PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد راه اندازی سرور نود برای ورژن 11

behtash007
April 15th, 2018, 17:41
قصد راه اندازی سرور نود دارم و بعضی سایتها گفتند که انجام میدهند ولی هیچ راهنمایی در مورد نصب ورژن 11 و آموزش کار با آن برای کلاینت را نمیدهند . سوال من اینه که چطوری میشه روی ورژن 11 لایسنسی که توسط ibs تولید شده را وارد کرد ؟ آیا فایل کرک وجود داره برای ورژن 11 ؟ لطفا راهنمایی کنید

OmidX
April 15th, 2018, 18:59
قصد راه اندازی سرور نود دارم و بعضی سایتها گفتند که انجام میدهند ولی هیچ راهنمایی در مورد نصب ورژن 11 و آموزش کار با آن برای کلاینت را نمیدهند . سوال من اینه که چطوری میشه روی ورژن 11 لایسنسی که توسط ibs تولید شده را وارد کرد ؟ آیا فایل کرک وجود داره برای ورژن 11 ؟ لطفا راهنمایی کنید

برای نسخه 10 و 11 با اتصال به IBSng من قبلا انجام دادم، آپدیت ها از سرور شما انجام میشه (ادیت از طریق رجیستری ویندوز) اما خود نرم افزار نیاز به یک سریال معتبر برای فعالسازی داره.

اما با توجه به اینکه خود لایسنس اصلی eset smart security برای این نسخه 10 ~ 15 هزار تومنه ، اینکار اصلا صرفه اقتصادی برای کاربر نهایی نداره و کسی سمت شما نمیاد.