PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید لپتاب تا قیمت 7 میلیون

Aqua141
April 4th, 2018, 12:21
سلام دوستان سال نو مبارک

برای کارم نیاز به یک لپتاب دارم که تا چند سالی نیازم بر طرف کنه بودجه گفتم

کارم یکم با فتوشاپ برنامه نویسی فیلم دیدنه بازی در حد یه فوتباله چیز دیگه ای نیست بیشتر برام سرعتش مهمه

لطفا پیشنهادتون بدید چون وقتم کمه

Mr-Pro
April 4th, 2018, 12:36
سلام پول دارید اینو بگیرید :

https://www.digikala.com/Product/DKP-283705/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%D9%8A%D9%86%DA%86%D9%8A-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-N580VD-C

البته دیجی کالا گرون فروشه برید پاساژ پایتخت میرداماد همین رو با 5900 گیر میارید . دو ماه پیش گرفتمش کلا چیزی نیست که نکشه !

Farid Saadat
April 4th, 2018, 13:12
سلام،
مک بوک پرو بگیرید.

با احترام.

dertgtr
April 4th, 2018, 13:15
سلام،
مک بوک پرو بگیرید.

با احترام.

با نظر ایشون موافقم . متاسفانه غیر مک بوک پرو لپ تاپ های دیگه در دراز مدت کیفیت خودشون رو از دست میدن و مثلا من الان ایسوس سری k دارم فنش خراب شده . هاردش مورد پیدا کرده . باتریش هم که از همون اول قدرت چندانی نداشت . در کل مک پیشنهاد میشه برای این قیمتی که شما مد نظر دارید . موفق باشید

ashkan.solutions
April 4th, 2018, 14:13
این دوست ما مصرف خانگی دارند و احتمالا بخواهند گیم هم بزنند. لپ تاپی مثل مک فکر نکنم معقول باشه برای ایشان - البته نظر شخصی من هست

کارم یکم با فتوشاپ برنامه نویسی فیلم دیدنه بازی در حد یه فوتباله چیز دیگه ای نیست بیشتر برام سرعتش مهمه

برای این موارد که اعلام کردید شما بودجه ی خیلی زیادی گذاشته اید. با بودجه ی کمتر و یک هارد SSD می توانید عملکرد بسیار بهتری داشته باشید.

پیشنهاد می کنم به سری Surface مایکروسافت نگاهی بندازید ببینید آیا انها را دوست دارید یا خیر

اما به جز این مورد شما حتما برند Asus تهیه کنید و Core i7 با حداقل ۱۶ گیگ رم - روی لپ تاپ یک هارد SSD حداقل ۲۵۶ گیگ هم بگذارید دیگر تا چند سال بی نیاز از ارتقا می باشید.

live
April 4th, 2018, 14:16
سلام دوستان سال نو مبارک

برای کارم نیاز به یک لپتاب دارم که تا چند سالی نیازم بر طرف کنه بودجه گفتم

لطفا پیشنهادتون بدید چون وقتم کمه
اگر میخواید بازی کنید ، به قول دوستان mac book pro بگیرید ولی من کار روی لینوکس رو برای برنامه نویسی ترجیح میدم ، لینوکس محدود نشده اما مکینتاش محدود شده

با نظر ایشون موافقم . متاسفانه غیر مک بوک پرو لپ تاپ های دیگه در دراز مدت کیفیت خودشون رو از دست میدن و مثلا من الان ایسوس سری k دارم فنش خراب شده . هاردش مورد پیدا کرده . باتریش هم که از همون اول قدرت چندانی نداشت . در کل مک پیشنهاد میشه برای این قیمتی که شما مد نظر دارید . موفق باشید
شما لپتاپ های lenovo رو تاحالا تجربه کردید ؟ تنها لپتاپی که به ویندوز محدود نشده و هر سیستم عاملی از جمله مک رو میتونید بصورت هکینتاش روش نصب کنید

ashkan.solutions
April 4th, 2018, 14:19
شما لپتاپ های lenovo رو تاحالا تجربه کردید ؟ تنها لپتاپی که به ویندوز محدود نشده و هر سیستم عاملی از جمله مک رو میتونید بصورت هکینتاش روش نصب کنید

این دوست ما می خواهند تا چند سال بی نیاز از خرید مجدد لپ تاپ باشند - با توجه به این مورد و کیفیت پایین ساخت Lenovo (به نسبت Asus!!) نمی تواند گزینه ی خیلی مناسبی باشد. (لپ تاپ من Lenovo Y5070 هستش و برای شرکت هم ۴ تا لنووو گرفتم ولی نیاز دوستمون متفاوته)

dertgtr
April 4th, 2018, 14:20

نه متاسفانه ولی تعریف کیفیت
lenovo رو شنیدم .

