PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سازمان بسیار ضعبف با عنواین اینماد

serverstar.ir
March 31st, 2018, 12:45
سلام دوستان

اولش باید یگم من نمیدونم چرا سازمانی که خودش شماره هایی که خودش معرفی میکنه در دسترس نیست و همچنین ماه به ماه جواب تیکت رو نمیده باید مارو تایید کنه ؟؟؟

چند سال پیش با شروع فعالیت سایت اینماد و دریافت این نماد شاهد کرش های مداوم سرور اینماد و همچنین ظاحر شدن کد های پی اچ پی جای ارم ان در سایت بودیم و برش داشتیم.

بر خلاف میلمون فقط برای اینکه برخی کاربران نا اگاه فکر میکنند داشتن نماد ملاک است و همه چیز در نماد است دوباره رفتم دنبال نماد

یک ماه شده جواب چند تا تیکت رو ندادن شماره هایی که برای تایید تلفن هم معرفی شده کلا در دسترس نیستن
خدا وکیلی جرا اینها با این وضعیت باید مارو تایید کنن این ظلم و توهین بزرگی هست به ما !!!

Amlaaki
March 31st, 2018, 13:28
الان فقط مشکل ما نماد هست نه ؟ بقیه چیزا اوکیه ؟

نمونش همین ساماندهی ! اینستا ! تک تک افراد... ( کاملا برهنه ) بدون هیچ موردی باز میشه واسه همه افراد !

ولی میگیرن سایت مردمی بی پشتوانه ای رو ***** میکنند فقط به دلیل وجود متن اونها !

اونجا میان عکس و فیلمشو میزارن چیزی نیست ولی ...

Z.eus
March 31st, 2018, 13:35
ما هم پیگیر اینماد هستیم. پشتیبانی بسیار بد و عملکرد خیلی ضعیفی دارند.

شماره هاشون هم فعلا قطعه و روش حساب نکنید. متاسفانه کاربران نماد رو باب کردند و الا ارزشی ندارد. در همین انجمن هاستینگ های زیادی بودند که اینماد هم داشتند و با قیمت های ارزان کاربر جذب کردند و در نهایت ...!

حتی دیده میشه دوباره هم همون افراد بر میگردند و با نام های دیگر اینماد دریافت میکنند و باز هم همون روال قبلی .. :)

host-net
March 31st, 2018, 16:21
:-p یه بودجه ای لازم داشتن گرفتن بردن خوردن
الانم دنبال یک طرح جدید برای یک بودجه جدید هستن

serverstar.ir
March 31st, 2018, 18:32
متاسفانه برخی کاربران نمیدونن داستان چیه شنیدن نماد باید باشه
یه بخشی هم درگاه مستقیم بانکیمونه که بستن مجبوریم بریم دنبال نماد
نمیدونم این بانکها چه چیزی تو اینماد دیدن و چه کسی مجبورشون کرده اینماد رو شرط قرار بدن

این سازمان اصلا صلاحیت اینو نداره که بخواد سیستم خودشو استیبیل نگه داره چطور میخواد کل سایتهای ایرانی رو تایید کنه.

deltamusic
March 31st, 2018, 18:42
نماد.... !!
هاست دی ال نماد نداره و همه هم دارن باهاش کار می کنن.
تا فکرت حرفه ای نباشه نباید انتظار داشته باشی حرفه ای ها بیان سمتت....

serverstar.ir
March 31st, 2018, 18:44
نماد.... !!

شما کلا داشتان رو نگرفتید درگاه مستقیم بانک 60% دلیل نماد بیشتر سایتها هست

NicCloud
March 31st, 2018, 18:54
نماد.... !!
درگاه پرداخت مستقیم نیازمند اینماد میباشد!
اینماد اصلا برای من و مجموعه مهم نیست!!
با این وضعیت درگاه های واسط! بهترین گزینه اخذ درگاه مستقیم هست که نیازمند نماد هست!
اینماد هم با این وضعیتی که داره! نصف پذیرنده ها چند ماه الاف میشن برای بررسی یه پرونده که قبلا در یک هفته انجام میشد!

deltamusic
April 1st, 2018, 00:55
ببینید پس معلومه فکرتون حرفه ای نیست.گرفتن درگاه راه هایی داره که یکی از راه هاش(یکی گرفتن نماده)هاست دی ال هم راه شما رو برای گرفتن درگاه انتخاب نکرده... و نمیکنه!

Amlaaki
April 1st, 2018, 02:15
نه عزیز بانک ها همه رو اجبار نکردن واسه اینماد ...

مثل باقی جاهای مملکت ما ...

