PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه مسترکارت فیزیکی با نام از انگلستان

MbjHosting
January 15th, 2011, 18:34
شما با این مسترکارت قادر خواهید بود از طریق اینترنت، خودپرداز ها و پایانه های فروشگاهی متصل به شبکه مسترکارت در سراسر دنیا خرید و سفارش خود را انجام دهید.

برخی از ویژگی های این کارت:

- اعتبار کارت به مدت سه سال

- کارت به نام مشتری و صدور با تصویر گذرنامه

- ارز کارت GBP پوند انگلستان

- دارای حساب بانکی اختصاصی در انگلستان

- قابل استفاده از: Paypal, Ebay, Google, Alertpay و...

- تمدید کارت پس از تاریخ انقضا با هزینه ای بسیار اندک

- سقف تراکنش ماهانه نامحدود

- دارای قابلیت Online Banking و Telephone Banking

- امکان ارسال حواله ارزی به کارت از طریق بانک ها و صرافی های داخل کشور

- امکان شارژ مستفیم کارت از طریق Paypal و Alertpay

- مجهز به سیستم PIN و کد CVV2 جهت انجام خرید در اینترنت

- به همراه هدیه ویژه سایت به ارزش 30000 تومان

مدت زمان صدور: 5 الی 6 هفته
هزینه صدور: 190000 تومان

لطفا جهت سفارش با ما در ارتباط باشید.
Email: MbjHosting@Gmail.Com
Yahoo! ID: mbjsite@att.net
Tel: 09366507304

1eng.ir
January 15th, 2011, 18:41
کدوم بانک ؟!
مستر استاندارد ؟!

MbjHosting
January 15th, 2011, 18:46
کدوم بانک ؟!
مستر استاندارد ؟!

درود؛
از بانک natwest است.
مستر هم از نوع Debit هست.

در خدمتیم.

Metalik
January 15th, 2011, 20:01
آدرس داره یا free billing ؟

MbjHosting
January 15th, 2011, 20:04
آدرس داره یا free billing ؟

درود بر شما؛
حتما آدرس دارد وگرنه مسترکارت به کجا ارسال میشود؟

در خدمتیم

shamimi
January 15th, 2011, 21:52
درود؛
از بانک natwest است.

در خدمتیم.
natwest عاليه دوست من تو لندن از اونجا داره بانكس عاليه

s.w.a.t
January 15th, 2011, 22:00
درود؛
از بانک natwest است.

در خدمتیم.
NatWest از کی تاحالا Credit Card Visa صادر میکنه با کپی گذرنامه ماخبر نداریم؟؟
برای انجام هرگونه عملیات از نوع باز کردن حساب گرفتن مسترکارت یا مسترکارت از نوع ویزا شما نیاز به utility bill دارید!!
+ چک کردن Credit Score شخصی که براش میخوان کارت صادر کنن!!!
نظر شخصی : اصلا اینکار رو نکنید چون هیچ گونه پایه قانونی ندارد و امکان دارد براتون مشکل ساز بشه!(بعضی از دوستان الان میخندن!)
به احتمال زیاد هم این دوستمون از طریق fraud اقدام به صادر کردن کارت میکنن!!
اگه حضوری هم برن بانک پاسپورت یا گواهینامه رانندگی + utility bill به اسم شخص میخواد!!

MbjHosting
January 15th, 2011, 22:21
NatWest از کی تاحالا Credit Card Visa صادر میکنه با کپی گذرنامه ماخبر نداریم؟؟
برای انجام هرگونه عملیات از نوع باز کردن حساب گرفتن مسترکارت یا مسترکارت از نوع ویزا شما نیاز به utility bill دارید!!
+ چک کردن Credit Score شخصی که براش میخوان کارت صادر کنن!!!
نظر شخصی : اصلا اینکار رو نکنید چون هیچ گونه پایه قانونی ندارد و امکان دارد براتون مشکل ساز بشه!(بعضی از دوستان الان میخندن!)
به احتمال زیاد هم این دوستمون از طریق fraud اقدام به صادر کردن کارت میکنن!!
اگه حضوری هم برن بانک پاسپورت یا گواهینامه رانندگی + utility bill به اسم شخص میخواد!!

درود بر شما؛
این خدمات با تضمین ما انجام می شوند. و نام شما در روی کارت درج می شود.

vPsPersia.COM
January 15th, 2011, 22:22
کل اروپا و کل آسیا و کل آمریکا ، برای باز کردن حساب باید شهروند باشید !!!

