PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک آپ گیری از هاست دانلود فاقد کنترل پنل

mha1368
April 9th, 2018, 16:35
سلام
وقت بخیر
هاست دانلودی دارم که فاقد کنترل پنل هست..
چه جوری ازش بک آپ بگیرم؟

این جوابی هست که هاستینگ داده:

هاست دانلود فاقد کنترل پنل هست و از طریق FTP باید انتقال فایلها رو انجام بدید

NicCloud
April 9th, 2018, 16:37
سلام یک سرور مجازی تهیه کنید از طریق فایل زیلا با اکانت ftp وارد بشید
فایل هارو دانلود کنید رو سرور! به همین سادگی!

mha1368
April 9th, 2018, 16:42
سلام یک سرور مجازی تهیه کنید از طریق فایل زیلا با اکانت ftp وارد بشید
فایل هارو دانلود کنید رو سرور! به همین سادگی!

اگر بخوام بفرستمشون روی هاست بک آپ ..باید چیکار کنم؟

NicCloud
April 9th, 2018, 16:46
اگر بخوام بفرستمشون روی هاست بک آپ ..باید چیکار کنم؟
هاست بک اپ تهیه کنید ، بعد با سرور اپلود کنید روی هاست بک اپتون!

mha1368
April 9th, 2018, 16:54
پس حتما باید یک سرور ویندوز باشه که ابتدا فایل هارو از هاست دانلود منتقل کنم روی سرور
بعد از سرور منتقل کنم هاست بک اپ ؟

Farid Saadat
April 9th, 2018, 17:00
سلام،
سیستم عامل اعلام بفرمایید. توسط خود لینوکس میشه مستقیم ftp زد و دیتا هارو ترنسفر کرد ولی از اونجایی که ۹۹‎٪ دوستان لینوکسی نیستن بهتون ساده ترین راه از نظر خودشون رو میگن که سرور ویندوز هست. اف تی پی لینوکس سخت نیست و می تونید بدون سرور ویندوز انجام بدید مستقیما.

NicCloud
April 9th, 2018, 17:01
پس حتما باید یک سرور ویندوز باشه که ابتدا فایل هارو از هاست دانلود منتقل کنم روی سرور
بعد از سرور منتقل کنم هاست بک اپ ؟
بله ، ساده ترین راه برای شما هست اگر با لینوکس بلد نیستید حرفه ایی کار کنید!
پیشنهاد میشه با ویندوز سرور انجام بدید ، همه فعلا مهندس هستن در این موارد!

SaeedFazlollahzadeh
April 9th, 2018, 17:10
خواستید براتون انتقال رو انجام میدم به رایگان. فقط مشخصات اف تی پی هاست اول و مشخصات هاست دوم رو باید ارسال کنید.

سلام،
سیستم عامل اعلام بفرمایید. توسط خود لینوکس میشه مستقیم ftp زد و دیتا هارو ترنسفر کرد ولی از اونجایی که ۹۹‎٪ دوستان لینوکسی نیستن بهتون ساده ترین راه از نظر خودشون رو میگن که سرور ویندوز هست. اف تی پی لینوکس سخت نیست و می تونید بدون سرور ویندوز انجام بدید مستقیما.
بلدیم جناب سعادت، اما اول کار به هیچ راننده ای نمیگن پشت فرمول 1 بشین ببینم بلدی یا نه!
این شکلی مشاوره ندید:دی

پ.ن: من رایگان دانلود/آپلود می کنم اما پیشنهاد می کنم بعد اتمام کار به یکی از موسسات خیریه، هر مبلغی که در توان تون بود (حتی محک میگه 1000 تومن) رو واریز کنید. فیش یا رسید هم نمی خواد.

Farid Saadat
April 9th, 2018, 17:55
خواستید براتون انتقال رو انجام میدم به رایگان. فقط مشخصات اف تی پی هاست اول و مشخصات هاست دوم رو باید ارسال کنید.

