PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رد کردن دستگاه حضور غیاب در میکروتیک

radar
April 15th, 2018, 21:00
با سلام

ی دستگاه حضور غیابه که میخوام با میکروتیک انتقالش بدم به 3 کیلومتری دفتر اداری !!! اما رنجش با شبکه داخلی فرق داره و نمیشه رنجشو دست زد راهی داره بتونم با میکروتیک ردش کنم :62:

asrhosting
April 15th, 2018, 21:19
Nat بنویسید کاری نداره برادر که !

NetworkFA
April 15th, 2018, 22:11
Nat بنویسید کاری نداره برادر که !

نمیدونستم Network address translation

برای انتقال استفاده میشه

- - - Updated - - -

با سلام

ی دستگاه حضور غیابه که میخوام با میکروتیک انتقالش بدم به 3 کیلومتری دفتر اداری !!! اما رنجش با شبکه داخلی فرق داره و نمیشه رنجشو دست زد راهی داره بتونم با میکروتیک ردش کنم :62:

بسته به نوع ارتباط دستگاه
بهتر هست اینترفیسی که به دستگاه وصل هست را با تانل EoIP بین 2روتر میکروتیک بریج کنید

ارتباط میتونه بر بستر اینترنت باشه و بین دو روتر EoIP تانل زده بشه
ارتباط میتونه بر بستر PPTP , L2TP هم باشه که روش خاص خودش رو داره برای رد کردن برادکست های لایه2
ارتباط میتونه بر بستر وایرلس هم باشه و شما 2 رادیو وایرلس داشته باشید که بهم وصل شده باشند

M.D.A
April 16th, 2018, 00:00
خوب رنج آی پی دستگاه حضور غیاب رو روی اینترفیس های میکروتیک هاتون بزارین(اضافه کنین) و خیلی راه حل های دیگه...

radar
April 16th, 2018, 11:13

برای انتقال استفاده میشه

- - - Updated - - -

بهتر هست اینترفیسی که به دستگاه وصل هست را با تانل EoIP بین 2روتر میکروتیک بریج کنید

ارتباط میتونه بر بستر PPTP , L2TP هم باشه که روش خاص خودش رو داره برای رد کردن برادکست های لایه2
ارتباط میتونه بر بستر وایرلس هم باشه و شما 2 رادیو وایرلس داشته باشید که بهم وصل شده باشند

با سلام

وایرلس دارم ولی چون لودبالانس بین 2 تا رادیو هست نمیتونم ردش کنم ... به مشکل قطعی میخورم !!! حالا *** هم تست می کنم ...

NetworkFA
April 16th, 2018, 13:01
با سلام

وایرلس دارم ولی چون لودبالانس بین 2 تا رادیو هست نمیتونم ردش کنم ... به مشکل قطعی میخورم !!! حالا *** هم تست می کنم ...

باید EoIP تانل بزنید

asrhosting
April 24th, 2018, 20:01

برای انتقال استفاده میشه

- - - Updated - - -

با نت می تونید فوروارد کنید از تانل استفاده کنید .
5 سال هست توی isdp این موارد رو استفاده کردیم !

hamid.soltani92
April 24th, 2018, 22:35

برای انتقال استفاده میشه

دوست عزیز نیازی نیست مواردی که میدونستید و نمیدونستید رو بیان کنید.
این کاربر خیلی ساده راهنمایی کردن که در صورت اشتباه بودن اون هم شما حق ندارید چنین برخوردی داشته باشید.
سعی کنیم جو دوستانه بر فروم حاکم باشه تا کل کل و بحث من بیشتر میدونم و ... :53:

NetworkFA
April 25th, 2018, 19:10
دوست عزیز نیازی نیست مواردی که میدونستید و نمیدونستید رو بیان کنید.
این کاربر خیلی ساده راهنمایی کردن که در صورت اشتباه بودن اون هم شما حق ندارید چنین برخوردی داشته باشید.
سعی کنیم جو دوستانه بر فروم حاکم باشه تا کل کل و بحث من بیشتر میدونم و ... :53:

مشکل از جایی شروع میشه که ما دوس داریم درباره همه چیز اظهار نظر کنیم
میپرسن آدرس رو بلدی جوابش بله یا خیر هست
ولی چنان ادرس میدیم طرف از قطب جنوب سر درمیاره