PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد تغییر آی پی

javadsat
March 10th, 2018, 17:05
سلام
دوستان من یه وی پی اس دارم که میخوام آی پیش رو مخفی کنم
نرم افزرا تغییر آی پی روش نصب میکنم ، اما به محض اینکه آی پی میگیره و تغییر میکنه آی پی ، منو دیسکانکت میکنه و از ریموت دی سی میشم و دوباره از کنسول ریست میکنم و لوگین میکنم

میخوام ببینم راهی هست که وقتی آی پی عوض میشه من دیسکانکت نشم ؟ یعنی اون آی پی استاتیک وی پی اس برای ریموت تغییر نکنه ؟

ممنون

arminkit1
March 11th, 2018, 15:15
سلام
دوستان من یه وی پی اس دارم که میخوام آی پیش رو مخفی کنم
نرم افزرا تغییر آی پی روش نصب میکنم ، اما به محض اینکه آی پی میگیره و تغییر میکنه آی پی ، منو دیسکانکت میکنه و از ریموت دی سی میشم و دوباره از کنسول ریست میکنم و لوگین میکنم

میخوام ببینم راهی هست که وقتی آی پی عوض میشه من دیسکانکت نشم ؟ یعنی اون آی پی استاتیک وی پی اس برای ریموت تغییر نکنه ؟

ممنون

سلام
از روش آی پی فورواردینگ استفاده کنید. یا از طریق کنسول سرور ویندوزتون رو مدیریت کنید

javadsat
March 11th, 2018, 18:17
سلام
از روش آی پی فورواردینگ استفاده کنید. یا از طریق کنسول سرور ویندوزتون رو مدیریت کنید

سلام و ممنون
میشه توضیح بدید آی پی فورواردینگ رو ؟

arminkit1
March 11th, 2018, 20:04
سلام و ممنون
میشه توضیح بدید آی پی فورواردینگ رو ؟

ببینید به این روش هست که از یک آی پی + پورت دلخواه میتونید ریموت بدید به آی پی و پورت خواسته شده" اینطوری شما از ریموت دسکتاپ با تغییر آی پی هم خارج نمیشید.
اگر سرور میکروتیک دارید راحت میتونید این کار رو کنید، اگر هم ندارید از طریق مودم اینترنتتون میتونید این کار رو انجام بدید. این یک نمونه لینک آموزش برای مودم:
http://pcquest.ir/%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-port-forwarding-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D9%BE/

برای میکروتیک هم یه سرچ port forwarding بزنید پیدا میشه

linuxadmin
March 12th, 2018, 08:59
سلام.
لطفا نام نرم افزار تغییر آی پی تون رو بفرمایید.
برای یک سری کلاینت ها مثل open*** امکان ست کردن چنین تنظیماتی وجود داره.

m.hack3r
March 28th, 2018, 07:59
با استفاده از وی پی ان و آیپی فورواردینگ که دوستمون فرمودند شدنی هست که با یک سرور میکروتیک به راحتی قابل انجامه.

adamak2013
March 28th, 2018, 12:04
چند روز پیش برای رفتن به سایتی نیاز به تغییر ای پی داشتم داخل وی پی اس که با مرورگر تور خودش انجام داد ولی اگه نیاز برای کار دیگه ایی دارید راه دوستان رو برید.