PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتی که محصولات من رو رایگان گذاشته و شکایت از وی

internet
March 8th, 2018, 10:39
سلام
بنده ده ساله شاپ دارم با محصول اختصاصی
ولی متاسفانه سایتی برداشته محصولات من رو رایگان برای دانلود
بهش هم اخطار کردم ولی به جز بن کردن تلگرام کار دیگه ای نمی کنه

http://www.fatopgear.ir

مجموعه تخت گاز رو ایشون همینطوری برای دانلود گذاشته بدون هزینه و داره به امسال بنده ضرر میزنه
و گفتم بزار مشکلی نیست ولی حداقل یه وجهی بابت دانلودش از مشتری ها بگیر
ولی مثل اینکه اصلا گوشش به این حرفها بدهکار نیست
دوستان در پیام خصوصی میشه پیگیری کرد که این فرد کی هست و کجا هست و از کجا هاست و فضا و مشخصاتی ازش دارید
لطفا هر اطلاعاتی برای جلوگیری از این فرد و سایتش میشه برام خصوصی ارسال بفرمائید
با تشکر

vahid03
March 8th, 2018, 10:44
این کاربر هستش

http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=127396

به پشتیبانی رز بلاگ بگید احتمالا وبلاگشو دیلت بزنند

ashadata
March 8th, 2018, 10:45
سلام
بهش هم اخطار کردم ولی به جز بن کردن تلگرام کار دیگه ای نمی کنه

http://www.fatopgear.ir

مجموعه تخت گاز رو ایشون همینطوری برای دانلود گذاشته بدون هزینه و داره به امسال بنده ضرر میزنه
ولی مثل اینکه اصلا گوشش به این حرفها بدهکار نیست
دوستان در پیام خصوصی میشه پیگیری کرد که این فرد کی هست و کجا هست و از کجا هاست و فضا و مشخصاتی ازش دارید
با تشکر

:) http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/1.gif http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/1.gif http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/1.gif http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/1.gif

1eng.ir
March 8th, 2018, 10:48
http://whois.nic.ir/?name=fatopgear.ir
شبونه برید در خونشون، یه کلاه و یه گونی
بیاریدش میدون شوش لختش کنید :d

البته قبلش بهش اخطار بده همچین کاری باهاش میکنی
شاید به راه راست هدایت شد

internet
March 8th, 2018, 10:49
الان برنامه تخته گاز رو که سرچ کنید تو گوگل به خاطر همین فرد اومده اول و دانلود گذاشته رایگان
بنده ده ساله دارم کار میکنم و یک فایل رایگان برای هیچ کسی نزاشتم چون میدونم وقتی چیزی رایگان شد هم خودم شکست میخورم هم دیگران
ولی ایشون چند بار بهش اخطار کردم ولی الان اومده اول گوگل و صدر گوگل و بنده افت کردم و هیچ فروشی هم از این برنامه ندارم
و امثال من که ورشکسته بودیم دیگه با این نوع افراد دیگه فاتحمون خونده است

1eng.ir
March 8th, 2018, 10:50
بنده ده ساله دارم کار میکنم و یک فایل رایگان برای هیچ کسی نزاشتم چون میدونم وقتی چیزی رایگان شد هم خودم شکست میخورم هم دیگران

با طلا بکوبیم به سر در انجمن :113:

internet
March 8th, 2018, 10:51
چند بار بهش اخطار دادم گفت نه من لینک ها رو بر میدارم سایت منو میزاره
گفتم لینک بزار بفروش هر چیز خواستی حتی از من بخر بفروش هیچ ایرادی نداره همه محصولاتم رو خیلی ها برداشتند فروختند نوش جونشون
ولی دانلود رایگان نزار چون وقتی رایگان گذاشتی دیگه فاتحه ما خونده است
ولی کلا از این آدم ها هست که بهت میگه اره درست میکنم ولی پشت سرت میخنده میگه ارواح ...

- - - Updated - - -

https://www.google.com/search?q=%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF+%D8%A8%D8%B1%D9% 86%D8%A7%D9%85%D9%87+%D8%AA%D8%AE%D8%AA+%DA%AF%D8% A7%D8%B2+%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%D9%87+%D9%81%D8% A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C&oq=%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF+%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8% A7%D9%85%D9%87+%D8%AA%D8%AE%D8%AA+%DA%AF%D8%A7%D8% B2+%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%D9%87+%D9%81%D8%A7%D8% B1%D8%B3%DB%8C&aqs=chrome.0.69i59j69i60j0l4.2310j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

اشکان
March 8th, 2018, 10:54
یعنی دوبله ای که شما برای این مستند تاپ گیر قرار دادید اختصاصی هستش؟ یا دوبله بی بی سی؟

internet
March 8th, 2018, 10:55
این کاربر هستش

http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=127396

به پشتیبانی رز بلاگ بگید احتمالا وبلاگشو دیلت بزنند

ببخشید یعنی این سایتی که داره متصل هست به رز بلاگ؟

nevergotme
March 8th, 2018, 10:56
داداش همچین شما نوشتی محصول اختصاصی من ، فکر کردم یه اسکریپتی یا برنامه ای نوشتی طرف رایگان گذاشته واسه دانلود ! این چیزا تو ایران صاحاب نداره ، کپی رایت رو خوده دولت ما رعایت نمیکنه چه برسه به مردم ! در ضمن این مجموعه تخت گاز که میگی نمیدونم منظوره شما از اختصاصی چیه ، دوبلشو منظورتونه ؟ یعنی شما خودتون با عوامل خودتون گویندگی کردین و طرف گذاشته واسه دی ال ؟ اگر نه من تمام 25 فصل رو با تمام اسپشیال ها میتونم رایگان یه وبلاگ بسازم بزارم برا دانلود چیزه خاصی نی !

internet
March 8th, 2018, 10:59
داداش همچین شما نوشتی محصول اختصاصی من ، فکر کردم یه اسکریپتی یا برنامه ای نوشتی طرف رایگان گذاشته واسه دانلود ! این چیزا تو ایران صاحاب نداره ، کپی رایت رو خوده دولت ما رعایت نمیکنه چه برسه به مردم ! در ضمن این مجموعه تخت گاز که میگی نمیدونم منظوره شما از اختصاصی چیه ، دوبلشو منظورتونه ؟ یعنی شما خودتون با عوامل خودتون گویندگی کردین و طرف گذاشته واسه دی ال ؟ اگر نه من تمام 25 فصل رو با تمام اسپشیال ها میتونم رایگان یه وبلاگ بسازم بزارم برا دانلود چیزه خاصی نی !

