PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه سرور مجازی Xen - با قیمت باور نکردنی

rayannet
June 28th, 2009, 10:25
به نام خدا

فروش ویژه سرور مجازی Xen برای مدتی محدود !

ویژگی سرور های ما :
1_پردازنده های قوی
2_تمامی سرور های ما در دیتا سنتر آلمان (Giga) ارایه میشود.
3_سرور ما با HyperVm + Xen مجازی سازی شده اند و دارای کرنال اختصاصی میباشد.
4_سرویس ما قایل ارایه و نصب نرم افزار هایی مانند Ibsng و ...جهت ارایه V.P,N میباشد.
5_امکان نصب هر سیستم عامل بنا به درخواست کاربر هست
6_امکان reboot و power on/off وی پی اس بدون نیاز به ما
7_دسترسی به SSH
8_تست 12 ساعته
9_سرور های ما Xen میباشد و چندین برابر سرور های OpenVz قدرتمند تر میباشد. عموما VPS های موجود در بازار از نوع OpenVZ می باشند.
10_قابل ذکر است پشتیبانی پایه از سرورهای فوق به عهده تیم فنی XenVps , RayanNet می باشد و بابت آن هزینه ای دریافت نمی شود.
11_یکی از مهمترین ویژگی های سرورهای مجازی (VPS) کشور آلمان میزان ترانسفر ماهیانه "نا محدود" است.
این ویژگی ملاک مهمی برای افرادی است که قصد استفاده از این سرویس را برای مواردی نظیر ارائه هاستینگ، سرور مجازی (Vps)، راه اندازی Upload/Download Center و موارد این چنینی دارند.

================================================== ======
================================================== ======

http://xenvps.ir/list1.jpg

http://xenvps.ir/list2.jpg

وی پی اس های مذکور از نوع Xen هستند. عموما VPS های موجود در بازار از نوع OpenVZ می باشند.

هزینه نصب سیستم عامل:
Centos , Fedora, Gentoo, Ubuntu رایگان
Remote Desktop یکبار برای همیشه 17.000 تومان
نصب نرم افزار V*P-N بر روی سرور فقط 20.000 تومان (یکبار برای همیشه)

هزینه رم اضافی :
هزینه آپگرید 256 مگابایت رم اضافی، ماهیانه 10.000 تومان
هزینه آپگرید 512 مگابیت رم اضافی، ماهیانه 15.000 تومان
هزینه آپگرید 1 گیگابایت رم اضافی ، ماهیانه 28.000 تومان
هزینه آپگرید 2 گیگابایت رم اضافی، ماهیانه 50.000 تومان

دیگر امکانات :هزینه هر IP اضافه ماهانه 1500 تومان
هزینه ساخت هر سرور مجازی برای پلان هایی که امکان ساخت سرور مجازی دارند 1000 تومان ماهانه میباشد

تفاوت OpenVZ و Xen :در VPS هایی از نوع OpenVZ حافظه Swap وجود ندارد. به این صورت که اگر سرور مجازی شما دارای محدودیت 512 مگابایت حافظه رم باشد، اگر شما 100% از حافظه رم را استفاده نمایید، امکان ریستارت سرور مجازی تان وجود دارد. اما در تکنولوژی Xen ، سرور مجازی شما همانند یک سرور اختصاصی (فیزیکی) عمل خواهد کرد به این صورت که اگر شما 100% حافظه رم را نیز مصرف کنید تنها سرعت سیستم کاهش می یابد.

ساب وی.پی.اس چه امکانی به ما میدهد ؟

شما با داشتن امکان ساب وی.پی.اس قادر خواهید بود تا علاوه بر ایجاد و فروش اکانت ها هاست و ریسلر نیز می توانید سرور مجازی Xen هم ارایه دهید و بفروشید و کاملامانند یک سرور عمل کنید ، همچنین قادر خواهید بود تمامی مدیریت های لازم را بر روی سرور مجازی های خود داشته باشید ، همچین محدود کردن هارد ، خاموش کردن سرور و تمامی امکاناتی مدیریت که نیاز مند آن هستید ،

================================================== ====
================================================== ====
برای اطلاعات بیشتر به در مورد سرور مجازی به سایت http://xenvps.ir مراجعه فرمایید.
و برای اطلاعات در مورد خدمات ثبت دامنه , هاست و نمایندگی به سایت http://rayannet.com مراجعه فرمایید.

