PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تلگرام شما هم قطع شده؟

SaeedFazlollahzadeh
March 29th, 2018, 14:08
تلگرام شما هم قطع شده؟
تلگرام وب بالا نمیاد.
از connecting هم می گذره و چیزی نمی نویسه اما لود هم نمی کنه هیچی رو.
موبایل و دسکتاپ رو نمی دونم.

- - - Updated - - -

انگار مشکل خود تلگرام هست
با سرور آمریکا هم لود نمیشه و حتی کد هم نمی فرسته

- - - Updated - - -

موبایل هم قطع هست

Adit
March 29th, 2018, 14:14
مال منم قطع شده
....
با سایف**ون هم بالا نمیاد

mehriz
March 29th, 2018, 14:14
بله ---قطع است
500 Internal Server Error

SaeedFazlollahzadeh
March 29th, 2018, 14:18
خطای هنگام جنریت generate کردن کد هم این هست:

Method: auth.sendCode
Result: Error [MT] Set_client_DH_params_answer fail
باید دید پاول دوروف چه توئیت می کنه در این مورد

مینا-صیفی
March 29th, 2018, 14:19
بله قطع هست حتی اروپا دوستم پرسیدم اونجام قطع هست .

hossein64
March 29th, 2018, 14:20
Pavel Durov‏

Power outage at a @telegram server cluster causing issues in Europe. Working to fix it from our side, but a lot depends on when the datacenter provider puts the power equipment in order.

قطعی برق در دیتاسنتر تلگرام در اروپا دلیل قطعی تلگرام در بعضی از نقاط است. ما داریم سعی خود را می‌کنیم تا سرویس را به حالت عادی برگردانیم.

Kian
March 29th, 2018, 14:26
تقصیر مامانشه، اشتباهی دوشاخه تلگرامو از پریز کشیده تا جاروبرقی رو روشن کنه واسه خونه تکونی عید :)

Staff
March 29th, 2018, 14:26
تلگرام شما هم قطع شده؟
تلگرام وب بالا نمیاد.
از connecting هم می گذره و چیزی نمی نویسه اما لود هم نمی کنه هیچی رو.
موبایل و دسکتاپ رو نمی دونم.

- - - Updated - - -

انگار مشکل خود تلگرام هست
با سرور آمریکا هم لود نمیشه و حتی کد هم نمی فرسته

- - - Updated - - -

موبایل هم قطع هست

از سوی خود تلگرام قطع شده.
با دیتاسنتر تماس گرفتیم ، گفتند که مشکل از زیر ساخت تلگرام هست و ربطی به شیلترینگ نداره!

Farid Saadat
March 29th, 2018, 14:30
سلام،
حدود 2 ساعتی هست مشکل داره.

با احترام.

saeed1988m
March 29th, 2018, 14:30
مشکل قطع برق در دیتاسنترشون هست دوستان
37762

کامنت های هموطنان:71::d

37763

سیدرضا بازیار
March 29th, 2018, 14:31
امیدوارم ایران رو تحریم کنه تا انجمن های تخصصی نجات پیدا کنند و مردم ما دوباره به سمت سایت ها برگردند تا سطح سواد ها بالا بره

ali1232
March 29th, 2018, 14:59
متاسفانه کماکان قطعه ....

Kian
March 29th, 2018, 15:01
امیدوارم ایران رو تحریم کنه تا انجمن های تخصصی نجات پیدا کنند و مردم ما دوباره به سمت سایت ها برگردند تا سطح سواد ها بالا بره

نمی خواستم این تاپیک به حاشیه بره ولی لازم دیدم این مساله رو در مورد تلگرام مطرح کنم، البته اینو هم میدونم که افرادی در این انجمن هستند که از سر عناد و یا ناآگاهی با حرف های من مخالفت خواهند کرد و من را به طرفداری از حکومت و ... متهم خواهند نمود ، در حالی که این حرف ها کاملا واقعی هستند و هیچ ربطی به سیاست های کثیف ندارند و من هم طرفدار هیچ حکومتی نیستم.

و اما تلگرام در کنار جنبه های مثبتی که داره ، متاسفانه طوری برنامه چینی کرده تا سرزمین ایران و فرهنگ ایرانی رو تخریب کنه و به همین خاطر هم هیچ وقت ایران رو تحریم نمیکنه !

