو رام های مذکور فقط با kingroot میشد روت کرد و ریکاوری نصب میکردم خراب میشد مثلا بوت لوپ یا ویبره زدن و روشن نشدن و در حال کار با گوشی یک دفعه گوگل پلی فورس کلوز میشد یا مثلا برنامه پیامک رسانی را باز میکردم خود به خود بسته میشد ورژن رام مهم نیست فقط یک رامی باشه بدون عیب نقص کار کنه ممنون میشم لینک بدین

SaeedFazlollahzadeh
May 6th, 2018, 00:09
کاستوم؟ یا عادی؟
رام عادی دارم اگه اشتباه نکنم 4.4.4 build 157 باید باشه
خواستید بگید به برادرم بگم آپلود کنه و لینک بدم.
طریقه روتش رو هم سه سال پیش روت کرده بودم.
اینم خواستید بگید بگردم دنبال آموزش خودم و بگم.
رام کاستوم ندارم.
رام عادی رو خودم از سایت سونی گرفتم و تبدیلش کردم به رام. از جایی دانلودش نکردم یعنی.
فقط مدل گوشی تون C6903 اگه هست رامم اوکیه براتون. اگه نه که هیچی.

alireal
May 6th, 2018, 01:04
سلام ریست فکتوری کن و یک رام سالم بزن بعد در راه اندازی اولیه به هیچ وجه اتصالات و لاگین شدن ها رو به بعد موکول نکن تمامی مراحل اینترنت وصل بشید و ایمیل خود وارد کنید و مراحل نصب اولیه را انجام دهید تا پس از راه اندازی اولیه دیگه مشکل بسته شدن ناگهانی برنامه ها پیش نیاد

SaeedFazlollahzadeh
May 6th, 2018, 01:07
سلام ریست فکتوری کن و یک رام سالم بزن بعد در راه اندازی اولیه به هیچ وجه اتصالات و لاگین شدن ها رو به بعد موکول نکن تمامی مراحل اینترنت وصل بشید و ایمیل خود وارد کنید و مراحل نصب اولیه را انجام دهید تا پس از راه اندازی اولیه دیگه مشکل بسته شدن ناگهانی برنامه ها پیش نیاد
اگه بنا باشه رام فلش کنن دیگه ریست فکتوری یک گام اضافی و بیهوده است عملا، دوست عزیز.
با باقی گفته هاتون کمی مخالف هستم چون به صورت سفت و سخت نمیشه گفت حتما بعد فلش کردن رام به نت وصل شید و همه چیز رو آپدیت کنید.
گاماس گاماس هم میشه رفت جلو.
خیلی عجله نکنید

iraniy
May 6th, 2018, 04:54
www.and-roid.ir