PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام شرکت دیتاسنتر اختصاص دارد؟

reza.mnp
April 3rd, 2018, 11:13
با سلام
خواستم اطلاع داشته باشم کدام شرکتها دیتا سنتر اختصاصی خود را دارند و به مشترکان شخصی سرویس vps ارایه میدهند؟
اونهایی که من اطلاع دارم: آسیاتک - پارس آنلاین -تبیان - افرانت.
بعضی از شرکتها هم از دیتاسنترهای دیگه استفاده میکنند مثل ایران سرور.
بعضی از شرکتها هم مثل شاتل به مشترکان سرور vps واگذار نمیکنند و تنها سرور اختصاصی ارایه میکنند.

ashkan.solutions
April 3rd, 2018, 11:39
با سلام
خواستم اطلاع داشته باشم کدام شرکتها دیتا سنتر اختصاصی خود را دارند و به مشترکان شخصی سرویس vps ارایه میدهند؟
اونهایی که من اطلاع دارم: آسیاتک - پارس آنلاین -تبیان - افرانت.
بعضی از شرکتها هم از دیتاسنترهای دیگه استفاده میکنند مثل ایران سرور.
بعضی از شرکتها هم مثل شاتل به مشترکان سرور vps واگذار نمیکنند و تنها سرور اختصاصی ارایه میکنند.

دو شرکت هاست ایران (HostIran) و ایران هاست (Iran Host) هر دو دیتاسنتر اختصاصی خود را در تهران دارند و سرویس های VPS و DS می دهند در پلان های رنگارنگ خودشون ولی قیمت های بالایی دارند. شاید به خاطر همین هزینه ی دیتاسنتر زیاد باشد یا موارد دیگر...

reza.mnp
April 3rd, 2018, 11:53
دو شرکت هاست ایران (HostIran) و ایران هاست (Iran Host) هر دو دیتاسنتر اختصاصی خود را در تهران دارند و سرویس های VPS و DS می دهند در پلان های رنگارنگ خودشون ولی قیمت های بالایی دارند. شاید به خاطر همین هزینه ی دیتاسنتر زیاد باشد یا موارد دیگر...

ممنون از حواب شما

Motahari.web
April 9th, 2018, 15:23
سلام دوست عزیز دیتاسنتر های دیگری همچون صفر و یک و یا میهن وب هاست و ****** و روند تازه هم سرور مجازی و اختصاصی ارایه میکنن و دار ای دیتاسنتر و اتاق سرور مخصوص خود هستن
موفق باشید

ashkan.solutions
April 9th, 2018, 19:12
سلام دوست عزیز دیتاسنتر های دیگری همچون صفر و یک و یا میهن وب هاست و ****** و روند تازه هم سرور مجازی و اختصاصی ارایه میکنن و دار ای دیتاسنتر و اتاق سرور مخصوص خود هستن
موفق باشید

یکی از دیتاسنتر هایی که نام برده بودین سانسور شده است. دقیقا کدام دیتاسنتر اینقدر حساس بوده که نامش سانسور شده است؟ :39:

mgp.co.ir
April 9th, 2018, 23:28
برتین-ا

Gh-Moradi
April 10th, 2018, 00:50
یکی از دیتاسنتر هایی که نام برده بودین سانسور شده است. دقیقا کدام دیتاسنتر اینقدر حساس بوده که نامش سانسور شده است؟ :39:

تازه یوزرش هم دیلت شده از بیخ
نمیدونم چرا بن نکردن!

NaSRI
April 29th, 2018, 10:29
چرا سانسورش کردن؟