بجز کشور هایی در خاورمیانه ، نظیر آذربایجان و ارمنستان ،

هر نوع دیگری که بگید مثلا کارت از آمریکا و یا از اروپا ، کاملا غیر قانونی هست و مشکلاتی به همراه داره و جای ریسک نداره

MbjHosting
January 15th, 2011, 22:25
کل اروپا و کل آسیا و کل آمریکا ، برای باز کردن حساب باید شهروند باشید !!!

بجز کشور هایی در خاورمیانه ، نظیر آذربایجان و ارمنستان ،

هر نوع دیگری که بگید مثلا کارت از آمریکا و یا از اروپا ، کاملا غیر قانونی هست و مشکلاتی به همراه داره و جای ریسک نداره

درود بر شما؛
همانطور که عرض کردم این سرویس که ما ارائه می دهیم کاملا تضمینی است و ما با فروش بیش از 50 عدد از این مسترکارت کاملا خیالمان از این بابت راحت است که هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. لطفا اگر از چیزی اطلاع ندارید نسبت به آن واکنش نشان ندهید.

vPsPersia.COM
January 15th, 2011, 22:32
خوب چه تضمینی ؟ همین که بگید تضمین که نمیشه .

در ضمن کمی شفاف سازی کنید و نحوه دسترسی شما به کارت ها رو اعلام کنید ، اگه درست و صادقانه باشه ، خودم یکی لازم دارم

در ضمن گفته های من توهین تلقی نکنید ، چیزی هست که از دیگران و بانک ها شندیم .

یک فامیل داریم در مالزی ، یکی در امارات و چندتا در اروپا ، همه میگند برای باز کردن حساب باید شهروند باشی ،

MbjHosting
January 15th, 2011, 22:39
خوب چه تضمینی ؟ همین که بگید تضمین که نمیشه .

در ضمن کمی شفاف سازی کنید و نحوه دسترسی شما به کارت ها رو اعلام کنید ، اگه درست و صادقانه باشه ، خودم یکی لازم دارم

در ضمن گفته های من توهین تلقی نکنید ، چیزی هست که از دیگران و بانک ها شندیم .

یک فامیل داریم در مالزی ، یکی در امارات و چندتا در اروپا ، همه میگند برای باز کردن حساب باید شهروند باشی ،

درود بر شما؛
بنده نیز هم رابطم و هم اقوامم در آمریکا و اروپا هستند. در آمریکا حق با شماست ولی در انگلستان ما به راحتی تهیه می کنیم و در 5 هفته تحویل مشتری در ایران می دهیم.
( در آمریکا بدون حضور مشتری مدتی است متوقف شده است ولی در اروپا اینطور نیست ! )

بازهم اگر نیاز داشتید در خدمتیم.
آی دی یاهو بنده: mbjsite@att.net

s.w.a.t
January 15th, 2011, 22:40
درود بر شما؛
این خدمات با تضمین ما انجام می شوند. و نام شما در روی کارت درج می شود.
با سلام. میشه بفرمایید چه تضمینی؟
یکی بیاد از شما خرید کنه بزنن کارت رو مسدود کنن به دلیل Fruad بگن به همراه پاسپورت و گواهینامه برید بانک تا ازاونجا باز کنن. شما چه شکلی میتونید انجام بدید؟؟
به قول vpspersia شفاف سازی کنید تا کسی بعدا به مشکل برنخوره و کلی بهتون بد و بیرا بگه.
در ضمن برای باز کردن حساب تو انگلیس لازم نیست شهروند باشید باید بیشتر از 6ماه از تاریخ ویزاتون مونده باشه به همراه یه قبض آب یا برق یا تلفن برید بانک براتون حساب باز کنن. برای خارجی ها هم 100درصد ویزا رو چک میکنن. با وجود این مسائل و خیلی از مسائل دیگه بگید چه شکلی میتونید تضمین کنید و چه تضمینی میدید که برای مشتری مشکلی پیش نیاد؟

vPsPersia.COM
January 15th, 2011, 22:43
در ضمن برای باز کردن حساب تو انگلیس لازم نیست شهروند باشید باید بیشتر از 6ماه از تاریخ ویزاتون مونده باشه به همراه یه قبض آب یا برق یا تلفن برید بانک براتون حساب باز کنن. برای خارجی ها هم 100درصد ویزا رو چک میکنن. با وجود این مسائل و خیلی از مسائل دیگه بگید چه شکلی میتونید تضمین کنید و چه تضمینی میدید که برای مشتری مشکلی پیش ن