تلفن فروش و پشتیبانی : 09173008365 - 09364360796
ایمیل : info@rayannet.com
یاهو مسنجر : info.rayannet
SMS Center: 30006863006063

سایت XenVps.ir متعلق به رایان نت (http://rayannet.com/) میباشد که جهت خرید هاست و دامنه میتوانید به سایت رایان نت . کام مراجعه فرمایید.
سایت xenvps.ir تنها جهت ارایه سرور مجازی Xen با قیمت بسیار مناسب میباشد.

mehdi24
June 28th, 2009, 10:36
103
سایتتون ویروس داره
نمیدونم چرا سایتای هاستینگ این روزا همه ویروسی میشن:39:

rayannet
June 28th, 2009, 11:51
ما که nod32 داریم نتونست بگیره اما چشم من چک میکنم و تا چند دقیقه دیگه چک کنید باز میشود

rayannet
June 28th, 2009, 20:13
103
سایتتون ویروس داره
نمیدونم چرا سایتای هاستینگ این روزا همه ویروسی میشن:39:

مشکل حل شد. مجدد تست کنید

mehdi24
June 29th, 2009, 07:24
حل شد

rayannet
July 1st, 2009, 06:13
فقط تا اخر تیر این قیمت ها اعتبار دارد.
جهت خرید میتوانید به ادرس http://rayannet.com/siqma3/index.php?id=17 مراجعه فرمایید.

NovinServer
July 1st, 2009, 06:43
با سلام و درود ، سرویس هایی که شمامل ساب وی پی اس می باشد اولاتعداد ایپی انها به نسب کم است ثانیا حافظه رم در سرویس ها بسیار پایین است !

اگر بتوانید این دو مورد را تا حدی افزایش دهید فکر می کنم فروش زیادی از این سرویس ها خواهید داشت .

rayannet
July 1st, 2009, 07:40
با سلام و درود ، سرویس هایی که شمامل ساب وی پی اس می باشد اولاتعداد ایپی انها به نسب کم است ثانیا حافظه رم در سرویس ها بسیار پایین است !

اگر بتوانید این دو مورد را تا حدی افزایش دهید فکر می کنم فروش زیادی از این سرویس ها خواهید داشت .
سلام
یک پلان ویژه هم داریم که 1 گیگ رم دارد 50 گیگ هارد دیسک + پهنای باند "نامحدود"
3 تا هم میتوانید سرور مجازی بسازید ماهانه فقط 40.000 تومان !!!

لازم به ذکر است که در تمامی پلان ها امکان تخفیف وجود دارد و شما مشخصات سرور بصورت کامل ( رم + هارد + تعداد امکان ساخت سرور مجازی+ قیمت پیشنهادی شما) به ما ایمیل کنید info@rayannet.com یا پیغام خصوصی بدهید تا شاید توانستیم سرویس خوب و ارزانی به شما دوستان ارایه دهیم

mehdi24
July 1st, 2009, 17:18
من اگه بخوام از یه سرور مجازی فقط برای آپلود و دانلود فایل استفاده کنم، VPS Xen 1 کافیه؟ منظورم از لحاظ رم و cpu هست.
یعنی می خوام بدونم استفاده از سرور برای فایل تنها، در چه حد از منابع سرور استفاده می کنه.

mehdi24
July 2nd, 2009, 14:01
الو

Sajad
July 2nd, 2009, 14:06
من اگه بخوام از یه سرور مجازی فقط برای آپلود و دانلود فایل استفاده کنم، vps xen 1 کافیه؟ منظورم از لحاظ رم و cpu هست.
یعنی می خوام بدونم استفاده از سرور برای فایل تنها، در چه حد از منابع سرور استفاده می کنه.

رم کمتر هم کفایت میکنه مثلا 128

rayannet
July 2nd, 2009, 15:02
من اگه بخوام از یه سرور مجازی فقط برای آپلود و دانلود فایل استفاده کنم، VPS Xen 1 کافیه؟ منظورم از لحاظ رم و cpu هست.

سلام
بستگی داره چطور بخواین دانلود کنید و چقدر فایل بخواید دانلود کنید !
اره باید کافی باشه و نباید واستون مشکل پیش بیاد.
بستگی داره مثال اگر 10 گیگ دانلود کنید خوب هارد پر میشه باید ارتقا بدید . بستگی داره چطور ازش کار بکشید.
از لحاظ CPU مشکل نداره بهتون بیشتر هم میدیم.
رم پلان 1 - 256 مگابایت میباشد و 128 تا هم Swap یعنی اگر 256 100% مصرف کنید تازه سرعت سرور تون کاهش پیدا میکند !

