PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعویض Computer Name در ویندوز 2003 سرور

tmfar
January 17th, 2011, 11:55
می خوام Computer Name رو + یوزر نیم که هنگام ریموت به سرور نشان میده و /administrator میزنه رو ویرایش کنم .

Certificated ها رو می خوام پاک کنم و تغییرات رو اعمال کنم و بعد دوباره نصب کنم .

اما نمی دونم چطوری

RezaFH
January 17th, 2011, 12:21
سلام

برای سوال اول :
روی My computer راست کلیک کنید ، Properties رو باز کنید و از تب Computer Name در قسمت Change اون رو عوض کنید
فقط یه ریستارت میخواد . همین

برای یوزر نیم هم میتونید یک یوزر جدید ایجاد کنید و در گروه Adminstrator و Remote Desktop اضافه کنید !

البته اینا ساده ترین راهها هست...
موفق باشید

tmfar
January 17th, 2011, 12:26
خوب Change رو خودم می دونم ولی غیرفعال هست .

یوزر هم مجدد ایجاد کردم نشد .

RezaFH
January 17th, 2011, 12:39
احیانا شما Administrator هستید ؟
از رجیستری تست کنید
کل رجیستری رو در یک فایل Export کنید و بعد با Notepad باز کنید و Computer name قبلی رو با چیزی که میخواید Replace کنید ( Ctrl + H )

tmfar
January 17th, 2011, 12:47
مسیر دقیق از رجیستری رو بگی من اوکی می کنم این دردسره کل رجیستری رو بخاطر یه Computer name در بیارم . ...

RezaFH
January 17th, 2011, 13:03
تعداد جاهایی که ذکر شده زیاد هستن نمیشه یکی یکی گفت !
Export کردن هم کار ساده ای هست مثل عکسی که ضمیمه کردم
بعد هم که Replace All میکنی
بعدشم که Save و بعد روی فایل دابل کلیک میکنی و خودش Import میکنه
بعد یه ریستارت میکنی و حل میشه :)

vPsPersia.COM
January 17th, 2011, 13:41
نمی خواهد .

خودم برات انجام میدم . فقط تیکتش رو ارسال کن

آموزش هم این طوریه

میری ADD/Remove Programs ، بعد 3 تا گزینه سمت چپ هست ، سومین رو می زنی و بعد یم گزینه هست Certificated . تیکش رو بردار و در واقع پاک میشه . بعد برو Computer Name رو عوض کن .

بعد که عوض کردی درخواست ریستارت می کنه و ریستارت کن وبعد هم 2بار Certificated رو با تیک زدن نصب کن و تمام سوالات رو بله بزن