فرض کن 6 ماه از ویزا مانده باشه و مستر کارت 1 ساله بگیرید ، بعد اون 6 ماه دوم چی ؟ کاری ندارند ؟ برای تمدید باید بازم ویزا رو تمدید کرده باشیم ؟

در ضممن زمانی که مشکلی پیش بیاد ، همین جریان ویزا و ... ، چه می کنید ؟ گفتن که حساب به اسم درخواست کننده ( مثلا من ) هست ، فردا اگه پاسپورت و ویزا و.وو بخواهند ، تکلیف چیه ؟

s.w.a.t
January 15th, 2011, 22:56
فرض کن 6 ماه از ویزا مانده باشه و مستر کارت 1 ساله بگیرید ، بعد اون 6 ماه دوم چی ؟ کاری ندارند ؟ برای تمدید باید بازم ویزا رو تمدید کرده باشیم ؟

در ضممن زمانی که مشکلی پیش بیاد ، همین جریان ویزا و ... ، چه می کنید ؟ گفتن که حساب به اسم درخواست کننده ( مثلا من ) هست ، فردا اگه پاسپورت و ویزا و.وو بخواهند ، تکلیف چیه ؟

مشکلی نداره تاریخش مهم نیست. مهم این هست که شما بیشتر از 6ماه ویزا داشته باشی.
بله من هم همین رو میگم برای من بارها مشکل پیش اومده مثلا زنگ زدم بانک کاری داشتم دوتا از مشخصات رو اشتباه گفتم گفتن حسابت بلاک میشه تا مدارک رو ببری بانک تا یا ازاونجا باز کنن یا به ما زنگ نزنن حسابت بسته میمونه.

vPsPersia.COM
January 15th, 2011, 23:04
سوال منم همین هست دیگه

من که ویزا ندارم ، چه طوری کارت برام صادر میشه ، و اسم منم روش حک میشه ؟

TukaNet
January 15th, 2011, 23:15
این کارت ها معمولا یک سقف موجودی دارند ( همین دبیت کارت ها رو میگم )

میتونید دو برابر سقف اعتبار کارت ، چک یا سفته یا ضمانتنامه بانکی ارائه کنید ؟

s.w.a.t
January 15th, 2011, 23:18
این کارت ها معمولا یک سقف موجودی دارند ( همین دبیت کارت ها رو میگم )

میتونید دو برابر سقف اعتبار کارت ، چک یا سفته یا ضمانتنامه بانکی ارائه کنید ؟
اگه کارتی که ایشون میدن دبیت باشه که تا توش پول نباشه نمیتونید خرید کنید.(رجوع به پست اول که گفتند دبیت هست)
اگه اعتباری باشه درسته یه موجودی دارن

TukaNet
January 15th, 2011, 23:23
خوب فرض کنی ما 2000 تا برای موجودی کارت و 190 تا هم برای افتتاح حساب دادیم

آیا ایشون قادر هستند که تضمینی رسمی ( چیزی که دولتی باشه ) ارائه کنند ؟

و مقدار این تضمین دست کم برابر موجودی کارت باشه ؟

منظورم از رسمی موارد مثل چک تضمینی یا ضمانتنامه بانکی و ... هست

IFACO.Net
January 16th, 2011, 00:06
با آنهمه سخت گیری های مالی که در بانکهای اروپایی میشود، واقعا چه تضمینی بر تداوم اینگونه حسابها و عدم انسداد آنها وجود دارد ، لطفا بیشتر توضیخ بدهید.

باتشکر

MbjHosting
January 17th, 2011, 19:45
درود بر همه شما دوستان؛
دوستان ببخشید یکی دو روز درگیر بودم الان وقت کردم بیام.

1- این کارت ها دارای سقف موجودی می باشند.
2- رابط ما در انگلستان تمامی کار ها را انجام می دهد و هیچ جای نگرانی از بابت بسته شدن و... نیست.
3- رابط ما دارای ویزای دائم، شرکت ثبت شده و اعتبار در انگلستان می باشد و خود او به تمامی کار ها وارد است.
4- شما مشتری اول این کارت ها نیستید ما از این کارت ها بیش از 50 عدد فروخته ایم و همه راضی بودند بدون حتی 1% نارضایتی !
5. این کارت ها برای این با تصویر گذرنامه صادر می شوند که اگر هر گونه مشکلی پیش آمد فورا حل کنند.

