PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی : بهترین پیام رسان ایرانی کدم است ؟

iraniam2000
April 25th, 2018, 17:37
سلام
همانطور که اساتید اطلاع دارید بحث پیام‌رسان‌های ایرانی مدتی داغ شده و اینکه کدام پیام رسان بهترین هست و در آینده موفق خواهد بود جای بحث کارشناسی داره
اصلا این پیام‌رسان‌های ایرانی موفق خواهند بود ؟ آیا توان رقابت با پیام رسان هایی چون تلگرام با توجه به حمایت های دولتی خواهند داشت یا نه محکوم به فنا هستند ؟
کدام یک از اینها از نظر شما کم ایرادتر هست ؟ ( بدون ایراد که نداریم منظور اینه یکی 1000 تا ایراد داره اون یکی 10005 تا )

📲 ایتا (https://eitaa.com)

📲 بله (https://bale.ai)

📲 سروش (http://sapp.ir)

📲 آی گپ (http://igap.net)

📲 گپ (https://gap.im/

📲 رینگ (http://ringmsg.com)

📲بیسفون (https://bisphone.com)

نکته : اگر پیام رسان جدیدی میشناسید من نمیشناسم بگید کدیران اضافه کنند
جالبه برخی از اینها حتی دامنه ملی ندارند !

iranian-portal
April 25th, 2018, 18:05
درود؛

جالبه برخی از اینها حتی دامنه ملی ندارند !

اینم برای من جالب بود که { آی گپ - رینگ } صفحه اصلی و هدف اولیه خودشون رو کاربران انگلیسی زبان قرار دادن!

======

کشورهای توسعه یافته معتقدند؛ چرخ رو از نو اختراع کردن اشتباه است.

در کشور ما؛ همواره و همیشه چرخ رو از نو اختراع کنیم!

======

این بحث پیام رسان داخلی، منو یاد پروژه های موتور جستجوی ایرانی و ایمیل ایرانی میندازه که الان از گوگل و جیمیل هم موفق تر شده :78:

kiavaco
April 25th, 2018, 18:53
هیچ کدوم !

fanza
April 25th, 2018, 19:09
اگر یک گزینه هیچکدام هم بود خیلی خوب بود...

iraniam2000
April 25th, 2018, 21:51
اگر یک گزینه هیچکدام هم بود خیلی خوب بود...

راستش از نظر خودمم هیچکدام درسته ولی بلاخره اگر دسترسی به پیام رسان های خارج بر فرض قطع بشه مجبوریم از یکی استفاده کنیم
مثل خودرو هست و اجباری به خورد ملت میدن

my-host.site
April 25th, 2018, 21:54
راست میگن دوستان گلمون Xd نظر من هم رو هیچ کدوم هست

hossein64
April 25th, 2018, 22:51
هیچ کدوم

isn
April 25th, 2018, 23:24
همشون به نظرم خیلی ضعیف اند در مقایسه با چیزی که در حد انتظار هست

اما بخواهم از نظر امکانات بگم " بله " خوبه

البته اوایل که امده بود استفاده کردم که کلی باگ و ... داشت
مثلا بخش پرداخت قبض رو می زده بخش خرید شارژ می اورد و ...

ولی کلا بهتره

vahid03
April 25th, 2018, 23:36
راستش از نظر خودمم هیچکدام درسته ولی بلاخره اگر دسترسی به پیام رسان های خارج بر فرض قطع بشه مجبوریم از یکی استفاده کنیم
مثل خودرو هست و اجباری به خورد ملت میدن

مجبور نیستیم...!

iraniam2000
April 26th, 2018, 00:10
مجبور نیستیم...!

خوب مثلا شما الان از اپراتورهای آمریکایی استفاده میکنید یا نه از راهزن اول و ایران ول ؟ یا از ما بهترون هستید و ماشین های کمپانی های آلمانی و ایتالیایی را سوار میشید و مثل ما سو.ار گاری های سایپا و ایران خررو نمیشید؟
یا نه دوباره sms بازی میکنید ؟
همه چی اینجا اجباری هست و جالبه که همه این کارها را هم به اسلام و خدا ربط میدن
مجبور نیستیم ولی مجبورمان میکنند

nevergotme
April 26th, 2018, 00:18
خوب مثلا شما الان از اپراتورهای آمریکایی استفاده میکنید یا نه از راهزن اول و ایران ول ؟ یا از ما بهترون هستید و ماشین های کمپانی های آلمانی و ایتالیایی را سوار میشید و مثل ما سو.ار گاری های سایپا و ایران خررو نمیشید؟