یک مثال ساده میزنم تا بیشتر متوجه عمق قضیه بشید:

در شب سوم یا چهارم اغشاشات دیماه 96 ، با فشار دولت ایران تلگرام، کانال آ+مد+نیوز و کانال های جایگزینش رو به بهانه آموزش ساخت کوکتل مولوتف مسدود کرد ولی صبح فردای همان روز با دستور مقامات اسرا+ئیل، مدیران تلگرام با هماهنگی ادمین های آ+مد+نیوز کانال صد+ای + مردم رو ساختند و 800 هزار نفر از اعضای کانال قبلی آ+مد+نیوز رو به این کانال جدید توسط خود مدیران تلگرام منتقل کردند ! ( کاری که برای هیچ کانال مسدود شده دیگری نکرده و نخواهند کرد) ،
و علت اینکار این بود که با منتشر کردن خشونت بیشتر و التهابات کاذب در کشور ، باعث به هم ریختن اوضاع کشور شده و زمینه تخریب نفوذی های داخلی و باز کردن راه تجاوز گرگ های خونخوار و کینه ای کمین کرده در اطراف ایران را فراهم بیاورند ، ولی خدا رو شکر با آگاهی اکثریت مردم ، نقشه شوم شون شکست خورد و اگر به کانال آ+مد+نیوز و چند کانال مشابه برید می بینید که هنوز هم از شکست نقشه شان بدجوری سوزش دارند و مدام فحش و ناسزا میدهند،
متاسفانه تعدادی از مردم فکر می کنند و یا از طریق القاء کانال های معاند، به این نتیجه رسیده اند که در شرایط کنونی با تغییر حکومت فعلی، یک حکومت دموکراتیک در کشور حاکم خواهد شد و یا به شرایط دوران قبل از سال 57 برخواهیم گشت ، ولی متاسفانه با شرایطی که هم اکنون در منطقه خاورمیانه وجود دارد، اگر وضعیت کشور به هم بریزد، گرگ ها و کفتارهای پیرامون سرزمین ما، با کینه عمیقی کهنه ای که از مردم ایران دارند، بلایی سر مردم ما خواهند آورد که 100 برابر بدتر از سوریه و عراق خواهد بود و روی خوشی و راحتی و زندگی بی دغدغه را تا ده ها سال نخواهیم دید.

navid2zp
March 29th, 2018, 15:19

قبل از تلگرام انجمن های تخصصی خیلی رو دور بودند؟
ظاهرا سابقه فعالیت شما به دوران قبل از تلگرام نمیرسه
پس لازمه اشاره کنم که قبل از تلگرام هم وبسایت های تفریحی با محتوای کم ارزش و اکثرا شایعه رو دور بودند و همچین شرایط خوبی هم وجود نداشت
در حال حاظر هم با وجود بسیاری از کانال ها حداقل نکته مثبتی که وجود داره این هست که راه های ارتباطی بیشتر شده و حداقل همون سوادی که شما میگید افزایش کمی داشته در بدترین شرایط
وجود ارتباطات بین افراد جامعه حجم گردش اطلاعات رو افزایش میده و این مسئله همیشه نکته مثبتی هست

این که شما نمی تونید در این شرایط به موفقیتی دست پیدا کنید یا حتی با فرض این که مردم آگاهی کافی ندارن همگی دلیل عقب افتادگی کشور هست
مثل همیشه عدم حرکت به جلو برای جبران عقب ماندگی عده ای که توانایی حرکت به جلو رو ندارند و نتیجش هم تبدیل شدن به یک کشور جهان سومی

نمی خواستم این تاپیک به حاشیه بره ولی لازم دیدم این مساله رو در مورد تلگرام مطرح کنم، البته اینو هم میدونم که افرادی در این انجمن هستند که از سر عناد و یا ناآگاهی با حرف های من مخالفت خواهند کرد و من را به طرفداری از حکومت و ... متهم خواهند نمود ، در حالی که این حرف ها کاملا واقعی هستند و هیچ ربطی به سیاست های کثیف ندارند و من هم طرفدار هیچ حکومتی نیستم.