اگر مایل بودید با آی دی یاهو mbjsite@att.net در ارتباط باشید زیرا بیشتر از اینجا چک می شود.

vPsPersia.COM
January 17th, 2011, 19:49
2- رابط ما در انگلستان تمامی کار ها را انجام می دهد و هیچ جای نگرانی از بابت بسته شدن و... نیست.

رابط شما کیه ؟ فامیله ؟

3- رابط ما دارای ویزای دائم، شرکت ثبت شده و اعتبار در انگلستان می باشد و خود او به تمامی کار ها وارد است.

یک سندی چیزی ارائه میدی که تایید کنه این حرف شما رو ؟

4- شما مشتری اول این کارت ها نیستید ما از این کارت ها بیش از 50 عدد فروخته ایم و همه راضی بودند بدون حتی 1% نارضایتی !

نمونه ای از این 50 عدد رو میشه نشون بدید که ما هم ببینیم ؟

5. این کارت ها برای این با تصویر گذرنامه صادر می شوند که اگر هر گونه مشکلی پیش آمد فورا حل کنند.

یعنی بانک می فهمه که ایرانی هستیم ؟ مشکلی با این قضیه نداره ، بعد کارت و حساب ، مستقیم به اسم خودمان هست یا کسی این وسط واسطه هست ؟ میشه یک چیزی بگید یا مدرکی بزارید که بانک با ایرانی بودن ما بدون داشتن اقامت مشکلی نداره ؟

MbjHosting
January 17th, 2011, 19:53
رابط شما کیه ؟ فامیله ؟

یک سندی چیزی ارائه میدی که تایید کنه این حرف شما رو ؟

نمونه ای از این 50 عدد رو میشه نشون بدید که ما هم ببینیم ؟

یعنی بانک می فهمه که ایرانی هستیم ؟ مشکلی با این قضیه نداره ، بعد کارت و حساب ، مستقیم به اسم خودمان هست یا کسی این وسط واسطه هست ؟ میشه یک چیزی بگید یا مدرکی بزارید که بانک با ایرانی بودن ما بدون داشتن اقامت مشکلی نداره ؟

درود بر شما دوست عزیز؛
رابط ما فامیل نیست آشنا و دوست است که ما پس از تقریبا 2 سال کار کردن با ایشون کاملا آشنا هستیم.
این 50 عدد رو با برخی از مشتریان صحبت می کنیم اگر مایل به صحبت بودند شماره تلفنشان را به شما می دهیم.
بله! با ایرانی بودن مشکلی ندارد( با تصویر گذرنامه شما صادر می شود ) و بدون واسطه و 100% بنام شما

اگر مایل بودید با آی دی بنده در ارتباط باشید که اطلاعات کامل تری رو در اختیارتون قرار بدم.
مدرک چی بذاریم؟ که کارت بنام مشتری است؟

vPsPersia.COM
January 17th, 2011, 19:56

این قسمت خیلی مهمه ، شرکتش کجا است ؟ آدرس داره ؟ شماره داره ؟ شماره تاییدیه از انگلستان ، شماره ثبتی چیزی

مثلا میشه ایمیل بانک رو بدید که ما سوال کنیم ، آقا به ما که ایرانی هستیم و اقامت نداریم ، کارت میدی ؟

MbjHosting
January 17th, 2011, 20:00
این قسمت خیلی مهمه ، شرکتش کجا است ؟ آدرس داره ؟ شماره داره ؟ شماره تاییدیه از انگلستان ، شماره ثبتی چیزی

مثلا میشه ایمیل بانک رو بدید که ما سوال کنیم ، آقا به ما که ایرانی هستیم و اقامت نداریم ، کارت میدی ؟
درود بر شما دوست عزیز که تا خیالتان 100% جمع نشود خرید نمی کنید؛

چشم بنده از ایشون می پرسم و بهتون اطلاع می دم. هم آدرس داره و شماره وگرنه چطوری با بنده ارتباط برقرار می نمودند؟
امکان ارسال ایمیل به بانک وجود ندارد.

