PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ردیاب دات آی آر ، ثبت احوال یاهو آی دی

websoft
January 16th, 2011, 18:07
سلام ، ردیاب قابلیت چک کردن یاهو آی دی رو در هر ده دقیقه داراست و وضعیت آی دی مورد نظر رو ( آفلاین ، آنلاین ، اینویزیبل ) ثبت می کنه و به کاربر این امکان رو می ده که در دفعات بعدی ، بعد از وارد کردن آی دی فرد مورد نظر log رو مشاهده کنه. هر آی دی فعلا پس از حداقل 10 ساعت از سیستم حذف میشه. فعلا فقط آی دی های یاهو که @yahoo.com دارن امکان چک کردنشون هست ymail + rocketmail و att فعلا امکان اضافه کردنشون نیست.
انتقادی ، پیشنهادی یا نظری دارید لطفا حتما بیان کنید. ارادتمند
ورود به ردیاب : ردیاب دات آی آر - ردیاب یاهو آی دی (http://radiab.ir)

mr.he3am
January 16th, 2011, 18:22
طرح جالب و جدیدی هست
اما فکری به حال ظاهر سایت کنید ;)

websoft
January 16th, 2011, 19:58
قالب که خوبه ، ساده ، جمع و جور دیگه چی می خوای :)

AmirHosein
January 16th, 2011, 21:02
مشکل داره inivis رو افلاین نشون میده!8-|

websoft
January 16th, 2011, 21:20
چند تا مورد هست در مورد اینویزیبل ، اگه فرد مورد نظر با وب مسنجر اینویزیبل باشه یا با نرم افزار های مسنجر به جز خود یاهو مسنجر ، امکان تشخیص اینویزیبل وجود نداره در غیره این صورت مشکلی نیست ، همونطوری که الان آی دی هایی ثبت شدن که رکورد های اینویزیبل زیادی هم دارن.

AmirHosein
January 16th, 2011, 21:34
چند تا مورد هست در مورد اینویزیبل ، اگه فرد مورد نظر با وب مسنجر اینویزیبل باشه یا با نرم افزار های مسنجر به جز خود یاهو مسنجر ، امکان تشخیص اینویزیبل وجود نداره در غیره این صورت مشکلی نیست ، همونطوری که الان آی دی هایی ثبت شدن که رکورد های اینویزیبل زیادی هم دارن.
من با آخرین نسخه یاهو اومدم! فکر کنم چند جا کدنویسی ایراد داره! تو نالرز در موردش تاپیک زدیم چطور سیستمش رو میشه به روز کرد
موفق باشید

websoft
January 16th, 2011, 21:58
نه موردی تو کد نویسی هست نه آمار اشتباهی ثبت میشه ، مگه در مواقعی که ارسال پکت به درستی انجام نشه ، که اونم طبیعیه البته کم پیش میاد

AmirHosein
January 16th, 2011, 22:05
نه موردی تو کد نویسی هست نه آمار اشتباهی ثبت میشه ، مگه در مواقعی که ارسال پکت به درستی انجام نشه ، که اونم طبیعیه البته کم پیش میاد
ایدی یکی از دوستان رو چک کردم کار کرد! ولی آیدی خودم نه به هرحال ممنون سیس جالبی داره

amiri113
January 16th, 2011, 22:42
اگر قابليت ارسال sms رو اضافه کنيد ميتونيد درآمد زايي هم داشته باشيد.
من برای شما پيشنهادی با حداقل قيمت های موجود رو ميتونم بدم (به دليل اينکه سايت شما داره ايده جديد پياده سازی ميکنه.)
اگر مايل بوديد در خدمتتون هستيم.

ولی کلا روی ايده sms و خدمات ارزش افزوده فکر کنيد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

websoft
January 17th, 2011, 18:01
جناب امیری لطفا اطلاعات تکمیلی رو برام ارسال کنید.
+ ردیاب ارتقا یافت. ارادتمند

M-Soltani.ir
January 17th, 2011, 18:11
من Busy هستم این میزنه آفلاین :71:

websoft
January 17th, 2011, 18:19
آنلاین و آفلاین که دیگه مستقیما از سرور یاهو نتایجش گرفته میشه ، باز اگه اینوزیبل می گفتی میشد توجیهش کرد :)

amirHoseein
January 17th, 2011, 18:51
البته ایمیل های افراد بد بخت می شه اسپم دونی ، چون آیدی ها جایی ذخیره و جهت تبلیغات استفاده می شه

websoft
January 17th, 2011, 18:55
اتفاقا اقدامی نکردم برای این کار و احتمالش هم کمه

Reza.exe
January 17th, 2011, 18:58
محمد جان مثل همیشه عالی بود

موفق باشی :)

h4m3d
January 17th, 2011, 20:25
مبارک باشه سایت خوبی داری
سعی کن گالری هم بزاری بریم توش آی دی برداریم :71: