PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به پرداخت 10 دلار با master یا visa کارت

p30rayan
January 15th, 2011, 19:45
سلام من نیاز فوری به پرداخت میزان 10 دلار با مستر کارت یا ویزا کارت دارم. دوستانی که میتونن انجام بدن قیمت مورد نظرشون رو بدن. امکان پرداخت آنلاین هزنیه هم داشته باشید عالیه کار فوق العاده فوریه! در ضمن چیزی که قراره خریداری بشه مطمئنا به درد همتون میخوره مطمئن باشید که شما هم میخرید!!! :)

1eng.ir
January 15th, 2011, 19:51
پ.ن: قالب سایتتو تغییر بده! ;)

amirizadi
January 15th, 2011, 19:58
در خدمتم
هر دلار 1200
3000 تومان کارمزد

p30rayan
January 15th, 2011, 20:03
پ.ن: قالب سایتتو تغییر بده! ;)

باشه اینو مثلا یکی اومد کمکم کنه برام زد! بزار امتحاناتم تموم شد اوکی من خودم از هواداران کپی رایت ایرانی!!!!! ام

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

در خدمتم
هر دلار 1200
3000 تومان کارمزد

خوب امکان پرداخت آنلاین داری؟

1eng.ir
January 15th, 2011, 20:13
باشه اینو مثلا یکی اومد کمکم کنه برام زد! بزار امتحاناتم تموم شد اوکی من خودم از هواداران کپی رایت ایرانی!!!!! ام
چونکه جواب ایمیل رو ندادی مجبور شدم تو تاپیک بگم + حرفتو به هیچ وجه باور نمیکنم!
تا آخر شب بهت فرصت میدم قالب رو عوض کنی، وگرنه از راه غیر قانونی مجبور میشم نسبت به د-ز-د-ی قالب سایتم مقابله کنم :) (قانونی جواب نمیده، چون ایرانی هستیم)

p30rayan
January 15th, 2011, 20:26
ب میتونی توی پی ام بدی. دوما گفتم توی امتحاناتم. در ضمن دروغ نگفتم حاضرم بگم کی برام زده!! بزار طی چند روز دیگه اوکی میکنم× /:)

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

اقای وطن موزیک! چطور پول رو برات بریزم!؟؟
امشب میخوام خرید رو انجام بدی برام

انگار کس دیگه ای انجام نمیده

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

اقای وطن موزیک! چطور پول رو برات بریزم!؟؟
امشب میخوام خرید رو انجام بدی برام

انگار کس دیگه ای انجام نمیده

1eng.ir
January 15th, 2011, 20:27
قالب اصلی: پرشين رجيستر - خدمات ثبت و پرداخت آنلاين دامنه هاي ملي (http://www.persianregister.ir)
قالب کپی: RankFa.Com - (http://new.rankfa.com)

ب میتونی توی پی ام بدی. دوما گفتم توی امتحاناتم. در ضمن دروغ نگفتم حاضرم بگم کی برام زده!! بزار طی چند روز دیگه اوکی میکنم×
1. جواب ایمیل که به صورت محترمانه درخواست داده بودم ندادید!
2. برام مهم نیست کی قالب رو زده! مهم اینه که د-ز-د-ی صورت گرفته!
3. خوبه که خودتم کاربر پرشین رجیستر هستی و قالب رو دیدی! الان میگی حامی کپی رایت هستی!
4. تا آخر شب :) مطمئن باش چرند نمیگم ;) به یه چیزی کلید کنم ولش نمیکنم!

p30rayan
January 15th, 2011, 20:34
مرد حسابی چطور میشه یک شبه قالب زد برای یه سیستمی که تمپلیت اینجین نداره. من دانشجو ام به زور میتونم بیام نت! چطوری با یه موبال فکستننی ج تو رو بدم؟

P30Tools
January 15th, 2011, 20:45
قالب اصلی: پرشين رجيستر - خدمات ثبت و پرداخت آنلاين دامنه هاي ملي (http://www.persianregister.ir)
قالب کپی: RankFa.Com - (http://new.rankfa.com)

1. جواب ایمیل که به صورت محترمانه درخواست داده بودم ندادید!
2. برام مهم نیست کی قالب رو زده! مهم اینه که د-ز-د-ی صورت گرفته!
3. خوبه که خودتم کاربر پرشین رجیستر هستی و قالب رو دیدی! الان میگی حامی کپی رایت هستی!
4. تا آخر شب :) مطمئن باش چرند نمیگم ;) به یه چیزی کلید کنم ولش نمیکنم!