و اما تلگرام در کنار جنبه های مثبتی که داره ، متاسفانه طوری برنامه چینی کرده تا سرزمین ایران و فرهنگ ایرانی رو تخریب کنه و به همین خاطر هم هیچ وقت ایران رو تحریم نمیکنه !

در شب سوم یا چهارم اغشاشات دیماه 96 ، با فشار دولت ایران تلگرام، کانال آ+مد+نیوز و کانال های جایگزینش رو به بهانه آموزش ساخت کوکتل مولوتف مسدود کرد ولی صبح فردای همان روز با دستور مقامات اسرا+ئیل، مدیران تلگرام با هماهنگی ادمین های آ+مد+نیوز کانال صد+ای + مردم رو ساختند و 800 هزار نفر از اعضای کانال قبلی آ+مد+نیوز رو به این کانال جدید توسط خود مدیران تلگرام منتقل کردند ! ( کاری که برای هیچ کانال مسدود شده دیگری نکرده و نخواهند کرد) ،
و علت اینکار این بود که با منتشر کردن خشونت بیشتر و التهابات کاذب در کشور ، باعث به هم ریختن اوضاع کشور شده و زمینه تخریب نفوذی های داخلی و باز کردن راه تجاوز گرگ های خونخوار و کینه ای کمین کرده در اطراف ایران را فراهم بیاورند ، ولی خدا رو شکر با آگاهی اکثریت مردم ، نقشه شوم شون شکست خورد و اگر به کانال آ+مد+نیوز و چند کانال مشابه برید می بینید که هنوز هم از شکست نقشه شان بدجوری سوزش دارند و مدام فحش و ناسزا میدهند،
متاسفانه تعدادی از مردم فکر می کنند و یا از طریق القاء کانال های معاند، به این نتیجه رسیده اند که در شرایط کنونی با تغییر حکومت فعلی، یک حکومت دموکراتیک در کشور حاکم خواهد شد و یا به شرایط دوران قبل از سال 57 برخواهیم گشت ، ولی متاسفانه با شرایطی که هم اکنون در منطقه خاورمیانه وجود دارد، اگر وضعیت کشور به هم بریزد، گرگ ها و کفتارهای پیرامون سرزمین ما، با کینه عمیقی کهنه ای که از مردم ایران دارند، بلایی سر مردم ما خواهند آورد که 100 برابر بدتر از سوریه و عراق خواهد بود و روی خوشی و راحتی و زندگی بی دغدغه را تا ده ها سال نخواهیم دید.

شما وقتی در ابتدای متنتون اشاره می کنید که قصد طرفداری از سمتی رو ندارید در ادامه خیلی مهم هست که از جملات و شعار های اصلی یکی از سمت ها استفاده نکنید
همینطور وقتی مسئله رو به گروهی نسبت میدید خیلی مهم هست که اسناد و مدارک رو هم ارائه کنید یا حداقل یک بحث منطقی به همراه دلیل و شواهد رو هم ارائه کنید
وگرنه فرضیه دادن کاری هست که انسان ها از سن خیلی کم می تونن این کار رو انجام بدن

saeed1988m
March 29th, 2018, 15:27

همه چی به نفع مردم باید باشه ولاغیر به نظرتون اگر یک رفراندوم آزادانه مبنی بر ادامه این جکومت با حضور ناظرین سازمان ملل جهت درستی رفراندوم در ایران صورت بگیره چیزی از این حکومت میمونه ؟
چرا با خودمون روراست نیستیم اصلا کاری به آمدنیوز فلان و بهمان نداشته باش خودت کلاهت رو قاضی کن تمام به وجدانت و واقعیت که نمیشه دروغ گفت که
اندکی تامل لطفا...

Kian
March 29th, 2018, 15:52
دوستان عزیز، من چیزی که از عملکرد تلگرام دیدم رو بیان کردم و خودم هم از عملکرد عجیب و غریب تلگرام در آن روز تعجب کردم و بعدا با بررسی هایی که از منابع خبری خودشان در آن ایام کردم، متوجه شدم که فشار دولت عر+بستان و اسرا+ئیل به تلگرام برای راه اندازی مجدد آن کانال اغتشاش گر واقعیت دارد.

