PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزینه راه اندازی پیام رسان

number one
April 21st, 2018, 12:03
درود
به نظر شما هزینه راه اندازی یک پیام رسان در حد و قوی چقدر هست؟
چه عواملی باعث میشه که پروژه ما با شکست روبرو نشه؟
عدم موفقیت پیام رسان های داخلی رو در ایرانی بودن اونها می بینید یا واقعا مشکل دار هستن؟

IGulf
April 21st, 2018, 12:43
دوست عزیز درصورت نیاز به براورد قیمت ساخت پیام رسان در تلگرام با ما در ارتباط باشید
همچنین ما نمونه حرفه ای اماده کرده ایم که میتوانیم به شما دمو بدهیم
esibaco

delta
April 21st, 2018, 12:44
موضوع راه اندازی و هزینه پیام رسان نیست..موضوع اینه که اداره کنندگان مملکت فقط از سروش و امثال ان که تحت نظارت خودشون هست رو میپسندن!! وگرنه چیزی که پر هست پیام رسانه.. و اینکه تقی به توقی بخوره میفرستنتون اب خنک!

persiancoder
April 21st, 2018, 12:56
درود
به نظر شما هزینه راه اندازی یک پیام رسان در حد و قوی چقدر هست؟
عدم موفقیت پیام رسان های داخلی رو در ایرانی بودن اونها می بینید یا واقعا مشکل دار هستن؟

با سلام اگر در خارج از ایران میزبانی بشید و بعنوان یک پیام رسان خارجی فعالیت کنید به شکست نمیخورید. در غیر این صورت وقت و هزینه الکی صرف نکنید.

1eng.ir
April 21st, 2018, 13:01

بند پ پ (پول و پارتی) یا بند ر ر

ریش (ته ریش هم قبوله)
و
رانت

leberman
April 21st, 2018, 14:17
توصیه میکنم وارد این حیطه نشید !
کسب و کاری راه بندازید ارزشش بسیار بالاتره

vahid03
April 21st, 2018, 16:18
سروشی که الان بین ایرانی ها عددی حساب نمیشه روزانه 40 ترابایت حجم آپلود و دانلودشه این 40 ترابایتم حتما کلی نوحه و دعای جوشن کبیره یا از صداهای آقای طوسی هستش در کنار اون تلگرام با اون ابهتش ببین چقدر میتونه ترافیک روزانش باشه با این حساب ببینید هزینه یک پیام رسان برای یک فرد عادی چقدر میتونه باشه.

number one
April 21st, 2018, 18:55
موضوع راه اندازی و هزینه پیام رسان نیست..موضوع اینه که اداره کنندگان مملکت فقط از سروش و امثال ان که تحت نظارت خودشون هست رو میپسندن!! وگرنه چیزی که پر هست پیام رسانه.. و اینکه تقی به توقی بخوره میفرستنتون اب خنک!

اتفاقا برعکس، اونی که داره پسند میکنه کابره و اداره کنندگان مملکت هیچ دخل و تصرفی در این موضوع نمی تونن داشته باشه همون طور که شاهد هستیم علی رغم بودن پیام رسان داخلی مردم به خارجیش رو میارن چون با کیفیت تره و مشکلات پیام رسان داخلی مثل ui و ux ضعیف رو نداره
اگر کسی مجرم اینترنتی نباشه ترس و واهمه ای از آب خنک نداره مگه خود شما در حال حاضر چ خلافی دارید داخل تلگرام میکنید که حاضر نیستید به پیام رسان داخلی رو بیارید
به نظر من موضوع کیفت هست چون پیام رسان داخلی نمی تونه خاسته شما رو برآورده کنه و مشکل داره به پیام رسان خارجی رو اوردید مثلا سرعت افتضاح سروش

- - - Updated - - -

با سلام اگر در خارج از ایران میزبانی بشید و بعنوان یک پیام رسان خارجی فعالیت کنید به شکست نمیخورید. در غیر این صورت وقت و هزینه الکی صرف نکنید.

منظور شما همون بحث استفاده از کالای ایرانی هست که مشتری نداره پس با قسمت اول حرف من
عدم موفقیت پیام رسان داخلی رو در ایرانی بودن اون می بینید موافق هستید

- - - Updated - - -

بند پ پ (پول و پارتی) یا بند ر ر

ریش (ته ریش هم قبوله)
و
رانت

پارتی نیاز نداره چون هیچ ارگان دولتی دست شما رو برای راه اندازی پیام رسان نبسته بیشتر فکر میکنم بحث هزینش هست ک هیچ تیمی رو به این کار نمیاره

- - - Updated - - -

توصیه میکنم وارد این حیطه نشید !
کسب و کاری راه بندازید ارزشش بسیار بالاتره

علتش رو بیان میکنید دوست عزیز؟

- - - Updated - - -

دوست عزیز درصورت نیاز به براورد قیمت ساخت پیام رسان در تلگرام با ما در ارتباط باشید
همچنین ما نمونه حرفه ای اماده کرده ایم که میتوانیم به شما دمو بدهیم
esibaco

