PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند سئو کار ماهر و منصف

refigh
April 8th, 2018, 00:26
سلام
یه سایت تازه تاسیس ورد پرس دارم میخوام هرچی زودتر بیارمش جلو
همه کار کردم بندازم جلو از برخی سایت های خارجی بازدید خریدم روزی 1000 بازدید میفرسته ولی حس بدی نسبت به این بازدید ها دارم میترسم بدتر سایتم بره تو لیست سیاه
از دوستان اگه کسی سئو کار جرفه ای میشناسه و منصف بما معرفی کنه مرسی

shivahost
April 8th, 2018, 00:44
سلام
همه کار کردم بندازم جلو از برخی سایت های خارجی بازدید خریدم روزی 1000 بازدید میفرسته ولی حس بدی نسبت به این بازدید ها دارم میترسم بدتر سایتم بره تو لیست سیاه

در تماس باشید ==> تلگرام: 09121398739

refigh
April 8th, 2018, 00:52
شماره اشتباه نیست ؟

mchteh
April 8th, 2018, 00:56
سلام

تلگرام
09218583779

almandata
April 8th, 2018, 01:03
سلام چه کارهایی میخواین انجام بدید

توی یک کلمه صفحه یک گوگل ؟
سئو قالب؟
مایل بودید اطلاعات تکمیلی رو بفرستید اگر در توان بود راهنمایی میکنم

shivahost
April 8th, 2018, 12:32
شماره اشتباه نیست ؟

ببخشید یک 7 جا افتاده بود: 09121398739

AlienX
April 8th, 2018, 16:38
سلام
بازدید اگر اصولی باشه بعد از مدتی سایتتون میاد صفحات اول اما متاسفانه اکثر این سایت‌ها بازدید‌های مستقیم (Direct view) میفرستن که خیلی از نظر گوگل و موتور‌های جستجو مهم نیستن. بازدید باید مستقیم از طرف خود گوگل باشه (Organic) یعنی شخص بیاد و روی لینک شما در گوگل کلیک کنه و این یک امتیاز واسه شما محسوب می‌شه. البته بعد از کلیک کردن تازه داستان اصلی شروع می‌شه که کاربر داخل سایت شما چیکار کنه، اونجا بمونه یا سریع بیاد بیرون! در کل اون چیزی که بعد از مدتها تحقیق تونستم بفهمم این بود که یک بازدید مطلوب از نظر گوگل به این صورت هستش، تعداد ورود کاربر هر روز از روز قبل بیشتر باشه یا در همون حد باشه اما یک دفعه کم نشه، Time On site حداقل ( تاکید می‌کنم حداقل ) ۳ دقیقه باشه، bounce rate هم نسبت به نوع سایت فرق می‌کنه اما دیگه بالای ۵۰ درصد نباید باشه، کاربرها باید از کشور مرتبط با سایت باشن تا سایت داخل گوگل همون کشور بیاد بالا. البته اینم بگم که فقط و فقط آمار گوگل آنالیتیکس واسه خود گوگل مهمه نه اینکه شما یه آمارگیر الکی نصب کنی و بهت نتیجه اشتباه بده. اگر تمام این مسائل رعایت بشه و هر روز انجام بشه سایت بعد از ۲ الی ۳ ماه میاد صفحات ۱ یا ۲ که بعد از مدتی رقص گوگل Google Dance سایت شما رو تست می‌کنه و یک دفعه میرید صفحه ۵ یا ۶ و در صورت ادامه و گذشتن از رقص گوگل برمیگردین صفحه اول و محکم اونجا میمونید.