و اما من نگفتم که حکومت باقی بماند و یا تغییر کند و ...، همانطور که عرض کردم با مشاهداتی که از نزدیک در مورد اوضاع همسایگان ایران داشته و دارم، در مورد مسائل کشور قضاوت کردم و گفتم این روش در حال حاضر فقط و فقط باعث تخریب کشورمان خواهد شد و لاغیر!!!
و شاید حرف های من مشابه یک طرف باشد ولی دلیل بر این نیست که چون شبیه است پس دروغ است،
این چه استدلالی هست که شما فقط حرف های یک طرف را کاملا واقعی و حرف های دیگران را که چون باب طبع تان نیست دروغ و بچه گانه میدانید ؟! واقعا اینگونه طرز تفکر درست و منصفانه نیست،

اگر یک روز به سوریه و یا عراق میرفتید و از نزدیک مسائل را مشاهده میکردید، آنوقت میفهمیدید که در دنیا چه خبر است! و قدر عافیتی که دارید را میدانستید، مردم سوریه هم 6 سال پیش مانند شما فکر میکردند که با تغییر حکومت و ایجاد آشوب و تخریب سرزمینی، کشورشان اصلاح خواهد شد و نتیجه اش را هم الان دارند می بینند،

ولی خوشوقتانه اکثریت مردم ایران از شعور و فرهنگ و آگاهی بالایی برخوردار هستند و مثل مردم ناآگاه سوریه و شمال عراق فکر نمی کنند و اگر مثل آنها فکر میکردند، الان در کو ه ها و بیابان دنبال غذای ناچیز و پناهگاه برای زنده ماندن بودند ... ./

SaeedFazlollahzadeh
March 29th, 2018, 16:05
نمی خواستم این تاپیک به حاشیه بره
ولی رفت!
ظاهرا یکی از عوامل تخصصی نشدن انجمن های تخصصی، جناب عالی و امثال شما (چه از جناح شما و چه جناح مخالف) هستید!
خواهشا ادامه ندید. اگر می خواستم این حرف ها رو بشنوم، بلد بودم چطوری ترافیکم رو توی سایت هایی امثال مشرق و فارس هدر بدم! بلد بودم برم از سایت آشغالی مثل افسران بازدید کنم. بلد بودم اخبار صدا سیما رو دنبال و باور کنم.
والا کانال تابناک و سایتش هم یه چیز تو مایه های تولید کوکتل گذاشته بود که ملت معترض شدن، اما نمی دونم نتیجه چی شد و دنبال این آت و آشغال ها هم نبودم ببینم آمدنیوز شده صدای مردم یا تابناک چه شده!
همین که نرفتم یعنی نخواستم مغزم زباله دان بشه.
خیر سرم اومدم ببینم چه خبر هست و چرا تلگرام وصل نمیشه.
مجددا تاکید و خواهش می کنم ادامه ندید.
نه من، نه شما و نه دیگران مجبور نیستیم هر جا حرفی روی زمین دیدیم برداریم (میگن حرف رو بنداز، صاحبش میاد بر می داره).
بذارید تاپیک خاک بخوره اما off-topic نداشته باشیم.

- - - Updated - - -

برای من در نت شاتل وصل شده (وب)

- - - Updated - - -

اما موبایل نه هنوز (شاتل)

host-net
March 29th, 2018, 16:22
درود

بحث الکی راه نندازید دو طرف مخالف داریم الکی هم بحث میشه
اطلاعاتمون توسط سپاه رصد نشه توسط کشورای دیگه حتما رصد میشه مهم اینکه باگ ندیم بهشون

حالا بجای بحث یک بار از اکانتتون خارج بشید دوباره کانکت کنید وصل میشید من تست کردم اکی شده

saeid1346
March 29th, 2018, 16:37

اغتشاشات دی ماه 96 ؟ اخوی همین که از تظاهرات مردمی دی 96 به عنوان اغتشاش یاد میکنی مشخصه کدوم طرفی هستی !

شما حالت خوبه ؟ ، مقامات اسرا+ییل ؟ گرگ های خوانخوار ؟ شرایط قبل 57 ؟ :|

8110829
March 29th, 2018, 16:41
دوستان موبوگرام اوکیه فقط مثل این که نسخه اصلی تلگرام مشکل داره

dare
March 29th, 2018, 16:41
اغتشاشات دی ماه 96 ؟ اخوی همین که از تظاهرات مردمی دی 96 به عنوان اغتشاش یاد میکنی مشخصه کدوم طرفی هستی !

