PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل روانی بعضی از همکاران

yasserhost
April 3rd, 2018, 12:30
امروز یکی از مشتریان ما بخاطر نظرات یکی از کلاه برداران این انجمن ما رو زیر سوال بردن از کجا میشه این مشکل رو پیگیری کرد؟

تو قسمت نظرات سایتشون از اسم ما سو استفاده کردن . تا مشتری تایید کنه! پول که میگیرن دیگه اف میشن و ادامه دارد خلاصه مواظب باشید.(ما هیچ سرویسی از ایشون نخریدیم بلکه ایشون خودش از ما خریده)
Pardazmizban.com
به نظر شما با این روش کلاه برداری میشه شاکی بشم؟

taranoome
April 3rd, 2018, 12:51
امروز یکی از مشتریان ما بخاطر نظرات یکی از کلاه برداران این انجمن ما رو زیر سوال بردن از کجا میشه این مشکل رو پیگیری کرد؟

تو قسمت نظرات سایتشون از اسم ما سو استفاده کردن . تا مشتری تایید کنه! پول که میگیرن دیگه اف میشن و ادامه دارد خلاصه مواظب باشید.(ما هیچ سرویسی از ایشون نخریدیم بلکه ایشون خودش از ما خریده)
Pardazmizban.com
به نظر شما با این روش کلاه برداری میشه شاکی بشم؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
باید بگم بعضی از همکاران مشکل روانی دارند و برای سرویس دادن دست به هر کاری میزنند مثلا طرف میبینی خودش ریسلر گرفته بعد مشتری میاد میگه فلانی رو میشناسی میگه اره ریسلر ماست=))=))=))
البته این هم مشکل روانی دارن هم فروش نمیدونن چجوری بفروشن از اسم افراد باسابقه استفاده میککند که مشکل فروششون رو حل کنند.
حالا من این فرد رو نمیشناسم ولی در تمام تایپینگ هاش که نگاه میکنم زدن کلاهبردار حالا کسی که چنین سابقه ای رو داشته باشه بعید هم نیست بیاد همچین کاری کنه;)
خلاصه براش آرزوی شفا مغفرت الهی را خواستار هستم