PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف پسورد مودم برای استفاده عموم ( امنیت )

hoka
April 15th, 2018, 13:09
سلام دوستان

خب اینترنت که نامحدود شد ما هم مجبور شدیم برای استفاده پلن 16 رو تمدید کنیم . کاری ندارم که 800 گیگ ( 400 ) زیادی هست برای من و استفاده ام در حد 80 گیگ هست . این چند ماه همینطور الکی حجمم سوخت میرفت ولی میخوام آخر این ماه چند روز پسورد مودمم رو بردارم همسایه ها استفاده کن :d

اول از همه آیا چیز اتوماتی هست که بگیم مثلا از این ساعت تا اون ساعت پسورد رو بردار یا دستی هست ؟

دوم آیا از نظر امنیتی مشکلی پیش نمیاد ؟

چون سیستمم به صورت لن و چند دستگاه دیگه با وای فای متصل هستن از نظر امنیت کسی نمیتونه اطلاعاتی برداره یا نفوذی بکنه روی لوکال ؟

مرسی

iranian-portal
April 15th, 2018, 13:16
درود بر شما؛

اکیدا پیشنهاد میکنم چنین کاری نکنید!

هایپر مارکتی، اینترنت رایگان به مشتریان حاضر در مجموعه ارائه میکرد.

یکی از مشتریان، با ورود به سایت دولتی و نوشتن چرت و پرت، باعث حضور پلیس فتا به صورت جدی در این مجموعه شد و....

============

اینترنتی که شما با مشخصات خودتون گرفتید هر اتفاقی ناگواری رخ بده، شما مسئول هستین!

اطلاع ندارید همسایه ها چطور و چگونه از اینترنت رایگان شما استفاده خواهند کرد (اگر آشنا هستن و میدونید مشکلی از این بابت نیست که...)

ashadata
April 15th, 2018, 13:16
سلام دوستان

خب اینترنت که نامحدود شد ما هم مجبور شدیم برای استفاده پلن 16 رو تمدید کنیم . کاری ندارم که 800 گیگ ( 400 ) زیادی هست برای من و استفاده ام در حد 80 گیگ هست . این چند ماه همینطور الکی حجمم سوخت میرفت ولی میخوام آخر این ماه چند روز پسورد مودمم رو بردارم همسایه ها استفاده کن :d

اول از همه آیا چیز اتوماتی هست که بگیم مثلا از این ساعت تا اون ساعت پسورد رو بردار یا دستی هست ؟

دوم آیا از نظر امنیتی مشکلی پیش نمیاد ؟

چون سیستمم به صورت لن و چند دستگاه دیگه با وای فای متصل هستن از نظر امنیت کسی نمیتونه اطلاعاتی برداره یا نفوذی بکنه روی لوکال ؟

مرسی

اگر کار خلافی با اینترنت انجام بدن قاضی حالیش نیست تو بودی یا نه تورو میگیره

hoka
April 15th, 2018, 13:34
درود بر شما؛

اکیدا پیشنهاد میکنم چنین کاری نکنید!

هایپر مارکتی، اینترنت رایگان به مشتریان حاضر در مجموعه ارائه میکرد.

یکی از مشتریان، با ورود به سایت دولتی و نوشتن چرت و پرت، باعث حضور پلیس فتا به صورت جدی در این مجموعه شد و....

============

اینترنتی که شما با مشخصات خودتون گرفتید هر اتفاقی ناگواری رخ بده، شما مسئول هستین!

اطلاع ندارید همسایه ها چطور و چگونه از اینترنت رایگان شما استفاده خواهند کرد (اگر آشنا هستن و میدونید مشکلی از این بابت نیست که...)

اگر کار خلافی با اینترنت انجام بدن قاضی حالیش نیست تو بودی یا نه تورو میگیره

به این موارد فکر نکرده بودم . تا دو تا خونه اینورتر رو اطمینان دارم بهشون ها ولی خب الباقی رو نه . گفتم یه کار خیری هم کرده باشیم :d . یعنی هیچ راه حلی وجود نداره ؟

mnajafi33
April 15th, 2018, 15:42
سلام
به هیچ وجه اینکار رونکنید من کافی نت داشتم یه بنده خدایی خرابکاری کرده بود پامن گیر شد به یه بدبختی رها شدم از این موضوع
بزار هدر بره بهتره که پات به کلانتری و پلیس بکشه

iraniam2000
April 15th, 2018, 15:55
دوستان میتونم سوال کنم مسئولیت این اینترنتی که در مکانهایی مانند مراکز بزرگ خرید و ... که رایگان در اختیار ملت قرار میگیره با کی هست ؟
با حساب حرف های شما مسئولان این مکانها تا حالا ده بار باید آویزان شده باشند
مثال :

https://worldup.ir/file/b5efcb19a4857.png (https://worldup.ir/)

NetworkFA
April 15th, 2018, 16:34
این موارد با هات اسپات میکروتیک امکان پذیر هست بعضی از سیستم ها با شماره موبایل فعال میشوند
تمام لاگ ها و مدت زمان اتصال داخل سیستم ثبت میشه

الان تمام شرکت های اینترنت به سیستم شاهکار وصل هستند مثل بانک - شما اول برای ثبت نام احراز هویت میشید تمام اطلاعات و لاگ های شرکت و آپیی های اختصاص داده شده به شما ارسال میشه

کشک نیست

mgp.co.ir
April 15th, 2018, 18:01
این موارد با هات اسپات میکروتیک امکان پذیر هست بعضی از سیستم ها با شماره موبایل فعال میشوند
تمام لاگ ها و مدت زمان اتصال داخل سیستم ثبت میشه

الان تمام شرکت های اینترنت به سیستم شاهکار وصل هستند مثل بانک - شما اول برای ثبت نام احراز هویت میشید تمام اطلاعات و لاگ های شرکت و آپیی های اختصاص داده شده به شما ارسال میشه

کشک نیست

با سلام
گفته های دوستمان مورد تایید میباشد .
معمولا وریفای افراد در این مراکز باید بصورت حضوری یا ورفای غیر حضوری باشد .
در مورد اول ، مشتری به باجه یا مرکز سرویس دهنده مراجعه کرده و سپس با ورفای اطلاعات هویتی و ست شدن یک اکانت برای دیوایس خاص نسبت به فعال سازی اقدام میشود .
2-ورفای بصورت غیر حضوری و فقط استعلام شماره تماس و یا کد تایید sms ی به مشتری ارسال شده و سپس خدمات رایگان از طرف سرویس دهنده ارایه میشود .

برابر قوانین مسولیت اولیه با سرویس دهنده بوده و درصورتی که لاگ و اطلاعات مثبت از کاربر ثالث ارایه کند با توجه به عدم وجود بزه ، مشکل احتمالا رفع خواهد شد.

قوانین ارایه خدمات در کشور ما ،متاسفانه بسیار ابتدایی نوشته و تصویب شده است .
همین مشکل را سرویس دهندگانی مانند سروش و ... باهاش هر روز گریبان گیر هستند . ( حتی اگر دستگاه حکومتی بخواهد با نرمش با این سرویس دهندگان برخورد کنند )

ایران نشر
April 16th, 2018, 01:58
اصلا توصيه نميشه و به دردسراش نمي ارزه