راستی شما حالت خوبه ؟ ، مقامات اسرا+ییل ؟ گرگ های خوانخوار ؟ شرایط قبل 57 ؟

عمویی میشه بگی چند سالته و از کجایی ؟

باز مدرسه ها تعطیل شد !!!! :|

گویا کسی نباید جواب شما را دهد ولی من جواب شما را میدم
اصولا افرادی مثل شما که الکی مخالف هستید و از نعمت منطق و تفکر بی بهرهستید همون بهتر در جمعی حرف نزنید تا خودتون را زیر سوال ببرید

ali1232
March 29th, 2018, 16:42

برای من برعکس شماست
خود تلگرام وصله ولی موبوگرام نیست

SaeedFazlollahzadeh
March 29th, 2018, 16:45
این که خطرناک هست! کاسه و نیم کاسه هست ظاهرا.
برای من تلگرام ویندوز فون اوکی هست

گویا کسی نباید جواب شما را دهد ولی من جواب شما را میدم
اصولا افرادی مثل شما که الکی مخالف هستید و از نعمت منطق و تفکر بی بهرهستید همون بهتر در جمعی حرف نزنید تا خودتون را زیر سوال ببرید
شما هم همانند دوست تون بیخود می کنید در تاپیک دیگران، بحث آف تاپیک می کنید!
بحث سـیاسـی و آف تاپیک نکنید!
خواهش می کنم لطفا، تشکر

Peugeot
March 29th, 2018, 16:45
مشکل حل شد و تلگرام وصل هست در حال حاضر.

taranoome
March 29th, 2018, 16:48
برای من که نت مخابراته هنوز مشکل پابرجاست

saeid1346
March 29th, 2018, 16:50
این که خطرناک هست! کاسه و نیم کاسه هست ظاهرا.
برای من تلگرام ویندوز فون اوکی هست

شما هم همانند دوست تون بیخود می کنید در تاپیک دیگران، بحث آف تاپیک می کنید!
بحث سـیاسـی و آف تاپیک نکنید!
خواهش می کنم لطفا، تشکر

کسی نمیخواد بحث سیاثسی کنه ، اما وقتی یه نفر حرف مفت میزنه باید جوابشم بشنوه دوست عزیز !

ته حرف این افراد اینه مملکت امنیت داره همین براتون کافیه :|

SaeedFazlollahzadeh
March 29th, 2018, 16:50
برای من که نت مخابراته هنوز مشکل پابرجاست
با توجه به این که مشکل اساسا حل شده، ممکن هست کش isp یا اینترنت باشه که فعلا مخابرات منطقه/شهر/استان شما کانکت نمیشه.
لطفا بفرمایید مخابرات کدام شهر و استان هستید تا دیگر دوستان هم شهری یا هم استانی شما هم بررسی کنند

ali1150
March 29th, 2018, 16:54
ظاهرن الان وصل شده چک کنید

8110829
March 29th, 2018, 16:55
برای ماهم مشکل هنوز وجود داره نسخه اصلی تلگرام اوکی نیست اینترنت هم وایرلس هست

SaeedFazlollahzadeh
March 29th, 2018, 16:58
کسی نمیخواد بحث سیاثسی کنه ، اما وقتی یه نفر حرف مفت میزنه باید جوابشم بشنوه دوست عزیز !

ته حرف این افراد اینه مملکت امنیت داره همین براتون کافیه :|
با بزرگوار کبک و برف آشنا هستید دیگه؟
و قضیه میخ آهنین و سنگ؟

من هم به لحاظ عقیدتی مخالف این دو سه عزیزی هستم که بحث سوریه و امنیت رو پیش کشیدن، اما چیزی نمیگم بهشون.
وقتی توی اکانت گوگلم پول دارم اما نمی تونم استفاده کنم تقصیر ایناست، اما چیزی نمیگم.
وقتی نمی تونم مستقیم خرید خارجی انجام بدم تقصیر ایناست اما چیزی نمیگم.
وقتی نمی تونم وارد انواتو بشم تقصیر ایناست اما چیزی نمیگم.
وقتی نمی تونم ... تقصیر ایناست اما چیزی نمیگم.