دوست عزیز بنده تا فردا قادر به پاسخگویی نیستم اگر امری داشتید با شماره تماس و یا یاهو مسنجر در ارتباط باشید.
ممنون

MbjHosting
February 4th, 2011, 21:46
ببخشید دوستان بابت اینکه دیر پاسخ دادم. یک سری مشکلات و گرفتاری ها بود که وفت نکردم به تالار مراجعه کنم.
ببینید بنده مثل بقیه نیستم که مشتریانم رو بفرستم اینجا تعریف کنن که سرویسم عالی بود یا نبود.
دوستان اگر کسی مسترکارت می خواهد اعتماد کرده و سفارش دهد و این ریسک(؟!!!) را بپذیرد.
به اون دوستمون هم که تو انگلستان بودند عرض کنم که باید خاطره خانوادگیشون را در سایت هایی مثل فیس بوک بیان کنند چون 1- همه می دانیم کشور های اروپایی قوانینی دارند 2- اینجا "انجمن وب هاستینگ ایران" است.

saeidj
February 4th, 2011, 22:08
من دوستم با ویزا اومده انگلیس با هزار دردسر حسای بانکی ساخت شما چطور بدون ویزا یا شهروندی برا کسی این کارا رو می کنی؟

در هر صورت موفق باشید

shervin114
February 5th, 2011, 01:17
واقعا جای تعجب داره
تو فرومی که همه خودشون اکثرا کارهای مالی شون رو انجام میدهند و یا آشنایی کاملی با اینگونه موارد دارند باز هم از این نوع تایپیک ها دیده میشه .
من فردی رو تو انگلیس میشناسم
اگه لازم دونستید آدرس اون شخصی رو که برای شما این کار رو انجام میده بفرمایید تا یک جستجویی در باره این شخص و شرکتش انجام بشه .

Techno Pars
February 5th, 2011, 13:53
مطمئنی این کارت ها حساب بانکی دارند؟

تا اونجایی که من می دونم این کارت ها با نام و ولی بدون حساب بانکی هستند.فقط هم برای افتتاح حساب کپی پاسپورت را نیاز دارند.
ار نوع Debit هم نیستند چون دبیت نیاز به حساب بانکی داره.
قیمتشون هم خیلی کمتر از این حرفهاست.

s.w.a.t
February 5th, 2011, 14:13
واقعا جای تعجب داره

[QUOTE=Techno Pars;201025]مطمئنی این کارت ها حساب بانکی دارند؟

تا اونجایی که من می دونم این کارت ها با نام و ولی بدون حساب بانکی هستند.فقط هم برای افتتاح حساب کپی پاسپورت را نیاز دارند.
ار نوع Debit هم نیستند چون دبیت نیاز به حساب بانکی داره.
قیمتشون هم خیلی کمتر از این حرفهاست.

باسلام همون شکلی که قبلا گفتم اصلا قصد تخریب هم ندارم این کارتها هیچ گونه امنیتی نداره ۱۰۰ درصد ‍پول شما توش بلاک بشه.
برای مستر کارت هم شما حساب بانکی ندارید!
ویزا کارت هم مثل همین کارتهای بانک پارسیان هست یا سامان هست که به حساب شما متصل هست و پول رو از تو حساب شما کم میکنه.
برای مستر کارت به اسم شما باید Credit Check بشید تو انگلیس! من نمیدونم این دوستمون چه شکلی شما رو کردیت چک میکنن(سیستم خیلی دقیقی هست هیچ راه پیچوندی هم نداره!)
برای ویزا هم باید حساب باز کنید که به همین سادگی با کپی پاسپورت باز نمیکنن!!
درآخر به هم پیشنهاد میکنم اصلا این کار رو انجام ندن!! چون میدونم بعدا میاین اینجا تایپیک میزنید آی کارت بلاک شد یا آی فلانی د ز د ه و ... . بعدش این دوستمون میاد میگه شما نباید فلان کار رو میکردید و بسار کار رو میکردید ...!!!

موفق باشید.

vPsPersia.COM
February 5th, 2011, 15:30
سالی که نکو ست ، از بهارش پیداست

MbjHosting
February 5th, 2011, 15:33
من عموم اونجا هستن باید آدرسشون رو بگم؟؟!
دوست عزیز من مشتریانم رو دارم می خواستم به دوستان خدمت کنم اگر کسی مایل بود سفارش دهد اگر نه خیر. لطفا اگر سوالی در مورد این سرویس( فقط سوالات مربوط به خرید اینترنتی بوسیله این ویزا و.. )وجود دارد بفرمایید.

vPsPersia.COM
February 5th, 2011, 15:34
این آقا کارش مورد داره ، از من گفتن بود ، چرا ؟/؟

کلی درخواست شده از ایشان که در مورد رابط که ایشان دارند صحبت بشه ، بعضی از عزیزان گفتند که لطفا مشخصات اون دوست رو در انگلیس بدهند که ایشان Verify بشه ، ببینیم اصلا این آدم وجود خارجی داره یا نداره !؟

ولی کلا من که اعتماد نمی کنم و شک دارم برای این کار

MbjHosting
February 5th, 2011, 15:38
سالی که نکو ست ، از بهارش پیداست

اگر منظورتون خوب هست که ممنون.
اگر بد است بدانید که خود بنده از این مسترکارت 2 عدد دارم و روزانه بالای 500 دلار خرید می کنم. اگر مشکلی بود اول سرورهای خودم بسته می شدند...