اتفاقا چندروز پیش اومدم بهت اطلاع بدم محمدجان!فراموش کردم. هرچند مثل اینکه خودت خبر داری.

p30rayan
January 15th, 2011, 20:45
دارم فعلا یه قالب جدید میزنم خودم تا چند ساعت دیه حلله ولی یادت باشه درم ورد من چی فک کردی!

P30Tools
January 15th, 2011, 20:46
مرد حسابی چطور میشه یک شبه قالب زد برای یه سیستمی که تمپلیت اینجین نداره. من دانشجو ام به زور میتونم بیام نت! چطوری با یه موبال فکستننی ج تو رو بدم؟
همونجوری که یه شبه کپی زدیش! در ضمن شما اگه واقعا طرفدار کپی رایتی!نیازی به طراحی جدید نیست!برگرد سر قالب قبلیت چند روز تا طرح جدیدتو بزنی!

maroofi
January 15th, 2011, 21:02
اگر اقای پی سی رایان هزینه کردند در اینجا حکم مالخر رو دارند و حداقل کاری که میکنند عذرخواهی از اقای فخرایی عزیز هست
اگر هم که کار خودشون بوده خدا میدونه
به هرحال کمترین کاری که میشه کرد فقط عذرخواهی و بستن موقت سایت هست
البته اگر اقای فخرایی بزرگواری کنند و امشب رو اجازه بدهند (شاید راست میگه بنده خدا دانشجو باشه و هزار مشکل) ولی یه مهلت دو روزه بهشون بدهند فکرکنم مناسب باشه.
به نظر من این کار دقیقا س ر ق ت هستش .
متاسفانه سایتهای زرد امروزی ادعای معاملات بالای یک میلیون تومن دارند ولی نمیتونند دویست تومن هزینه قالب و دیزاین اختصاصی سایت انجام بدهند.
واقعا متاسفم.
این دوست عیزمون هم بهتره به جای بونه اوردن و انداختن تقصیرها به گردن این و اون مستقیم بره و از راه قانونی از کسی که این طراحی رو برایش انجام داده شکایت کنه ( البته اگر همچین شخصی وجود داشته باشه ما که نمیدونیم) . بالاخره هرکس دیگری هم بود ناراحت میشد
اقای فخرایی حق دارند ومن به ایشون حق میدم.

موفق باشید

s.w.a.t
January 15th, 2011, 21:16
ما نفهمیدیم اینجا تایپیک درخواست پرداخت دلار هست یا مچ گیری برای کپی رایت؟؟؟
هر دلار 1200تومان بدون کارمزد
آی دی یاهو هم همین بقل هست اگه دقت کنی :d

پ.ن : به قول خود آقای فخرایی : ایران سرای وارز من! پس نباید ناراحت باشند کسی از قالب سایتشون استفاده کنه!

maroofi
January 15th, 2011, 21:22
متاسفانه در حین خرید و آفر دادن
اقای فخرایی متوجه شدند که قالب سایتشون رو این اقای که تاپیک زده به سرقت برده ( حالا خواسته یا ناخواسته ) . من خیلی برای این قضیه ناراحتم واقعا مملکت ***بازاری داریم.

Sajad
January 15th, 2011, 21:22
بقیه اش رو بذارید توی پ خ . خدا خیرتون بده. برا وقت و حقوق دیگران هم احترام بذارید ! وقت ما اضافه نیست که دنبال شماها راه بیفتیم اسپم هاتون رو پاک کنیم.

s.w.a.t
January 15th, 2011, 22:08
swat با آيدي ياهوت تماس گرفتم ج ندادي.
حاجی واسه من چیزی نیومد.
tehran.mostafa

p30rayan
January 15th, 2011, 22:14
والا من دارم پی ام میدم نمیدونم چران نمیاد! یه پی ام بده تو به من moj_peg

amirizadi
January 15th, 2011, 22:45
بله امكان پرداخت آنلاين هم موجوده

s.w.a.t