PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب یوزر جدید در ویندوز سرور

sivanhabibi
April 21st, 2018, 18:08
با سلام خدمت تمامی سروران گرامی. بنده یه سوال خیلی مهم داشتم واقعا نیاز مند حل این مشکل هستم . بنده یه ویندوز سرور 2016 دارم که قصد دارم یوزر و پسورد ریموت دستکتابم رو به چند تا ادمین سایتم واگذار کنم تمامی پوشه های من توی یه پوشه اصلی به نام dl میباشد سوالی که داشتم اینه آیا راهی هست که ادمین ها که وارد سرور شدن یه فولدر به نام مثلا خوشون بسازم و تنها دسترسی رو به همان پوشه خودشون بدم ونتونن به فولدر های من دسترسی داشته باشن اساتید ازتون میخوام راهنماییم کنید خیلی گرفتارم

sivanhabibi
April 22nd, 2018, 11:01
کسی نیست از اساتید جواب بنده رو بده

Farid Saadat
April 22nd, 2018, 11:11
سلام،
ftp برای استفاده شما رایج ترین راه هست. می تونید دسترسی های هر یوزر رو محدود کنید به راحتی.

با احترام.

sivanhabibi
April 22nd, 2018, 11:42
دوست عزیز اگه دقت کرده باشین گفتم میخوام ریموت دسکتاب بهشون بدم با ftp میدونم میشه دسترسی رو محدود

fireserver
April 22nd, 2018, 11:47
با سلام و عرض احترام

امکان پذیر است، شما می توانید بعد از ایجاد یوزر بر روی درایو هایی که نمی خواهید دسترسی داشته باشند راست کلیک کرده و از قسمت Permission نام کاربر مورد نظر را حذف کنید و یک گروه کاربری در Lusrmgr.msc بسازید و فقط آن را در Permission فولدر مورد نظر ادد کنید و اینکه تمامی نویسنده ها را عضو همان گروه کاربری کنید.

sivanhabibi
April 22nd, 2018, 11:54
دوست عزیز میشه ای دی تلگرام شما رو داشته باشم

razavihost
April 22nd, 2018, 15:43
سلام این مورد شدنی هست.فکر میکنم سرویس فعال از من دارین.
یا تیکت کنید و یا تماس بگیرید تا کامل توضیح بدم