ایران نشر
April 9th, 2018, 12:44
بازدید اگر اصولی باشه بعد از مدتی سایتتون میاد صفحات اول اما متاسفانه اکثر این سایت‌ها بازدید‌های مستقیم (Direct view) میفرستن که خیلی از نظر گوگل و موتور‌های جستجو مهم نیستن. بازدید باید مستقیم از طرف خود گوگل باشه (Organic) یعنی شخص بیاد و روی لینک شما در گوگل کلیک کنه و این یک امتیاز واسه شما محسوب می‌شه. البته بعد از کلیک کردن تازه داستان اصلی شروع می‌شه که کاربر داخل سایت شما چیکار کنه، اونجا بمونه یا سریع بیاد بیرون! در کل اون چیزی که بعد از مدتها تحقیق تونستم بفهمم این بود که یک بازدید مطلوب از نظر گوگل به این صورت هستش، تعداد ورود کاربر هر روز از روز قبل بیشتر باشه یا در همون حد باشه اما یک دفعه کم نشه، Time On site حداقل ( تاکید می‌کنم حداقل ) ۳ دقیقه باشه، bounce rate هم نسبت به نوع سایت فرق می‌کنه اما دیگه بالای ۵۰ درصد نباید باشه، کاربرها باید از کشور مرتبط با سایت باشن تا سایت داخل گوگل همون کشور بیاد بالا. البته اینم بگم که فقط و فقط آمار گوگل آنالیتیکس واسه خود گوگل مهمه نه اینکه شما یه آمارگیر الکی نصب کنی و بهت نتیجه اشتباه بده. اگر تمام این مسائل رعایت بشه و هر روز انجام بشه سایت بعد از ۲ الی ۳ ماه میاد صفحات ۱ یا ۲ که بعد از مدتی رقص گوگل Google Dance سایت شما رو تست می‌کنه و یک دفعه میرید صفحه ۵ یا ۶ و در صورت ادامه و گذشتن از رقص گوگل برمیگردین صفحه اول و محکم اونجا میمونید.

نرم افزار يا اسكريپتي هست كه تمام اينكارهايي كه شما گفتيد بصورت اتوماتيك انجام بده؟

AlienX
April 9th, 2018, 22:13
نرم افزار يا اسكريپتي هست كه تمام اينكارهايي كه شما گفتيد بصورت اتوماتيك انجام بده؟
بله هست اما نیاز به کار اساسی و پشتکار داره

refigh
April 10th, 2018, 00:35
سلام چه کارهایی میخواین انجام بدید

توی یک کلمه صفحه یک گوگل ؟
سئو قالب؟
مایل بودید اطلاعات تکمیلی رو بفرستید اگر در توان بود راهنمایی میکنم
نه 5 کلمه
میخوام قالب سئو بشه و یه سری تگ به سایت اضافه بشه

با این حال نابود شدم
کلی ویزیتور خریدم تو این چند ماهه وو الانم در جریان است
یه سوال این ویزیتور های فیک باعث بلاک سایت من تو گوگل که نمیشه ؟؟

AlienX
April 10th, 2018, 00:41
نه 5 کلمه
میخوام قالب سئو بشه و یه سری تگ به سایت اضافه بشه

با این حال نابود شدم
کلی ویزیتور خریدم تو این چند ماهه وو الانم در جریان است
یه سوال این ویزیتور های فیک باعث بلاک سایت من تو گوگل که نمیشه ؟؟
نه مشکلی‌ واسه سایت به وجود نمیاد چون اینا مستقیم وارد سایت میشن و از جای خاصی‌ نمیان، اما تاثیری هم داخل پیشرفت سایت ندارن، فقط شاید اونم شاید الکسا رو تا حدی بیاره پایین که اونم باز به دردتون نمیخوره، اگر می‌خوای بازدید بخری فقط بازدید از گوگل بگیر که اونم فکر کنم خیلی‌ گرون در میاد. باید خودت انجام بدی.

pc.rootall
April 10th, 2018, 08:21
با سلام

در خدمتیم

www.axonweb.ir

hiwmn
April 12th, 2018, 02:52
سلام
به سایت پی سی وب مراجعه کنید.
با بیش از 7 سال سابقه
https://www.p30web.org/

farhad sh