PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری با کسانی که درگاه پرداخت دارند یا درگاه های واسط + درصد همکاری شما

miladtnt
April 12th, 2018, 14:37
دوستانی که میتوانند درگاه پرداختشونو بصورت اشتراکی برای پرداخت های ما فراهم کنند با درصد همکاری توافقی میتونیم همکاری کنیم

مورد استفاده برای ربات تلگرام هست.

کلاهبرداری یا مخالف قوانین ایران نیست

برای اطلاعات بیشتر ایدی تلگرامم امضام هست : @miladjvr

mobtakeran
April 12th, 2018, 20:37
درود
ربات شما چه محصولاتی را عرضه میکنه ؟
امکان داره آدرس ربات را همینجا قرار بدید ؟ اگر مشکلی در نوع محصولات نباشه و بتونید در بانکی که میگیم حساب باز کنید امکانش را براتون فراهم خواهیم کرد

delta
April 12th, 2018, 21:09
دوستانی که میتوانند درگاه پرداختشونو بصورت اشتراکی برای پرداخت های ما فراهم کنند با درصد همکاری توافقی میتونیم همکاری کنیم

مورد استفاده برای ربات تلگرام هست.

کلاهبرداری یا مخالف قوانین ایران نیست

برای اطلاعات بیشتر ایدی تلگرامم امضام هست : @miladjvr

هرگونه استفاده دیگران از حساب بانکی یا پرداخت کسی جرم است و حساب هر شخصی برای ان شخص محفوظ است و هر جرمی اتفاق بیفته مسئولیت مستقیم ان با صاحب حساب است..( باور نمیکنید به پلیس اگاهی مراجعه کنید و بپرسید خود من 5 ساله درگیر همچین مشکلی هستم و هنوزم به خودم نفرین میفرستم چرا حسابم رو در اختیار کسی دیگه گذاشتم)

miladtnt
April 13th, 2018, 00:59
درود
ربات شما چه محصولاتی را عرضه میکنه ؟
امکان داره آدرس ربات را همینجا قرار بدید ؟ اگر مشکلی در نوع محصولات نباشه و بتونید در بانکی که میگیم حساب باز کنید امکانش را براتون فراهم خواهیم کرد

در تلگرام در ارتباط باشید ، ربات خدماتی هست

- - - Updated - - -

هرگونه استفاده دیگران از حساب بانکی یا پرداخت کسی جرم است و حساب هر شخصی برای ان شخص محفوظ است و هر جرمی اتفاق بیفته مسئولیت مستقیم ان با صاحب حساب است..( باور نمیکنید به پلیس اگاهی مراجعه کنید و بپرسید خود من 5 ساله درگیر همچین مشکلی هستم و هنوزم به خودم نفرین میفرستم چرا حسابم رو در اختیار کسی دیگه گذاشتم)

دوست عزیز مستقیما به حساب خودمون میاد و هرگونه مشکلی باشه ما پاسخگو هستیم ! شما با این جمله کلا درگاه های واسط رو زیر سوال بردید !!!!