PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی تجربه ایی در مورد ساختن کمپین های تبلیغاتی داره ؟

1wp.ir
May 1st, 2018, 11:27
سلام خدمت دوستان و بزرگواران.

یه سوال داشتم . کسی از دوستان هست تجربه کار با تبلیغ دهنده و کمپین های تبلیغاتی مثل صباویژن و یا یکتانت و یا کانگرو و یا... رو داره ؟ به نظرتون نسبت به قیمتش که حاقل هزینه اش 300 هزار تومن هست به صرفه هست؟

راستش می خواستم برای فروش افزونه فروش فایل یه کمپین ایجاد کنم اما هیچ تجربه ایی در این زمینه ندارم . آیا اینکه جواب میده و یا نه ؟ یا اگر سرویس دهنده بهتری رو می شناسید و باهاش کار کردید رو معرفی کنید.
خواهش می کنم از دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند در اختیار من و سایر دوستان قرار بدن. ممنون و سپاسگزارم.

Ashkankamangar.ir
May 1st, 2018, 12:10
سلام خدمت دوستان و بزرگواران.

یه سوال داشتم . کسی از دوستان هست تجربه کار با تبلیغ دهنده و کمپین های تبلیغاتی مثل صباویژن و یا یکتانت و یا کانگرو و یا... رو داره ؟ به نظرتون نسبت به قیمتش که حاقل هزینه اش 300 هزار تومن هست به صرفه هست؟

راستش می خواستم برای فروش افزونه فروش فایل یه کمپین ایجاد کنم اما هیچ تجربه ایی در این زمینه ندارم . آیا اینکه جواب میده و یا نه ؟ یا اگر سرویس دهنده بهتری رو می شناسید و باهاش کار کردید رو معرفی کنید.
خواهش می کنم از دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند در اختیار من و سایر دوستان قرار بدن. ممنون و سپاسگزارم.
سلام من کمپینی در یکی از سایتهایی که البته به جز سایت هایی که معرفی کردید ولی یک سایت معروف ساختم و حدودا 3 میلیون هم هزینه شد فقط رتبه ی آلکسا بهتر شد وگرنه فروشی ازون سمت نبود

pardishosting
May 1st, 2018, 13:11
ما هم توی بعضی از این سایت ها خرج کردیم بی فایده بوده
ولی گوگل خیلی بهتر است.

mehrangta
May 1st, 2018, 14:17
نظر بنده هم تبلیغات گوگل هست بازده نسبتا عالی داشتیم ازش

BazPardakht.Com
May 2nd, 2018, 14:04
نظر بنده هم تبلیغات گوگل هست بازده نسبتا عالی داشتیم ازش

باید ببینیم از چه نظر یا دیدی به تبلیغات گوگل دیده میشه
چون هر کاری رو نمیشه با تبلیغات گوگل انجام داد یا سودده برای همه کسب و کارها نباشه

iranian-portal
May 2nd, 2018, 15:54
درود بر شما؛

کمپین های تبلیغاتی که شما معرفی کردید، بیش از اینکه در افزایش فروش تاثیرگذار باشن، برای دیده شدن یا نمای برند مناسب هستند.

این 300هزار تومان حداقل شارژ، در چنین شبکه هایی، ظرف 10دقیقه نمایش در شبکه میتونه به اتمام برسه و اصلا رقم قابل توجهی نیست.

نرخ کلیک های انجام شده بر اساس کنجکاوی کاربران، به مراتب بیشتر از ارجاع مشتری نهایی هست.

==========

تبلیغات گوگل هم، با نرخ امروزی ارز و نوع محصول شما که مخاطبان و خریداران خاصی داره، خیلی منطقی نیست!

برای هر کلیک در گوگل، بالغ بر 1،000 تومان پرداخت خواهید کرد!!

بخش بزرگی از این کلیک ها احتمالا رقیب ها و همکاران خودتون هستند!!

یک بخش از کلیک ها هم (با توجه به نوع کاربران که فعال حوزه نت هستند) میگن طرف تبلیغ گوگل، پس ارزش نداره!

BazPardakht.Com
May 2nd, 2018, 21:10
درود بر شما؛

کمپین های تبلیغاتی که شما معرفی کردید، بیش از اینکه در افزایش فروش تاثیرگذار باشن، برای دیده شدن یا نمای برند مناسب هستند.

این 300هزار تومان حداقل شارژ، در چنین شبکه هایی، ظرف 10دقیقه نمایش در شبکه میتونه به اتمام برسه و اصلا رقم قابل توجهی نیست.

نرخ کلیک های انجام شده بر اساس کنجکاوی کاربران، به مراتب بیشتر از ارجاع مشتری نهایی هست.

کاملا تایید میشه

تبلیغات گوگل هم، با نرخ امروزی ارز و نوع محصول شما که مخاطبان و خریداران خاصی داره، خیلی منطقی نیست!

به چه دلیل؟

برای هر کلیک در گوگل، بالغ بر 1،000 تومان پرداخت خواهید کرد!!

این تعرفه برای چه نوع کسب و کاری می گید؟
چون برای تبلیغات گوگل نباید کلی گویی کرد
تبلیغات داریم الان برای مشتری حدود 400 ریال در میاد

بخش بزرگی از این کلیک ها احتمالا رقیب ها و همکاران خودتون هستند!!

همچین چیزی فقط برای دو مورد کسب و کار اتفاق می افته ( چیلتر شکن فروش ها - سی سی کم فروش ها) باقی افراد مشکلی ندارن ، تازه این دو کسب و کار هم 98% پولشون که به عنوان اینولید کلیک مصرف شده بر می گرده

یک بخش از کلیک ها هم (با توجه به نوع کاربران که فعال حوزه نت هستند) میگن طرف تبلیغ گوگل، پس ارزش نداره!

این مورد شما هم کامل نشانه ذهنیت شماست والی الان نرخ تبدیل تبلیغات گوگل حداقل 1/3 هست

Raymvnd
May 2nd, 2018, 21:19
درود...سایت هایی هستند برای دیده شدن در اینترنت میلیون ها یا میلیارد ها تومان هزینه می کنن مثل دیجی کالا