PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت شرکت

farshid17
March 9th, 2018, 16:21
با سلام به دوستان میخواستیم برای یکی از دوستانمون شرکت تاسیس کنیم یه شرکت معتبر که از نظر قیمت خوب باشن توی ثبت شرکت تهران معرفی کنید باتشکر

mchteh
March 9th, 2018, 22:50
با سلام به دوستان میخواستیم برای یکی از دوستانمون شرکت تاسیس کنیم یه شرکت معتبر که از نظر قیمت خوب باشن توی ثبت شرکت تهران معرفی کنید باتشکر

سلام
فرقی ندارن از نظر تعرفه ای همشون تهش ی مبلغ مشخص رو ازتون میگیرن حالا تهش 100 تومن اینور اونور
من زیاد بااین شرکتا کار کردم
اما بهترینشون از نظر من شرکت فکر برتر هست که تو جردن هست
هم کلاس کاریشون خیلی خوبه هم حسابی کار ادمو راه میندازن

تو نت سرچ کنید فکر برتر میاد سایتشون

البته این نظر شخصی بنده و تجربه بنده هست

Danax
March 10th, 2018, 17:39
درود و عرض ادب

بنده هم با شرکت فکر برتر رایکا همکاری داشتم و 2 شرکت برای ما ثبت کردند کارشون بسیار دقیق و با دقت هست بد نیست تحقیقی در موردشون بکنید

موفق باشید

Alireza2079
March 10th, 2018, 18:54
شما خودت هم میتونی ثبت کنی
این کاری که این شرکت های ثبت میکنند فقط اینه که مدارک از شما تحویل میگیرند و تحویل میدند
با یه سرچ ساده به نتیجه میرسید و فکر کنم با 100-150 بتونید خودتون اوکی کنید

arminkit1
March 11th, 2018, 15:06
سلام
خودتون میتونید انجام بدید، یکم وقت بزارید میتونید خودتون انجام بدید:
http://irsherkat.ssaa.ir/Design/Establishment.aspx

mchteh
March 11th, 2018, 21:00
شما خودت هم میتونی ثبت کنی
این کاری که این شرکت های ثبت میکنند فقط اینه که مدارک از شما تحویل میگیرند و تحویل میدند
با یه سرچ ساده به نتیجه میرسید و فکر کنم با 100-150 بتونید خودتون اوکی کنید

به این سادگیا هم نیست خیلی الاف میکنن ادمو
الان برای مالیات ما چهارماه دنبالش دویدیم بهمون کد اقتصادی ندادن همش گفتن در حال بررسی
اخرش خسته شدیم اومدیم باز به یکی از این شرکتا پول دادیم رفتن 2 هفته ای کد رو برامون گرفتن

بحث بحثه زمان هست