https://fa.wikipedia.org/wiki/*****شکن

iraniam2000
April 26th, 2018, 00:28
https://fa.wikipedia.org/wiki/*****شکن

ما در حال حاضر با خیلی از مشتری های خودمان از طریق تلگرام در ارتباط هستیم و نمیتونیم از همه اونها فردا بخوایم بیان از فیلت/رشکن استفاده کنند
شاید برای اعضا این انجمن دور زدن فیل/تر راحت باشه ولی وقتی بخوایم حرف از عموم افراد جامعه حرف بزنیم فرق داره
به هر صورت بنده تو پست اول نوشتم بر فرض یعنی اگر ناچار باشیم یکی از بین این بدها را انتخاب کنیم کدام را انتخاب کنیم که بدترین نباشه ؟ اینکه بیایم بحث را به حاشیه بکشیم کاری که ایرانی جماعت توی اون استاد هست بحثی جداست وگرنه کدام آدمی حتی اونی که عقب مانده هست ندانه اینها یک هزارم تلگرام هم امکانات ندارند چه برسه به اساتید این انجمن که همه دانشمند و اهل فن هم هستن....

vahid03
April 26th, 2018, 00:40

الان اینا چه ارتباطی به حرف من داشت؟

iraniam2000
April 26th, 2018, 00:50
الان اینا چه ارتباطی به حرف من داشت؟

خواهش میکنم اسپم نددید بزارید تاپیک به نتیجه برسه
شما مجبور نیستید و تو تاپیک هم کسی شما را مجبور نکرده و اجباری هم تو انجمن نیست که حتما حتما تو یک نظرسنجی شرکت کنید
بزارید اونهایی که مجبور هستند بتونند با مشورت هم انتخاب کنند
خوشبختانه تاپیک تو بخشی هست که پست هم بالا نمیره

miladtnt
April 26th, 2018, 00:58
هیچکدام

من هیچ پیامرسان داخلی در هیچ شرایطی استفاده نخواهم کرد

ما دربین پیام رسان های خارجی غولی مثل واتساپ رو کلا کنار گذاشتیم و تلگرام استفاده میکنیم اونوقت شما اینارو با تلگرام وارد رقابت میکنید؟ اینا اصلا خداشونم یکی نیست ! باز پیامرسانای خارجی خداشون یکیه تو پیامبرشون اختلاف هست !

vahid03
April 26th, 2018, 01:01
خواهش میکنم اسپم نددید بزارید تاپیک به نتیجه برسه
شما مجبور نیستید و تو تاپیک هم کسی شما را مجبور نکرده و اجباری هم تو انجمن نیست که حتما حتما تو یک نظرسنجی شرکت کنید
بزارید اونهایی که مجبور هستند بتونند با مشورت هم انتخاب کنند
خوشبختانه تاپیک تو بخشی هست که پست هم بالا نمیره

اخیرا همیار های ۷ هزار تومانی چنین نظر سنجی های در سطح نت برقرار میکنند طبق سیستم شما آیا امکانش نبود یک گزینه با عنوان هیچ کدام برای نظر سنجی خود قرار بدید؟ جمع بندی نتیجه چنین نظر سنجی هایی یقینا به کشف علوم جدید و کمک به عبور از دروازه های علم و دانش خواهد پیوست.

saeid1346
April 26th, 2018, 01:24
درود؛

اینم برای من جالب بود که { آی گپ - رینگ } صفحه اصلی و هدف اولیه خودشون رو کاربران انگلیسی زبان قرار دادن!

======

کشورهای توسعه یافته معتقدند؛ چرخ رو از نو اختراع کردن اشتباه است.

در کشور ما؛ همواره و همیشه چرخ رو از نو اختراع کنیم!

======

این بحث پیام رسان داخلی، منو یاد پروژه های موتور جستجوی ایرانی و ایمیل ایرانی میندازه که الان از گوگل و جیمیل هم موفق تر شده :78:

علاوه بر موتور جستجو و ایمیل ایرانی من یاد پروژه وی پی ان قانونی افتادم اون خیلی موفق تر بود =))

Oscar
April 26th, 2018, 02:43
والا من که واسه پیر و جوون و آشنا و غریبه اگه بحثش بیوفته دارم وی پی ان میفرستم، طریقه کارشم به اونایی که بلد نبودن یاد دادم که برنامه رو باز کن دکمه رو بزن فیـلتر رو رد کن، الا دیگه کل ایران طریقه استفاده از فیـلتر شکن رو بلدن، نهایتا وی پی ان رایگان رو هم ببندن ماهی 5 تومن هزینه میکنیم ولی از تلگرام کوچ نمیکنیم
البته دمش گرم پاول دورف نمیزاره به این راحتی تلگرام فیـلتر بشه، روحانی هم که گفت کاری باهاش نداریم (یا بهتره بگیم نمیتونن کاری داشته باشن:71:)

persiancoder
April 26th, 2018, 04:21
هیچکدوم حتی با بسته شدن تلگرام هم موفق نمیشن.
صدا سیما طرفدار "سروش " هست ، بانک ها میگن " بله " ، کانال دار های فعلی نظرشون روی " ایتا " هست و .. و ..
هیچکدوم کامل نیست. اگر هم کامل بودن باز هم منسجم نیستن ، مردم هم نمیتونن 10 تا مسنجر داشته باشن به ساز صدا سیما و بانک و .. برقصن.
تازه مهم ترین مسئله که عدم وجود امنیت و حریم خصوصی هست رو هم فراموش نکنیم.

