PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال راجب به تسویه حساب شرکت های مختلف

00mostafa00
April 14th, 2018, 06:10
سلام وقتتون بخیر
چند تا سوال از خدمتتون داشتم
بنده با شرکتی که اسپانسر بنده بودند کار میکردم و بعد از مدتی تصمیم به انتقال گرفتم
طبق قرار ما با شرکت تسویه حساب 15 روزی باید میبود و حدود 12 13 فروردین باید تسویه میشد که ایشون موقع تسویه گفتند ما 24 فروردین میکنیم و ما 14 فروردین سرویسمون رو منتقل کردیم (البته بگم اطلاع ندادیم که منتقل کردیم جایه دیگه)
بعد از دو یا سه روز گفتند شما سرویس رو منتقل کردید چون مخابرات با ما تسویه نمیکنه ما هم با شما تسویه نمیکنیم و همچنین ما از آخرین تسویه حسابمون با شما هر سی روزی تسویه انجام میدیم (بدون اطلاع به بنده یا حالا مرجعی که قوانینشون باشه شرایط رو تغییر دادند)
بعد چند سوال از شما داشتم :
1.بنده سرویس رو منتقل کردم و بعد دو روز و نیم متوجه شدند آیا نباید با بنده تسویه حساب کنند؟
2.مخابرات روزهای تعطیل هم کار میکنن که قرار دادشون برای تسویه حساب روز 24 فروردین باشه یا دروغ گفتند؟(24 فروردین جمعه بود)
3.واقعا مخابرات زمانی که سرویس منتقل بشه با شرکت طرف قرار داد تسویه حساب نمیکنند؟
ممنون میشم رهنماییم کنید درباره این مسئله و اگر تاپیک جایه نا مناسبی هست بی زحمت انتقالش بدید تشکر

xphost
April 14th, 2018, 07:46
من که اصلا نفهمیدم شما چی دارید میگید

00mostafa00
April 14th, 2018, 07:53
من که اصلا نفهمیدم شما چی دارید میگید
عذرخواهم ویرایش شد

xphost
April 14th, 2018, 10:56
عذرخواهم ویرایش شد
خیلی گنگ برادر حرف میزنی و اصلا نمیفهمم کارت چیه
شغل چی هستش؟
اسپانسر چی شدن؟
برای چی باید با شما تسویه حساب کنند وقتی اسپاسنر هستند؟

hostorder
April 14th, 2018, 11:36
فکر کنم منظور شما پهنای باند مصرفی تون است که هر چه قدر بیشتر دانلود انجام شما بر اساس پهنای باند مصرفی به شما پول میدند

iranian-portal
April 14th, 2018, 11:37
درود بر شما؛

شکل کاری و تسویه حسابی که مخابرات با سرویس دهنده انجام میده، احتمالا با تسویه حسابی که با شما انجام میشده فرق داشته

مثلا تصور کنید حد مصرف 20ترابایت پهنای باند قرارداد دارن، شما در دوره 15روزه اول، به نصف این مصرف نرسوندین، مثلا 10ترابایت!

یحتمل سرویس دهنده از همین بابت، ریسک تسویه رو به موعد 30روزه منتقل کرده تا شاید در دوره دوم، مصرف شما به حد مورد نظر برسه و بعد از تسویه با مخابرات با شما....

البته حدس شخصی است! چون در 13روز فروردین ترافیک دانلود کمتر میشه! از مسافرت ها تا...

==========

1- شما خودتون هم صبور نبودید تا موضوع رو بیشتر بررسی کنید که چرا همیشه 15روزه بوده و حالا میگن 30روزه! آیا ترافیک دانلود کاهش پیدا کرده بوده یا حتی شاید دوره به دلیل یکسانی با تعطیلات عید، امکان تسویه 15روزه و پیگیری از جانب مخابرات نداشته!! و با انتقال بدون اطلاع سرویس، انتظار پرداخت نمیشه داشت!

2- شکل این کارو اینطور تصور نکنید که طرف میره مخابرات فیش میگیره، واریز میکنه به حساب! اصلا مشخص نیست نوع قرارداد و از همه مهمتر طرف قرارداد در مخابرات چگونه است یا چطور باهم برخورد میکنند!

3- تقریبا در بخش اول هم به این موضوع اشاره شد. وقتی دوره به حداقل میزان مصرف مورد توافق پهنای باند نرسیده، مخابرات این موضوع رو ناقص میدونه! چرا باید پرداخت انجام بده!

aydaaa
April 15th, 2018, 11:51
منم درست درمون منظوشونو متوجه نشدم یکم واضح تر بگن میشه کمک کرد فک کنم