این که دیگه مثل روز روشنه من هم بحثی ندارم
میگم چرا رایگان گذاشتی وقتی اینجا هاست رایگان بزارند خوب مسلما دیگه کسی هاستی نمیخره همه میرن رایگان می گیرند
البته به این سادگی ها هم نیست که هر چیزی داشته باشه بتونه بفروشه یا ساده باشه نه بابا اصلا فروش این جور چیزا اونم تو این وضعیت بازار و دانلود ... راحت نیست
شما هم بزاری سودی برات نداره فقط داری کار امسال من رو خراب میکنی

vahid03
March 8th, 2018, 10:59

بله وبلاگه از رزبلاگ

internet
March 8th, 2018, 11:05
37699

http://uupload.ir/files/ppuw_untitled.png
سفارشات ارسال شده من بعد از ده سال 19500 تومان!
سفارشات آماده به ارسال من بعد از یک هفته 30000 تومان
بعد از ده سال شما به نظرت چقدر مشتری جمع کردی! منظور من ده سال یعنی چقدر مشتری داشتی که حالا شده این
اینم نتیجه کاری هست که چنین افرادی در حق ما می کنند و خودشون خبر ندارند

Reza G
March 8th, 2018, 11:24
جسارت نباشه ولی میشه بفرمایید دقیقاً‌ کدوم قسمت این مجموعه تخته گاز کار شماست؟

چون تنها در صورتی میتونید ازش شکایت کنید که یه مالکیتی نسبت به اثر داشته باشید.

الان یه سری سایتهای فیلم حق اشتراک می گیرند یه سری نمی گیرند. آیا اونایی که لینک دانلودشون پولی هست مالک سریالهای خارجی و فیلمهای هالیوودی هستند؟

mey.sam
March 8th, 2018, 12:38
خوب خوب
بذار ببینم امروز چی داریم

محصول شما نیست،چه برسه به اختصاصی.مگه اینکه تهیه کننده یا یکی از عوامل دست اول برنامه تخت گاز باشید.هستید؟

شما نمیتونید به یه نفر بگید چکار کنه یا چکار نکنه وقتی خودتون هر کاری دلتون بخواد میکنید.

بر فرض مشخصاتش رو پیدا هم کردی.میخوای بری ازش شکایت کنی مثلا؟!

خوب حداقل ایشون همینطوری گذاشته و ادعای مالکیت نداره و مثل شما نگفته "محصول اختصاصی" !!

حق امثال شما همینه که شکست بخورید

امثال من که ورشکسته بودیم دیگه با این نوع افراد دیگه فاتحمون خونده است
بهترین اتفاقی که برای وب ایران میتونه بیافته همینه.

هر چیز خواستی حتی از من بخر بفروش هیچ ایرادی نداره

صله رحم و رافت و مهربانی و مردانگی رو به حد والایی رسوندی.خدا خیرت بده :64:

اینم نتیجه کاری هست که چنین افرادی در حق ما می کنند و خودشون خبر ندارند

شما از نتیجه کارت و ضرری که به صاحبین اصلی اثر میزنی آگاهی داری؟

و در آخر دمش گرم.همین الان چند تا قسمت از تخته گاز رو دانلود کردم از سایتشون.
این رو هم بگم من هیچ دشمنی ای با شما ندارم.

Web-Hosting
March 8th, 2018, 12:50
جوری گفت محصول من ما فک کردیم
طرف کلی وقت گذاشته تا محصول شو آماده کرده
بیا برو عامو =p~

karjoo
March 8th, 2018, 12:53
داداش شما تهیه کننده هستی یا کارگردان ؟

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%AE%D8%AA%E2%80%8C%DA%AF%D8%A7%D8%B2_(%D9 %85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87_%D8%AA%D9%84%D9% 88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C_%DB%B2%DB%B 0%DB%B0%DB%B2)

چجوری این محصول مال شماست ؟
شما از جایی برداشتی گذاشتی
میگی بقیه نباید بزارن ؟!! :39:

internet
March 8th, 2018, 13:44
جسارت نباشه ولی میشه بفرمایید دقیقاً‌ کدوم قسمت این مجموعه تخته گاز کار شماست؟

چون تنها در صورتی میتونید ازش شکایت کنید که یه مالکیتی نسبت به اثر داشته باشید.

الان یه سری سایتهای فیلم حق اشتراک می گیرند یه سری نمی گیرند. آیا اونایی که لینک دانلودشون پولی هست مالک سریالهای خارجی و فیلمهای هالیوودی هستند؟

مسئله شکایت و این داستان ها نیست
همین چهار تا افکار مثل این هست میان اینجاهاست و سرور و ... رایگان میزراند برای دانلود به امید اینکه بعد سایتشون بگیره و بعد تبلیغ بگیرند و از این داستان ها
همین افکار امثال شما هست که چهار تا کسب و کار مثل ما که سال هاست فروشنده ایم رو نابود کرده

- - - Updated - - -

داداش شما تهیه کننده هستی یا کارگردان ؟

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%AE%D8%AA%E2%80%8C%DA%AF%D8%A7%D8%B2_(%D9 %85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87_%D8%AA%D9%84%D9% 88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C_%DB%B2%DB%B 0%DB%B0%DB%B2)