ببخشید دیر جواب دادم. پیغام خصوصی میدادید سریعتر جواب مبدادم چون مثل اینکه شما بروز کرده بودید و چندین تاپیک دیگه هم بروز شده بود و تاپیک ما اخر رفته بود در صفحه اول و ندیده بودم بازم شرمنده
اگر سوال دیگه بود در خدمتیم

PSP
July 9th, 2009, 19:06
سیتم عامل ویندوز ندارین ؟
vps Xen 4 با هارد 100 و 150 چقدر در میاد ؟

rayannet
July 9th, 2009, 19:41
سرور ویندوز در Xen قابل ارایه است اما به دلیل بالا بودن هزینه Lisenc و ... ارایه نمیدهیم و در چند انجمن خارجی خوندم گفتن که بهتر است ندهیم واسه همین ویندوز نمیدهیم.

VPS Xen 4 با هارد 100 گیگابایت 55.000 تومان ماهانه و 140 گیگ هارد ماهانه 70.000 تومان
اگر سوالی دیگری بود در خدمتیم

PSP
July 9th, 2009, 21:00
آخه رو لینوکس که نمیشه winrar نصب کرد 8-|

rayannet
July 9th, 2009, 23:20
باید با دستورات ssh از حالت زیپ خارج کنید یا ریموت نصب کنید

Vahid
July 9th, 2009, 23:41
آخه رو لینوکس که نمیشه winrar نصب کرد 8-|

apt-get install rar unrar
برات نصب میکنه مدش رو ;)

PSP
July 10th, 2009, 00:52
apt-get install rar unrar
برات نصب میکنه مدش رو ;)

الان اینی که شما میگی میتوانه فایلهایی رو که با winrar تحت ویندوز ساخته شدن unrar کنه ؟
وآیا محیطش مثل همین winrar تحت ویندوز خودمونه ؟ چون تو سایت winrar که نگاه میکردم ورژن مخصوص لینوکس هم داره ولی فقط با کامند لاین کار مکینه که خوب اینجوری کار کردن خیلی سخت میشه مخصوصا وقتی قرار باشه طی روز دها فایل رو rar و unrar کنی .

یک سوال دیگه رویه وی پی اسی که آدم باهاش از لچ کردن بگیر تا آپلود های سنگین برو تا rar و unrar کردن فایلها رو انجام میده میشه سایتش رو هم رویه همین وی پی اس هاست کنه ؟ چون سایته من با وی بالتنه مثلا وقتی من دارم کارهای بالا رو انجام میدم وی بالتن هکهاش و دیتابیسش به مشگل کمبود منابع برخورد نمیکنن و نتوانند خوب به ویزیتور سرویس بدن ؟

rayannet
July 10th, 2009, 01:20
الان اینی که شما میگی میتوانه فایلهایی رو که با winrar تحت ویندوز ساخته شدن unrar کنه ؟
وآیا محیطش مثل همین winrar تحت ویندوز خودمونه ؟ چون تو سایت winrar که نگاه میکردم ورژن مخصوص لینوکس هم داره ولی فقط با کامند لاین کار مکینه که خوب اینجوری کار کردن خیلی سخت میشه مخصوصا وقتی قرار باشه طی روز دها فایل رو rar و unrar کنی .

یک سوال دیگه رویه وی پی اسی که آدم باهاش از لچ کردن بگیر تا آپلود های سنگین برو تا rar و unrar کردن فایلها رو انجام میده میشه سایتش رو هم رویه همین وی پی اس هاست کنه ؟ چون سایته من با وی بالتنه مثلا وقتی من دارم کارهای بالا رو انجام میدم وی بالتن هکهاش و دیتابیسش به مشگل کمبود منابع برخورد نمیکنن و نتوانند خوب به ویزیتور سرویس بدن ؟

به نام خدا
بله میشود.
بستگی به مشخصات و پلانی داره که میخواهید بخرید و چطوری باز هم بخواهید کار کنید.
شما میتوانید اگر برای فروش نمیخواهید از LxAdmin که رایگان هست استفاده کنید
با نصب Remote هم میتوانید صفحه Desktop سرور تون ببینید و کار کنید با آن

PSP
July 10th, 2009, 02:06
خیر قصد فروش ندارم
ولی مهم ترین چیز برایم توانایی کار کردن با فایلهای rar میباشد

راستی وی پی ان هم نصب میکنید ؟ برای فروش برای استفاده شخصی .

rayannet
July 10th, 2009, 12:32
خیر قصد فروش ندارم
ولی مهم ترین چیز برایم توانایی کار کردن با فایلهای rar میباشد

راستی وی ..پی ...ان هم نصب میکنید ؟ برای فروش برای استفاده شخصی .

بله , چون سرور Xen هست میتوانید V/P.N هم ارایه دهید