PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد یه سرویس دهنده

Armin_42
January 15th, 2011, 16:58
سلام

دوستان najvahost.com رو برای دریافت دامنه تایید میکنید؟؟؟

ممنون

faranetwork
January 15th, 2011, 17:17
چرا دامنه رو با پنل به اسم خودتون نمیگیرین که راحت باشین؟

Armin_42
January 15th, 2011, 17:38
اینطوری راحت ترم دوست عزیز

کسی در مورد این سرویس دهنده اطلاعاتی نداره؟

maroofi
January 15th, 2011, 18:20
دوست عزیز شرکتی که دامین رو ثبت میکنه یک کنترل پنل در اختیار داره که هر موقع دلش خواست میتونه دامین رو برای خودش بالا بکشه شما هم نمیتونید اعتراض کنید مگر اینکه به دردسر بیفتیدو بیرید وکیل بگیرید و الکی خودتون رو وارد یه ماجراهایی بکنید.
اگر این مسئله رو دوست دارید و راحت تر هستید . که دیگه هیچی.
پیشنهاد من این هست که شما یک کردیت کارت بخرید و خودتون برید ثبت کنید. یا حداقل از یک دوست برای بار اول راهنمایی بگیرید.
به هرحال دوستان سر دلسوزی به شما راهنمایی میکنند.

Armin_42
January 15th, 2011, 18:43
ممنون از راهنمایی

پس یه جایی رو معرفی کنید که مطمئن باشه

faranetwork
January 15th, 2011, 18:49
اگه خواستین من ir. و com . رو به نام خودتون ثبت میکنم پنل هم میدم به خودتون.خواستین یا پیام خصوصی کنین یا بیاین یاهو : capitan_jax2002@yahoo.com

akbari
January 15th, 2011, 18:58
مرکز خدمات انفورماتیک ساینا - پشتيباني (http://my.sainasoft.ir)

maroofi
January 15th, 2011, 19:10
ممنون از راهنمایی

پس یه جایی رو معرفی کنید که مطمئن باشه
والا من به کسی اعتماد نمیکنم
چه برای هاست چه برای دامین
اطمینان در این صنف یعنی کشک
وقتی که دامنه شما ثبت بشه اگر رنکش بالا بره توسط خود طرف بالا کشیده میشه
حالا یا به خودتون فروخته میشه
یا اینکه در بازارهای حراجی دامین فروخته میشه
یهو میبینی هزار دلار قیمت گذاشتند
چه اطر طرف کارگزار دامنه ممکنه این اتفاق بیفته چه از سمت شرکتی که این دامنه رو میگیرید

مثل اون دامین webvillage.com
مال یکی از دوستان بود که متاسفانه به یغما رفت و کاری هم نتوسنت بکنه
یا مثلا پرشین بلاگ و...
اطلاعاتتون خیلی کمه توصیه میکنم شخصی اقدام کنید. اگر هم یک سایت برای مشتری هست و میخواید برای مدتی باشه به هرکی بدین براتون ثبت میکنه.

Armin_42
January 15th, 2011, 19:16
اقا پس شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟

maroofi
January 15th, 2011, 19:26
گفتم که
یک کرات بخرید و با پیپال برید بخرید.
نظر من این بود حالا شاید دوستان حرفه ای تر بتونند راه حل بهتری در اختیارتون قرار بدهند
به هرحال روش ثبت دامینیک ه جا افتاده ( پول برید حساب و اسم رو بدید ) اصلا درست نیست و خطرناکه . حالا هرجوری که میدونید تصمیم بگیرید.

IFACO.Net
January 15th, 2011, 19:30
راه انداختن جو بی اعتمادی و بدبینی گناهیست نابخشودنی !

و اما شما دوست عزیز دامنه های آی آر تان را در nic.ir پنل بسازید و با مراجعه به یکی از نمایندگان و ساب رسیلرها بخواهید که در پنل خودتان آنرا برای تان ثبت کنند و همچنین دامنه های خارجی ر ا هم در یکی از شرکت های معتبر و باسابقه ایرانی به نام خودتان ثبت کنید و مطمئن باشید که مشکلی پیش نخواهد آمد.

موفق باشید

khudeman
January 15th, 2011, 19:33
مسئله اینجاست که خیلی ها فکر میکنند دامنه هاشون گوهرهای خیلی نابی است . در حالیکه احتمال اینکه دامنه ای در آینده به چنین موقعیتی برسد یکی دو تا در هر صد هزار است.
اگر کسی بخواد خیلی مو را از ماست بکشه باید از icann ریجستراری بگیره. راه مطمئن دیگه ای نیست

amirHoseein
January 15th, 2011, 19:55
بی اعتمادی خوب نیست !
ولی از کسانی که مفت فروش هستند به هیچ عنوان خرید نکنید !
پی پال هم احتمال هزار تا مشکل هست

maroofi
January 15th, 2011, 20:48
راه انداختن جو بی اعتمادی و بدبینی گناهیست نابخشودنی !

