PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال: هاست مناسب برای سایت کرک؟

iPERSIAN
January 17th, 2011, 09:21
با سلام خدمت اساتید محترم.

چندتا سوال دارم (البته ببخشید که سوالهام آماتوری هست)

میخوام سایتی در زمینه دانلود کرک نرم افزارهای خارجی ایجاد کنم (یعنی فقط کرک و نه خود نرم افزار).
دامنه ای که ثبت کردم ir. هست و سایت بر مبنای WordPress

1 - مهمترین خصوصیات یه هاست مناسب برای همچین سایتی چی هست؟

2 - آیا باید از سرویسهای یه هاست/سرور وارز استفاده کنم؟

3 - آیا این سایت حتما باید روی یه سرور داخلی (سرور ایرانی) قرار بگیره؟ (از این لحاظ که کرکها در خارج از ایران غیرقانونی هستن)

4 - با توجه به اینکه حجم فایلهای کرک نهایتا بیشتر از 2-1 مگابایت نیست، باید برای آپلود اونها روی سرور از سرویسهای مخصوص دانلود (که بعضی از هاستها ارائه میدن) استفاده کنم؟

5 - لطفا چند هاست مناسب رو معرفی کنید (چون در زمینه سایت و سایت داری مبتدی هستم مطمئنا به کمکهای بخش بشتیبانی هاست مذبور نیاز زیادی خواهم داشت، پس لطفا برای معرفی هاست و یا آفر این رو هم در نظر بگیرید /// و اینکه کیفیت خدمات برام خیلی مهمتر از قیمت هست).

اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید

ممنون

itjavani
January 17th, 2011, 09:40
با سلام خدمت اساتید محترم.

چندتا سوال دارم (البته ببخشید که سوالهام آماتوری هست)

میخوام سایتی در زمینه دانلود کرک نرم افزارهای خارجی ایجاد کنم (یعنی فقط کرک و نه خود نرم افزار).
دامنه ای که ثبت کردم ir. هست و سایت بر مبنای wordpress

1 - مهمترین خصوصیات یه هاست مناسب برای همچین سایتی چی هست؟

2 - آیا باید از سرویسهای یه هاست وارز استفاده کنم؟

3 - آیا این سایت حتما باید روی یه سرور داخلی (سرور ایرانی) قرار بگیره؟ (از این لحاظ که کرکها در خارج از ایران غیرقانونی هستن)

4 - با توجه به اینکه حجم فایلهای کرک نهایتا بیشتر از 2-1 مگابایت نیست، باید برای آپلود اونها روی سرور از سرویسهای مخصوص دانلود (که بعضی از هاستها ارائه میدن) استفاده کنم؟

5 - لطفا چند هاست مناسب رو معرفی کنید

اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید

ممنون

با سلام خدمت شما

اول اینکه سایتی که قراره کرک خارجی بده! اگر مخاطبینتون خارجی هم هستند مسلما یک دامنه بین المللی ثبت نمایید بهتره!

1- سرعت مناسب ، آپ تایم بالا ، ساپورت خوب ، امنیت نسبتا خوب و...
2- بله،هاست وارز
3- این سرویس حتما باید روی سرورهای offshore قرار بگیره! که ایران هم میشه گفت شاملشون میشه!
4- تهیه هاست دانلود بهتره!
5- میزان فضای خودتون + میزان هزینه ای که میخواید بکنید رو بفرمایید تا دوستان به شما آفر بدند...

اگر vps offshore خواستید میتونم واستون تهیه کنم!
موفق باشید...

iPERSIAN
January 17th, 2011, 09:49
با سلام خدمت شما

اول اینکه سایتی که قراره کرک خارجی بده! اگر مخاطبینتون خارجی هم هستند مسلما یک دامنه بین المللی ثبت نمایید بهتره!

1- سرعت مناسب ، آپ تایم بالا ، ساپورت خوب ، امنیت نسبتا خوب و...
2- بله،هاست وارز
3- این سرویس حتما باید روی سرورهای offshore قرار بگیره! که ایران هم میشه گفت شاملشون میشه!
4- تهیه هاست دانلود بهتره!
5- میزان فضای خودتون + میزان هزینه ای که میخواید بکنید رو بفرمایید تا دوستان به شما آفر بدند...

اگر vps offshore خواستید میتونم واستون تهیه کنم!
موفق باشید...

ممنون از پاسختون.

سایت مذبور بیشتر برای مخاطبین ایرانی هست. نوشتم کرک نرم افزارهای خارجی چون نمیخوام بخاطر کرک نرم افزارهای ایرانی توی ایران فیل* بشه یا مشکلات دیگه!

اگه ممکنه بفرمائید چرا حتما باید روی سرورهای offshore قرار بگیره؟

قیمت خیلی برام مهم نیست چون میخوام از ابتدای کار قدرتمند و بی دردسر باشه.
برای فضای مورد نیاز... امکان افزایش فضا یا ارتقاء پلان به راحتی وجود داشته باشه... و البته پهنای باند بیشتر هم که یه مزیته!

itjavani
January 17th, 2011, 09:55
ممنون از پاسختون.

سایت مذبور بیشتر برای مخاطبین ایرانی هست.

اگه ممکنه بفرمائید چرا حتما باید روی سرورهای offshore قرار بگیره؟

قیمت خیلی برام مهم نیست چون میخوام از ابتدای کار قدرتمند و بی دردسر باشه.

بدلیل اینکه سایت شما مربوط به سایت کرک خارجی می باشد و اگر روی سرورهای معمولی آپ کنید و کسی ریپورت کنه به مشکلاتی مسلما برمیخورید...(باتوجه به قوانین کپی رایت و...)
ولی وقتی که شما بر روی سرور وارز یا offshore هستید دیگه نگرانی از این بابت نخواهید داشت...

iPERSIAN
January 18th, 2011, 00:45
.
.
عزیزان لطفا چند هاست مناسب رو معرفی بفرمائید.

(چون در زمینه سایت و سایت داری مبتدی هستم مطمئنا به کمکهای بخش بشتیبانی هاست مذبور نیاز زیادی خواهم داشت، پس لطفا برای معرفی هاست و یا آفر این رو هم در نظر بگیرید /// و اینکه کیفیت خدمات برام خیلی مهمتر از قیمت هست).

ممنون.

itjavani
January 18th, 2011, 00:47
.
.
عزیزان لطفا چند هاست مناسب رو معرفی بفرمائید.

(چون در زمینه سایت و سایت داری مبتدی هستم مطمئنا به کمکهای بخش بشتیبانی هاست مذبور نیاز زیادی خواهم داشت، پس لطفا برای معرفی هاست و یا آفر این رو هم در نظر بگیرید /// و اینکه کیفیت خدمات برام خیلی مهمتر از قیمت هست).

ممنون.

در خدمتیم....

پشتیبانی و کیفیت رو باید کاربران بگن در چه حد بوده!!! میتونید از کاربران ما در این مورد سوال بفرمایید...

موفق باشید...

جهت انتخاب پلن ها با من تماس بگیرید...

mr.he3am
January 18th, 2011, 01:12
سلام
اگر از سرور ایران میخواید در خدمتم (100 درصد وارز هست)
لینک پلان ها ‌: هاست لینوکس ایران (http://www.vastdata.net/hosting/cpanel-linux/iran-linux)