PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپلود فایل با نام فارسی در لوکال هاست

mrsam.sum
April 17th, 2018, 12:51
با سلام
دوستان من روی لوکال هاست ویندوزی با wamp یه وردپرس فارسی نصب کردم
میخواستم یه سری فایل که نام همه فایل ها فارسی هست رو آپلود کنم تا بقیه وردپرس منو ببینن و اون فایل هارو دانلود کنن
اما متاسفانه بعذ لز آپلود نام فایل ها تو فولدر upload وردپرس تغییر میکنه مثلاً اینطوری میشه
اصلاحیه-گرانت.pdf
و همینطور امکان دانلودش هم نیست
یعی وقتی روی لینک دانلود کلیک میکنم به صفحه ای منتقل میشه که میگه امکان دانلود فایل نیست
لطفا بگین چیکار کنم ؟

djspammer
April 17th, 2018, 13:11
در تلگرام در تماس باشید

mrsam.sum
April 18th, 2018, 10:05
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه ؟

Alt+F4
April 23rd, 2018, 00:11
با سلام
دوستان من روی لوکال هاست ویندوزی با wamp یه وردپرس فارسی نصب کردم
میخواستم یه سری فایل که نام همه فایل ها فارسی هست رو آپلود کنم تا بقیه وردپرس منو ببینن و اون فایل هارو دانلود کنن
اما متاسفانه بعذ لز آپلود نام فایل ها تو فولدر upload وردپرس تغییر میکنه مثلاً اینطوری میشه
اصلاحیه-گرانت.pdf
و همینطور امکان دانلودش هم نیست
یعی وقتی روی لینک دانلود کلیک میکنم به صفحه ای منتقل میشه که میگه امکان دانلود فایل نیست
لطفا بگین چیکار کنم ؟

افزونه Clean Image Filenames را نصب کنید/ (http://rokaweb.ir/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7)

- - - Updated - - -

اگر جواب نداد،فایل را با اسم انگلیسی آپلود کنید بعد در خود گالری وردپرس تغییر نام بدین

1wp.ir
April 25th, 2018, 20:03
فکر نمی کنم بشه کاری کرد چون دقیقا همین مشکل برای منم پیش اومد ولی راهی پیددا نکردم. اگر مشکل تون حل شده لطفا راه حلش رو اینجا بنویسید.

my-host.site
April 25th, 2018, 21:49
با سلام / شما از طریق htaccess قادر هستید اینکارو انجام بدید . کد زیر رو به انتهای فایل .htaccess خود اضافه کنید .

اگه می خواهید مطالب سایتتون در مرورگر به شکل فارسی دیده شه کد زیر

Content-Type: text/html; charset=UTF-8

اگر می خواهید قالب / پلاگینی که با زبان غیر عادی نوشته شده به فارسی نمایش داده شه از طریق کد زیر

AddDefaultCharset UTF-8
php_value default_charset UTF-8

اگر می خواهید زبان فایل های آپلود شده به فارسی نمایش داده شه مثل ( کتاب آموزش آشپزی.pdf ) از طریق کد زیر

<filesMatch "\.(html|css|js|pdf|jpg)$">
AddDefaultCharset UTF-8
DefaultLanguage en-US
</filesMatch>

لازمه بدونید هر فایلی به زبان فارسی خواستین درست نمایش داده شه با کد های بالا قابل نمایش هستن اما اگر می خواهید فایلتون بعد آپلود به زبان دیگه ای تغییر پیدا کنه بایستی پلاگین نویس استخدام کنید