PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه وی پی اس ساده و معمولی

fffaraz
June 28th, 2009, 08:47
سلام.
من به یه وی پی اس معمولی برای هاست کردن حدود 20 - 30 تا سایت سبک و ساده نیاز دارم.
قرار هم نیست از جایی منتقلشون کنم برای همین دستم برای انتخاب کنترل پنل آزاده.
خب من یه چرخی تو این سایتو گوگل و اینا زدم یه سری آپشن پیدا کردم. حالا موندم از کی بگیرم چی بگیرم.
بر اساس نیازم فکر می کنم 256 مگ برام کاملا کافی باشه.
تنها چیزی که هست اینه که وی پی اس openvz نمی خوام !!!
چون چند وقت پیش از چیپ وی پی اس سرویس می گرفتم واقعا چیپ بود ! (البته اولاش خوب بود بعدا انقدر oversell کردن گندش در اومد، ولی خوب این فقط نظر شخصیه منه !)

خب انتخاب هایی که من دارم ایناس که حالا موندم از کدوم سرویس بگیرم:
http://img.piqlet.com/1aqa.jpg

و هزینه پنل ها :
http://img.piqlet.com/2jmj.jpg

حالا می خواستم بدونم کسایی که با اینها کار کردن و سرویس گرفتن نظرشون چی بوده.
من خودم یه مدتی از سرورز24 وی پی اس می گرفتم (که کاملا هم راضی بودم) و vpsfa رو هم از نزدیک میشناسم ولی از کیفیت سرویس هاش اطلاعی ندارم راستش !

تنها چیزی که برام خیلی خیلی در مورد کیفیت سرویس مهمه آپ تایم و امنیت (دشمن زیاد دارم ! داس هم زیاد میشم و می کنم !)
آپ تایم نه فقط اینکه ماشین هاست روشن باشه. مسائل داخلی سرور (پر شدن رم و اینجور چیزا ) هم نمی خوام اذیتم کنه.

rayannet
June 28th, 2009, 08:52
با سلام
ما سرور مجازی Xen واقعا ارزان میدهیم و امکان تست هم بهتون میدهیم.
سایت اختصاصی ما که فقط جهت ارایه VPs میباشد : http://xenvps.ir
سایت که فقط برای ارایه هاست و ثبت دامنه و نمایندگی هاستینگ میباشد : http://rayannet.com
قیمت های ما ببینید. و اگر سوالی بود در خدمتیم و در ضمن هر دو سایت مربوط به ما میباشد و قیمت ها که در زئون وی پی اس هست هنوز در سایت رایان نت درج نشده است و بزودی درج خواهد شد. و برای سفارش باید در سایت رایان نت عضو و درخوااست دهید.
موفق و پیروز باشید . بدرود

rayannet
June 28th, 2009, 08:54
در ضمن اگر در پلان اول میزان CPU اختصاصی کم بود اطلاع بدید بیشتر هم بصورت رایگان میتوانیم خدمتتان تقدیم کنیم.
ایدی مسنحر : info.rayannet

در ضمن خیلی راحت میشه جلوی حملات Ddos را گرفت که فقط با یک درخواست پشتیبانی این مشکل را برای شما اگر زیر حملات Ddos قررار گرفته باشید حل میکنیم

Arashdn
June 28th, 2009, 08:59
من مدیر گیگ نیکم
سرور هاس ما با وی ام ور مجازی سازی شده و ویژگی هاش :

- تمامی وی پی اس ها از سرور های قدرتمند در دیتاسنتر xlhost در کشور آمریکا ارائه میشود
- سرور ها بوسیله نرم افزار قدرتمند vmware مجازی سازی شده اند لذا تمامی سرور ها کرنل و کارت شبکه اختصاصی دارند(eth0:0)
- امکان نصب هر سیستم عامل بنا به درخواست کاربر هست (win server - تمامی ادیشن های لینوکس و حتی ویندوز ایکس پی)
- ارائه کنترل پنل قدرتمند جهت reboot و power on/off وی پی اس
- ارائه کارت صوت در صورت تمایل به صورت رایگان
- در تمامی سرور های لینوکس دسترسی کامل روت و در تمامی سرور های ویندوز ریموت دسکتاپ با دسترسی administrator به صورت رایگان ارائه میشود
- با توجه به پر شدن رم و هارد سرور مجازی از سرور اصلی و ارائه قطعات اختصاصی میتوان این سرویس را vds(virtual dedicated server) در نظر گرفت
راستی -- کاش از جدولتون عکس میگرفتید و قرار میدادید
پنل هم که ال ایکس ادمین بره 40 دامین رایگانه دایرکت ادمین هم ماهانه 7000 تومان سی پنل هم 16000 تومان که توصیه نمیشه

fffaraz
June 28th, 2009, 09:05
خیلی منمنون از پاسخ های سریع !
البته من متن تمام این سایت هارو خوندم که قیمتاشون رو هم لیست کردم.