ایران نشر
April 4th, 2018, 14:23
مواردی که مد نظر داشته باشید

cpu نسل 7 یا 8 اینتل سری HQ
گرافیک GeForce GTX 1050 و بالاتر NVIDIA
رم 16 و بالاتر DDR4
هارد SSD

و یکسری موارد جزئی تر مانند داشتن نور پس زمینه کیبورد - صفحه نمایش مات و ...

live
April 4th, 2018, 14:37
این دوست ما می خواهند تا چند سال بی نیاز از خرید مجدد لپ تاپ باشند - با توجه به این مورد و کیفیت پایین ساخت Lenovo (به نسبت Asus!!) نمی تواند گزینه ی خیلی مناسبی باشد. (لپ تاپ من Lenovo Y5070 هستش و برای شرکت هم ۴ تا لنووو گرفتم ولی نیاز دوستمون متفاوته)
لپتاپ ایسوس خوبه اما من برای یه بنده خدا لینوکس روش نصب کردم wifi محدود شده بود ، البته خیلی از موارد دیگه جدیدا محدود میشه مثلا هاردهای ssd که مخصوص لینوکس ساخته نمیشه ، مگر اینکه مخصوص لینوکس باشه

تجربه گیم روی مک رو نداشتم اما میدونم گیمرهای حرفه ای هیچ کدوم از مک استفاده نمیکنن و بهترین پلتفرم دنیا برای گیمرها ویندوزه مخصوصا ویندوز 7sp2 x64 حالا نمیدونم ویندوز 10 هم به این خوبی هست یا نه

خودم لپتاپ lenovo دارم و گیمر بودم چهارمین ساله دارم ازش استفاده میکنم و اینو میدونم که عامل مهم در اجرای گیم فقط کارت گرافیک هست که با تنظیمات خاص گیم ران میشه حتی اگر رم در اندازه استاندارد نباشه

به نظرم ایشون باید از بین برنامه نویسی و گیم یکی رو انتخاب کنن در غیر اینصورت ایسوس یا سونی که ویندوزی هستن خوبه ، حالا نمیدونم روی سونی میشه ssd pro nvme متصل میشه یا نه

ashkan.solutions
April 4th, 2018, 14:40
لپتاپ ایسوس خوبه اما من برای یه بنده خدا لینوکس روش نصب کردم wifi محدود شده بود ، البته خیلی از موارد دیگه جدیدا محدود میشه مثلا هاردهای ssd که مخصوص لینوکس ساخته نمیشه ، مگر اینکه مخصوص لینوکس باشه

تجربه گیم روی مک رو نداشتم اما میدونم گیمرهای حرفه ای هیچ کدوم از مک استفاده نمیکنن و بهترین پلتفرم دنیا برای گیمرها ویندوزه مخصوصا ویندوز 7sp2 x64 حالا نمیدونم ویندوز 10 هم به این خوبی هست یا نه

خودم لپتاپ lenovo دارم و گیمر بودم چهارمین ساله دارم ازش استفاده میکنم و اینو میدونم که عامل مهم در اجرای گیم فقط کارت گرافیک هست که با تنظیمات خاص گیم ران میشه حتی اگر رم در اندازه استاندارد نباشه

به نظرم ایشون باید از بین برنامه نویسی و گیم یکی رو انتخاب کنن در غیر اینصورت ایسوس یا سونی که ویندوزی هستن خوبه ، حالا نمیدونم روی سونی میشه ssd pro nvme متصل میشه یا نه

من فکر نکنم باز کننده ی تاپیک به دنبال استفاده از سیستم عامل لینوکس باشد به همین علت اینکه Asus یا دیگر برندها به خوبی لینوکس رو ساپورت نمی کنند زیاد سندیت پیدا نمی کنه اما موارد محدودیت هایی که گفتین رو من با لنوو هم تجربه داشتم و بیشتر بر می گرده به درایورهای ارایه شده که باید نسخه ی مناسبش رو پیدا کنید. (شاید اصلا پیدا نشه و کلا بیخیال OS مورد نظر بشید)

در خصوص SSD Pro NVME هم یک مقدار Overkill هست - دوستمون فکر نکنم اینقدر مصرف و پردازش سنگین داشته باشه که بیاد سراغ دیسک NVME

احتمالا باز کننده ی تاپیک در نهایت یک لپ تاپ Asus توی رنج ۴ تا ۵ میلیون خواهد خرید.

live
April 4th, 2018, 14:52
من فکر نکنم باز کننده ی تاپیک به دنبال استفاده از سیستم عامل لینوکس باشد به همین علت اینکه Asus یا دیگر برندها به خوبی لینوکس رو ساپورت نمی کنند زیاد سندیت پیدا نمی کنه اما موارد محدودیت هایی که گفتین رو من با لنوو هم تجربه داشتم و بیشتر بر می گرده به درایورهای ارایه شده که باید نسخه ی مناسبش رو پیدا کنید. (شاید اصلا پیدا نشه و کلا بیخیال OS مورد نظر بشید)