---------- Post added at 03:38 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

این آقا کارش مورد داره ، از من گفتن بود ، چرا ؟/؟

کلی درخواست شده از ایشان که در مورد رابط که ایشان دارند صحبت بشه ، بعضی از عزیزان گفتند که لطفا مشخصات اون دوست رو در انگلیس بدهند که ایشان Verify بشه ، ببینیم اصلا این آدم وجود خارجی داره یا نداره !؟

ولی کلا من که اعتماد نمی کنم و شک دارم برای این کار

شما خرید نکنید. از مدیر انجمن درخواست میشه این تاپیک رو ببندند و یا پاک کنند.
بنده دیگر اصلا در این انجمن پست نمی دهم.

shervin114
February 5th, 2011, 15:43
اگر منظورتون خوب هست که ممنون.
اگر بد است بدانید که خود بنده از این مسترکارت 2 عدد دارم و روزانه بالای 500 دلار خرید می کنم. اگر مشکلی بود اول سرورهای خودم بسته می شدند...

---------- Post added at 03:38 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

ماشاءالله روزانه 500 دلار ؟؟!!!!!
شما که فکر نکنم بیشتر از ریسلری داشته باشید
نمی دونم چرا بچه های استان فارس اینقدر شیطونند :65::-p

vPsPersia.COM
February 5th, 2011, 15:43

ما از کچا بدانیم شما هم از این روش استفاده می کنید ،

ببینید کسی قصد توهین نداره ، فقط حرف هایی که زده شده ، باید به صورت مستند ، اثبات بشوند !!

MbjHosting
February 5th, 2011, 15:48
ماشاءالله روزانه 500 دلار ؟؟!!!!!
شما که فکر نکنم بیشتر از ریسلری داشته باشید
نمی دونم چرا بچه های استان فارس اینقدر شیطونند :65::-p

درست صحبت کنید جناب. هرچی بنده چیزی نمی گویم شما رویتان زیاد می شود.
لطفا ادامه ندید که نمی خوام بنده هم ادامه بدم.
به همشهری های استان ما هم توهین نکنید درضمن بنده تهرانی هستم.
"از مدیر درخواست میشه این موضوع رو پاک کنند."

vPsPersia.COM
February 5th, 2011, 16:03
"از مدیر درخواست میشه این موضوع رو پاک کنند."

برا چی بسته بشه ؟ شما قصد صواب داشتید ، خوب بگذارید این صواب شما یک عجری هم داشته باشه !!!

پست شما 37 رو جواب ندادی ها !!

MbjHosting
February 5th, 2011, 16:08
برا چی بسته بشه ؟ شما قصد صواب داشتید ، خوب بگذارید این صواب شما یک عجری هم داشته باشه !!!

پست شما 37 رو جواب ندادی ها !!

جناب بنده قصد ثواب داشتم ولی کسی نیست که قدر بداند.

vPsPersia.COM
February 5th, 2011, 16:15
شما گفتید که از این کارت ها برای خودتان هم استفاده می کنید

روزانه 500 دلار هم تراکنش دارید ، میشه یک عکس از پنل کارت خودتان بگذارید ؟

میشه نمونه از کارت هایی که صادر کردید رو نشان بدید ؟ نمونه سندی که حرف شما رو ثابت کنه ؟

MbjHosting
February 5th, 2011, 16:20
شما گفتید که از این کارت ها برای خودتان هم استفاده می کنید

روزانه 500 دلار هم تراکنش دارید ، میشه یک عکس از پنل کارت خودتان بگذارید ؟

میشه نمونه از کارت هایی که صادر کردید رو نشان بدید ؟ نمونه سندی که حرف شما رو ثابت کنه ؟

جناب بنده گفتم که دیگر از این کارت ها در این انجمن نخواهم فروخت . شما که اطمینان ندارید ! من عکس هم بدهم می فرمایید Photoshop هست و بنده تقلب کردم پس بهترست موضوع بسته شود.

diges
February 5th, 2011, 16:25
هر کاری کنی دوستان هستند برای اسپم کردن رو تاپیک !