یکم میتونی خرج کنی بدون نیاز به نماد ...

serverstar.ir
April 1st, 2018, 12:23
خوب ما که درگاه داشتیم چند سال قبل پدید اومدن اینماد هم داشتیم
راهش چیه چه پولی خرج کنیم
توضیح بدید اگر راهی بلدین

pardishosting
April 1st, 2018, 12:52
می دونید گذاشتن اینماد در سایتتون بسیاری از اطلاعات مرتبط به بازدیدکنندگان سایتتون قابل استخراج توسط اینماد است ؟
این موضوع بسیار روشن است و چند سال قبل در سایتشون امار بازدید و ... سایت های نماد رو توی سایتشون گذاشته بودند.
جالبه ملتی که به دلایل امنیتی حاضر نیست بیاد سمت پیام رسان داخلی خیلی راحت اطلاعات اقتصادی شخصیش رو در اختیار سازمانی می ذاره که هویت مشخصی نداره

arminkit1
April 1st, 2018, 13:14
سلام دوستان

اولش باید یگم من نمیدونم چرا سازمانی که خودش شماره هایی که خودش معرفی میکنه در دسترس نیست و همچنین ماه به ماه جواب تیکت رو نمیده باید مارو تایید کنه ؟؟؟

چند سال پیش با شروع فعالیت سایت اینماد و دریافت این نماد شاهد کرش های مداوم سرور اینماد و همچنین ظاحر شدن کد های پی اچ پی جای ارم ان در سایت بودیم و برش داشتیم.

بر خلاف میلمون فقط برای اینکه برخی کاربران نا اگاه فکر میکنند داشتن نماد ملاک است و همه چیز در نماد است دوباره رفتم دنبال نماد

یک ماه شده جواب چند تا تیکت رو ندادن شماره هایی که برای تایید تلفن هم معرفی شده کلا در دسترس نیستن
خدا وکیلی جرا اینها با این وضعیت باید مارو تایید کنن این ظلم و توهین بزرگی هست به ما !!!

حرفتون واقعا قشنگ بود . توی عمرم تاحالا چنین چیزی ندیده بودم اونم از یک سازمان دولتی

Alireza2079
April 1st, 2018, 15:01
خدایا به ما صبر کبری عنایت بفرما

3 ماهه درگیر یک ثبت نماد هستیم

jox
April 1st, 2018, 18:12
سلام

کسی تو سامانه جدید نماد قدیمی رو تمدید کرده به تازگی؟
37787
باز مدارک میخوان؟ همون دکمه تمدید رو بزنیم کافیه یا باز باید مدارک ارسال کنیم و هزینه بدیم؟

razavihost
April 1st, 2018, 18:45
می دونید گذاشتن اینماد در سایتتون بسیاری از اطلاعات مرتبط به بازدیدکنندگان سایتتون قابل استخراج توسط اینماد است ؟
این موضوع بسیار روشن است و چند سال قبل در سایتشون امار بازدید و ... سایت های نماد رو توی سایتشون گذاشته بودند.
جالبه ملتی که به دلایل امنیتی حاضر نیست بیاد سمت پیام رسان داخلی خیلی راحت اطلاعات اقتصادی شخصیش رو در اختیار سازمانی می ذاره که هویت مشخصی نداره

خوب واسه درگاه مستقیم مجبوریم .من حدود دو سال نماد گرفتم اونم بخاطر اینکه درگاه رو بانک مسدود کرد و مجبور بودم برم نماد بگیرم تا بانک مجدد درگاه رو فعال کنه !

abbas141
April 3rd, 2018, 12:27
سلام

از نظر من اگر سایتشون رو جمع کنند ، هم خیال خودشون رو راحت میکنند هم خیال هزاران کسب و اینترنتی که الکی درگیر یه لوگو شدند .

از نظر من حیف وقتی که واقعا کسب و کار ها برای نماد گذاشتن

از بس که بی اعتبار شده هیچ جا دیگه قبولش نداره ، یه زمانی به مشتری میگفتی ما نماد داریم تموم بود و واقعا برای اعتماد خوب بود ، الان از بس با همین نماد کلاهبرداری شده ، دیگه نه تنها مردم بهش اعتماد ندارن بلکه میگیم سایت مون نماد داره بدتر شک برانگیز شده .

کلی باید وقت بزاری که بری نماد بگیری ، اخرش هم هیچ فایده ای نداره ، فقط میشه گفت حیف وقت و تاسف برای مسئولین

خوب شد که پروژه هاشون شکست خورد / وگرنه این جوری که اینا داشتند پیش میرفتند تا چند سال دیگه باید 200 تا لوگو پایین سایت می ذاشتیم .