PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قانون عجیب شرکت مخابرات: اگه سرعت شما کمتر است، هزینه بیشتری باید پرداخت کنید

سیدرضا بازیار
March 29th, 2018, 13:53
امروز یه قانون جدید و بسیار عجیب در شرکت مخابرات دیدم

اگه کسی در شهر با سرعت ۴ مگابایت باشه، ۶۰ گیگابایت اینترنت با سرعت ۴ مگابایت و قطعی بسیار کمتر رو با قیمت ۴۰ هزار تومان میتونه خریداری کنه
اگه همون شخص توی روستا با سرعت ۱ مگابایت باشه، ۲۵ گیگابایت اینترنت با سرعت ۱ مگابایت (سرعت دانلود ۳۰-۴۰ کیلوبایت) و قطعی بسیار زیاد رو با قیمت ۲۰ هزار تومان میتونه خریداری کنه و اگه ترافیک مازاد خریداری کنه که مثل نفر قبلی ۶۰ گیگابایت مصرف کنه، باید حدود دو برابر نفر اول پرداخت کنه

وقتی هم توی سایت میخوای شکایت ثبت کنی، اجازه ثبت رو بهت نمیده. با پشتیبانی هم تماس بگیری میگن این قانون جدید هست!!!

از مدیریت وب هاستینگ تاک خواهشمندم این تاپیک رو پاک نکنند تا از همینجا از وزیر جوان فناوری اطلاعات آقای جهرمی یه تشکر ویژه بابت این قوانین فوق پیشرفته کنم

ashadata
March 29th, 2018, 14:43

اگه کسی در شهر با سرعت ۴ مگابایت باشه، ۶۰ گیگابایت اینترنت با سرعت ۴ مگابایت و قطعی بسیار کمتر رو با قیمت ۴۰ هزار تومان میتونه خریداری کنه
اگه همون شخص توی روستا با سرعت ۱ مگابایت باشه، ۲۵ گیگابایت اینترنت با سرعت ۱ مگابایت (سرعت دانلود ۳۰-۴۰ کیلوبایت) و قطعی بسیار زیاد رو با قیمت ۲۰ هزار تومان میتونه خریداری کنه و اگه ترافیک مازاد خریداری کنه که مثل نفر قبلی ۶۰ گیگابایت مصرف کنه، باید حدود دو برابر نفر اول پرداخت کنه

وقتی هم توی سایت میخوای شکایت ثبت کنی، اجازه ثبت رو بهت نمیده. با پشتیبانی هم تماس بگیری میگن این قانون جدید هست!!!

از مدیریت وب هاستینگ تاک خواهشمندم این تاپیک رو پاک نکنند تا از همینجا از وزیر جوان فناوری اطلاعات آقای جهرمی یه تشکر ویژه بابت این قوانین فوق پیشرفته کنم

مخابرات هر استان سرویس و قوانین خودش رو داره
اینا مال کدوم استانه ؟

مثلا استان خراسان یکی قانونشون اینه که کسی نمیتونه کلا یکماهه بخره باید حتما سه ماهه به بالا سرویس رو بخری و تمدید کنی

farmanrava
March 29th, 2018, 15:57

درود

قانون جدیده ؟ مگه قانون الکی که اپراتور برای خودش قانون بده ؟

از طریق سامانه 195 شکایت کنید خیلی زود و سریع به جواب میرسید :
https://195.ict.gov.ir/

سیدرضا بازیار
March 30th, 2018, 22:41
اینا مال کدوم استانه ؟

مثلا استان خراسان یکی قانونشون اینه که کسی نمیتونه کلا یکماهه بخره باید حتما سه ماهه به بالا سرویس رو بخری و تمدید کنی

مخابرات استان فارس
در حال پیگیری هستم. اما هیچ جا پاسخگو نیستند

dertgtr
March 31st, 2018, 00:00
از 195 شکایت کن رسیدگی می کنن من چند باری شکایت کردم هر بار رسیدگی شده !

mgp.co.ir
March 31st, 2018, 00:39
با سلام
به معاونت حفاظت و حراست ، سازمان فناوری و اطلاعات از طریق فکس مشکل خود را گزارش کنید . بلافاصله پیگیری خواهند کرد .
البته مستند نامه بزنید و رسمی !

Sajjad331
March 31st, 2018, 01:32
ولی جدا از بحث قوانین و پیگیری و این حرفا
از وقتی که این آقا اینترنت حجمی رو برداشتند فاتحه همه چیز رو خوندند
چند هفته پیش از مسئول نت نخابرات درمورد تعرفه هاشون پرسیدم کلا 4 تا بسته داشتند
کمترینش 3 ماهه 90 هزار تومان بود
مثلا شخصی که در ماه کلا دو سه گیگ بیشتر مصرف نداره 1800 گیگ سه ماهه رو میخواد چیکار؟
یه کاری کردند از رو سیاست که طرف از سر مجبوری بره چند برابر مصرفش پول بده و بخره چون گزینه دیگری هم نداره
تازه adsl هایی که ارائه میدن نه سرعت واقعی داره و همچنین دست میره تو حجم مصرفی

به دوستان دیگه هم پیشنهاد میدم از tdlte ایرانسل استفاده کنند
گرون تره اما حداقل بهتره

psfa
March 31st, 2018, 01:55
مثلا شخصی که در ماه کلا دو سه گیگ بیشتر مصرف نداره 1800 گیگ سه ماهه رو میخواد چیکار؟
یه کاری کردند از رو سیاست که طرف از سر مجبوری بره چند برابر مصرفش پول بده و بخره چون گزینه دیگری هم نداره

گرون تره اما حداقل بهتره
سرعت ها که خوبه. خودم 8 مگابیت دارم که 1مگابایت در ثانیه دانلود میده
حجم هم که از قبل خیلی بهتر شده قبلا ماهی 50 60 تومن پول نت میدادیم الان ماهی 30 تومن میدیم
سرعت های پایین شاید زیاد به صرفه نباشه اما سرعت های بالا تر از قبل خیلی بهتر شده تعرفه ها

Web-Hosting
March 31st, 2018, 10:43
این مورد به خاطر مخابرات شهرتونه
برا ما که عالیه
اما جدیدا همه مخابرات زیر نظر مخابرات اصلی شدن و خرید ها هم از سایت adsl.tci.ir انجام میشه

farmanrava
March 31st, 2018, 12:02

گرون تره اما حداقل بهتره

مثلا ایرانسل بهتره ؟ هر کدوم یک مدلن ...
1 فروردین بسته گرفتیم وجه کم شد بسته فعال نشد تا الان هم فعال نشده و وجه هم برنگشته ، تماس میگیریم میگن پیگیری میشه ! اول گفتن 24 ساعت بعد گفتن تا 7 روز الان هم میگن تایمش مشخص نیست ولی پیگیری میشه !
اینا اینجورین ... هر کدوم یه جورن

mehriz
March 31st, 2018, 12:04
اینا مال کدوم استانه ؟

درود
دوست عزیز این قانون من در اوردی مخابرات منطقه شماست.
الانه همه ایران فروششون زیر نظر مخابرات ایران و crm پارتاک انجام میشه.
خودتون وارد پارتاک بشید و خریدتون و انجام بدید