کچل می کنند با این اسپم ها آخر سر پشیمون میشی [-(

s.w.a.t
February 5th, 2011, 18:51
هر کاری کنی دوستان هستند برای اسپم کردن رو تاپیک !

کچل می کنند با این اسپم ها آخر سر پشیمون میشی [-(
دوست عزیز امثال شما زیاد هستند تو این انجمن که قبل از استفاده از سروریس به به و چه چه میزنند. بعد از استفاده پیش آمدن مشکل دیتابیس سایت رو به رحمت خدا میرستن اینقدر تایپیک و پست انتقادی میزنند. آی این چرا این شکلی هست و ... .

بنده در این کاری که دوستمون دارن انجام میدن تجربه کافی (چهارسال) دارم. تو صفحه قبل هم توضیح دادم چرا اینکار غیرقابل انجام هست. این آقا هم دیگه اینجا پست نمیدن طبق گفته خودشون ببینم و تعریف کنیم.

باز هم میگم صدور این کارت در انگلیس بدون حضور شخص در انگلیس به اسم شخص کار غیرقابل انجامی هست. درصورتی کسی میتونی اینکار رو انجام بده که خودش یکی از صادر کننده این کارتها باشه(مثل بانک و موسسات اعتباری انگلیس) که اگه همچین هست لینک و اسم این شرکت رو بدید من با fsa چک کنم خبرش رو اینجا بهتون بدم!

MbjHosting
February 5th, 2011, 19:01
دوست عزیز امثال شما زیاد هستند تو این انجمن که قبل از استفاده از سروریس به به و چه چه میزنند. بعد از استفاده پیش آمدن مشکل دیتابیس سایت رو به رحمت خدا میرستن اینقدر تایپیک و پست انتقادی میزنند. آی این چرا این شکلی هست و ... .

بنده در این کاری که دوستمون دارن انجام میدن تجربه کافی (چهارسال) دارم. تو صفحه قبل هم توضیح دادم چرا اینکار غیرقابل انجام هست. این آقا هم دیگه اینجا پست نمیدن طبق گفته خودشون ببینم و تعریف کنیم.

باز هم میگم صدور این کارت در انگلیس بدون حضور شخص در انگلیس به اسم شخص کار غیرقابل انجامی هست. درصورتی کسی میتونی اینکار رو انجام بده که خودش یکی از صادر کننده این کارتها باشه(مثل بانک و موسسات اعتباری انگلیس) که اگه همچین هست لینک و اسم این شرکت رو بدید من با fsa چک کنم خبرش رو اینجا بهتون بدم!

دوست عزیز به شما ربطی نداره که بنده اینجا پست می دم یا نه !
اگر به بنده دو میلیون هم بدهید این مسترکارت رو شما نمی فروشم !
نیازی هم به سود 5 - 6 هزار تومانی این ندارم ! بخدا فقط قصد لطف کردن داشتم !
من می تونم این مسترکارت رو 290 هزار تومان بفروشم که 100 هزار تومان سود کنم !

Warez-Host.IR
February 5th, 2011, 19:19
دوستان بهتر نیست تمام کنید این بحث را
هر کس نیاز داشت خرید میکنه و تجربه میشه براش
همچنین تا آنجایی که من میدونم مصطفی نیازی به این کارتها نداره که بخواد خرید کنه
خودش ساکن انگلستان هست و به اندازه کافی کارتهای اعتباری مانند همین مسترکارت داره که نیاز نداشته باشه
من که همیشه پرداخت هام توسط همین s.w.a.t (( مصطفی )) انجام میشه

پس بهتره تموم کنید بحث را
موفق باشید

MbjHosting
February 5th, 2011, 19:26
دوستان بهتر نیست تمام کنید این بحث را
هر کس نیاز داشت خرید میکنه و تجربه میشه براش
همچنین تا آنجایی که من میدونم مصطفی نیازی به این کارتها نداره که بخواد خرید کنه
خودش ساکن انگلستان هست و به اندازه کافی کارتهای اعتباری مانند همین مسترکارت داره که نیاز نداشته باشه
من که همیشه پرداخت هام توسط همین s.w.a.t (( مصطفی )) انجام میشه

پس بهتره تموم کنید بحث را
موفق باشید

خدا رحمت کند آدم چیز فهم رو.

