PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا وی پی اس نامحدود نداریم ولی رسیلر و مستر نامحدود داربم

dade24
January 17th, 2011, 11:09
لطفا راهنمایی نمایید .....

آیا این نامحدود بافرض این است که کاربر مقدار خاصی فضا استفاده کند ....

یا ....

Masoud.B
January 17th, 2011, 11:14
این دیگه ازون سوالا بود ! هر وقت تونستی یک کامپیوتر بخرید که تو my computer بزنه free space = unlimited میتونید وی پی اس نامحدود هم بدید!

dade24
January 17th, 2011, 11:24
ببینید این رسیلر و مستر نامحدود از کجا اومده حتما سروری هست دیگه که بخاد سی پنل نصب کنه و....پ

Red.Mer
January 17th, 2011, 11:33
ببینید این رسیلر و مستر نامحدود از کجا اومده حتما سروری هست دیگه که بخاد سی پنل نصب کنه و....پ

اینا همه کلاس کاره!
وگرنه کی نامحدود فضا نیاز داره!(البته اگه قوانین رو رعایت کنید)

Masoud.B
January 17th, 2011, 11:35

اون هم نامحدود نمیشه ولی چون این قابلیت را داره که پکیج نامحدود ساخت میشه cpanel نامحدود داد ولی مطمئنا" فضاش نامحدود نیست و به پایان میرسه حالا یا باید اضافه کرد یا مشتری را ساسپند کرد

reza115
January 17th, 2011, 11:38

یا ....

دوست عزیزم

اگه از شرکت ایرانی بگیری مطمئن باش یه جوری سرت کلاه میزاره که خودتم باورت نشه !

(مثلا شما توجه کنید که هاست برتر جهان (hostgator)داره تمام امکانات رو نامحدود میده سالی 114 دلار در حالیکه یه شرکت ایرانی مثل راد کام داره روی هر مگابایت و هر نوع امکاناتی قیمت میزاره و هیچ وقت کیفیتشون هم به پای هاست های سالی 35 دلاری هم نمیرسه )

اگه از سایت های معتبر خارجی بگیری باید قوانین رو رعایت کنی

اگه قوانین رو رعایت کردی تا 1 ترابایت هم که اطلاعات داشته باشی شرکت موظف هست که به شما فضای ذخیره اطلاعات بده چون شما به نرخ نامحدود گرفتین و قوانین هم کامل رعایت شده

---------- Post added at 11:38 AM ---------- Previous post was at 11:36 AM ----------

اون هم نامحدود نمیشه ولی چون این قابلیت را داره که پکیج نامحدود ساخت میشه cpanel نامحدود داد ولی مطمئنا" فضاش نامحدود نیست و به پایان میرسه حالا یا باید اضافه کرد یا مشتری را ساسپند کرد
نمونه همین دوست عزیز

آخه عزیز وقتی مشتری پول نامحدود رو داده چرا ساسپند می کنی ؟ !

Masoud.B
January 17th, 2011, 11:45
نمونه همین دوست عزیز

آخه عزیز وقتی مشتری پول نامحدود رو داده چرا ساسپند می کنی ؟ !

عزیزم مثال میدونی چیه ؟ من نه هاست نامحدود دارم و نه تصمیم دارم بدم

من اشتباه میکنم اگر به ایرانی جماعت هاست نامحدود بدم !

amiri113
January 17th, 2011, 11:55
کلا يک شيوه تبليغاتی هستش برای جذب مشتری.
و اينقدر قوانين دست و پا گير وجود داره که شما هيچوقت نميتونيد از اين نامحدود استفاده کنيد. :دی

التماس دعا
علی امیری

reza115
January 17th, 2011, 12:22
عزیزم مثال میدونی چیه ؟ من نه هاست نامحدود دارم و نه تصمیم دارم بدم

من اشتباه میکنم اگر به ایرانی جماعت هاست نامحدود بدم !
منم مثال زدم !

(من که از شما سروریس دارم و کاملا راضی هستم،البته از نوع محدودش)

javadk
January 17th, 2011, 12:37
گفتن واژه نا محدود فقط براي جذب مشتريه.ولي در واقعيت چنين چيزي امكان نداره.
در كل ميشه گفت فريب دادن يوزر:70:

IFACO.Net
January 17th, 2011, 12:55

یا ....

فریب تبلیغاتی ...

Rezash
January 17th, 2011, 13:11
شيوه تبليغاتي ،
توجيه :
نامحدود نه به معناي بي نهايت ، بلكه به معناي بدون محدوديت در استفاده از منابع مورد نظر
در هاست هاي اشتراكي فقط فضا ملاك نيست ، بلكه ميزان مصرف منابع خاص سرور مثل رم و cpu هم مهم هست و شما درصد خاصي از منابع رو حق داريد استفاده كنيد و فقط در فضا محدوديت نداريد.

dade24
January 17th, 2011, 16:44
میگم الان یه نفر که داره فرت فرت رسیلر میده نامحدود میده به نظر شما چند گیگ سرور داره !!!!

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 03:57 PM ----------

:-????????????

reza115
January 17th, 2011, 18:17
میگم الان یه نفر که داره فرت فرت رسیلر میده نامحدود میده به نظر شما چند گیگ سرور داره !!!!

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 03:57 PM ----------

:-????????????
آقا شما امضات خیلی قشنگه .....

dade24
January 17th, 2011, 18:55
من مدیر تات هاست نیستم فقط باهاشون کار میکنم ....

سرویس نامحدود به ما و ایران محدود نمیشه حتی هاستینگ های معتبر خارجی هم نامحدود میدن ...!!!!

h4m3d
January 17th, 2011, 20:22
همیشه نامحدود محدود تر از محدود هست =p~

info_dlsong
January 28th, 2011, 02:58
یک توضیح
هاست نامحدود نیاز داره به هارد نامحدود که نداریم
ولی اگه دقت کنی 4 هاستینگ برتر دنیا دارن سرویس نامحدود میدن !
اینا اومدن 2×2 تا 4 تا کردن دیدن مثلا میانگین هر نفر 20 گیگ مصرف میکنه گفتن مثلا 10 دلار ماهیانه (خیلی هم موفق بودن)
شما اگه زیاد مصرف کنی و براشون صرف نداشته باشی درجا suspend
پس محدود بگیرید هم خیالتون راحت تره هم مدیر سرور حق انجام این کار رو نداره