این هم اضافه شد به لیست انتخاب ها :

http://img.piqlet.com/3rer.jpg
که قیمت پنل ها شون هم 7 تومن برای DA و 15 تومن برا سی پنل هست.

Arashdn
June 28th, 2009, 09:06
واسه دی داس یادم رفت
ال ایکس ادمین که خودش یه انتی دی داس داره در صورت تمایل اونو براتون کانفیگ میکنیم و فایر وال و انتی شل نصب میکنیم
در سرور های دایرکت ادمین و سی پنل هم که نصب فایر وال و آنتی دی داس و آنتی شل رایگانه

rayannet
June 28th, 2009, 09:08
خیلی منمنون از پاسخ های سریع !
البته من متن تمام این سایت هارو خوندم که قیمتاشون رو هم لیست کردم.

این هم اضافه شد به لیست انتخاب ها :

http://img.piqlet.com/3rer.jpg
که قیمت پنل ها شون هم 7 تومن برای DA و 15 تومن برا سی پنل هست.

پنل Cpanel اگر بخواهید 13 تومان هم میتونیم بهتون بدیم اما DA 7000 تومان

امکان تست هم وجود دارد ! + امکان ارایه قرار داد رسمی

fffaraz
June 28th, 2009, 09:18
پنل cpanel اگر بخواهید 13 تومان هم میتونیم بهتون بدیم اما da 7000 تومان

امکان تست هم وجود دارد ! + امکان ارایه قرار داد رسمی

قبول ولی 6 تا پست لازم نداشت که گزارش لحظه به لحظه از تایپ کردنتون رو هم داشته باشیم !

fffaraz
June 28th, 2009, 09:23
این رو یادم رفته بود.

ground.ir
http://img.piqlet.com/4odo.jpg

که دیرکت ادمین دارند فقط (به جز LXA دیگه !) که میگن 8 تومن.

rayannet
June 28th, 2009, 09:24
قبول ولی 6 تا پست لازم نداشت که گزارش لحظه به لحظه از تایپ کردنتون رو هم داشته باشیم !

شرمنده , من قبل از تایپ کامل ارسال نزدم نمیدونم چرا چندین پست با همون متن ارسال کرده است ! من در صورتی که تنها فقط 1 بار ارسال زدم و پست های اضافی که ارسال شده بود حذف شد. شرمنده !

Nikihost
June 28th, 2009, 09:37
hdd : 20
Ram : 256 Mb
Bw : 400 Gig
ip : 1
Price : 18000T
----------------
Cpanel : 15000 T
Da : 6500 T
Kloxo : Free
-------------
امري بود در خدمتم

fffaraz
June 28th, 2009, 10:38
خب الان که این جوری من بیشتر گیج شدم !

http://img.piqlet.com/55rrr.jpg

همه ی قیمت ها تقریبا یک جور هستن حالا ماهی 25 تومن دو سه هزار تومن بالا پایین برای من فرقی نداره که بخوام یکسری هارو حذف کنم.

هارد که 20 گیگ ه که فقط دوتا 10 گیگن ولی گیگ نیک 35 گیه که خب کسی که این مقدار اطلاعات داشته باشه فک کنم یکم رم کم بیاره.
پس هارد هم نمی تونه به من در انتخابم کمک تعیین کننده ای کنه.

اختلاف زیاد که برای سرویس دهنده ها هم خیلی مهم هست ترنسفر ماهیانس که اونم چون من امکان نداره به 50 گیگ هم برسم واسم فرقی نمی کنه باز.

آی پی ولی خیلی برام مهمه. واقعا یک آی پی میتونه آدم رو به دردسر بندازه.
اگر این سرویس هایی که 1 آی پی دارند 2 تا بدن (بدون تغییر خیلی زیاد در قیمت {مثلا هزار تومن نه ماهی 4 هزار تومن برای یک آی پی اضافه}) خیلی خیلی خوب میشه و می تونه به انتخاب من کمک کنه.

