PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه api های تحریم را در هاست ایران دور بزنیم؟

سیدرضا بازیار
April 19th, 2018, 21:45
برخی افزونه های وردپرس به api متصل هستند که اطلاعاتی رو ارسال و دریافت میکنند...

یکی از افزونه های من به دلیل تحریم، چون روی هاست ایران قرار گرفتم IP من رو ساپورت نمیکنه و افزونه غیر فعال شده

راهی هست که روی هاست ایران، از طریق یک IP خارجی اون افزونه اجرا بشه یا اون رو دور زد؟

fox999
April 19th, 2018, 22:50
برخی افزونه های وردپرس به api متصل هستند که اطلاعاتی رو ارسال و دریافت میکنند...

یکی از افزونه های من به دلیل تحریم، چون روی هاست ایران قرار گرفتم IP من رو ساپورت نمیکنه و افزونه غیر فعال شده

راهی هست که روی هاست ایران، از طریق یک IP خارجی اون افزونه اجرا بشه یا اون رو دور زد؟

و همچنین روی هاست ایران، تماس سرویس هایی که در ایران ***** هستند دسترسی نداریم...

اگه حتما تاکید دارید که روی سرور ایران باقی بمونید تنها راهی که من به عنوان برنامه نویس به ذهنم میرسه اینه که اون سرویس روی یک هاست خارجی فراخوانی کنید و از از طریق سرویس فعلی به اون اطلاعات دسترسی پیدا کنید...حالا از طریق API یا json یا هر جور که راحتر هستی ...

حالا اینکه از طریق سرور بشه ***** یا تحریم دور زد نمیدونم....

OnlineServer
April 19th, 2018, 23:17
باید به کمک پر و ک س ی اینکارو انجام بدید

سیدرضا بازیار
April 20th, 2018, 09:19
و همچنین روی هاست ایران، تماس سرویس هایی که در ایران ***** هستند دسترسی نداریم...

اگه حتما تاکید دارید که روی سرور ایران باقی بمونید تنها راهی که من به عنوان برنامه نویس به ذهنم میرسه اینه که اون سرویس روی یک هاست خارجی فراخوانی کنید و از از طریق سرویس فعلی به اون اطلاعات دسترسی پیدا کنید...حالا از طریق API یا json یا هر جور که راحتر هستی ...

حالا اینکه از طریق سرور بشه ***** یا تحریم دور زد نمیدونم....

فکر نمیکنم بشه api رو از جای دیگه فراخوانی کرد

باید به کمک پر و ک س ی اینکارو انجام بدید

میشه روی هاست واسه یه افزونه یا api خاص پروکسی فعال کرد؟

fox999
April 20th, 2018, 23:13
[QUOTE=سیدرضا بازیار;1753612]فکر نمیکنم بشه api رو از جای دیگه فراخوانی کرد

چیز پیچیده ای نیست...سرور ایران و سرور واسط خودت کدشو میزنی...سرور واسط و اون سرویس دهنده هم که API مشخصه...البته بک تاخیر ناچیز داری...اگه کارت با پروکسی نشد که دوستان گفتن یک برنامه نویس پیدا کن برات انجام بده...