در زندگی شخصیم کاری به این افراد ندارم و بحث هم نمی کنم باهاشون. توی فضای مجازی هم داخل آدم حساب شون نمی کنم. اما این جا رو مجبورم خواهش کنم بحث رو به بیراهه نکشند، چون سوالم چیز دیگه ای بوده. (اگر می دانستند: ان کنتم تعلمون)

saeid1346
March 29th, 2018, 17:07
و قضیه میخ آهنین و سنگ؟

من هم به لحاظ عقیدتی مخالف این دو سه عزیزی هستم که بحث سوریه و امنیت رو پیش کشیدن، اما چیزی نمیگم بهشون.
وقتی توی اکانت گوگلم پول دارم اما نمی تونم استفاده کنم تقصیر ایناست، اما چیزی نمیگم.

در زندگی شخصیم کاری به این افراد ندارم و بحث هم نمی کنم باهاشون. توی فضای مجازی هم داخل آدم حساب شون نمی کنم. اما این جا رو مجبورم خواهش کنم بحث رو به بیراهه نکشند، چون سوالم چیز دیگه ای بوده. (اگر می دانستند: ان کنتم تعلمون)

سلام ، از شما عذرخواهی میکنم ، بنده منتظر شنیدن همین حرف ها بودم.

ازشما ممنونم

در مورد تلگرامم مشکلش حل شده با نت مخابرات.

dare
March 29th, 2018, 17:08
و قضیه میخ آهنین و سنگ؟

استاد چی تو خودت دید که اینقدر از بالا به پایین حرف میزنید

نون محلتونم گروه شده تقصیر ما
راه میری میخوری زمین تقصر ما
بلد نیستی حرف بزنی راهپیمایی میکنی تقصیر ما
شما گل بی عیب ما خار پر عیب
حالا مطمنی کسی خودتو ادم حساب میکنه یا نه !!!!
جهل که شاخ و دم نداره قبل از حرف زدن نگاه ب خودمون کنیم حیلی از مشکلات مشخص میشه

gdfire
March 29th, 2018, 17:10

ولمون کن عمو شکمه سیر چی میفهمه از گشنگی ...
باز کی گفت اینجا تی تاپ ساندیس میدن این گشنه ها اومدن:51:اینترنت موازین شرعیتو به خطر نندازه به گناه فساد الوده نشی هوله ها به اندازه کافی از سهمیه خودتونو خونوادتون استفاده می کنید دا شیفت دیلیت شو که حوصله قماشه شماها رو نداریم برین یه انجمن واسه خودتون بزنید اونجا پلاس شین فتواهاتونو بهم بدین ...

SaeedFazlollahzadeh
March 29th, 2018, 17:10
جهل که شاخ و دم نداره قبل زا حرف زدن نگاه ب خودمون کنیم حیلی از مشکلات مشخص میشه
جهل که شاخ و دم نداره قبل زا حرف زدن نگاه ب خودمون کنیم حیلی از مشکلات مشخص میشه

ali1232
March 29th, 2018, 17:14
بالاخره بدون مشکل برای من هم تلگرام و هم موبوگرام و.. وصل شد

SaeedFazlollahzadeh
March 29th, 2018, 17:28
Every service growing too fast is bound to experience growing pains; unfortunately, Telegram is no exception, although we strive to be one.

Many of our European users noticed connection issues earlier today. Those were caused by planned maintenance by our data center provider, which unfortunately lead to unplanned downtime. Thanks to Telegram’s distributed infrastructure, Americas and East Asia were not affected by the issues.

We sincerely apologize for the inconveniences this might have caused – we know tens of millions of Europeans rely on Telegram for communication with their colleagues and loved ones.

To make sure such disruptions don’t happen again, we have established a more direct and real-time communication between our engineers and the data center electricians, and, more importantly, started upgrading our power-related equipment to add even more redundancy.

Thank you for your support and patience during this time.
پیام پاول دوروف در کانال تلگرام خودش (https://t.me/durov)

dertgtr
March 29th, 2018, 17:31
بله تایید میشه برق دیتاسنترش رفته بود !

saeid1346
March 29th, 2018, 17:36
تقصیر ک-*وسه هاست ، این سری به کابل برقو گاز گرفتن :)) شایدم لنگر افتاده روش =))