درود
ابتدای امر می خوایم برآورد هزینه کنیم
قیمتتون رو پ.خ کنید و ویژگی‌ های پیام رسانتون رو ارسال کنید اینکه مثل سروش یه سری سورس کپی شده هست یا اینکه قابلیت های جدید و کاربرپسندی درش ارائه دادید

nevergotme
April 21st, 2018, 19:12
الان در شُرف حرفای دوستان نیستی شما و فقط داری خودتو رو قانع میکنی ، بزا یه 4 تا ایمیل از فتا برات بیاد اون موقع برمیگردی به همین تاپیک.

number one
April 21st, 2018, 19:24
الان در شُرف حرفای دوستان نیستی شما و فقط داری خودتو رو قانع میکنی ، بزا یه 4 تا ایمیل از فتا برات بیاد اون موقع برمیگردی به همین تاپیک.

بهانه تراشی میکنی دوست عزیز
مثلا چرا فتا باید به من ۴ تا ایمیل بزنه...چون مسنجر زدم؟ فعلا که تعداد پیام رسانای ایرانی در حال افزایشه و هیچ کسی هم حتی ادعایی نزدیک به حرف شما نکرده که اومدیم پیام رسان بزنیم اما نذاشتن
به نظر من بازم بحث کیفیته ک هیچ کدوم از پیام رسانای ایرانی ندارن

mchteh
April 21st, 2018, 21:51
بهانه تراشی میکنی دوست عزیز
مثلا چرا فتا باید به من ۴ تا ایمیل بزنه...چون مسنجر زدم؟ فعلا که تعداد پیام رسانای ایرانی در حال افزایشه و هیچ کسی هم حتی ادعایی نزدیک به حرف شما نکرده که اومدیم پیام رسان بزنیم اما نذاشتن
به نظر من بازم بحث کیفیته ک هیچ کدوم از پیام رسانای ایرانی ندارن

هر جرمی در پیام رسان شما انجام بگیره مسئول فقط و فقط شمایی!!!!!!
و وای بحال روزی که نتونند به مجرم دسترسی پیداکنند!!!!

پدر مدیرهای چت روم های ساده و شبکه اجتماعی های ساده رو در اوردن پیام رسان که جای خود داره!!!
خود کلوب رو برید ببینید چند بار حمله کردن به سمتش!!!!
اگر میبینید فعلا به کسی کار ندارن چون هدف اولشون کنار زدن تلگرامه
تلگرام که کنار بره آزار و اذیتاشن شروع میشه!!!

خلاصه کلام خیلی خوبه که شما میخواید یک خدمتی رو ارائه بدید اما لطفا بخاطر خودتون هم شده آهسته و بااحتیاط حرکت کنید!!!
اینجا ایرانه!!!

gdfire
April 21st, 2018, 22:21
داداش خوشی زده زیر سرتا اینجا ایرانه عزیز اولن اونا که می بینی زدن سروشو...متعلق به سپاه و صدا و سیما و یه ارگانین .... تو چی؟ دومندش اونا پارتی کلفتن از اقازاده ها و....همیجوریش سایتا موزیک فیلمو میبندن بعد سایتا کارمندا و هکارا خودشون تبلیغ میکنن تو حالا میخوایی پیام رسان بزنی؟ لابد انتظار حمایت مالیم داره؟ عزیز اینجا ایرانه هر سایتو اپی می بینی موفقه به یه جایی دستش بنده وگرنه راحت ***** و علیهش پرونده تشکیل میدن و اشاعه فحشا می چسبوننن و زندان حالا دیگه اپ جا خود داره انگه سرقتم و کلاهبرداریو...هم واست میزنن
بی خیالش شو بیا بیرون همون مصرف کننده باشیم بهتره برو تلگرام یه کانال جوک فیلم موزیکی بزن سایتا هم درامد و بازدید ندارن همه رفتن سمته تلگرام ...

MJmoonwalk
April 21st, 2018, 22:45
پیام رسان داخای مثل سیستم کلوب میشین گاهی ***** گاهی تعطیلی و در نهایت باید تن به در اختیار گذاشتن اطلاعات بدین که خیلی ها برای بدست آوردن لبخند رضایت اقایون و پیشرفت برنامه های مالیشون به این کار تن میدن. اینکه پیام رسان در جهت امنیت ملی (منظور مردم هست نه نظام حاکم به مردم) شنود و کنترل انجام بده کار خوبی هست. اما آیا اشخاص و چشم هایی که نظاره گر این موضوع هستند انسان های شریفی اند؟ آیا تصاویر خصوصی به بیرون درج نمیکنند؟! شک نکنید که چیزی که در ارگان های جاسوسی حاکم وجود ندارد شرافت هست. کسانی که دختران رو لگد مال میکنند و تجاوز میکنند بویی از شرافت نبردند و این شنود ها تنها برای حفظ بقای خودشون هست. از این رو هست که پیام رسان داخلی رو حمایت میکنند.