بلدیم جناب سعادت، اما اول کار به هیچ راننده ای نمیگن پشت فرمول 1 بشین ببینم بلدی یا نه!
این شکلی مشاوره ندید:دی

پ.ن: من رایگان دانلود/آپلود می کنم اما پیشنهاد می کنم بعد اتمام کار به یکی از موسسات خیریه، هر مبلغی که در توان تون بود (حتی محک میگه 1000 تومن) رو واریز کنید. فیش یا رسید هم نمی خواد.
سلام،
سعی کنید درخواست ها و سوال هارو بخونید!

سوال ایشون چی هست؟ اینکه آیا حتما نیاز به سرور ویندوز هست؟
پاسخ بنده چی هست؟ خیر نیازی نیست و میشه با خود لینوکس انجام بشه.
سطح دانش اگر فکر میکنید کسی که لینوکس بلده با کسی که ویندوز بلده سخت در اشتباهید! کار با ftp server در لینوکس جزء موارد پایه ای هست و یادگیریش ساده هست. می تونن یاد بگیرن و به درد آخرتشون هم میخوره. کار با ftp در لینوکس رو اگر بخوایید در رانندگی مثال بزنید، قسمت برداشتن پا از روی کلاچ ماشین برای حرکت هست ( شاید یک قدم عقب تر و زدن ماشین توی دنده ). موارد بیسیک رو نمیشه گفت فرمول 1! بنده به ایشون راهنمایی درست رو کردم تا تصمیم بگیرن چه کنند. همه مثل شما بلدن بگن ویندوز بالا بیار روش دیتاهاتو منتقل کن ولی شاید ایشون نتونند یا نخوان به هر دلیلی برای یک مورد ساده سرور خریداری کنند و ترجیه بدن فقط 30 دقیق ( شاید کمتر ) وقت بذارن و خودشون کار با ftp در لینوکس رو یاد بگیرن :) صرفا جهت اطلاع شما، یادگیری این کار و انتقال دیتا کمتر زمان میبره از دانلود در سرور ویندوز و انتقالش به هاست دانلود :) کمی در این مورد تحقیق بفرمایید و در مورد کار با اف تی پی سرویس در لینوکس خودتون متوجه سطح انجام این کار میشید. فکر میکنم کار با اف تی پی در لینوکس ایسنشال تدریس میشه اگر اشتباه نکنم که همونطور که 100% میدونید، دارنده مدرک لینوکس ایسنشال، حتی کار با vi رو به طور کامل بلد نیست :)

پیروز باشید.

SaeedFazlollahzadeh
April 9th, 2018, 17:59
سلام،
سعی کنید درخواست ها و سوال هارو بخونید!

سوال ایشون چی هست؟ اینکه آیا حتما نیاز به سرور ویندوز هست؟
پاسخ بنده چی هست؟ خیر نیازی نیست و میشه با خود لینوکس انجام بشه.
سطح دانش اگر فکر میکنید کسی که لینوکس بلده با کسی که ویندوز بلده سخت در اشتباهید! کار با ftp server در لینوکس جزء موارد پایه ای هست و یادگیریش ساده هست. می تونن یاد بگیرن و به درد آخرتشون هم میخوره. کار با ftp در لینوکس رو اگر بخوایید در رانندگی مثال بزنید، قسمت برداشتن پا از روی کلاچ ماشین برای حرکت هست ( شاید یک قدم عقب تر و زدن ماشین توی دنده ). موارد بیسیک رو نمیشه گفت فرمول 1! بنده به ایشون راهنمایی درست رو کردم تا تصمیم بگیرن چه کنند. همه مثل شما بلدن بگن ویندوز بالا بیار روش دیتاهاتو منتقل کن ولی شاید ایشون نتونند یا نخوان به هر دلیلی برای یک مورد ساده سرور خریداری کنند و ترجیه بدن فقط 30 دقیق ( شاید کمتر ) وقت بذارن و خودشون کار با ftp در لینوکس رو یاد بگیرن :) صرفا جهت اطلاع شما، یادگیری این کار و انتقال دیتا کمتر زمان میبره از دانلود در سرور ویندوز و انتقالش به هاست دانلود :) کمی در این مورد تحقیق بفرمایید و در مورد کار با اف تی پی سرویس در لینوکس خودتون متوجه سطح انجام این کار میشید. فکر میکنم کار با اف تی پی در لینوکس ایسنشال تدریس میشه اگر اشتباه نکنم که همونطور که 100% میدونید، دارنده مدرک لینوکس ایسنشال، حتی کار با vi رو به طور کامل بلد نیست :)