چجوری این محصول مال شماست ؟
شما از جایی برداشتی گذاشتی
میگی بقیه نباید بزارن ؟!! :39:

مال من نیست ولی چیز رایگان کاسب هم باشی بدی دست مردم. کاسب های دیگه یقه ات رو میگیرند

- - - Updated - - -

جوری گفت محصول من ما فک کردیم
طرف کلی وقت گذاشته تا محصول شو آماده کرده
بیا برو عامو =p~

اره معلومه شما هم همین سرور و هاست فروشی که اگه همین چهار تا فیلم رایگان نباشه چیزی تو کاسه ات نیست

- - - Updated - - -

اقا بزارند برای فروش مشکلی نیست رایگان نزارند همین رایگان گذاشتن کار ما رو خراب کرده همین فیلم و سریال رایگان همه کسب و کارهای امثال من رو به ورشکستگی کشونده باعث و بانی اش هم همین افکار پوسیده ای هست که اینجا می بینید

- - - Updated - - -

خوب خوب
بذار ببینم امروز چی داریم

محصول شما نیست،چه برسه به اختصاصی.مگه اینکه تهیه کننده یا یکی از عوامل دست اول برنامه تخت گاز باشید.هستید؟

شما نمیتونید به یه نفر بگید چکار کنه یا چکار نکنه وقتی خودتون هر کاری دلتون بخواد میکنید.

بر فرض مشخصاتش رو پیدا هم کردی.میخوای بری ازش شکایت کنی مثلا؟!

خوب حداقل ایشون همینطوری گذاشته و ادعای مالکیت نداره و مثل شما نگفته "محصول اختصاصی" !!

حق امثال شما همینه که شکست بخورید

بهترین اتفاقی که برای وب ایران میتونه بیافته همینه.

صله رحم و رافت و مهربانی و مردانگی رو به حد والایی رسوندی.خدا خیرت بده :64:

شما از نتیجه کارت و ضرری که به صاحبین اصلی اثر میزنی آگاهی داری؟

و در آخر دمش گرم.همین الان چند تا قسمت از تخته گاز رو دانلود کردم از سایتشون.
این رو هم بگم من هیچ دشمنی ای با شما ندارم.

خلاصه جواب هایی که دادم بخون همونه ...

- - - Updated - - -

اکثر سایت های همکار خودم با سابقه زیاد زیر دهه 90
الکساشون رفته بالای 70000 - 80000 ایران
باعث و بانی اش هم همین رایگان هاست دیگه وقتی رایگان باشه کی میاد دی وی دی بخره
ولی نباشه ناچارند بخرند

ashkan.solutions
March 8th, 2018, 14:05
دوست من شما محصول اختصاصی ارایه نکرده اید و برنامه ی تلویزیونی Top Gear هیچ ارتباطی به شما ندارد. صرفا شما هم مثل دیگران آن را سرقت کرده اید و در دسترس عموم قرار می دهید.

از واژه سرقت استفاده شد چون دقیقا کار من و شما و همه ی ایرانی ها سرقت و ***ی از مالکین اثرهای این چنینی است. حالا چه Top Gear چه هر فیلم و سریالی که داریم یا رایگان دانلود می کنیم یا با Torrent میگریم یا هر راه دیگری که وجود دارد.

بعد یک نکته ی دیگری هم هست. آیا باید شرکت های داخلی که محصولاتی مثل گردو و کینگ میدن بیان از سایت های دانلود نرم افزار شکایت کنن که «محصول اختصاصی» آنها به صورت رایگان در دسترس عموم جهت دانلود قرار گرفته؟ منطق شما غیر مقدار غیر قابل درک برای شخص من است.

حالا اگر بخواهیم اصل قضیه را با هم بررسی کنیم باید بیان کرد که در دنیای ۲ سبک فروشندگی وجود دارد.

۱- شما مستقیم به ازای محصولی که ارایه می دهید هزینه می گیرید.

۲- شما محصول رایگان می دهید و از راههای دیگری به صورت غیر مستقیم پول دریافت می کنید.

اشخاصی همانند شما با زرنگی محصول رایگانی را جمع اوری می کنند و مجدد آنها را به فروش می رسانند بدون اینکه ارزش افرینی کرده باشند. جزو فروشندگان دسته یک هستند و دیدگاه سنتی به قضیه فروش دارند.

حال افرادی هستند که با ذهنی بازتر و مدرن به مقوله ی فروش نگاه می کنند. این افراد می آیند محصولی را رایگان ارایه می دهند و سپس از راه های دیگری به صورت غیر مستقیم سود دریافت می کنند. حالا این کارهای غیر مستقیم می توانند فروش خدمات مکمل یا دریافت حمایت مالی یا تبلیغات بر روی وب سایت باشد.

مثلا یکی از شرکت های معروفی که راهکار دوم را برای تجارت برگزیده Ubuntu می باشد که مسلما معرف حضور شما است.

دیدگاه شما کاملا سنتی و قدیمی است و میزان سود شما که خودتان به اشتراک گذاشته اید نشان می دهد که حرف من درست است و تجارت شما نیاز به یه بازنگری و تغییر استراتژی دارد. پس بیایید همین امروز در سبک زندگی خودتون بازنگری کنید و از تجربه ی ۱۰ ساله ی خود برای پیشی گرفتن از افراد تازه به دوران رسیده استفاده کنید. مسلما شما به نسبت این افراد می توانید در سطح بسیار بالاتری برای محصولات رایگان ارزش افرینی کنید و منبع سود اوری خود را تغییر دهید.

internet
March 8th, 2018, 14:12
دوست من شما محصول اختصاصی ارایه نکرده اید و برنامه ی تلویزیونی Top Gear هیچ ارتباطی به شما ندارد. صرفا شما هم مثل دیگران آن را سرقت کرده اید و در دسترس عموم قرار می دهید.

