PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیام از طرف کمیته فیل.ترینگ (درخواست راهنمایی)

سیدرضا بازیار
April 29th, 2018, 00:05
با سلام

از طرف کمیته فیل.ترینگ از من خواسته شده یه مطلب رو در سایتم حذف کنم

نظر به اينکه محتواي منتشر شده در نشاني يا نشاني هاي ذيل به استناد بندهاي ذکر شده در فهرست مصاديق محتواي مجرمانه (http://internet.ir/crime_index.html)موضوع ماده 21 قانون جرايم رايانه اي (http://internet.ir/law.html)مجرمانه تشخيص داده شده است، مقتضي است به قيد فوريت نسبت به حذف آن اقدام نمائید.

من مطلب رو از دسترس کاربر ها خارج کردم. به نظر شما این کار کافیه یا باید کامل اون رو حذف کنم؟

yon.ir/FjZc3

Mr-Pro
April 29th, 2018, 00:12
سلام

1 - ثبت سایت در ساماندهی اشتباه است . اشتباهی که ممکن است بعدها خیلی پشیمان بشید حتی برای سایت های مجاز ! من جای شما باشم سایتم رو نابود میکنم و یک سایت جدید با همه چیز جدید میزنم صرفا به خاطر ثبت در ساماندهی
2 - آدرس اینترنتی مطلب نباید در دسترس باشه . پست رو میتونید در وردپرس خصوصی کنید یا به کل حذفش کنید !
3 - اگر تصمیم به ف***ر سایت داشته باشن ، این که شما پاک میکنید یا نه تاثیر نداره و کار خودشون رو میکنن .

موفق باشید .

سیدرضا بازیار
April 29th, 2018, 00:14
2 - آدرس اینترنتی مطلب نباید در دسترس باشه . پست رو میتونید در وردپرس خصوصی کنید یا به کل حذفش کنید !

الان پست از دسترس خارج کردم. اما اون رو کامل حذف نکردم تا به سئو سایت لطمه وارد نشه

این کار مشکل داره؟

Mr-Pro
April 29th, 2018, 00:22
طبق تجربه آدرس پست نباید در دسترس باشه . این موارد دستی چک نمیشه فکر کنم . اگر ربات باشه تا ارور 404 نگیره احتمالا متوجه حذف محتوا نباشه . باهاشون میخواید تماس بگیرید و مورد رو مطرح کنید . به نظر بنده کافی نیست کاری که الان انجام دادید .

سیدرضا بازیار
April 29th, 2018, 00:23
طبق تجربه آدرس پست نباید در دسترس باشه . این موارد دستی چک نمیشه فکر کنم . اگر ربات باشه تا ارور 404 نگیره احتمالا متوجه حذف محتوا نباشه . باهاشون میخواید تماس بگیرید و مورد رو مطرح کنید . به نظر بنده کافی نیست کاری که الان انجام دادید .

چطوری باهاشون تماس بگیرم؟

Mr-Pro
April 29th, 2018, 00:31
خیلی وقت هست بنده با این سایت کاری نداشتم اما مگه بخش ارتباطی ندارن مثل ایمیل یا شماره تلفن ؟ داخل سایت ساماندهی یادمه میشد پیام ارسال کرد . چیزی شبیه تیکت داشت .

سیدرضا بازیار
April 29th, 2018, 00:36
متاسفانه تیکت ها رو چند روز طول میکشه جواب بدن و تاثیری نداره
شماره ها هم نمیدونم پاسخ میدن یا نه... اگه هم پاسخ بدن میترسم با برخورد بد برام مشکل هم ایجاد کنند

از طرفی هم مطلب رو پاک کردم و میترسم به دلیل ریدایرکت نشدن بر روی 404 سایت رو ***** کنند و واسه رفع ***** جریمه بگیرند یا دادگاهی کنند یا...

AHF-victory
April 29th, 2018, 00:47
میشه از ثبت خارج کرد؟منم خیلی پشیمون شدم که ثبت کردم

Mr-Pro
April 29th, 2018, 00:54
متاسفانه تیکت ها رو چند روز طول میکشه جواب بدن و تاثیری نداره
شماره ها هم نمیدونم پاسخ میدن یا نه... اگه هم پاسخ بدن میترسم با برخورد بد برام مشکل هم ایجاد کنند

از طرفی هم مطلب رو پاک کردم و میترسم به دلیل ریدایرکت نشدن بر روی 404 سایت رو ***** کنند و واسه رفع ***** جریمه بگیرند یا دادگاهی کنند یا...

خیر مطمئن باشید نهایت جریمه برای شما ***** شدن احتمالی سایتتون خواهد بود . دادگاهی ؟؟؟؟ نه در این حد دیگه .

- - - Updated - - -

میشه از ثبت خارج کرد؟منم خیلی پشیمون شدم که ثبت کردم

متاسفانه امکان حذفش نیست عزیز . حتی اگر سایت بزنه با موفقیت انجام شد هم باز نگه میدارن همه موارد رو پشت صحنه ! تنها راهش ایجاد سایت جدید بدون استفاده از مشخصات قبلی هست .

SaeedFazlollahzadeh
April 29th, 2018, 02:16
محتوا رو صرفا از دسترس خارج کنید. حذف نکنید!

مجازات بازی بتلفیلد 3 رو که شنیدید؟ همه سایت ها لینک دانلود رو از سایت برداشتن، اما فیزیکی حذف نکردن از سرور!

همین کار رو کنید.

leberman
April 29th, 2018, 08:36
سلام نیازی به حذف کلی تاپیک نیست .
اگر لینک دانلود هست از توی پست بردارید اگر نیست کل محتوا رو پاک کنید و توش بنویسید به درخواست *****ینگ مثلا برداشته شد...
در‌پاسخ به همون ایمیل اعلام کنید که انجام شد.

نیاز به کار دیگه ای نیست

AriyaDownload
April 30th, 2018, 11:37
درخواستشون غیرقانونی بوده
از عنوان مطلبتون برمی‌یاد که مشکلی نداره و شامل هیچ‌کدوم از مصادیق ماده‌ی 21 ق.جرائم رایانه‌ای نمی‌شه.
مگر اینکه توی آموزش نحوه‌ی عبور از ف*ی*ل*ترینگ و دسترسی به سایت یوتوب رو هم گفته باشید. (که می‌شه بند ه ش 5)

سیدرضا بازیار
May 1st, 2018, 09:45
درخواستشون غیرقانونی بوده
از عنوان مطلبتون برمی‌یاد که مشکلی نداره و شامل هیچ‌کدوم از مصادیق ماده‌ی 21 ق.جرائم رایانه‌ای نمی‌شه.
مگر اینکه توی آموزش نحوه‌ی عبور از ف*ی*ل*ترینگ و دسترسی به سایت یوتوب رو هم گفته باشید. (که می‌شه بند ه ش 5)

پس اگه باهاشون صحبت کنم میشه مطلب رو دوباره منتشر کرد؟