PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا شخصی موفق به دریافت اینماد ( نماد اعتماد الکترونیک ) در 2 ماهه گذشته شده است ؟!

Mr.Pouria
March 17th, 2018, 20:14
با عرض سلام خدمت تمامی همکاران و اعضای انجمن

میخواستم بدانم کسی از همکاران ( در هر زمینه ای ) موفق به دریافت نماد در 2 ماه گذشته شده است یا خیر ؟

بنده از برج 10 برای دریافت نماد اقدام کردم اما تا امروز هیچ پاسخی از سمت نماد برای بنده ارسال نشده و حتی پرونده نیز برسی نگردیده است ! و در وضعیت درحال برسی میباشد ... با توجه به نزدیکی نوروز 97 نیز باید 1 ماه دیگر حداقل منتظر بمانیم برای دریافت نماد !

در این مدت کسی در دریافت نماد موفق بوده ؟

با این وضعیت برای دریافت درگاه مستقیم بانکی به چه صورت باید اقدام کرد؟

پشتیبانی تلفنی نیز بار ها در ساعات مختلف تماس گرفتیم اما به اپراتوری متصل نشدیم !

اگه شخصی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کند تشکر

farshid17
March 17th, 2018, 20:37
دوست عزیز سیستم مشکل داره حتی سایت بزرگ که سایت جدید زدن هم نتونستن نماد بگیرن لینک نماد دیگه اشون اپلود کردن

Ashkankamangar.ir
March 17th, 2018, 21:19

میخواستم بدانم کسی از همکاران ( در هر زمینه ای ) موفق به دریافت نماد در 2 ماه گذشته شده است یا خیر ؟

بنده از برج 10 برای دریافت نماد اقدام کردم اما تا امروز هیچ پاسخی از سمت نماد برای بنده ارسال نشده و حتی پرونده نیز برسی نگردیده است ! و در وضعیت درحال برسی میباشد ... با توجه به نزدیکی نوروز 97 نیز باید 1 ماه دیگر حداقل منتظر بمانیم برای دریافت نماد !

پشتیبانی تلفنی نیز بار ها در ساعات مختلف تماس گرفتیم اما به اپراتوری متصل نشدیم !

ما تمدید کردیم بعد دو هفته تایید شد

Z.eus
March 17th, 2018, 21:48
درود

ما در حال تهیه هستیم و فعلا در مرحله تائید فیزیکی مدارک گیر کرده گویا :) و منتظریم تا تائید بشه.
پشتیبان تلفنیش در جواب تاخیر های زیادشون گفت چرا اینقدر موضوع رو بزرگ کردید؟ یه تاخیر کوچیک پیش اومده همش :)

به هرحال نماد رفت برای بعد از ایام نوروز.

shivahost
March 17th, 2018, 22:16
3- 4 روزه که یک کارایی کردن...

Mr.Pouria
March 17th, 2018, 22:47
پس یه جورایی این نماد هم کلا تا بهمون بدن داستان داره فک کنم 1-2 ماه دیگه باید صبر کرد

iraniam2000
March 17th, 2018, 22:55

سلام
بله 12 بهمن برای یکی از سایت هام نماد گرفتم

mchteh
March 18th, 2018, 00:00
سلام
بله ماهم برای سایت اولمون گرفتیم الان در حال اقدام برای سایتای دیگمون هستیم

Mr.Pouria
March 18th, 2018, 02:33
سلام
بله ماهم برای سایت اولمون گرفتیم الان در حال اقدام برای سایتای دیگمون هستیم

سلام
بله 12 بهمن برای یکی از سایت هام نماد گرفتم

به صورت عادی درخواست نماد دادین؟!
چون برای من خیلی عجیبه هنوز چک لیست برسی نشده!

Sajjad331
March 18th, 2018, 10:59
به صورت عادی درخواست نماد دادین؟!
چون برای من خیلی عجیبه هنوز چک لیست برسی نشده!

مگه صورت دیگه ای هم داره؟

بنده هم تو تاریخ 1 بهمن نماد گرفتم
کلا روال کار 2 هفته بیشتر طول نکشید

Alireza2079
March 18th, 2018, 11:10
سلام
ما هم درخواست نماد دادیم بعد 2 ماه تایید چک لیست کسب و کار رو زدند ولی هنوز خبری از اینماد نیست

Mr.Pouria
March 21st, 2018, 01:05
یکم پرسجو کردم بین سایر همکاران اما نتیجه ای دست پیدا نکردم !

بعضی ها سریع موفق به دریافت نماد شدند و بعضی ها هم مثل بنده چند ماه زمان برده تا چک لیستشان برسی گردد !

امید واریم تو سال جدید حداقل کار هارا سریع تر انجام دهند...

IranianServer
March 22nd, 2018, 05:05
دوست عزیز 9 اسفند نماد وبسایت ما تمدید شد و 18 اسفند هم نماد دو ستارمون رو اوکی کردند ، اگر میبینید پروندتون بررسی نمیشه تماس تلفنی باهاشون برقرار کنید ممکنه کمی زمانبر باشه ولی پاسخگو هستن و فردای روزی که تماس میگیرید پروندتون میره تو مرحله بررسی.

shahinmq
March 22nd, 2018, 12:56
درود بر شما.

1 ماه قبل از انقضا ، درخواست تمدید دادیم ، 1 روز مانده به انقضا بررسی کردند و فرمودند فرایند خرید را مشاهده نکردند و هنوز که هنوز هستش در حالت بررسی قرار گرفته و تیکت هم که میدیم بعد از یک هفته پاسخ میدن بررسی خواهد شد !

این درحالیست که در سایت به صورت خیلی واضح امکان خرید وجود دارد و همچنین در خود مشخصات براشون نام کاربری و رمز عبور قرار گرفته تا فرایند خرید را از بخش کاربری هم بررسی کنند.

ظاهرا دلشون می خواد وقتی سایت را باز می کنند تمام چیز هایی که نیاز دارند جلوی چشمشون باشه و در قسمت هدر سایت مشاهده کنند.