از واژه سرقت استفاده شد چون دقیقا کار من و شما و همه ی ایرانی ها سرقت و ***ی از مالکین اثرهای این چنینی است. حالا چه Top Gear چه هر فیلم و سریالی که داریم یا رایگان دانلود می کنیم یا با Torrent میگریم یا هر راه دیگری که وجود دارد.

بعد یک نکته ی دیگری هم هست. آیا باید شرکت های داخلی که محصولاتی مثل گردو و کینگ میدن بیان از سایت های دانلود نرم افزار شکایت کنن که «محصول اختصاصی» آنها به صورت رایگان در دسترس عموم جهت دانلود قرار گرفته؟ منطق شما غیر مقدار غیر قابل درک برای شخص من است.

حالا اگر بخواهیم اصل قضیه را با هم بررسی کنیم باید بیان کرد که در دنیای ۲ سبک فروشندگی وجود دارد.

۱- شما مستقیم به ازای محصولی که ارایه می دهید هزینه می گیرید.

۲- شما محصول رایگان می دهید و از راههای دیگری به صورت غیر مستقیم پول دریافت می کنید.

اشخاصی همانند شما با زرنگی محصول رایگانی را جمع اوری می کنند و مجدد آنها را به فروش می رسانند بدون اینکه ارزش افرینی کرده باشند. جزو فروشندگان دسته یک هستند و دیدگاه سنتی به قضیه فروش دارند.

حال افرادی هستند که با ذهنی بازتر و مدرن به مقوله ی فروش نگاه می کنند. این افراد می آیند محصولی را رایگان ارایه می دهند و سپس از راه های دیگری به صورت غیر مستقیم سود دریافت می کنند. حالا این کارهای غیر مستقیم می توانند فروش خدمات مکمل یا دریافت حمایت مالی یا تبلیغات بر روی وب سایت باشد.

مثلا یکی از شرکت های معروفی که راهکار دوم را برای تجارت برگزیده Ubuntu می باشد که مسلما معرف حضور شما است.

دیدگاه شما کاملا سنتی و قدیمی است و میزان سود شما که خودتان به اشتراک گذاشته اید نشان می دهد که حرف من درست است و تجارت شما نیاز به یه بازنگری و تغییر استراتژی دارد. پس بیایید همین امروز در سبک زندگی خودتون بازنگری کنید و از تجربه ی ۱۰ ساله ی خود برای پیشی گرفتن از افراد تازه به دوران رسیده استفاده کنید. مسلما شما به نسبت این افراد می توانید در سطح بسیار بالاتری برای محصولات رایگان ارزش افرینی کنید و منبع سود اوری خود را تغییر دهید.

این متن شما که به قول معروف نعل وارونه زدن هست سفسطه ای بیش نیست
اصلا چنین چیزی نیست این بابا که سایت زده به خوبی من مطمئن هستم که کل مجموعه تخت گاز رو از بنده خریداری کرده و بعد به صورت رایگان گذاشت
هیچ جای ایران این مجموعه رو نداشتند مگر اینکه از سایت و بنده خریداری کنند چون من بیش از یک ده فروشگاه دارم خیلی چیزام تو خواب هم اینا نمی بینند و خیلی کارهایی کردم که اینها روحشون هم خبر نداره
پس الکی همینطوری جمع آوری نبوده من هر کدوم از این محصولات رو موهام سفید کردم با کیفیت دی وی دی گذاشتم همینطوری نخود و لپه که نیست فکر کردی کردند تو گونی فروختند
شاید خودت کارهات این شکلی هست بنده خیر

ashkan.solutions
March 8th, 2018, 14:22
اصلا چنین چیزی نیست این بابا که سایت زده به خوبی من مطمئن هستم که کل مجموعه تخت گاز رو از بنده خریداری کرده و بعد به صورت رایگان گذاشت
هیچ جای ایران این مجموعه رو نداشتند مگر اینکه از سایت و بنده خریداری کنند چون من بیش از یک ده فروشگاه دارم خیلی چیزام تو خواب هم اینا نمی بینند و خیلی کارهایی کردم که اینها روحشون هم خبر نداره
پس الکی همینطوری جمع آوری نبوده من هر کدوم از این محصولات رو موهام سفید کردم با کیفیت دی وی دی گذاشتم همینطوری نخود و لپه که نیست فکر کردی کردند تو گونی فروختند

من فکر می کنم شما سن و سالی ازتون گذشته چون لجبازی دهه شصتی ها رو دارین توی عدم تغییر کردن ;;)

این شخص مشخصا در حال کسب درآمد با فروش تبلیغات برای وب سایتشان هستند و حالا اینکه از کجا فیلم های خود را میارند بحث جداگانه ای است.

ببینید اگر من جنسی رو به سرقت ببرم بعد بذارم برای فروش و یکی از من بخره و اینبار رایگان در اختیار دیگران بگذاره زیاد نمیشه به طرف خورده گرفت. چون نه من و نه اون شخص کار درستی نمی کنیم. حالا چون فرصت و فضای جامعه به شکلی است که این سرقت ها را عرف می داند دلیل نمی شود به خومون دروغ بگوییم که اصل قضیه چیست.

من شخصا نظر خودم رو گفتم و برداشت من از ماهیت کسب و کار دیجیتال امروزه - من نه به شما خرده گرفتم و میگم کار شما اشتباه بوده و نه اینکه اون طرف کار اشتباهی کرده - صرفا باید دیدگاهمون رو به دنیا به روز رسانیم کنیم چون اگر تجارت خود را پویا نکنیم خیلی زود افراد منعطف از ما بازار رو دستشون میگیرند.

nevergotme
March 8th, 2018, 14:37
ا کیفیت دی وی دی گذاشتم همینطوری نخود و لپه که نیست فکر کردی کردند تو گونی فروختند

حالا یه چیزی ، من یه بررسی کردم اسکرین شات ها رو ، مثلا این :

http://up.fatopgear.ir/view/2242334/Topgear_S14_E1_Fatopgear.ir_s.jpg

اینکه النن کپچر شده از ماهواره هستش آرم BBC این حرفا ، یعنی هیچ زحمتی نداره این کار ، نه سینک دوبله ای کردی شما نه کیفیت خاصی ارائه دادین ! ماشالله حتی کراپ هم نشده

فقط یه چیزی ، این مجموعه از فصل 14 به بعدش با کیفیت BluRay 1080p موجوده بدونه هیچ واترمارکی و با بهترین کیفیت ، اگر شما اومدین با این کیفین دادید بیرون ، و دوبله رو روش سینک کردین ، بعد حداقل میشه گفت شما زحمت کشیدین!