مسئله ی مهم بعدی که دوستان اصلا بهش اشاره نمی کنن سرعت پرت هست (چون من پهنای باند زیادی مصرف نمی کنم می خوام اون یه ذره با سرعت خوبی باشه)
برای من 10mbps و یا 100mbps فرقی نداره لطفا علاوه بر این ذکر کنید به طور متوسط چند کیلوبایت در ثانیه می تونم دانلود (یا آپلود کنم)
برای استفاده از پی ایچ پی پراکسی و رپیدلیچ هستش که می پرسم.

rayannet
June 28th, 2009, 10:58
خب الان که این جوری من بیشتر گیج شدم !

http://img.piqlet.com/55rrr.jpg

همه ی قیمت ها تقریبا یک جور هستن حالا ماهی 25 تومن دو سه هزار تومن بالا پایین برای من فرقی نداره که بخوام یکسری هارو حذف کنم.

هارد که 20 گیگ ه که فقط دوتا 10 گیگن ولی گیگ نیک 35 گیه که خب کسی که این مقدار اطلاعات داشته باشه فک کنم یکم رم کم بیاره.
پس هارد هم نمی تونه به من در انتخابم کمک تعیین کننده ای کنه.

اختلاف زیاد که برای سرویس دهنده ها هم خیلی مهم هست ترنسفر ماهیانس که اونم چون من امکان نداره به 50 گیگ هم برسم واسم فرقی نمی کنه باز.

آی پی ولی خیلی برام مهمه. واقعا یک آی پی میتونه آدم رو به دردسر بندازه.
اگر این سرویس هایی که 1 آی پی دارند 2 تا بدن (بدون تغییر خیلی زیاد در قیمت {مثلا هزار تومن نه ماهی 4 هزار تومن برای یک آی پی اضافه}) خیلی خیلی خوب میشه و می تونه به انتخاب من کمک کنه.

مسئله ی مهم بعدی که دوستان اصلا بهش اشاره نمی کنن سرعت پرت هست (چون من پهنای باند زیادی مصرف نمی کنم می خوام اون یه ذره با سرعت خوبی باشه)
برای من 10mbps و یا 100mbps فرقی نداره لطفا علاوه بر این ذکر کنید به طور متوسط چند کیلوبایت در ثانیه می تونم دانلود (یا آپلود کنم)
برای استفاده از پی ایچ پی پراکسی و رپیدلیچ هستش که می پرسم.

به نام خدا
ما میتوانیم 1 ip هم بصورت رایگان به شما ارایه دهیم چون هزار تومان دیگه چیزی نیست که بخوایم بکشیم روی سرور اما فقط 1 ای پی دیگر که در جمع میشه 2 ای پی هم از ان به بعد طبق لیست در سایت !

پورت هم بین 100 بهتون ارایه میدیم(برای تست سرعت میتوانید پیغام خصوصی دهید تا من سرور مجازی به شما تست بدهم و تست کنید)
اگر سوال دیگری بود در خدمتیم

WGB
June 28th, 2009, 11:16
می تونم سرویس ویژه تابستان بدم خدمتتون

CPU : Share Quad Core Xeon X3220
1GB Ram
60GB HDD
1000GB BW
1 IP

قیمت ماهانه : 33250 تومان

NovinServer
June 28th, 2009, 11:22
در ضمن اگر در پلان اول میزان CPU اختصاصی کم بود اطلاع بدید بیشتر هم بصورت رایگان میتوانیم خدمتتان تقدیم کنیم.
ایدی مسنحر : info.rayannet

در ضمن خیلی راحت میشه جلوی حملات Ddos را گرفت که فقط با یک درخواست پشتیبانی این مشکل را برای شما اگر زیر حملات Ddos قررار گرفته باشید حل میکنیم

دوست عزیز هیچ برنامه ای قادر به جلوگیری 100% دی داس نیست ! >:D<
درضمن بنده خواستم وارد سایت xenvps.ir شودم ظاهرا تروجانی هست !

تصویر :

Arashdn
June 28th, 2009, 11:45
والا ما یه آیپی میدیم که با پرداخت هزنه میتونیم بیشتر کنیم
ایکس ال هاست دیتاسنتر خوبیه ولی آیپی هاش گرونه
در هر حال انتخاب با خودتون

rayannet
June 28th, 2009, 11:51
دوست عزیز هیچ برنامه ای قادر به جلوگیری 100% دی داس نیست ! >:D<
درضمن بنده خواستم وارد سایت xenvps.ir شودم ظاهرا تروجانی هست !

