PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم اتصال به اینترنت با باز کردن صفحه وب (میکروتیک)

mohrestan
April 4th, 2018, 10:17
سلام

پشتیبان شبکه ما میکروتیک رو طوری برنامه ریزی کرده که وقتی یه صفحه وب Http باشه رو باز کنیم ، اتصال به اینترنت هم برقرار میشه

حالا یکی از سیستم هامون که تازه ویندوز عوض کردم ، هرکاری می کنم به اینترنت وصل نمیشه ، پینگ هم می گیرم time out میزنه!

متاسفانه به دلیل مشکل بستری شدن پشتیبان در بیمارستان ، به ایشون هم دسترسی ندارم ، چندتا اسکرین شات هم پایین گذاشتم تا تنظیمات سیستم رو ببینید. لطفاً راهنمایی کنید. ممنون

37814

37815

37816

37817

37818

37819

NetworkFA
April 4th, 2018, 10:43
سلام

پشتیبان شبکه ما میکروتیک رو طوری برنامه ریزی کرده که وقتی یه صفحه وب Http باشه رو باز کنیم ، اتصال به اینترنت هم برقرار میشه

حالا یکی از سیستم هامون که تازه ویندوز عوض کردم ، هرکاری می کنم به اینترنت وصل نمیشه ، پینگ هم می گیرم time out میزنه!

متاسفانه به دلیل مشکل بستری شدن پشتیبان در بیمارستان ، به ایشون هم دسترسی ندارم ، چندتا اسکرین شات هم پایین گذاشتم تا تنظیمات سیستم رو ببینید. لطفاً راهنمایی کنید. ممنون

37814

37815

37816

37817

37818

37819

هات اسپات هست؟ منظورتون

mohrestan
April 4th, 2018, 12:00
هات اسپات هست؟ منظورتون

بله ، روی میکروتیک هات اسپات تعریف کرده

از بین 20 تا سیستم ، فقط یه سیستم مشکل داره ، قطعاً مشکل از خود تنظیمات همین سیستمه

چه تنظیماتیش رو باید چک کنم؟

ممنون

NetworkFA
April 4th, 2018, 12:08
Dhcp روی سیستم را فعال کنید و بگذارید تنظیمات ip از طریق dhcp گرفته شود

razavihost
April 4th, 2018, 12:18
شما ip هارو دسی وارد کردین سیستم روی حالت dhcp قرار بدین و بعد تست کنید

farhadhelix
April 4th, 2018, 20:28
سلام

37814

37815

37816

37817

37818

37819

سلام

اول چک کنید که از ای پی میکروتیک پینگ دارید یا خیر ممکنه اصلا وصل نباشید به میکروتیک

در ارتباط هم باشید برای رفع مشکل

Http://t.me/tsiran

mohrestan
April 5th, 2018, 08:21
سلام

اول چک کنید که از ای پی میکروتیک پینگ دارید یا خیر ممکنه اصلا وصل نباشید به میکروتیک

در ارتباط هم باشید برای رفع مشکل

Http://t.me/tsiran

به میکروتیک وصل هست ، چون سیستم های دیگه روی شبکه رو پیدا می کنه و حتی فایل هم از طریق شبکه انتقال دادم

- - - Updated - - -

Dhcp روی سیستم را فعال کنید و بگذارید تنظیمات ip از طریق dhcp گرفته شود

برای هر سیستم با توجه به مک وایفای ، ip خاص خودش تعریف شده ، با این وجود حالت اتوماتیک گذاشتم تا خودش آی پی بگیره ، و بعد همون آی پی رو تو میکروتیک براش تعریف کردم ، اما بازم نشد

mohrestan
May 12th, 2018, 12:32
به میکروتیک وصل هست ، چون سیستم های دیگه روی شبکه رو پیدا می کنه و حتی فایل هم از طریق شبکه انتقال دادم

- - - Updated - - -

برای هر سیستم با توجه به مک وایفای ، ip خاص خودش تعریف شده ، با این وجود حالت اتوماتیک گذاشتم تا خودش آی پی بگیره ، و بعد همون آی پی رو تو میکروتیک براش تعریف کردم ، اما بازم نشد

سلام دوستان

ویندوزش دوباره عوض کردم

درست شد