پیروز باشید.
زیاد شلوغ نمی کنم تاپیک رو. من هم مثل شما و بقیه چند وی پی اس در os های مختلف دارم. بسته به نیاز، استفاده می کنم.
اگه خواستن خودشون انجام بدم سرور میدم بهشون. خواستن انجام بدم من هم که با همون کاری که شما گفتین می خواستم انجام بدم.
بخش "به درد آخرتشون هم می خوره" هم جالب بود. مرسی

ashkan.solutions
April 9th, 2018, 18:43
سلام
وقت بخیر
چه جوری ازش بک آپ بگیرم؟

جدای تمامی بحث هایی که دوستان کرده اند. برای اینکه به صورت جمعی بندی شده خدمت شما پاسخ ارایه دهیم باید گفت شما برای اینکه بتوانید از یک هاست دانلود Backup بگیرید باید الزاما از یک سرور واسط این پروسه را انجام دهید.

۱- سرور واسط لینوکس

۲- سرور واسط ویندوز

از انجاییکه سرور واسط لینوکسی دارای حجم و منابع مصرفی کمتری در مقایسه با یک سرور ویندوزی است بالطبع برای انجام پروسه ی مدنظر شما که خیلی کار پیچیده ای نیست مناسب تر خواهد بود.

M.Abooali
April 9th, 2018, 19:17
پلتفروم شما چیست. هاست دانلود یک اصطلاح کلی هست که هر جا تعریف خودشان را دارند ازش.

اگر مقصود یک vps کانفیگ شده ویژه این منظور اما اختصاصی خودتان هست که شما به هر شکلی بخواهید میتوانید بک آپ بگیرید. شما چه نوع دسترسی به سرور دارید؟

این موضوع نقش تعیین کننده در روش بک آپ گیری شما خواهد داشت.

شما میتوانید با متد ها و پروتکل های مختلف مثل ftp، scp و ... بک آپ گیری داشته باشید. به چیزی به اسم سرور واسط هم نیاز ندارید.

یک مبدا دارید ( هاست دانلود خودتان )
یک مقصد ( محل بک آپ ها )

فرامین جهت این اقدام رو در دو سمت می توانید پیاده سازی کنید (بسته به ساختار دسترسی و پروتکل مورد استفاده). اگر اطلاعاتی که ابتدا پرسیدم را بگید براتون مثال می زنم.

SaeedFazlollahzadeh
April 9th, 2018, 19:20
http://www.takwd.ir/coding/%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85-%D9%88-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%B9-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%AA-PHP.html
من تو هاست ها برای دانلود و آپلودها از این کد استفاده می کنم
یه فایل با پسوند php بسازید
داخلش مثل لینک بالا، لینک فایل رو بذارید و بگید به چه اسمی سیو کنه.

البته اگه فولدر داشته باشید بحثش فرق می کنه

Z.eus
April 9th, 2018, 21:35
سلام.

سرویس بکاپ ftp تهیه کنید و به پرووایدر بگید مثلا هر X روز یکبار فایل هارو با هاست دانلودتون سینک کنه و.. با چندتا ابزار ساده و یک cron قابل انجامه نیاز به سرور واسطی هم نیست.
البته اگر از نظر هاستینگ مشکلی نداشته باشد.

با تشکر.

mha1368
April 9th, 2018, 23:52
هاست دانلود از هاست دی ال تهیه شده ...

NicCloud
April 10th, 2018, 00:07
با بنده در تماس باشید سرور بهتون بدم کارتون رو انجام بدید

razavihost
April 12th, 2018, 18:19
سلام
وقت بخیر
چه جوری ازش بک آپ بگیرم؟

سیستم عامل ویندوز هست یا لینوکس؟
میتونید یه سرور دیگه ریپلیکیت کنید که اتومات دیتا روی سرور دوم سینک بشن