تصویر :

ما که nod32 داریم نگرفت . اما بررسی میکنم ببینم ویروس اش از کجاست و تا چند دقیقه دیگه رفع میشه !

ما که نگفتیم 100% اما تا حدی میشه جلوش گرفت !

fffaraz
June 28th, 2009, 11:57
دوست عزیز هیچ برنامه ای قادر به جلوگیری 100% دی داس نیست ! >:d<

من گفتم دیداس ؟ من کی گفتم دی داس ؟ اینا الکی شلوغش کردن !
من گفتم داس !

لطفا موضوع بحث رو هم منحرف نکنید.
بجاش اگر سرویسی دارین که می تونه راه گشا باشه معرفی کنید !

mortal
June 28th, 2009, 13:33
برادر من ، اگه کشورش واست فرقی نداره به نظر من اولترا وی پی اس خیلی ارزون میده(من تاحالا ویپیاس نگرفتما مسئولیت چیزی رو نمی پذیرم)
www.ultravps.ir

fffaraz
June 28th, 2009, 15:31
Image hosting ایرانی همینه دیگه !
ببینید به جا عکس صفحه اول چی اومده !

خب من میخوام xenvps رو امتحان کنم.
دیگه وقتی کسی ایجا نمیاد نظرش خودش رو درباره سرویس های ارائه شده توسط افراد این سایت من چجوری می تونم بهترین انتخاب رو داشته باشم.

هرکی داره تبلیغ خودش رو می کنه.

نمی دونم چیکار کنم ولی ددیکتد 250 هزار تومنی هم که نمی خوام بگیرم که یه وی پی اسه دیگه
به قول گوگل یا شانس و یا اقبال !

حالا بازم اگه خودتون میدونید کدومتون سرویس بهتری میدین بگین بد نیست.

Vahid
June 28th, 2009, 16:27
چه مقایسه ایی !!!
تا تواناییشو دارید یه اختصاصی بگیرید

fffaraz
June 29th, 2009, 13:47
xenvps قراز بود امروز صبح این سرویس رو به من تحویل بده.
الان ساعت 6 بعد از ظهر ه و جوابی از ایشون هنوز دریافت نکردم.

fffaraz
June 29th, 2009, 13:47
xenvps قرار بود امروز صبح این سرویس رو به من تحویل بده.
الان ساعت 6 بعد از ظهر ه و جوابی از ایشون هنوز دریافت نکردم.

به نظر من که ساپورت خوبی ندارن ! (قبل از خرید اگه اینه ! ببین بعدش چی میشه !)
البته این فقط نظر شخصی منه و نمیتونه روی نظر شخص دیگری اثر سوء ایجاد کنه !

یه چند دقیقه ی دیگه هم صبر می کنم ولی. (البته تضمینی هم وجود ندارد. )

در هر صورت می دونم که انتخاب نهایی با منه ! نمی خواد یاد آوری کنید.

rayannet
June 29th, 2009, 13:59
سلام
من خدمت شما عرض کردم صبر کنید داریم سرور را مجازی سازی Xen میکنیم.
اگر چند ساعت دیگر صبر کنید مشخصات سرور برای شما ارسال میشود و اکر OpenVz واسه تست میخواین تا الان من واستون برای تست ارایه کنم.

Arashdn
June 29th, 2009, 14:05
سلام
من خدمت شما عرض کردم صبر کنید داریم سرور را مجازی سازی xen میکنیم.
اگر چند ساعت دیگر صبر کنید مشخصات سرور برای شما ارسال میشود و اکر openvz واسه تست میخواین تا الان من واستون برای تست ارایه کنم.
نمیدونم والا ولی تو نسخه 2 ماه پیش زن یادمه وقتی یه وی پی اسو از هایپر وی ام ریبوت میکردیم همه وی پی اس ها ریبوت میشد
اگه تو ورژن های جدید این مشکل حل شده لطفا بهم اطلاع بدید

rayannet
June 29th, 2009, 14:12
نمیدونم والا ولی تو نسخه 2 ماه پیش زن یادمه وقتی یه وی پی اسو از هایپر وی ام ریبوت میکردیم همه وی پی اس ها ریبوت میشد
اگه تو ورژن های جدید این مشکل حل شده لطفا بهم اطلاع بدید

خیر , این مشکل برطرق شده است.