در خصوص SSD Pro NVME هم یک مقدار Overkill هست - دوستمون فکر نکنم اینقدر مصرف و پردازش سنگین داشته باشه که بیاد سراغ دیسک NVME

احتمالا باز کننده ی تاپیک در نهایت یک لپ تاپ Asus توی رنج ۴ تا ۵ میلیون خواهد خرید.
البته من یک چیز رو درباره لنوو میدونم و اون اینکه ، لنوو محدودیت نداره حالا نمیدوم چرا شما به مشکل خوردید ، اصلا لنوو به عدم محدودیت معروفه ، بخاطر همین خیلی مشتریای پروپا قرصی داره

ashkan.solutions
April 4th, 2018, 14:54
البته من یک چیز رو درباره لنوو میدونم و اون اینکه ، لنوو محدودیت نداره حالا نمیدوم چرا شما به مشکل خوردید ، اصلا لنوو به عدم محدودیت معروفه ، بخاطر همین خیلی مشتریای پروپا قرصی داره

من مشکلم یک باگ احمقانه توی درایوری بود که برای WiFi دادن بودن - زیاد ربطی به اصل قضیه نداشت - صرفا منظور من این بود همه می تونن ایراد داشتن باشن و خیلی بنا به سناریو ممکنه متفاوت باشه (انتخاب مناسب)

saeed1988m
April 4th, 2018, 16:55

درود بر شما
البته همه اینطور نیست من ایسوس سری x دارم و فوق العاده راضیم نزدیک 5سال میشه دارمش واقعا بی نظیره با کار سنگینی که من دارم یکبار نشده مشکل پیدا کنه فقط فنر ورودی هاب در رفته همین وگرنه سخت افزار عالیه و کاملا راضیم

پیشنهاد بنده برای این دوست عزیزمون :

https://goo.gl/hxykcP
https://goo.gl/DKR8p8
https://goo.gl/B958Cm

Aqua141
April 4th, 2018, 20:54
سلام پول دارید اینو بگیرید :

https://www.digikala.com/Product/DKP-283705/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%D9%8A%D9%86%DA%86%D9%8A-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-N580VD-C

البته دیجی کالا گرون فروشه برید پاساژ پایتخت میرداماد همین رو با 5900 گیر میارید . دو ماه پیش گرفتمش کلا چیزی نیست که نکشه !

به نظرم چیز خوبی باید باشه

من برای بازی نمیخوام بیشتر برنامه نویسی گرافیک دیدن فیلم
برای خریدش شاید برم پاساژ ایران یا رضا حالا نمیدونم

my-host.site
April 4th, 2018, 21:21
بله منم با دوستانی که Apple MacBook Pro رو ارائه دادن موافقم . در حال حاضر بهترین گزینه برای شما همینه ( البته بد نیست لینک زیر رو هم یک نگاهی بیاندازید.

https://www.google.com/search?q=good+laptop+for+photo+editing&ie=utf-8&oe=utf-8

live
April 4th, 2018, 21:31
بله منم با دوستانی که Apple MacBook Pro رو ارائه دادن موافقم . در حال حاضر بهترین گزینه برای شما همینه ( البته بد نیست لینک زیر رو هم یک نگاهی بیاندازید.

https://www.google.com/search?q=good+laptop+for+photo+editing&ie=utf-8&oe=utf-8
بله البته به شرطی که روش ویندوز نصب نکنن ، حتما میدونید که تو ایران خیلی رایجه [-( فقط بخاطر کلاسش میخرن در صورتی که اصلا برای ویندوز مناسب نیست

Mr-Pro
April 4th, 2018, 22:03

بازار رضای ولیعصر گرون فروش هستن عزیز . من سیستمی که بهتون پیشنهاد دادم مناسب یک کاربر عادی هست . چنین سخت افزاری رو اپل با 15 میلیون هم نمیده . عزیزان لطفا توجه داشته باشن که دارید به کاربر خانگی پیشنهاد میدید و لپ تاپ اپل زیر 7 میلیون احتمالا 13 اینچ هست و سی پی یو هم در بهترین حالت نسل قبلی یعنی i5 هست . درست هست که کیفیت اپل واقعا بالا هست ولی باید دید به کار کاربر میاد یا نه .

ashkan.solutions
April 4th, 2018, 22:55

برای خرید بهتر است به پایخت در ابتدای میرداماد مراجعه کنید. لپ تاپ ها را با قیمت بسیار مناسبی (به نسبت فروشگاه های آنلاین) می توانید پیدا کنید.