این هم سورس بوری یه فصلش :

Top.Gear.S15.1080p.BluRay.x264-aAF - 21 GB

حالا همه اینا رو که گفتم بخاطره این بود که مشتری بشی خواستی بهت اینارو بفروشم :D

Amlaaki
March 8th, 2018, 14:52

اخه تو چی میگی عمو تو که فرق وبلاگ و سایتو نمیدونی در حدی نیستی به کسی بگی چیزی بزاره توی وبش :71:

یه حوری گفتی محصولمو من گفتم...

Reza G
March 8th, 2018, 14:54
مسئله شکایت و این داستان ها نیست
همین چهار تا افکار مثل این هست میان اینجاهاست و سرور و ... رایگان میزراند برای دانلود به امید اینکه بعد سایتشون بگیره و بعد تبلیغ بگیرند و از این داستان ها
همین افکار امثال شما هست که چهار تا کسب و کار مثل ما که سال هاست فروشنده ایم رو نابود کرده

نه اخوی. شما تفکرت از همون اول باعث نابودیت بوده.
شمایی که محصول یکی دیگه رو با دریافت هزینه میدی دست مردم
باید فکر اینجاشو میکردی که یه روزی یه نفر پیدا میشه اینارو رایگان در اختیار مردم بذاره و کسب و کار جعلی شما رو کساد کنه.

جناب شما اون dvd هایی که میگی رو از کجا آوردی؟
از یه بنده خدایی خریدی دیگه.
خودت که برنامه رو تولید نکردی.
شما که اومدی dvd مردم رو به یه عده دیگه میفروشی، خودت در مظان اتهام سرقت هستی !!!!
حالا از این ناراحت هستید که یه نفر اومده اینارو سرقت کرده؟ میگن د*د که از د*د بزنه بهش میگن شاه د*د !!! این رفیق ما هم همینه.

persiancoder
March 8th, 2018, 16:40
از نظر بنده شما هیچکاری نمیتونی کنی ...
محصول ماله شما نبوده ک ... شاید شبکه هایی ک دارن پخش میکنند بتونند هم از شما هم از ایشون شکایت کنند ( اونم ن توی ایران ! ) ... ولی شما نه

بیا برو از دانلودها و سایر سایت های دانولد هم شکایت کن دارن کارهای کرک میذارن

GOD
March 8th, 2018, 17:40
تاپیک جالبی بود.مدتی بودم از این دست تاپیک ها نداشتیم
استارتر عزیز شما یا توی این مملکت زندگی نمیکنی یا تو محله شما اوضاع فرق داره.
خیلی از دوستان صاحب یک اثر هستند و اون اثر رو ثبت هم کردند الان دارند از اثرشون سو استفاده میکنند هیچ کاری هم نمیتونند بکنند.بعد شما اومدی یک مجموعه رو فروختی حالا یکی رایگان گذاشته میخوای شکایت کنی ازش:105:

gdfire
March 8th, 2018, 19:51
مشکل برات پیش اومده کسگم؟
خیلیم خوب کرده رایگان گذاشته به تو چه ؟ بگو سوزشت از تلکه کردن ملته همین کاره تو هم که درست نیست کسگم بعدشم هیچ مالکیتی رو برنامه نداری که هر وقت داشتی برو شکایت کن بیخودیم کسیو تخریب نکن تو دو تا دز دی میکنی ولی این بنده خدا از د ز د د ز د ی میکنه و مفت در اختیار ملت میزاره رابین هودیه واسه خودش تو چی:)):)):)):)):))
این همه کانال تو تلگرامه دارن سریال گلشیفته رو پخش میکنن مالک اون اثر غر نمیزنه اوقت توعه بچه قرتی سوزش گرفتی .... اول بدون کجا زندگی میکنی بعد تاپیک بزن

navid2zp
March 8th, 2018, 20:53
من فک می کردم منطق "شما پیشرفت نکن که بازار خراب نشه هممون با همون جنس 10 سال پیش یه نونی بخوریم" از احمقانه ترین چیز هایی هست که تو این کشور دیده میشه.

ولی این تاپیک یک سطح کاملا جدیدی رو معرفی کرد واقعا ...

farhadhelix
March 8th, 2018, 20:58
کلام اخر

هیچ ادعایی نمیتونید بکنید یا کری کنید این طرف رو چون مالکیتی نسبت به این مجموعه ندارید

موفق باشید

IGulf
March 8th, 2018, 21:16
دوست عزیز شما میتونید شکایت کنید و درخواست براورد خسارات بدید.
خسارات ها به این شکل تعیین میشود که محاسبه میکنند که این لینک چندبار دانلود شده و ضربدر مبلغ فروش شما میشود که باید کامل خسارات رو تقدیم کنند و جریمه و دوندگیش هم براشون جدا هست.

seraj654
March 8th, 2018, 21:33
با سلام خدمت همه دوستان...

