PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از vps ویندوز

cyber.zer0
January 16th, 2011, 20:05
با عرض سلام

من یه vps ویندوز Windows Server 2008 R2
Standard Edition گرفتم و کاملا" خام هست یعنی هیچ برنامه خاصی روش نصب نیست خواستم از اساتید بپرسم برای راه اندازی یک vps و خدمات هاستینگ چه نرم افزارهایی رو باید نصب کنم و آموزش نصب اگر میشه توضیح بدهید با تشکر

darya
January 16th, 2011, 20:14
با عرض سلام

من یه vps ویندوز Windows Server 2008 R2
Standard Edition گرفتم و کاملا" خام هست یعنی هیچ برنامه خاصی روش نصب نیست خواستم از اساتید بپرسم برای راه اندازی یک vps و خدمات هاستینگ چه نرم افزارهایی رو باید نصب کنم و آموزش نصب اگر میشه توضیح بدهید با تشکر
اول به نظر من انتی ویروس نصب کن
دوم نیاز به کنترل پنل داری که پلسک خوبه دیگه

mohsen1
January 16th, 2011, 20:19
بقول آریا ، هاستینگ ویندوز کار هر کسی نیست.
واسه هاستینگ ویندوز حداقل 1 گیگ رم میخوای.
کنترل پنل رایگان ، وب سایت پنل هست و پولی هم بخوای پلسک.
هارد بالا هم باید داشته باشی.

cyber.zer0
January 16th, 2011, 22:19
رمش 2 گیگ هست و هارد 80 گیگ هم روشه

یه آموزش جامع در این مورد نیست فرقی نداره انگلیسی باشه یا فارسی که کانفینگ iis و دیتابیس چجوری انجام میشه و این وب سایت پنل هم چطوری نصب میشه ؟

amirHoseein
January 16th, 2011, 22:32
شما ابتدا ویندوز رو آپدیت کنید
بعد یه نرم افزار سکیوریتی نصب کنید
باگ های iis رو فیکس کنید
پورت های اضافی رو ببندید
و .....
ویندوز به دلیل محیط فیزیکی راحت تر ولی تجربه نیاز داره

mohsen1
January 16th, 2011, 22:53
داخل سایت وبسایت پنل برید. داکیومنت انگلیسی برا نصب رو گذاشته. یه فایل پی دی اف هست که تصویری توضیح داده باید چیکار کرد.
WebsitePanel (http://www.websitepanel.net/)

cyber.zer0
January 17th, 2011, 00:36
داخل آموزش ها چیزی که لازم داره و دیدم اینها بودن

hardware; a typical server with 1GB RAM and a 40GB hard drive is adequate.

ou must have administrative access (either local or via Remote Desktop) to manage the server, including permissions to install and configure server software, check system logs, etc. Dedicated IP Addresses

If you are planning to host and manage DNS and mail software on your server, you should have at least two dedicated IP addresses that point to your server. In case you install and configure everything using only one IP address you'll get incorrect DNS zones and mail exchangers.
Internet Access

Your dedicated server must be connected to the Internet for you to be able to install and configure WebsitePanel components.
Software Requirements

Operating System

The following operating systems are supported:

Windows Server 2003
Windows Server 2003 R2
Windows Server 2008
Windows Server 2008 R2

Any edition of operating systems listed here is supported. Both 32-bit and 64-bit editions are supported.
Web Server

Microsoft Internet Information Services (IIS) version 6 or 7 must be installed in order to host WebsitePanel components.
Database Server

SQL Server is required in order to host the internal WebsitePanel database. The WebsitePanel database can be installed on the following versions of SQL Server:

SQL Server 2005 Express edition or higher
SQL Server 2008 Express edition or higher

SQL Server Express is free. You can download it from the following location:

http://www.microsoft.com/express/sql/download/ (http://www.microsoft.com/express/sql/download/)
Virtualized Environments

WebsitePanel can be installed on a dedicated physical server or on a virtual machine hosted in one of the following virtualization environments:

Microsoft Hyper-V
Microsoft Virtual PC
Virtuozzo
VmWare
XenServer

من آنتی ویروس و فایروال رو نصب کردم و ویندوز رو هم اپدیت کرده ام

من iis 7 و SQL Server 2008 Express رو هم نصب کردم

ولی میخواستم بدونم که این مجازی سازها احتیاج به تنظیمات خاصی دارن اگه آموزش واسه ویندوز برای نصب مجازی ساز دارید ممنون میشم ارائه بدهید.

amirHoseein
January 17th, 2011, 01:01
1 گیگ رم ، آنتی ویروس ، فایروال و .... !
جوابگو نخواهد بود

cyber.zer0
January 17th, 2011, 16:21
من که گفتم بالا

2 گیگ رم هست , 80 گیگ هارد

mohsen1
January 17th, 2011, 16:29
یعنی می خوای رو وی پی اس خودت ، مجازی ساز نصب کنی؟

sasanss22
August 22nd, 2011, 15:29
سلام
نصب وب سایت پنل و کانفیگ سرور برای وی پی 20 تومن
اگر کسی مشکل داشت و خودش خواست نصب کنه راهنمایی میکنم
09358108382
ساسان شریفی