PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست لایسنس cPanel و Litespeed و CXS

IranianServer
March 17th, 2018, 21:45
سلام به همه عزیزان ،
همونطوری که از اسم تاپیک مشخص هستش نیازمند لایسنس های بالا هستم ، فقط اشتراکی لازم دارم و حتی الامکان بدون هزینه راه اندازی چون اگر بحث هزینه راه اندازی باشه دوستان قابل اطمینان و کار بلدی هستند که باهاشون همکاری دارم و ازشون خریداری کنم .

هر لایسنس رو به صورت جداگانه قیمت بدید لطفا ، در ضمن شرایط همکاری به صورت تعداد رو هم ارسال کنید لطفا .

ممنون از همگی ، فقط یکم عجله ای هست و هر چه زودتر آفرهاتون رو بدید ممنون میشم

OmizbanCo
March 18th, 2018, 02:49
درود بزرگوار
سی پنل 20 تومان
لایت اسپید 20 تومان
cxs 15 هزار

دارای نماد اعتماد

تلگرام abusecare

tikweb.ir
March 18th, 2018, 11:28
https://tikweb.ir/cp/cart.php?gid=55

قیمت های لایسنس ها داخل این صفحه هست
با تخفیف 30 درصد در هزینه راه اندازی لایسنس ها در خدمتیم

NicCloud
March 18th, 2018, 11:31
سلام خدمت شما ، لایسنس های سی پنل ، لایت اسپید ، کلاد لینوکس ، cxs همگی با 30 درصد تخفیف در ست اپ قابل ارائه میباشد!

vpgroup
March 27th, 2018, 00:38
سلام به همه عزیزان ،
همونطوری که از اسم تاپیک مشخص هستش نیازمند لایسنس های بالا هستم ، فقط اشتراکی لازم دارم و حتی الامکان بدون هزینه راه اندازی چون اگر بحث هزینه راه اندازی باشه دوستان قابل اطمینان و کار بلدی هستند که باهاشون همکاری دارم و ازشون خریداری کنم .

هر لایسنس رو به صورت جداگانه قیمت بدید لطفا ، در ضمن شرایط همکاری به صورت تعداد رو هم ارسال کنید لطفا .

با سلام و احترام

دو عدد لایسنس سی پنل و یک عدد لایت اسپید موجود میباشد . در صورت تمایل برای قیمت توافقی در تماس باشید .

موفق باشید

asrhosting
March 27th, 2018, 12:13
سلام .
ماهیانه : 24 هزار تومان تحویل فوری

yasserhost
March 27th, 2018, 13:01
سلام به همه عزیزان ،

سلام و احترام خدمت شما بدون ستاپ موجود هست میتونید تلگرام پیام بدید در خدمیتم