این آقا اومده تو اکانت تلگرام سایت ما و گفته که از وقتی سایت ما سری تخت گاز رو پخش کرده فروشش کم شده و ...
اولا که نسخه قرار گرفته روی سایت ما قطعا چه از نظر حجم چه از نظر کیفیت و همچنین فرمت فایل کاملا متفاوت هست با دی وی دی های ایشون. به علاوه لوگو سایت ما روی ویدئو ها هست و توی نمونه کیفیت ها هم قابل مشاهده هست.
به علاوه ما اولین و تنها سایتی نیستیم که تخت گاز رو با دوبله قرار دادیم و سایت های دیگه ای هم هستن... ولی ایشون چرا گیر دادن به ما خدا میدونه... به علاوه ایشون حتی درک ساده ای سیستم اشتراک ویژه و پولی بودن سایت ما ندارن و ما رو مسئول کم شدن فروششون میدونن...
با وجود تمام این موارد تو صحبتی که با ما کردن ما قول دادیم لینک های رایگان آپلود بوی رو با لینک های فروش ایشون جایگزین کنیم و ضرر بدیم... و همین کار رو هم انجام خواهیم داد تا ایشون ببینن ما رو حرفمون هستیم. درحال حاظر فصل ها 6 و 7 لینک ایشون تو پست ها ما جایگزین لینک های قبلی شده و به مرور بقیه پست ها هم ویرایش میشه.. . ولی این آقا رفته دقیقا پست هایی رو دیده که هنوز تغییر ندادیم
به خودشون هم گفتم که تغییر لینک ها به مرور و طی برنامه مشخصی انجام میشه ولی ایشون اومدن و با اکانت ها مختلف تو تلگرام به مسئول تلگرام ما توهین کردند و دلیل بلاگ شدنشون هم همینه. به علاوه اومدن تو تلگرام (با یه اکانت دیگه) و میگن پسر من اومده و از سایت شما فیلم غیر اخلاقی دانلود کرده(در صورتی که تمامی محتوای سایت ما سانسور شده هست)... سری تخت گاز رو بردارید وگر نه شکایت می کنم!!!
با وجود همه این موارد و همه بی احترامی و غیر حرفه ای بودن ایشون ما باز هم برای اینکه ایشون ضرر نکنن لینک های رایگان رو برمیداریم و لینک سایت ایشون رو قرار میدیم ولی دلیلی برای توجیه تهدید های ایشون وجود نداره...
کسی که باید از بترسه ایشونه چون سایت ما برخلاف سایت ایشون تو ساماندهی ثبته... نماد تجارت الکترونیک سایت ایشون جعلی هست و دو ساله منقضی شده و وجود این نماد تو سایت کاملا خلاف قانون و قابل پیگیری هست. فروش محصولات صدا و سیما غیر مجازه و... دلایلی هست که ایشون نباید ما رو تهدید کنه. ولی تو این مدت با اینکه این همه احترام براشون گذاشتیم جز بی احترامی و روده درازی چیزی ازشون ندیدیم

از مدیر این بخش درخواست دارم این تاپیک بسته بشه...

ببخشید که طولانی شد

nevergotme
March 8th, 2018, 21:42
شت، لینکای طرفو جایگزین لینکای خودت کردی ؟ از چی میترسی حاجی شما کارتو بکن این چیزا زیاده تو نت اینا همش از تنگ نظری و حسادته شما کاره خودتو بکن ایشان هیچ کاری نیمتوانند بکنند .

seraj654
March 8th, 2018, 21:44
شت، لینکای طرفو جایگزین لینکای خودت کردی ؟ از چی میترسی حاجی شما کارتو بکن این چیزا زیاده تو نت اینا همش از تنگ نظری و حسادته شما کاره خودتو بکن ایشان هیچ کاری نیمتوانند بکنند .

لینک های پولیمون سر جاشه... فقط برای کمک به ایشون لینک های رایگان رو با لینک های ایشون عوض می کنیم...

ILYA20
March 8th, 2018, 21:45
سلام و درود خدمت کاربران عزیز

واقعا امثال استارتر تاپیک در ایران خیلی زیاد شده در صنف ما یارو supersu رو 6 هزار تومان گذاشته تو سایتش واسه فروش ولی سازندش به صورت رایگان ارائه داده بعد سایت هایی مثل ما که خدمات رایگان ارائه میدهیم میان میگن بازار ما رو خراب میکنید و ...

تو ایران به دلیل عدم مدیریت بازار وب از این دست آدما زیاده از ناآگاهی ملت سودجویی میکنن واقعا متاسفم براتون عزیز لطفا بجای اینکارها کمی تلاش کنید و از کار خودتون پول دربیارید اینکار شما کمال توهین به شعور ملت و ***ی هستش

امثال شما باعث شده کلا در بازار وب بی اعتمادی بوجود بیاد ملت رو با کار نکردتون تیغ نزنید.

موفق باشید

seraj654
March 8th, 2018, 21:49
ایشون جوری میگن محصولاتشون رو کپی کردیم که کم کم داشت خودمون هم باورمون میشد... سایت ما فقط همین یه پست رو نداره... :76:

cacodemon
March 8th, 2018, 22:16
لینک های پولیمون سر جاشه... فقط برای کمک به ایشون لینک های رایگان رو با لینک های ایشون عوض می کنیم...

کمک؟ چه کمکی؟ شما اگر میخوایی کمک کنی به سازنده کمک کن
اینطوری رفتار کنی از فردا همه تهدید میکنن و باج میگیرن
ایشون هیچ حقی رو این مجموعه ندارن
حتی روی باقی سریال هایی هم که میفروشن ندارم حتی اگر دوبله هم کرده باشن که نکردن بازم حق اولیه سازنده مونده و کسی که خودش حق سازنده و نداده نمیتونه شاکی باشه

OmizbanCo
March 8th, 2018, 23:12
خسارات ها به این شکل تعیین میشود که محاسبه میکنند که این لینک چندبار دانلود شده و ضربدر مبلغ فروش شما میشود که باید کامل خسارات رو تقدیم کنند و جریمه و دوندگیش هم براشون جدا هست.

