PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از سایت farhadexchange | کلاه برداری

lastwall
March 13th, 2018, 17:39
عرض ادب و احترام

دوستان حتما وب سایت farhadexchange.net برخورد کرده اید.
بنده دوروز پیش سفارشی ثبت کردم مبنی بر شارژ بیت کوین و بعد از احراز کامل هویتی پرداخت رو انجام دادم یه مورد احراز جدید رو فرومودن ایمیل کنم که اون هم انجام دادم. منتها امروز سفارش رو انجام دادن با ارزش تقریبا 70 هزارتومان پایین تر!!

ینی خریدی که بنده انجام دادن 0.0093 بود الان به بنده 0.0079 پرداخت کردن :))
تماس گرفتم متاسفانه همان طور که میدونید اگه باهاشون کار کرده باشید با بدترین لفظ ها و بی احترامی های شدید برخورد کردن که تمامی مکالماتشون ضبط شده .آقای فرهاد خودشون به کلاهبردار بودن خودشون اعتراف کردن که ضبط شده موجود است :)
جالب اینجاست بعد از تماس بنده قسمت هدر سایتشون اضافه کردن که قیمت بیت کوین بعدا محاسبه میشود :))) قبل از این هیچ جای سایتشون نبود و برعکس نوشته بودن هر لحظه پرداخت انجام بشه قیمت محاسبه شده است!!

حالا دوستان محترم هدف از ایجاد تاپیک جمع کردن کسانی است که به هر نحوی با این وب سایت کار کرده اند و سرشون کلاه رفته بنده از همین الان در حال تنظیم شکایت هستیم و تا چند روز آینده با تمامی مدارک معتبر خدمت دادسرا اعلام میکنم
گفتم اعلام کنم اینجا هم اگر مایل باشید شما هم تشریف بیارید و حقتون رو دریافت کنید.

پ.خ در ارتباط باشید تا خدمتتون اعلام کنم چه کنیم

ضمنا هدف بنده گرفتن پولم نیست چون مبلغ آنچنانی نمیشه منتها هدف ادب کردن بعضی از موجوداته که اسم انسان رو یدک میکشن که خوراکه خودمه چند بار اینکارو انجام دادم;;)
همچنین اگر کسی میخواد باهاشون کار بکنه تازه حواستون رو جمع بکنید!!

نمونه مدارک :

بعد از پرداخت:

37714

بعد از انجام سفارش :

37715

موفق باشید

Raymvnd
March 13th, 2018, 19:16
درود...روی سایت های که خرید و فروش اتوماتیک دارن کار کنید مثل htts://okex.ir

البته این روزا صرافی کلاهبرداری در اینترنت خیلی زیاد شده چه ایران و جهان

lastwall
March 13th, 2018, 21:53
درود...روی سایت های که خرید و فروش اتوماتیک دارن کار کنید مثل htts://okex.ir

البته این روزا صرافی کلاهبرداری در اینترنت خیلی زیاد شده چه ایران و جهان

بله کاملا درسته
صرفا خواستم به دوستان دیگه اطلاع رسانی بکنم به هیچ وجه با این سایت کار نکنن....منم به سفارش یکی از دوستان مورد اعتماد اینکارو کردم
حالا ایشالله بزودی سایتشونو تخته میکنیم که دیگه نتونن کلاهبرداری کنن