Talahost.Com
February 5th, 2011, 20:52
دوست عزیز، mbjhosting
بنده قصد تخریب ندارم، نیتم هم بد نیست!
شما یا تبلیغ کردید یا گفتید شما که اطمینان ندارید نخرید، یا اطمینان 100% دادید.
من که این چند صفحه رو خوندم متاسفانه شما رو محکوم می بینم (من کی باشم)
شما اگر از سرویستون اطمینان دارید، لطفا حرفهاتون را با مدرک بزنید. اگر در این تاپیک اطمینان دیگران را جلب نکنید و نا امیدانه درخواست حذف تاپیک را کنید مطمئنا افراد زیادی به شما بدبین خواهند شد. ولی اگر دوستان را متقاعد کنید، افراد زیادی به این سرویس و دیگر سرویس های شما اطمینان خواهند کرد (لطفا نگید نیازی ندارم خواستم ثواب کنم)
ما از کجا بدونیم؟
شما کی هستید؟
آدرستون کجاست؟
شرکت دارید؟
شرکت انگلیسی که فرمودید اسمش چیه؟
مشتری ها با شما طرف هستند یا با دوستتون؟
اگه مشکلی پیش بیاد شما مسئول هستید یا دوستتون؟
اگه دوستتون مسئوله، در صورت ایجاد مشکل اگر قبول مسئولیت نکرد چه کاری از دست ما برمیاد؟
عکس هایی که فرمودید بذارید، ما بدبین نیستیم

با تشکر

MbjHosting
February 5th, 2011, 20:58
ببخشید بنده عرض کردم که اینجا نمی فروشم.
از مدیر انجمن خواهش می کنم وقتی بنده قصد فروش ندارم این موضوع رو حذف کنند.
ممنون

s.w.a.t
February 5th, 2011, 21:35

دوست عزیز به شما ربطی نداره که بنده اینجا پست می دم یا نه !
نیازی هم به سود 5 - 6 هزار تومانی این ندارم ! بخدا فقط قصد لطف کردن داشتم !
من می تونم این مسترکارت رو 290 هزار تومان بفروشم که 100 هزار تومان سود کنم !

کسی که حرف خودش برای خودش ارزشی نداره پس کار کردن باهاش ریسک بزرگی هست.

درضمن این کارتها که برای شما آرزو هست واسه ما خاطره هست.

مسترکارت یا ویزا چیزی نیست که شما بخوایی بفروشی یه چیز رایگان هست!! اونم دومیلیون تومن ... ;)

MbjHosting
February 5th, 2011, 21:46

مسترکارت یا ویزا چیزی نیست که شما بخوایی بفروشی یه چیز رایگان هست!! اونم دومیلیون تومن ... ;)

بنده می گم این موضوع رو ببنیدید شما نمی بندید !
جناب به شما ربطی نداره بنده چکار می کنم...

مدیر انجمن لطفا این موضوع را پاک کن!

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

درضمن بابت اینکه فرمودید "درضمن این کارتها که برای شما آرزو هست واسه ما خاطره هست." لطفا ادب را رعایت کنید ! بنده خودم 5 سال در اروپا بودم و مدتی است که به ایران آمدم و 90% اقوامم هم در اروپا و آمریکا هستند. بنده هرچه می خواهم جواب "خودنمایی" های شما رو ندهم شما بازهم خودنمایی می کنید !

vPsPersia.COM
February 5th, 2011, 22:39
ببخشید بنده عرض کردم که اینجا نمی فروشم.
از مدیر انجمن خواهش می کنم وقتی بنده قصد فروش ندارم این موضوع رو حذف کنند.
ممنون

نتیجه میشه این !!

شما اگر از سرویستون اطمینان دارید، لطفا حرفهاتون را با مدرک بزنید. اگر در این تاپیک اطمینان دیگران را جلب نکنید و نا امیدانه درخواست حذف تاپیک را کنید مطمئنا افراد زیادی به شما بدبین خواهند شد. ولی اگر دوستان را متقاعد کنید، افراد زیادی به این سرویس و دیگر سرویس های شما اطمینان خواهند کرد (لطفا نگید نیازی ندارم خواستم ثواب کنم)

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:38 PM ----------

وقتی از مسئله فرار کنید و جواب دوستان رو ندهید ، نتیجه میشه اینکه همه بد بین می شوند .

فکر های خاصی در ذهن بوجود میاد !!