شما فعلا بدو بعد مشاوره بده به مردم
مرتیکه کلاهبردار ***

MJmoonwalk
March 8th, 2018, 23:12
یکی دیگه ساخته یکی دیگه دوبله کرده یکی دیگه امتیاز پخش و تکثیر رو خریداری کرده بعد شما میگی محصول اختصاصی و ادعای مالکیت میکنی!

gdfire
March 9th, 2018, 00:12
داداش شکر نخوری چیزی میشیا خخخخ مگه حق مالکیت داشته که این حرفو میزنی؟ دوست داشته طرف گذاشته و اون شخصم که داره میفروشه هیچ غلطی نمیتونه کنه اگه اینطوریاس اون طرف بره شکایت پایه خودش گیرتره که داره اینطوری میفروشه شاید فیلم های مبتذلم میفروشه اوقت به جرم اشاعه فحشا پشته میله هاس هنوزم تهدیدم کرده این بنده خدا رو که رایگان داره میزاره اینم یه جرم دیگه:71: ایران که معنی کپی رایتو نداره خوده صدا سیما رعایت نمیکنه چه برسه به این بنده خدا دوست داره میزاره رایگان دندش نرم اون یکی که فروشش کم شده اینطوری باشه هرکی فروشش کم شه باید بپره به اینو اون؟

- - - Updated - - -

با سلام خدمت همه دوستان...

این آقا اومده تو اکانت تلگرام سایت ما و گفته که از وقتی سایت ما سری تخت گاز رو پخش کرده فروشش کم شده و ...
اولا که نسخه قرار گرفته روی سایت ما قطعا چه از نظر حجم چه از نظر کیفیت و همچنین فرمت فایل کاملا متفاوت هست با دی وی دی های ایشون. به علاوه لوگو سایت ما روی ویدئو ها هست و توی نمونه کیفیت ها هم قابل مشاهده هست.
به علاوه ما اولین و تنها سایتی نیستیم که تخت گاز رو با دوبله قرار دادیم و سایت های دیگه ای هم هستن... ولی ایشون چرا گیر دادن به ما خدا میدونه... به علاوه ایشون حتی درک ساده ای سیستم اشتراک ویژه و پولی بودن سایت ما ندارن و ما رو مسئول کم شدن فروششون میدونن...
با وجود تمام این موارد تو صحبتی که با ما کردن ما قول دادیم لینک های رایگان آپلود بوی رو با لینک های فروش ایشون جایگزین کنیم و ضرر بدیم... و همین کار رو هم انجام خواهیم داد تا ایشون ببینن ما رو حرفمون هستیم. درحال حاظر فصل ها 6 و 7 لینک ایشون تو پست ها ما جایگزین لینک های قبلی شده و به مرور بقیه پست ها هم ویرایش میشه.. . ولی این آقا رفته دقیقا پست هایی رو دیده که هنوز تغییر ندادیم
به خودشون هم گفتم که تغییر لینک ها به مرور و طی برنامه مشخصی انجام میشه ولی ایشون اومدن و با اکانت ها مختلف تو تلگرام به مسئول تلگرام ما توهین کردند و دلیل بلاگ شدنشون هم همینه. به علاوه اومدن تو تلگرام (با یه اکانت دیگه) و میگن پسر من اومده و از سایت شما فیلم غیر اخلاقی دانلود کرده(در صورتی که تمامی محتوای سایت ما سانسور شده هست)... سری تخت گاز رو بردارید وگر نه شکایت می کنم!!!
با وجود همه این موارد و همه بی احترامی و غیر حرفه ای بودن ایشون ما باز هم برای اینکه ایشون ضرر نکنن لینک های رایگان رو برمیداریم و لینک سایت ایشون رو قرار میدیم ولی دلیلی برای توجیه تهدید های ایشون وجود نداره...
کسی که باید از بترسه ایشونه چون سایت ما برخلاف سایت ایشون تو ساماندهی ثبته... نماد تجارت الکترونیک سایت ایشون جعلی هست و دو ساله منقضی شده و وجود این نماد تو سایت کاملا خلاف قانون و قابل پیگیری هست. فروش محصولات صدا و سیما غیر مجازه و... دلایلی هست که ایشون نباید ما رو تهدید کنه. ولی تو این مدت با اینکه این همه احترام براشون گذاشتیم جز بی احترامی و روده درازی چیزی ازشون ندیدیم

از مدیر این بخش درخواست دارم این تاپیک بسته بشه...

ببخشید که طولانی شد
حالا چرا لینکا طرفو زدی؟ بابا نترس پایه خوده طرف پاش گیره شکایت کنه باج نده به اینجور ادما که چشه پیشرفتتو ندارن بگو هر غلطی میخوای بکن مزاحم نشو بشی من ازت شکایت میکنم که داری تهدید میکنی و مزاحمم هستی

delta
March 9th, 2018, 04:04
چی شده؟ چی به چیه؟ 8-| لینک رایگان کی گذاشته؟ مگر داریم تو ایران؟ دانلود غیر قانونی؟ :39: داداش سریع زنگ بزن فتا بگو تو ایران نقض کپی رایت کردند سریال بی بی سی ملعون رو گذاشتند برای دانلود انم رایگان!!#-o

پ ن : یه کانال تلگرام میشناسم دوستان همه فیلمای ایرانی جدید پولی رو رایگان میزاره هر کی خواست بگه بدم بهش شب تا صبح دانلود میکنم ازش :71:

سیدرضا بازیار
March 9th, 2018, 08:24
در حال حاضر قانون کپی رایت در ایران به خوبی اجرا نمیشه
اگه هم اجرا بشه به این صورت هست که شما ابتدا باید مبلغی رو به صاحب اثر بپردازید و با مجوزی که اون امضا کره و به شما اجازه فروش رو داده، شروع به فروش کنید...