sepahanserver
April 26th, 2018, 08:37
ترجیح میدم از هیچکدام استفاده نکنم
در رابطه با همکارانی که مشکل مشتریان رو‌میگن ، سیاست پشتیبانیتون رو فقط به سمت تیکت ببرید .
برای دشتیبانی فروش‌هم‌ از لایو‌زیلا و ...

ولی پیامرسان داخلی به ریسکش نمیرزه به هیچ وجه !

iraniam2000
April 26th, 2018, 09:00
اخیرا همیار های ۷ هزار تومانی چنین نظر سنجی های در سطح نت برقرار میکنند طبق سیستم شما آیا امکانش نبود یک گزینه با عنوان هیچ کدام برای نظر سنجی خود قرار بدید؟ جمع بندی نتیجه چنین نظر سنجی هایی یقینا به کشف علوم جدید و کمک به عبور از دروازه های علم و دانش خواهد پیوست.

دوست عزیز شما نظرسنجی ایجاد کن ، گزینه هیچ کدام را هم قرار بده ، وقتی من میخوام یکی را انتخاب کنم دیگه هیچ کدام برام مفهومی نداره و اونها که نظرشون مثل حال حاضر خودم هیچ کدام هست نظرشون و نظرم محترم ولی هدفم اینه که اگر فردا دسترسی به تلگرام محدود شد بتونم یکی از اینها را انتخاب کنم
من نمایندگی بیمه دارم و خیلی از مشتری های فعلی مخصوصا اونها که آسانسور و یا بیمه حمل و نقل دارند از طریق تلگرام سریع درخواست صدور بیمه میکنند و فردا اگر دسترسی محدود شد بتونم یکی از اینها را استفاده کنم و قرار هم نیست به اونها روش دور زدن ***** را آموزش بدم ، شما دنبال علم باش از وجناتت هم پیداست دانشمندی ، بالاتر هم عرض کردم که دانشمند هستی ولی متاسفانه مشتری های بنده دانشمند نیستند !
لطف کن اسپم نده بزار به نتیجه برسم

armin.rf
April 26th, 2018, 09:07
انتقال پیام با دود هم لطفا اضافه کنید

به قدری ازشون باگ رو شده ادم جرئت نمیکنه حتی ثبت نام کنه چه برسه به فعالیت

T.Toosi
April 26th, 2018, 09:52
باسلام، هیچ زمان شما صد در صد محدود نخواهید شد که مجبور به انتخاب از این لیست شوید، اما بابت سوال شما، گپ چند قدم از باقی جلوتر است مخصوصا با راه اندازی پرتال توسعه دهندگان ـش.

a.kam
April 26th, 2018, 10:47
گپ به نظرم از نظر ابزارهای توسعه خیلی جلوتر از بقیه است اگر بودجه و حجم تبلیغاتی که برای سروش می کنند را براش خرج می کردند چیز خوبی می شد.
حداقلش اینکه در همین زمان یک تیکت تو گپ کمتر از 2 روز پاسخ میدهند ولی همون تیکت تو سروش بعد از یک ماه هنوز خبری از پاسخ نیست!

سروش از نظر تعداد ظاهرا بالاترین آمار مخاطب ها را داره ولی از نظر api و همکاری با توسعه دهندگان ته جدول!! بعد از کلی درگیری با سروش بالاخره یک نفر از داخل شرکت سروش پیدا کردم که فرمودند باید حضوری بیایید قرارداد ببندیم برای دریافت api!!!:)):))

امکان *****کردن تگرام که تقریبا صفره ولی چیزی که بیشتر تهدید کننده به نظر میاد تصویب قانون مهاجرت اجباری به پیام رسانی های بومی و جرم تلقی شدن استفاده از تلگرام برای کسب و کارهای رسمی هست!! نامه ها و خبرهای رسمی و غیررسمی اش تا حالا چندباری پخش شده!:-|

reyhanorto
April 26th, 2018, 11:31
واقعا هیچکدوم
همیشه نباید جبر رو قبول کرد
ولی فک کنم گپ قابل قبول تر هست