و اما شما دوست عزیز دامنه های آی آر تان را در nic.ir پنل بسازید و با مراجعه به یکی از نمایندگان و ساب رسیلرها بخواهید که در پنل خودتان آنرا برای تان ثبت کنند و همچنین دامنه های خارجی ر ا هم در یکی از شرکت های معتبر و باسابقه ایرانی به نام خودتان ثبت کنید و مطمئن باشید که مشکلی پیش نخواهد آمد.

موفق باشید
دوست عزیز خرید دامنه مثل خرید کالای فیزیکی نیست که بتونید به اون دست پیدا کنید من از شما تعجب میکنم که هنوز این چیزا رو نمیدونی.
بهتره که به جای کتمان حقایق و ***یهای دامنه هایی که در ایران انجام میشه واقعیت رو بپذیریم
persianblog.com
p30download.com
webvillage.com
بازم بشمارم ؟
ما اومدیم اینجا که به این دوستان کمک کنیم نه اینکه حقاقیق رو کتمان کنیم.
بهتره دوستان عزیزی که در کار فروش دامنه هستند به جای اینکه جو بی اعتمادی رو پیراهن عثمان کنند کیفیت را بالا ببرند واعتماد سازی کنند.
موفق باشی عزیز

مسئله اینجاست که خیلی ها فکر میکنند دامنه هاشون گوهرهای خیلی نابی است . در حالیکه احتمال اینکه دامنه ای در آینده به چنین موقعیتی برسد یکی دو تا در هر صد هزار است.
اگر کسی بخواد خیلی مو را از ماست بکشه باید از icann ریجستراری بگیره. راه مطمئن دیگه ای نیست
شما از کجا اطلاع داری که این دوستمون در فکر ثبت دامنه خوبی نباشه ؟ از روی هوا که نمیشه صحبت کرد ؟ نه ؟
همیشه فروشنده ها به فکر جیب خودشون هستند همه مسائل ریز و درشت پشت پرده رو که نمیگن . پس فروشنده قابل اعتماد نیست چون فقط به فکر پر کردن جیب خالیه خودشه.
شما هم بهتره در این انجمن مثل اقای محمد فخرایی عزیز و دیگران به فکر اطلاع رسانی باشید . و بدونین که همه اینجا جمع شدیم به هم کمک کنیم

بی اعتمادی خوب نیست !
ولی از کسانی که مفت فروش هستند به هیچ عنوان خرید نکنید !
پی پال هم احتمال هزار تا مشکل هست
کاملا موافقم
ولی برای خرید پیپال هستند کسانی که این کار رو انجام میدهند و در ازای مبلغ ناچیزی از خارج برای شما مستقیما خرید میکنند
تاپیک در این مورد زیاده
پس این کار شدنیه و 100% انجام میشه.
ولی نظر من این هست که اگر خودشون کردیت کارت میگرفتند بهتر بود .

در مجموع میشه از ایران خرید کرد ولی به ظرطی که طرف آشنای چندساله باشه نه صرف دوتا تاپیک و پست و رفاقت .
اگر کسی از حرفهای من ناراحت شد صمیمانه ازش عذرخواهی میکنم و امیدوارم که منو ببخشه :)

Armin_42
January 15th, 2011, 21:38
ممنون از همه ی دوستان

برای ثبت کدام سایت خارجی رو پیشنهاد میکنید؟

maroofi
January 15th, 2011, 21:56
چندین و چند کارگزار رسمی هست ولی مشکلات خاص خودشون رو دارند
من این دوتا سایت رو میشناسم که فعلا خوشنام خوشنام هستند و گزارشی خلاف ازشون صادر نشده

1- name.com یک سایت امریکایی که قابلیت هو ایز مخفی داره و میتوین راحت دامین رو هو ایز کنی و برای ثبت نام از شما مبلغی نمیگیره ولی مشکل تحریم رو داریم. پنلش خیلی خوب هست وبرای تازه کارها بسیار راحته . برای ورود با ای پی ایران وارد نشید.

2- سایت دایرکتی : سایت هندی هست که مشکلی با ایران نداره ولی پنل خیلی سختی داره بچه هایی که با name کار کردند میگفتند که خیلی مزخرفه در ضمن برای انتقال دامنه در خودش خیلی سخت کار میکنه. در کل معماری برنامه نویسی ضعیفی داره . البته خیلیها هم هستند که مشکلی با این قضیه ندارند . مورد دومش اینه که دویست چوق برای ثبت نام از شما میگیره که 6-7 دلار برای ثبت نام حذف میشه و مابقی رو میتونین دومین ثبت کنین البته هستند دوستانی که از این شرکت میتونند به شما ساب ریسلری بدهند ولی متاسفانه بازم امکان ***ی هست ;) چون میتونه پسورد شما رو رریست کنه و به اطلاعات شما دست پیدا کنه. ضمنا بچه ها میگفتند یه مورد هم نزدیک بوده دامنه ب***ه که دیگه راست و دروغش با راوی .

شرکتهای دیگری هم هستند ولی این دوتا شناخته شده ترند .
خودتون ببینید و تصمیم گیری کنید