شما یه فیلم رو بدون اجازه صاحب اثر دارید می فروشید و یه نفر هم از شما خریده و رایگان منتشر میکنه. دقیقا اینجا هر دو نفر شما کار اشتباهی میکنید. (با این تفاوت که اون میتونه از طریق تبلیغات درآمد بیشتر داشته باشه)

به همین دلیل سایت فیلیمو و... ایجاد شدند تا بعد از اجرا شدن قانون کپی رایت در ایران، به راحتی این بازار رو به دست بگیرند

توصیه میکنم به جای این کار ها به فکر این باشید که یه ایده جدید رو اجرا کنید:)

seraj654
March 9th, 2018, 10:05
در حال حاضر قانون کپی رایت در ایران به خوبی اجرا نمیشه
اگه هم اجرا بشه به این صورت هست که شما ابتدا باید مبلغی رو به صاحب اثر بپردازید و با مجوزی که اون امضا کره و به شما اجازه فروش رو داده، شروع به فروش کنید...

شما یه فیلم رو بدون اجازه صاحب اثر دارید می فروشید و یه نفر هم از شما خریده و رایگان منتشر میکنه. دقیقا اینجا هر دو نفر شما کار اشتباهی میکنید. (با این تفاوت که اون میتونه از طریق تبلیغات درآمد بیشتر داشته باشه)

به همین دلیل سایت فیلیمو و... ایجاد شدند تا بعد از اجرا شدن قانون کپی رایت در ایران، به راحتی این بازار رو به دست بگیرند

توصیه میکنم به جای این کار ها به فکر این باشید که یه ایده جدید رو اجرا کنید:)

نسخه ما با نسخه اون سایت فرق داره و من از ایشون نخریدم به علاوه محصولات خارجی اونم فیلم و سریال که از شبکه ماهواره ای پخش و دوبله شده چه کپی رایتی داره؟؟؟

gdfire
March 9th, 2018, 11:16
نسخه ما با نسخه اون سایت فرق داره و من از ایشون نخریدم به علاوه محصولات خارجی اونم فیلم و سریال که از شبکه ماهواره ای پخش و دوبله شده چه کپی رایتی داره؟؟؟
دیگه بدتر محصولات منکراتیو داره می فروشه به خلق الله ادرس سایتشو بده فتا یا ساماندهی چیلترش کنه تا دیگه کسیو تهدید نکنه به خاطر کم شدن فروشش:))

SaeedFazlollahzadeh
March 9th, 2018, 11:50
مهران مدیری سر مجموعه قهوه تلخ، اون همه خرج کرد و جایزه گذاشت و کد گذاشت و سامانه پیامکی گرفت که ملت کدها رو بفرستن برای قرعه کشی، و خودش چند بار خواهش کرد کپی نخرید و ارجینال بخرید و امضاش رو آورد پای محصولش، اما باز ملت رفتن کپی کردن و کپی هم دانلود کردن.
مهران مدیری با اون همه قدرت و نفوذ کافی بود اشاره کنه تا همه سایت ها رو جمع کنه (یکی دو شبکه ماهواره ای رو یادم هست اخطار دادن بهش که دیگه پخش نکنن که پخش هم نکردن) و چند تا سایت هم شیلتر شدن سر همین قضیه، ولی باز مهران مدیری کار خاصی نکرد.
اون فرد با اون توان و قدرت کاری نکرد. بعد استارتر اومده ادعای چیزی رو می کنه که خودش از جای دیگه رایگان گرفته و داره به مردم می فروشه. بعد هم شاکی هست که چرا یکی دیگه رایگان داره می ذاره.
استارتر عزیز، شما که هیچ چیز بزرگان هم نیستید!

مخلص کلام تاپیک در یک خط:

ایران سفیر سوئیس حافظ منافع آمریکا در ایران رو احضار کرده که به عربستان بگه چرا نیروهاش رو توی یمن پیاده کرده

AriyaDownload
March 9th, 2018, 13:19
من الان متوجه نشدم که چه مشکلی پیش اومده؟
محصول اختصاصی شما چی هست؟
مستند تخت گاز که یک محصول خارجی هست؟

- - - Updated - - -

اگر منظورتون این هست که چون شما دارید محصول تخت گاز رو می‌فروشید و هیچ کس دیگه حق نداره اونو به هر دلیلی رایگان بذاره که صد در صد در اشتباه هستید.
شما چه حقی دارید که برای دیگران تصمیم بگرید که چی کار بکنن یا چی کار نکنن؟
ضمن اینکه تعریف محصول اختصاصی با این چیزی که شما گفتید فرق داره!

- - - Updated - - -

مال من نیست ولی چیز رایگان کاسب هم باشی بدی دست مردم. کاسب های دیگه یقه ات رو میگیرند

من نمی‌دونم این حق رو کی به شما داده که بگید مردم چی کار کنن و چی کار نکنن؟
شما یه محصولی رو که هیچ مالکیت اختصاصی نسبت به اون ندارید رو می‌فروشید، یکی دیگه هم بنا به دلایلی رایگان گذاشته روی سایتش.
برید سجده‌ی شکر بجا بیارید که فعلا ایران به کنوانسیون برن ملحق نشده وگرنه تمام این سایت‌ها باید کاسه کوزه‌شون رو جمع می‌کردن.

محصول خارجی رو داری می‌فروشی، طلبکار هم باشی خیلی حرفه
والا :65:

- - - Updated - - -

اصلا روایت هست خوده شبکه بی‌بی‌سی این مستند رو از شما خریده و بعد پخش کرده B-)=P~

هیچ جای ایران این مجموعه رو نداشتند مگر اینکه از سایت و بنده خریداری کنند

گوگل رو درست جستجو نکردی.
بجو تا بیابی.

- - - Updated - - -

من فک می کردم منطق "شما پیشرفت نکن که بازار خراب نشه هممون با همون جنس 10 سال پیش یه نونی بخوریم" از احمقانه ترین چیز هایی هست که تو این کشور دیده میشه.
ولی این تاپیک یک سطح کاملا جدیدی رو معرفی کرد واقعا ...

>:)>:):d