PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درباره سرور گیم نت

Raymvnd
March 24th, 2018, 20:32
درود دوستان...

ممکنه خدمتم تمام بشه یه گیم نت راه اندازی کنیم...
یکی از دوستانم به من گفتم برای راه اندازی گیم نت نیازی به خرید کامپیوتر نیست کافیه یه سرور اختصاصی افلاین و آنلاین راه اندازی کنید و به چندین مانیتور وصل کن و نیازی به کیس هر مانیتور نیست...

البته این مورد توی سطح گیم نت مشاهده نشده است و دوستم چنین ایده ای داشته است...

ایا راه اندازی سرور گیم نت با پشتیبانی چندین مانیتور با دستگاه مخصوص شدنی است؟

ممنون میشم جواب بدید

NetworkFA
March 24th, 2018, 20:44
درود دوستان...

یکی از دوستانم به من گفتم برای راه اندازی گیم نت نیازی به خرید کامپیوتر نیست کافیه یه سرور اختصاصی افلاین و آنلاین راه اندازی کنید و به چندین مانیتور وصل کن و نیازی به کیس هر مانیتور نیست...

ممنون میشم جواب بدید
شما همون سیستم تهیه کننید
این ایده جالب و شدنی نیست

Raymvnd
March 24th, 2018, 21:06
شما همون سیستم تهیه کننید
این ایده جالب و شدنی نیست

میشه بگی چرا شدنی نیست؟

یه دستگاه همراه با کارت گرافیک قوی و ماردبرد قوی که بتونه ۵۰ تا مانیتور پشتیبانی کنه...

farhadhelix
March 25th, 2018, 14:53
درود دوستان...

ممنون میشم جواب بدید

سلام

بنده از 17 سالگی تا کنون (حدود 11 سال) قبل از شروع فعالیت های اینترنتی ادمین گیم نت بودم و البته هنوز هم هستم و موارد نصب و راه اندازی و کانفیگ گیم نت انجام میدم

شما سیستم تهیه بفرمایید

به دلیل اینکه اون مورد برای گیم نت شدنی نیست. نهایت 3 4 سیستم بشه شاید جواب گرفت . جون سیستم " گیمینگ " هست و نه یک سیستم معمولی که مانیتور بزنید بیاد بالا

موارد مانند فشار رو سیستم. لتنسی و خیلی موارد دیگه این مورد رو کلا کنسل میکنه. بک مورد دیگه بازی های تحت شبکه ای مانند کانتر و warcraft هست. یا بازی های آنلاین مانند wow dota 2 و ... که روی این مورد شدنی نیست چون در عمل یک سیستم هست و کاربران به صورت مجازی از این سیستم استفاده میکنند

کلا دور این مورد رو خط بکشید چرا که اگر هم حتی به فرض محال شدنی باشه باید اندازه سیستم های معمولی هزینه کارت گرافیک و رم و سی پی یو بدید روی این سرور و خیلی بالا تر میره هزینه .