PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در عدم کار کردن کد htaccess در nginx

samiraabd
April 10th, 2018, 14:53
سلام دوستان
من یه vps دارم با این مشخصات : centos6 -directadmin custom build2 و nginx/1.13.10
من چند دامنه در دایرکت ادمین هاست کردم ، و مشکلی که دارم اینه که در یکی از هاستها در مسیر
public_html>admin
یه فایل .htaccess دارم که کد اون رو به nginx تبدیل کردم و میرم در دایرکت ادمین در بخش Custom HTTPD Configurations (http://79.143.86.88:2222/CMD_CUSTOM_HTTPD)
و در فایل nginx.conf مربوط به دامینم اونرو add میکنم و nginx رو ریستارت میکنم ولی هیچ نتیجه ای نمیده و ارور 404 - not found رو میده .
جهت اطلاع کد htaccess به اینضورت هست که من میخوام example.com/admin به example.com/admin/index.php ریدایرکت بشه (یعنی در همون مسیر و در همون فولدر به فایل index.php بره)
ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنن

dreamyeye
May 1st, 2018, 13:47
منم همین مشکل رو داشتم تو قسمت
nginx.conf اصلی سرور ، این کد رو گذاشتم مشکل حل شد.

autoindex off;

NaSRI
May 3rd, 2018, 18:00
منم همین مشکل رو داشتم تو قسمت
nginx.conf اصلی سرور ،
این کد رو گذاشتم مشکل حل شد.

autoindex off;
دقت کنید که این موارد بعد از نصب مجدد webserver حذف می شود و بهتر است فایل کانفیگ انرا در مسیر custom در custombuild هم کپی کنید.

dreamyeye
May 3rd, 2018, 20:26
دقت کنید که این موارد بعد از نصب مجدد webserver حذف می شود و بهتر است فایل کانفیگ انرا در مسیر custom در custombuild هم کپی کنید.
خوب وب سرو که نصب هست و طبیعی هست نصب مجدد یا rebuild میتونه ا کا کانفیک رو بهم بزنه ! ممنون از تجربه مفیدتون .اره با شما موافقم/.
ولی دقیقا تو چی باید کپی بشه . option ?!

JeyServer
May 3rd, 2018, 21:01
خوب وب سرو که نصب هست و طبیعی هست نصب مجدد یا rebuild میتونه ا کا کانفیک رو بهم بزنه ! ممنون از تجربه مفیدتون .اره با شما موافقم/.

سلام

# not maintained by DirectAdmin. Empty by default.
/etc/nginx/nginx-includes.conf

NaSRI
May 4th, 2018, 09:07

اگر مثلا httpd.conf رو تغییر میدید ، همین فایل رو در مسیر زیر قرار بدید
/usr/local/directadmin/custombuild/custom/ap2

و اگر nginx رو تغییر میدید فایل کانفگیش رو در مسیر
usr/local/directadmin/custombuild/custom/nginx قرار بدید، البته اینو مسیر دقیقش رو باید برید داخل پوشش پیدا کنید
این کار باعث میشه فایل شما بعد از نصب مجدد وب سرور بروی فایل اصلی overwrite بشه